Complain
Więcej ofert na www.filarbn.gratka.pl Zapraszamy !!! Oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy kupnie mieszkania 1-pokojowego usytuowanego na parterze w niskim budynku przy ul. Legionów w Czeladzi. STANDARD: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, do odświeżenia. Okna plastikowe. Drzwi po wymianie. Wymieniona instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. UKŁAD: Powierzchnia mieszkania to 36m kw. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, oddzielnej widnej kuchni, łazienki razem z wc, przedpokoju. POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNE: Do mieszkania przynależy piwnica. LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się na 1-pokojowego usytuowanego na parterze w niskim budynku przy ul. Legionów w Czeladzi. MEDIA I CZYNSZ: Centralne ogrzewanie własne węglowe. W najbliższym czasie budynek zostanie podłączony do sieci ogrzewania miejskiego. Ciepła woda z pieca do centralnego ogrzewania lub z bojlera elektrycznego. Możliwość podłączenia tv kablowej, internetu, telefonu. Czynsz wynosi 175 złotych z zaliczką na fundusz remontowy. Dodatkowo płatna woda według zużycia. INFORMACJE DODATKOWE: Grunty uregulowane, możliwość zakupu na kredyt. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a zawarte w niej dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Polecam Irena Maciążek-,-. Współpracujemy z agencjami pośredniczącymi w udzielaniu kredytów bez dodatkowych kosztów dla Klienta.
Centrum, śląskie, Czeladź, ul. Legionów
1 pokój
36 m²
82 000 zł
9.11.2018
1 pokój36 m²9.11.2018
Więcejregiodom.pl
Complain
POLECAMY DO SPRZEDAŻY 1 pokojowe mieszkanie w Czeladzi ul. Legionów w bardzo dobrym stanie technicznym, do odświeżenia. Okna plastikowe. Drzwi po wymianie. Wymieniona instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Powierzchnia mieszkania to 36m kw. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, oddzielnej widnej kuchni, łazienki razem z wc, przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. MEDIA I CZYNSZ: Centralne ogrzewanie własne węglowe. W najbliższym czasie budynek zostanie podłączony do sieci ogrzewania miejskiego. Ciepła woda z pieca do centralnego ogrzewania lub z bojlera elektrycznego. Możliwość podłączenia tv kablowej, internetu, telefonu. Czynsz wynosi 175 złotych z zaliczką na fundusz remontowy. Dodatkowo płatna woda według zużycia. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a zawarte w niej dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo - Gabriela Mikołajczyk licencja 5260, mail: rami.nieruchomosci@ Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Gabriela Mikołajczyk (licencja nr: 5260)
Będziński, Czeladź, Kolonia Rożka, Legionów,Czeladź
1 pokój
36 m²
82 000 zł
17.10.2018
1 pokój36 m²17.10.2018
Więcejmorizon.pl
Complain
Polecamy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie usytuowanego na parterze w niskim budynku przy ul. Legionów w Czeladzi. Powierzchnia mieszkania to 36m kw. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, oddzielnej widnej kuchni, łazienki razem z wc, przedpokoju.Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, do odświeżenia. Okna plastikowe. Drzwi po wymianie. Wymieniona instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Media i czynsz: Centralne ogrzewanie własne węglowe. W najbliższym czasie budynek zostanie podłączony do sieci ogrzewania miejskiego. Ciepła woda z pieca do centralnego ogrzewania lub z bojlera elektrycznego. Czynsz wynosi 175 złotych z zaliczką na fundusz remontowy. Dodatkowo płatna woda według zużycia. Polecam i zapraszam do oglądania. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a zawarte w niej dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Czeladź , Śląskie
36 m²
82 000 zł
12.10.2018
36 m²12.10.2018
Więcejgumtree.pl
Complain
Więcej ofert na www.filarbn.gratka.pl Zapraszamy !!! Oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy kupnie mieszkania 1-pokojowego usytuowanego na parterze w niskim budynku przy ul. Legionów w Czeladzi. STANDARD: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, do odświeżenia. Okna plastikowe. Drzwi po wymianie. Wymieniona instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. UKŁAD: Powierzchnia mieszkania to 36m kw. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, oddzielnej widnej kuchni, łazienki razem z wc, przedpokoju. POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNE: Do mieszkania przynależy piwnica. LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się na 1-pokojowego usytuowanego na parterze w niskim budynku przy ul. Legionów w Czeladzi. MEDIA I CZYNSZ: Centralne ogrzewanie własne węglowe. W najbliższym czasie budynek zostanie podłączony do sieci ogrzewania miejskiego. Ciepła woda z pieca do centralnego ogrzewania lub z bojlera elektrycznego. Możliwość podłączenia tv kablowej, internetu, telefonu. Czynsz wynosi 175 złotych z zaliczką na fundusz remontowy. Dodatkowo płatna woda według zużycia. INFORMACJE DODATKOWE: Grunty uregulowane, możliwość zakupu na kredyt. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a zawarte w niej dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Polecam Irena Maciążek +48... pokaż numer , +48... pokaż numer . Współpracujemy z agencjami pośredniczącymi w udzielaniu kredytów bez dodatkowych kosztów dla Klienta.
Czeladź , Centrum , śląskie
1 pokój
36 m²
82 000 zł
31.08.2018
1 pokój36 m²31.08.2018
Więcejgratka.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more