4 pokoje
160 m²
3 500 zł
13.04.2017
Do wynajęcia dom jednorodzinny w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Marianki. Parter: duża kuchnia z jadalnią, salon, WC, I piętro: trzy pokoje, łazienka z wc, suszarnia. STAN TECHNICZNY - bardzo dobry! W pełni umeblowane i wyposażone - kuchenka, zmywarka, lodówka, pralka. Doskonała lokalizacji - blisko tereny rekreacyjne, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, itp. Cena: 3500 zł/msc + media wg zużycia + kaucja zwrotna. Dodatkowe informacje poprzez kontakt telefoniczny Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC i może ulegać zmianie
Więcej gratka.pl

Dom, 300 m², Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza, Marianki
300 m²
5 000 zł
15.03.2017
Oferujemy do wynajmu wolnostojący dom w Dąbrowie Górniczej na osiedlu domków jednorodzinnych przy jeziorze Pogoria IV.
Więcej otodom.pl
699 m²
132 810 zł
30.07.2017
DĄBROWA GÓRNICZA - MARIANKI. zaledwie 300 metrów od brzegu zalewu POGORIA ! Na sprzedaż 9 działek budowlanych od 699 m2 do 835 m2 ( istnieje oczywiście możliwość zakupu dwóch lub więcej działek i tym samym zwiększenia powierzchni pod zabudowę ) usytuowanych w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Marianki w odległości około 300 m od zalewu Pogoria. Teren atrakcyjnie położony według plany przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczoną funkcją usługową. W granicy działki znajduje się prąd i woda, gaz kilkadziesiąt metrów od działki. Kanalizacji brak - konieczność odprowadzenia ścieków do szamba. W otoczeniu nieruchomości powstają nowe domy, blisko jest szkoła, place zabaw dla dzieci a po drugiej stronie drogi atrakcyjne boisko piłkarskie. Przy linii brzegowej zalewu istnieją ścieżki rowerowe, spacerowe i biegowe. Super miejsce do budowy domu i zamieszkania dla osób ceniących ciszę, spokój i aktywność ruchową. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Magdalena Skrzypczyk (licencja nr: 19700) - Więcej podobnych ofert znajdziesz na stronie: / MASZ NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ LUB DO WYNAJĘCIA? ZGŁOŚ NAM KONIECZNIE - MAMY NAJWIĘKSZĄ BAZĘ KLIENTÓW POSZUKUJĄCYCH !!! ZAOFERUJEMY CI ELASTYCZNE WARUNKI WSPÓŁPRACY !!! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Więcej otodom.pl

Działki 300 Metrów Od Pogorii Pod Domki

Dąbrowa Górnicza, Marianki
1 360 850 zł
04.07.2017
DĄBROWA GÓRNICZA - MARIANKI. zaledwie 300 metrów od POGORII ! Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 8005 m2 podzielona na działki pod budowę domów jednorodzinnych w niewielkiej odległości od tafli zalewu Pogoria. Przepiękne położenie działek, w bardzo atrakcyjnym miejscu. Świetne miejsce na budowę osiedla domów jednorodzinnych. Działka podzielona jest na 9 działek o powierzchni między 800 a 900 m2 oraz wewnętrzną drogę dojazdową. W odległości około kilkudziesięciu metrów od działki znajduje się gaz, prąd i woda w granicy działki. Kanalizacji brak, konieczność korzystania z szamba. W otoczeniu nieruchomości powstają liczne domy jednorodzinne. Blisko jest szkoła, boisko, place zabaw dla dzieci. Przy linie brzegowej zalewu znajdują się ścieżki rowerowe, biegowe i spacerowe. Istnieje możliwość sprzedaży poszczególnych już wydzielonych działek lub sprzedaż całej nieruchomości. Cena całości działki to 170 złotych za m2 natomiast cena sprzedaży poszczególnych działek to 190 złotych za m2. Oferta godna polecenia ze względu na bardzo atrakcyjną lokalizację. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Magdalena Skrzypczyk (licencja nr: 19700) - Więcej podobnych ofert znajdziesz na stronie: / MASZ NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ LUB DO WYNAJĘCIA? ZGŁOŚ NAM KONIECZNIE - MAMY NAJWIĘKSZĄ BAZĘ KLIENTÓW POSZUKUJĄCYCH !!! ZAOFERUJEMY CI ELASTYCZNE WARUNKI WSPÓŁPRACY !!! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Więcej otodom.pl

Działka budowlana Marianki Działka budowlana Marianki

Marianki, Dąbrowa Górnicza, śląskie
1 360 850 zł
20.06.2017
DĄBROWA GÓRNICZA - MARIANKI. zaledwie 300 metrów od POGORII! Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 8005 m2 podzielona na działki pod budowę domów jednorodzinnych w niewielkiej odległości od tafli zalewu Pogoria. Przepiękne położenie działek, w bardzo atrakcyjnym miejscu. Świetne miejsce na budowę osiedla domów jednorodzinnych. Działka podzielona jest na 9 działek o powierzchni między 800 a 900 m2 oraz wewnętrzną drogę dojazdową. W odległości około kilkudziesięciu metrów od działki znajduje się gaz, prąd i woda w granicy działki. Kanalizacji brak, konieczność korzystania z szamba. W otoczeniu nieruchomości powstają liczne domy jednorodzinne. Blisko jest szkoła, boisko, place zabaw dla dzieci. Przy linie brzegowej zalewu znajdują się ścieżki rowerowe, biegowe i spacerowe. Istnieje możliwość sprzedaży poszczególnych już wydzielonych działek lub sprzedaż całej nieruchomości. Cena całości działki to 170 złotych za m2 natomiast cena sprzedaży poszczególnych działek to 190 złotych za m2. Oferta godna polecenia ze względu na bardzo atrakcyjną lokalizację. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Więcej podobnych ofert znajdziesz na stronie: MASZ NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ LUB DO WYNAJĘCIA? ZGŁOŚ NAM KONIECZNIE - MAMY NAJWIĘKSZĄ BAZĘ KLIENTÓW POSZUKUJĄCYCH! ZAOFERUJEMY CI ELASTYCZNE WARUNKI WSPÓŁPRACY! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Działka Marianki Działka Marianki

Marianki, Dąbrowa Górnicza, śląskie
699 m²
132 810 zł
20.06.2017
DĄBROWA GÓRNICZA - MARIANKI. zaledwie 300 metrów od brzegu zalewu POGORIA! Na sprzedaż 9 działek budowlanych od 699 m2 do 835 m2 ( istnieje oczywiście możliwość zakupu dwóch lub więcej działek i tym samym zwiększenia powierzchni pod zabudowę ) usytuowanych w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Marianki w odległości około 300 m od zalewu Pogoria. Teren atrakcyjnie położony według plany przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczoną funkcją usługową. W granicy działki znajduje się prąd i woda, gaz kilkadziesiąt metrów od działki. Kanalizacji brak - konieczność odprowadzenia ścieków do szamba. W otoczeniu nieruchomości powstają nowe domy, blisko jest szkoła, place zabaw dla dzieci a po drugiej stronie drogi atrakcyjne boisko piłkarskie. Przy linii brzegowej zalewu istnieją ścieżki rowerowe, spacerowe i biegowe. Super miejsce do budowy domu i zamieszkania dla osób ceniących ciszę, spokój i aktywność ruchową. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Więcej podobnych ofert znajdziesz na stronie: MASZ NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ LUB DO WYNAJĘCIA? ZGŁOŚ NAM KONIECZNIE - MAMY NAJWIĘKSZĄ BAZĘ KLIENTÓW POSZUKUJĄCYCH! ZAOFERUJEMY CI ELASTYCZNE WARUNKI WSPÓŁPRACY! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl