Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy dom z wyjątkową mundialową promocją!!! Jeśli na MŚ ROsja 2018 polska reprezentacja zakwalifikuje się do półfinału - otrzymasz dodatkowy rabat na wynajem tego domu!!! Elegancki, nowoczesny dom, usytuowany w doskonałej lokalizacji. Osiedle sąsiadujące z Węzłem Karczemki - pozwala na szybki dostęp do Obwodnicy trójmiejskiej, CH Karczemki (Auchan), lotniska, bezproblemowy zjazd do Centrum Gdańska, oraz wygodny wyjazd w kierunku Kaszub, Warszawy czy Szczecina. Oferta dedykowana rodzinie z dziećmi lub (ze względu na sąsiedztwo licznych firm międzynarodowych i ogólnopolskich) pracownikom wyższego szczebla. Ze względu na jakość wykończenia i bardzo dobry stan budynku nie dopuszczamy możliwości wynajmu dla robotników sezonowych, z branży budowlanej itp. Połowa bliźniaka, zamykająca pierzeję domów, otoczona zagospodarowanym ogrodem, z miejscem do zabawy dla dzieci, wiatą oraz podjazdem dla dwóch samochodów. Dom częściowo wyposażony (kuchnia, łazienka), wykończony z dbałością o estetykę i jakość materiałów. PARTER: SALON (ok. 35 m2) z kominkiem, z wyjściem na taras (pozostaje komplet wypoczynkowy, TV, jadalnia), częściowo połączony z jasną KUCHNIĄ (ok. 12 m2) zabudowa i sprzęt AGD (zmywarka, lodówka, piekarnik, mikrofalówka, płyta elektryczna); ŁAZIENKA z WC (glazura i terakota, kabina prysznicowa), z korytarza wejście do GARAŻU. II POZIOM: 4 niezależne sypialnie (20, 17, 15, 14 m2) w tym jedna z wyjściem na balkon; duża ŁAZIENKA z wanną z hydomasażem. Ogrzewanie: piec gazowy dwufunkcyjny + kominek z rozprowadzeniem ciepła na parterze i do sypialni. Taras wyposażony w komplet mebli ogrodowych. Opłaty: ogrzewanie (gaz) około 350-400 zimą, latem ok 90 zł; woda około 100 zł/mc/4 os., 40 zł wywóz nieczystości. Dostęp do telewizji kablowej i internetu. Dom wolny od 31.07.2018 roku, wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Więcej ofert na stronie BALTIC GROUP - !!! 2006 Jest miejsce parkingowe
Gdańsk, Karczemki, Jaśminowy Stok, Jaśminowy Stok
5 pokoi
180 m²
3 900
13.06.2018
Więcejoferty.net
Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy dom z wyjątkową mundialową promocją! Jeśli na MŚ ROsja 2018 polska reprezentacja zakwalifikuje się do półfinału - otrzymasz dodatkowy rabat na wynajem tego domu! Elegancki, nowoczesny dom, usytuowany w doskonałej lokalizacji. Osiedle sąsiadujące z Węzłem Karczemki - pozwala na szybki dostęp do Obwodnicy trójmiejskiej, CH Karczemki (Auchan), lotniska, bezproblemowy zjazd do Centrum Gdańska, oraz wygodny wyjazd w kierunku Kaszub, Warszawy czy Szczecina. (...) Pokaż więcej Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy dom z wyjątkową mundialową promocją! Jeśli na MŚ ROsja 2018 polska reprezentacja zakwalifikuje się do półfinału - otrzymasz dodatkowy rabat na wynajem tego domu! Elegancki, nowoczesny dom, usytuowany w doskonałej lokalizacji. Osiedle sąsiadujące z Węzłem Karczemki - pozwala na szybki dostęp do Obwodnicy trójmiejskiej, CH Karczemki (Auchan), lotniska, bezproblemowy zjazd do Centrum Gdańska, oraz wygodny wyjazd w kierunku Kaszub, Warszawy czy Szczecina. Oferta dedykowana rodzinie z dziećmi lub (ze względu na sąsiedztwo licznych firm międzynarodowych i ogólnopolskich) pracownikom wyższego szczebla. Ze względu na jakość wykończenia i bardzo dobry stan budynku nie dopuszczamy możliwości wynajmu dla robotników sezonowych, z branży budowlanej itp. Połowa bliźniaka, zamykająca pierzeję domów, otoczona zagospodarowanym ogrodem, z miejscem do zabawy dla dzieci, wiatą oraz podjazdem dla dwóch samochodów. Dom częściowo wyposażony (kuchnia, łazienka), wykończony z dbałością o estetykę i jakość materiałów. PARTER: SALON (ok. 35 m2) z kominkiem, z wyjściem na taras (pozostaje komplet wypoczynkowy, TV, jadalnia), częściowo połączony z jasną KUCHNIĄ (ok. 12 m2) zabudowa i sprzęt AGD (zmywarka, lodówka, piekarnik, mikrofalówka, płyta elektryczna); ŁAZIENKA z WC (glazura i terakota, kabina prysznicowa), z korytarza wejście do GARAŻU. II POZIOM: 4 niezależne sypialnie (20, 17, 15, 14 m2) w tym jedna z wyjściem na balkon; duża ŁAZIENKA z wanną z hydomasażem. Ogrzewanie: piec gazowy dwufunkcyjny + kominek z rozprowadzeniem ciepła na parterze i do sypialni. Taras wyposażony w komplet mebli ogrodowych. Opłaty: ogrzewanie (gaz) około 350-400 zimą, latem ok 90 zł; woda około 100 zł/mc/4 os., 40 zł wywóz nieczystości. Dostęp do telewizji kablowej i internetu. Dom wolny od 31.07.2018 roku, wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Więcej ofert na stronie BALTIC GROUP - !
Jaśminowy Stok, Karczemki, Gdańsk, pomorskie
5 pokoi
180 m²
3 900
13.06.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy dom z wyjątkową mundialową promocją!!! Jeśli na MŚ ROsja 2018 polska reprezentacja zakwalifikuje się do półfinału - otrzymasz dodatkowy rabat na wynajem tego domu!!! Elegancki, nowoczesny dom, usytuowany w doskonałej lokalizacji. Osiedle sąsiadujące z Węzłem Karczemki - pozwala na szybki dostęp do Obwodnicy trójmiejskiej, CH Karczemki (Auchan), lotniska, bezproblemowy zjazd do Centrum Gdańska, oraz wygodny wyjazd w kierunku Kaszub, Warszawy czy Szczecina. Oferta dedykowana rodzinie z dziećmi lub (ze względu na sąsiedztwo licznych firm międzynarodowych i ogólnopolskich) pracownikom wyższego szczebla. Ze względu na jakość wykończenia i bardzo dobry stan budynku nie dopuszczamy możliwości wynajmu dla robotników sezonowych, z branży budowlanej itp. Połowa bliźniaka, zamykająca pierzeję domów, otoczona zagospodarowanym ogrodem, z miejscem do zabawy dla dzieci, wiatą oraz podjazdem dla dwóch samochodów. Dom częściowo wyposażony (kuchnia, łazienka), wykończony z dbałością o estetykę i jakość materiałów. PARTER: SALON (ok. 35 m2) z kominkiem, z wyjściem na taras (pozostaje komplet wypoczynkowy, TV, jadalnia), częściowo połączony z jasną KUCHNIĄ (ok. 12 m2) zabudowa i sprzęt AGD (zmywarka, lodówka, piekarnik, mikrofalówka, płyta elektryczna); ŁAZIENKA z WC (glazura i terakota, kabina prysznicowa), z korytarza wejście do GARAŻU. II POZIOM: 4 niezależne sypialnie (20, 17, 15, 14 m2) w tym jedna z wyjściem na balkon; duża ŁAZIENKA z wanną z hydomasażem. Ogrzewanie: piec gazowy dwufunkcyjny + kominek z rozprowadzeniem ciepła na parterze i do sypialni. Taras wyposażony w komplet mebli ogrodowych. Opłaty: ogrzewanie (gaz) około 350-400 zimą, latem ok 90 zł; woda około 100 zł/mc/4 os., 40 zł wywóz nieczystości. Dostęp do telewizji kablowej i internetu. Dom wolny od 31.07.2018 roku, wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Więcej ofert na stronie BALTIC GROUP - www.bgnieruchomosci.pl !!!
Pomorskie,Gdańsk,Karczemki,Jaśminowy Stok
5 pokoi
3 900
13.06.2018
Więcejdomiporta.pl