Złóż skargę
TYLKO W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o bardzo wysokim standardzie w cichej i spokojnej okolicy w centrum Gdańska. Nieruchomość o powierzchni 71,72 m2 znajduje się w kameralnym apartamentowcu o oryginalnej architekturze Willa Waniliowa przy ul. Bystrzyckiej w Gdańsku Siedlcach. Na przestronny i słoneczny apartament składają się z dwie ustawne sypialnie (każda z dwoma oknami, 9,5 m2 oraz 15m2), otwarty salon (z salonu wyjście na duży balkon), z salonu (23m2) wejście do funkcjonalnej, drewnianej kuchni (5 m2), z pięknym widokiem zza okna), przestronna łazienka z wanną i prysznicem (7,5 m2, z oknem),WC (2 m2), oraz rozległy przedpokój (8,5m2). Z każdego okna z nieruchomości rozpościera się przepiękny widok na Siedlce, Stare Miasto oraz okalające tereny zielone. W budynku zastosowano najnowsze rozwiązania miedzy innymi system ogrzewania schodów - chroniący przed oblodzeniem, budynek spełnia wszystkie normy w zakresie przystosowania do użytkowania przez osoby niepełnosprawne, znajdują się tu podjazdy dla wózków i cichobieżna winda. Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska (3 m2). Przy wykańczaniu nieruchomości położono duży nacisk na naturalne materiały wysokiej jakości. Domofon z kamerą, drzwi antywłamaniowe, zainstalowana instalacja alarmowa w mieszkaniu. Drewniane okna mahoniowe. Jest możliwość wstawienia kominka w domu (już jest gotowa instalacja). Wokół dużo zieleni na terenie zamkniętym dostępny ogródek dla mieszkańców. Ogromnym atutem inwestycji jest lokalizacja , dojście stąd do centrum miasta zajmie nie więcej niż 10 minut piechotą na Stare Miasto. Bliskość środków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj). Czynsz latem 350 zł zima 600 zł z ogrzewaniem. Wydanie Szybkie. Serdecznie polecam nieruchomość i zapraszam na prezentację, nr.oferty:PH702749, Agata Kościelak Tylko u nas GWARANCJA najniższej ceny dzięki: - okazyjnej cenie nieruchomości - usługom finansowym Pepper House - preferencyjnej stawce u Notariusza Tylko u nas GWARANCJA bezpieczeństwa dzięki: - obsłudze prawnej Kancelarii Koprowski Gąsior Gierzyńska Ludwichowska - nadzorowi licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 6884) - polisie OC Pośrednika na kwotę 1 000 000 PLN w PZU SA - ubezpieczeniu kupowanej nieruchomości (szczegóły na naszej stronie). Więcej zdjęć, zdjęcia w dużym formacie, rzuty, filmy i dodatkowe informacje: www.pepperhouse.pl Wejdź już dziś i wyślij zapytanie bezpośrednio do opiekuna oferty.
Siedlce, pomorskie, Gdańsk, ul. Bystrzycka
3 pokoje
71.72 m²
699 000 zł
Dziś o 13:45
3 pokoje71.72 m²Dziś o 13:45
Więcejregiodom.pl
Złóż skargę
Na sprzedaż wyjątkowy apartament o bardzo wysokim standardzie w cichej i spokojnej okolicy w centrum Gdańska. Nieruchomość o powierzchni 71,72 m2 znajduje się w kameralnym apartamentowcu o oryginalnej architekturze Willa Waniliowa przy ul. Bystrzyckiej w Gdańsku Siedlcach. Na przestronny i słoneczny apartament składają się z dwie ustawne sypialnie (każda z dwoma oknami, 9,5 m2 oraz 15m2), otwarty salon (z salonu wyjście na duży balkon), z salonu (23m2) wejście do funkcjonalnej, drewnianej kuchni (5 m2), z pięknym widokiem zza okna), przestronna łazienka z wanną i prysznicem (7,5 m2, z oknem),WC (2 m2), oraz rozległy przedpokój (8,5m2). Z każdego okna z nieruchomości rozpościera się przepiękny widok na Siedlce, Stare Miasto oraz okalające tereny zielone. W budynku zastosowano najnowsze rozwiązania miedzy innymi system ogrzewania schodów - chroniący przed oblodzeniem, budynek spełnia wszystkie normy w zakresie przystosowania do użytkowania przez osoby niepełnosprawne, znajdują się tu podjazdy dla wózków i cichobieżna winda. Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska (3 m2). Przy wykańczaniu nieruchomości położono duży nacisk na naturalne materiały wysokiej jakości. Domofon z kamerą, drzwi antywłamaniowe, zainstalowana instalacja alarmowa w mieszkaniu. Drewniane okna mahoniowe. Jest możliwość wstawienia kominka w domu (już jest gotowa instalacja). Wokół dużo zieleni na terenie zamkniętym dostępny ogródek dla mieszkańców. Ogromnym atutem inwestycji jest lokalizacja , dojście stąd do centrum miasta zajmie nie więcej niż 10 minut piechotą na Stare Miasto. Bliskość środków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj). Czynsz latem 350 zł zima 600 zł z ogrzewaniem. Wydanie Szybkie. Serdecznie polecam nieruchomość i zapraszam na prezentację, nr.oferty:PH702749, Agata Kościelak Tylko u nas GWARANCJA najniższej ceny dzięki: - okazyjnej cenie nieruchomości - usługom finansowym Pepper House - preferencyjnej stawce u Notariusza Tylko u nas GWARANCJA bezpieczeństwa dzięki: - obsłudze prawnej Kancelarii Koprowski Gąsior Gierzyńska Ludwichowska - nadzorowi licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 6884) - polisie OC Pośrednika na kwotę 1 000 000 PLN w PZU SA - ubezpieczeniu kupowanej nieruchomości (szczegóły na naszej stronie). Więcej zdjęć, zdjęcia w dużym formacie, rzuty, filmy i dodatkowe informacje: www.pepperhouse.pl Wejdź już dziś i wyślij zapytanie bezpośrednio do opiekuna oferty.
Adres Gdańsk Siedlce Bystrzycka
3 pokoje
71.72 m²
699 000 zł
15.11.2018
3 pokoje71.72 m²15.11.2018
Więcejogloszenia.trojmiasto.pl
Złóż skargę
TYLKO W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o bardzo wysokim standardzie w cichej i spokojnej okolicy w centrum Gdańska. Nieruchomość o powierzchni 71,72 m2 znajduje się w kameralnym apartamentowcu o oryginalnej architekturze Willa Waniliowa przy ul. Bystrzyckiej w Gdańsku Siedlcach. Na przestronny i słoneczny apartament składają się z dwie ustawne sypialnie (każda z dwoma oknami, 9,5 m2 oraz 15m2), otwarty salon (z salonu wyjście na duży balkon), z salonu (23m2) wejście do funkcjonalnej, drewnianej kuchni (5 m2), z pięknym widokiem zza okna), przestronna łazienka z wanną i prysznicem (7,5 m2, z oknem),WC (2 m2), oraz rozległy przedpokój (8,5m2). Z każdego okna z nieruchomości rozpościera się przepiękny widok na Siedlce, Stare Miasto oraz okalające tereny zielone. W budynku zastosowano najnowsze rozwiązania miedzy innymi system ogrzewania schodów - chroniący przed oblodzeniem, budynek spełnia wszystkie normy w zakresie przystosowania do użytkowania przez osoby niepełnosprawne, znajdują się tu podjazdy dla wózków i cichobieżna winda. Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska (3 m2). Przy wykańczaniu nieruchomości położono duży nacisk na naturalne materiały wysokiej jakości. Domofon z kamerą, drzwi antywłamaniowe, zainstalowana instalacja alarmowa w mieszkaniu. Drewniane okna mahoniowe. Jest możliwość wstawienia kominka w domu (już jest gotowa instalacja). Wokół dużo zieleni na terenie zamkniętym dostępny ogródek dla mieszkańców. Ogromnym atutem inwestycji jest lokalizacja , dojście stąd do centrum miasta zajmie nie więcej niż 10 minut piechotą na Stare Miasto. Bliskość środków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj). Czynsz latem 350 zł zima 600 zł z ogrzewaniem. Wydanie Szybkie. Serdecznie polecam nieruchomość i zapraszam na prezentację, nr.oferty:PH702749, Agata Kościelak Tylko u nas GWARANCJA najniższej ceny dzięki: - okazyjnej cenie nieruchomości - usługom finansowym Pepper House - preferencyjnej stawce u Notariusza Tylko u nas GWARANCJA bezpieczeństwa dzięki: - obsłudze prawnej Kancelarii Koprowski Gąsior Gierzyńska Ludwichowska - nadzorowi licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 6884) - polisie OC Pośrednika na kwotę 1 000 000 PLN w PZU SA - ubezpieczeniu kupowanej nieruchomości (szczegóły na naszej stronie). Więcej zdjęć, zdjęcia w dużym formacie, rzuty, filmy i dodatkowe informacje Wejdź już dziś i wyślij zapytanie bezpośrednio do opiekuna oferty.
Gdańsk, Siedlce, Bystrzycka,Gdańsk
3 pokoje
71.72 m²
699 000 zł
13.11.2018
3 pokoje71.72 m²13.11.2018
Więcejmorizon.pl
Złóż skargę
TYLKO W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o bardzo wysokim standardzie w cichej i spokojnej okolicy w centrum Gdańska. Nieruchomość o powierzchni 71,72 m2 znajduje się w kameralnym apartamentowcu o oryginalnej architekturze Willa Waniliowa przy ul. Bystrzyckiej w Gdańsku Siedlcach. (...) Pokaż więcej TYLKO W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o bardzo wysokim standardzie w cichej i spokojnej okolicy w centrum Gdańska. Nieruchomość o powierzchni 71,72 m2 znajduje się w kameralnym apartamentowcu o oryginalnej architekturze Willa Waniliowa przy ul. Bystrzyckiej w Gdańsku Siedlcach. Na przestronny i słoneczny apartament składają się z dwie ustawne sypialnie (każda z dwoma oknami, 9,5 m2 oraz 15m2), otwarty salon (z salonu wyjście na duży balkon), z salonu (23m2) wejście do funkcjonalnej, drewnianej kuchni (5 m2), z pięknym widokiem zza okna), przestronna łazienka z wanną i prysznicem (7,5 m2, z oknem),WC (2 m2), oraz rozległy przedpokój (8,5m2). Z każdego okna z nieruchomości rozpościera się przepiękny widok na Siedlce, Stare Miasto oraz okalające tereny zielone. W budynku zastosowano najnowsze rozwiązania miedzy innymi system ogrzewania schodów - chroniący przed oblodzeniem, budynek spełnia wszystkie normy w zakresie przystosowania do użytkowania przez osoby niepełnosprawne, znajdują się tu podjazdy dla wózków i cichobieżna winda. Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska (3 m2). Przy wykańczaniu nieruchomości położono duży nacisk na naturalne materiały wysokiej jakości. Domofon z kamerą, drzwi antywłamaniowe, zainstalowana instalacja alarmowa w mieszkaniu. Drewniane okna mahoniowe. Jest możliwość wstawienia kominka w domu (już jest gotowa instalacja). Wokół dużo zieleni na terenie zamkniętym dostępny ogródek dla mieszkańców. Ogromnym atutem inwestycji jest lokalizacja , dojście stąd do centrum miasta zajmie nie więcej niż 10 minut piechotą na Stare Miasto. Bliskość środków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj). Czynsz latem 350 zł zima 600 zł z ogrzewaniem. Wydanie Szybkie. Serdecznie polecam nieruchomość i zapraszam na prezentację, nr.oferty:PH702749, Agata Kościelak Tylko u nas GWARANCJA najniższej ceny dzięki: - okazyjnej cenie nieruchomości - usługom finansowym Pepper House - preferencyjnej stawce u Notariusza Tylko u nas GWARANCJA bezpieczeństwa dzięki: - obsłudze prawnej Kancelarii Koprowski Gąsior Gierzyńska Ludwichowska - nadzorowi licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 6884) - polisie OC Pośrednika na kwotę 1 000 000 PLN w PZU SA - ubezpieczeniu kupowanej nieruchomości (szczegóły na naszej stronie). Więcej zdjęć, zdjęcia w dużym formacie, rzuty, filmy i dodatkowe informacje: Wejdź już dziś i wyślij zapytanie bezpośrednio do opiekuna oferty.
Bystrzycka, Siedlce, Gdańsk, pomorskie
3 pokoje
71.72 m²
699 000 zł
13.11.2018
3 pokoje71.72 m²13.11.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Dowiedz się więcej