Nic nie znaleziono
Complain
Lokal mieszkalny na wynajem w świetnej lokalizacji Bytom-Stroszek 43,2 m2, cena najmu 1600 zł + media Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku usługowo-mieszkalnym na 1 pietrze, oddanym do użytku w 2018 roku. Atutem lokalu jest jego płożenie, centrum usług handlowych dzielnicy Stroszek, przy głównej ulicy Strzelców Bytomskich. Parter zagospodarowany pod usługi bankowe, ubezpieczenia, salon fryzjerski, salon optyczny. Miejsce idealne dla osób aktywnych. Lokal aktualnie w stanie do wykończenia, przewidziany termin zakończenia prac adaptacyjnych to pażdziernik br. Wynajmujący odda w najem okazjonalny mieszkanie w stanie do zamieszkania z kompletnie zagospodarowaną kuchnią i łazienką. Wyposażenie pozostałych pomieszczeń do ustalenia. Możliwość montażu Klimatyzacji na życzenie Klienta za dodatkową opłatą. Ogrzewanie miejskie podłogowe, winda cichobieżna, parking ogólnodostępny. W najbliższej przyszłości budynek będzie wyposażony w system monitoringu. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów. INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Oddział w Tarnowskich Górach, ul. Bytomska 1 - Rafał Stępień Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Bytom, Strzelców Bytomskich
2 pokoje
43.2 m²
1 600 zł
11.09.2018
Więcejmorizon.pl
Complain
Lokal mieszkalny na wynajem w świetnej lokalizacji Bytom-Stroszek 43,2 m2, cena najmu 1600 zł + media Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku usługowo-mieszkalnym na 1 pietrze, oddanym do użytku w 2018 roku. Atutem lokalu jest jego płożenie, centrum usług handlowych dzielnicy Stroszek, przy głównej ulicy Strzelców Bytomskich. Parter zagospodarowany pod usługi bankowe, ubezpieczenia, salon fryzjerski, salon optyczny. Miejsce idealne dla osób aktywnych. Lokal aktualnie w stanie do wykończenia, przewidziany termin zakończenia prac adaptacyjnych to pażdziernik br. Wynajmujący odda w najem okazjonalny mieszkanie w stanie do zamieszkania z kompletnie zagospodarowaną kuchnią i łazienką. Wyposażenie pozostałych pomieszczeń do ustalenia. Możliwość montażu Klimatyzacji na życzenie Klienta za dodatkową opłatą. Ogrzewanie miejskie podłogowe, winda cichobieżna, parking ogólnodostępny. W najbliższej przyszłości budynek będzie wyposażony w system monitoringu. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów. INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Oddział w Tarnowskich Górach, ul. Bytomska 1 - Rafał Stępień tel. 691 pokaż telefon Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
śląskie,Bytom,Strzelców Bytomskich
2 pokoje
1 600 zł
10.09.2018
Więcejdomiporta.pl
Complain
Lokal na wynajem w świetnej lokalizacji Bytom-Stroszek 43,2 m2, cena najmu 1600 zł + VAT Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku usługowo-mieszkalnym na 1 pietrze, oddanym do użytku w 2018 roku. Atutem lokalu jest jego płożenie, centrum usług handlowych dzielnicy Stroszek, przy głównej ulicy Strzelców Bytomskich. Parter zagospodarowany pod usługi bankowe, ubezpieczenia, salon fryzjerski, salon optyczny. Miejsce idealne do prowadzenia działalności usługowej, biurowej, czy medycznej. Lokal w stanie deweloperskim, z możliwością aranżacji wg potrzeb Najemcy. Ogrzewanie miejskie podłogowe, winda cichobieżna, parking ogólnodostępny, możliwość montażu klimatyzacji. W najbliższej przyszłości budynek będzie wyposażony w system monitoringu. Zapraszam do kontaktu. INVESTOR NIERUCHOMOŚCI Oddział w Tarnowskich Górach, ul. Bytomska 1 - Rafał Stępień tel. 691 pokaż telefon Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
śląskie,Bytom,Stroszek,Strzelców Bytomskich
1 600 zł
24.08.2018
Więcejdomiporta.pl
Complain
Agent prowadzący: Tomasz, tel. Do sprzedaży duże mieszkanie znajdujące się w Śródmieściu Bytomia, przy ul Strzelców Bytomskich. Mieszkanie, usytuowane jest na czwartym piętrze w kamienicy. Słoneczny, lokal składa się z: dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z toaletą oraz pomieszczenia gospodarczego. (...) Pokaż więcej Agent prowadzący: Tomasz, tel. Do sprzedaży duże mieszkanie znajdujące się w Śródmieściu Bytomia, przy ul Strzelców Bytomskich. Mieszkanie, usytuowane jest na czwartym piętrze w kamienicy. Słoneczny, lokal składa się z: dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z toaletą oraz pomieszczenia gospodarczego. W pokoju dużym na podłodze ułożona jest wykładzina winylowa, na ścianach tapeta, okno PCV. Pokój mniejszy z panelami MDF na podłodze, na ścianach tapeta, okno PCV. Duża kuchnia z oknem PCV oraz wyjściem na balkon, posiadająca ułożone na podłodze panele mdf, powierzchnie ścian pokryte tapetą, sufit podwieszany w gładzi gipsowej. Łazienka razem z toaletą, posiadająca wykładzinę winylową na podłodze na ścianach emulsja, wannę, okno PCV. Przedpokój, posiadający ułożoną na podłodze wykładzinę winylową, na ścianach farba emulsyjna. Pomieszczenie gospodarcze. Dodatkowe powierzchnie przynależne do mieszkania to piwnica o pow. 1,32m2. Drzwi zewnętrzne nowe antywłamaniowe, wewnętrzne drewniane pełne. Okna nowe pcv. Czynsz 570 zł miesięcznie z zawartymi w nim opłatami za: centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, eksploatację. Przestronny lokal z centralny ogrzewanie z sieci, gotowy do zamieszkania od zaraz, przytulny, wygodny, znajdujący się w bliskim sąsiedztwie: szkół, aptek, przystanku autobusowego i sklepów. Pomagamy w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Powyższa oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Agent prowadzący: Tomasz, tel. WIĘCEJ OFERT W DOBRYCH CENACH NA
Strzelców Bytomskich, Śródmieście, Bytom, śląskie
2 pokoje
59.23 m²
95 000 zł
23.04.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more