Złóż skargę
Dom wolnostojący. Do sprzedania dom 5 minut do Centrum Gdańska- Starówka! Doskonale się sprawdzi dla dużej rodziny jak i dwóch oddzielnych rodzin oraz pod wynajem i podnajem. ATUTY: -blisko Centrum i komunikacji -2 oddzielne mieszkania -możliwość 3 oddzielnego mieszkania -garaż - możliwość rozbudowy budynku w górę - idealna również pod działalność W chwili obecnej ogrzewanie gazowe przez piec dwufunkcyjny. W najbliższym czasie będzie możliwość podłączenia do ogrzewania miejskiego GPEC. Możliwość rozbudowy Tę nieruchomość warto zobaczyć na żywo. Zapraszam do kontaktu inwestorów przekaże więcej informacji.
Adres Gdańsk Olszynka Maki
6 pokoi
160 m²
490 000 zł
20.10.2018
6 pokoi160 m²20.10.2018
Więcejogloszenia.trojmiasto.pl
Złóż skargę
Dom wolnostojący. Do sprzedania dom 5 minut do Centrum Gdańska- Starówka! Doskonale się sprawdzi dla dużej rodziny jak i dwóch oddzielnych rodzin oraz pod wynajem i podnajem. ATUTY: -blisko Centrum i komunikacji -2 oddzielne mieszkania -możliwość 3 oddzielnego mieszkania -garaż - możliwość rozbudowy budynku w górę - idealna również pod działalność W chwili obecnej ogrzewanie gazowe przez piec dwufunkcyjny. (...) Pokaż więcej Dom wolnostojący. Do sprzedania dom 5 minut do Centrum Gdańska- Starówka! Doskonale się sprawdzi dla dużej rodziny jak i dwóch oddzielnych rodzin oraz pod wynajem i podnajem. ATUTY: -blisko Centrum i komunikacji -2 oddzielne mieszkania -możliwość 3 oddzielnego mieszkania -garaż - możliwość rozbudowy budynku w górę - idealna również pod działalność W chwili obecnej ogrzewanie gazowe przez piec dwufunkcyjny. W najbliższym czasie będzie możliwość podłączenia do ogrzewania miejskiego GPEC. Możliwość rozbudowy Tę nieruchomość warto zobaczyć na żywo. Zapraszam do kontaktu inwestorów przekaże więcej informacji.
Maki, Gdańsk, pomorskie
6 pokoi
160 m²
490 000 zł
20.10.2018
6 pokoi160 m²20.10.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Dowiedz się więcej