Magazyn Rudniki, Litewska

Litewska, Rudniki, Gdańsk, pomorskie
55 m²
935
2017-10-21
MAŁY MAGAZYN, WYNAJEM POŁOWY 55 M2 LUB CAŁOŚCI 110 M2 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynową z dostępem z rampy. Przed wejściem do magazynu znajduje się podwyższenie, jak widać na załączonym zdjęciu. Magazyn murowany w postawowym standadzie, posadzka betonowa. Wysokość 4 m, brama magazynowa o wysokości 2,60 m. Nieruchomość z przeznaczeniem na składowanie, wewnątrz brak zaplecza socjalnego, toaleta dostępna na terenie nieruchomości. (...) Pokaż więcej MAŁY MAGAZYN, WYNAJEM POŁOWY 55 M2 LUB CAŁOŚCI 110 M2 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynową z dostępem z rampy. Przed wejściem do magazynu znajduje się podwyższenie, jak widać na załączonym zdjęciu. Magazyn murowany w postawowym standadzie, posadzka betonowa. Wysokość 4 m, brama magazynowa o wysokości 2,60 m. Nieruchomość z przeznaczeniem na składowanie, wewnątrz brak zaplecza socjalnego, toaleta dostępna na terenie nieruchomości. Istnieje możliwość wynajęcia pojedynczego modułu o pow. 55 m2 lub też 2 modułów o pow. 55 m2 każdy, oddzielonych ścianą. Teren przy magazynie utwardzony i zagospodarowany, ochrona i monitoring całego obiektu. Czynsz najmu na poziomie 17 PLN/m2 netto.
Więcejnieruchomosci-online.pl
1 pokój
25.4 m²
35
2017-5-10
[LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA] Budynek położony na wlocie do Gdańska w kierunku Warszawy, idealne połączenie z trójmiejską obwodnicą. W bliskiej odległości większość urzędów miejskich. [BUDYNEK] W stanie bardzo dobrym. Ochrona, monitorowany. Dostęp do biura 24h/7. Całość zadbana i utrzymana w czystości. Liczne miejsca parkingowe dla pracowników jak i klientów. [BIURO] Jedno pomieszczenie o powierzchni 25,4 mkw. Na podłodze terakota, okna PCV. Dostęp do toalet i wspólnej kuchni. W cenie zawiera się ochrona, sprzątanie, ogrzewanie, wywóz nieczystości. Istnieje możliwość wynajęcia innych lokali o różnej powierzchni i konfiguracji w cenie 35zł / netto. Do kosztów najmu dochodzi jedynie prąd + woda (podliczniki) Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Lokal biurowy, 4 pomieszczenia, na Litewskiej

Gdańsk, Dolne Miasto, Litewska
73.5 m²
2,500
2017-4-19
Do wynajęcia lokal na działalność biurową, o pow. 73,40m2, na piętrze, piętrowego budynku biurowego, na Dolnym Mieście, przy ul. Litewskiej. Lokal składa się z 4 pomieszczeń: przedsionka ( sekretariat ), z którego jest wejście do 3 pomieszczeń biurowych ( rzut w załączneniu ). Można wynająć całość lub odzielnie, każde pomieszczenie. Lokal wyposażony we wszystkie media, ogrzewanie centralne, toalety na korytarzu. Budynek odnowiony, monitorowany, odrębny alarm dla każdego lokalu. Koszt wynajmu - 2500zł. ( 37,40zł./m2. ) W cenie ogrzewanie, monitoring, sprzątanie, wywóz śmieci, miejsce postojowe. Dodatkowe opłaty za wodę i prąd. Budynek na ogrodzonej działce, brama wjazdowa, parking naziemny. Dobra loalizacja, blisko centrum, obwodnica południowa z wyjazdem na Warszawę i obwodnicę trójmiejską. Polecam prąd internet kanalizacja woda
Więcejotodom.pl