Magazyn Kokoszki, Maszynowa

Maszynowa, Kokoszki, Gdańsk, pomorskie
350 m²
7 000
5.03.2018
Hala magazynowa wysokiego składowania, o pow. 350m.kw. w Gdańsku Kokoszkach. Obiekt nowowybudowany, posadzka przemysłowa, niepyląca, o nośności 5t/m.kw., wysokość 8,3m w najniższym punkcie, ogrzewanie, wjazd z poziomu gruntu poprzez dwie bramy o wymiarach 3,5 X 4,5 i 4 X 4m, doświetlenie poprzez świetliki i okna. (...) Pokaż więcej Hala magazynowa wysokiego składowania, o pow. 350m.kw. w Gdańsku Kokoszkach. Obiekt nowowybudowany, posadzka przemysłowa, niepyląca, o nośności 5t/m.kw., wysokość 8,3m w najniższym punkcie, ogrzewanie, wjazd z poziomu gruntu poprzez dwie bramy o wymiarach 3,5 X 4,5 i 4 X 4m, doświetlenie poprzez świetliki i okna. Do magazynu przynależy powierzchnia biurowa, znajdująca się w części biurowej, na II piętrze, składająca się z dwóch pokoi biurowych i toalety, o łącznej powierzchni około 50m.kw. w cenie 42 zł netto/m.kw. Opcjonalnie możliwość wynajęcia biura na parterze, z niezależnym wejściem, otwartą przestrzenią na ekspozycję, toaletą - łącznie 73m.kw., w cenie 45zł netto/m.kw. Łączna dostępna powierzchnia biur - około 150m.kw. Magazyn na terenie obiektu przemysłowego, ogrodzonego, z dojazdem i placami manewrowymi dla TIR'ów, dostępny od stycznia 2018r. Podano stawki w kwocie netto. Prowizję pośrednika płaci właściciel.
Więcejnieruchomosci-online.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Gdańsk, Maszynowa, Dom wynajem
203 m²
7 105
9.05.2018
WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Powierzchnia biurowa do wynajęcia w nowym budynku w Parku Przemysłowo-Technologicznym Maszynowa położonym 2km od obwodnicy Trójmiasta. Budynek z 2013 roku znajduje się na terenie chronionego obiektu. Lokal na parterze. Standard lokalu: - instalacją telekomunikacyjna, - instalacja elektryczna, - oświetlenie, - wykładzina, - podwieszany sufit, - wentylacja mechaniczna, - otwieranymi oknami. Czynsz najmu 35zł/mkw + opłaty eksploatacyjne 7zł/mkw + media wg zużycia. Do lokalu przypisanych jest 9 miejsc parkingowych. Możliwość umieszczenia reklamy najemcy na posesji. Parking dla najmców na terenie posesji. Okres najmu min. 3 lata. Kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu najmu. Zapraszam na prezentację. Oferujemy biura, gabinety, kancelarie oraz lokale w ponad 100 budynkach biurowych na terenie Trójmiasta. Rozwiązania biurowe już od 59 zł netto miesięcznie. Dopasujemy biuro do Państwa potrzeb.
Więcejszybko.pl
284.5 m²
8 665
5.02.2018
Serdecznie polecam samodzielną powierzchnię biurową dla firm, fundacji , urzędów, pod działalność rehabilitacyjno-medyczną położoną na parterze nowego obiektu biurowego zlokalizowanego w Gdańsku Kokoszkach. Wysoki standard wykończenia widoczny na zdjęciach powyżej. Przedmiot najmu: Powierzchnia biurowa typu open space w dwóch pomieszczeniach plus sala konferencyjna i pomieszczenie socjalne . Całość 206,3 m2 . Lokal od południa dobrze doświetlony, duża ilość uchylnych okien co przekłada się na dobre warunki pracy. Biuro jest wyposażone w okablowanie sieci elektrycznej oraz infrastruktury teleinformatycznej . Powierzchnia wyposażona jest w podliczniki na media. Oferowana powierzchnia przeznaczona jest do wynajmu w całości dla jednego Klienta. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany , co przekłada się na bezpieczeństwo całego kompleksu. Do dyspozycji najemcy 10 miejsc parkingowych. Lokalizacja: Budynek ma niezwykle atrakcyjne położenie na terenie Parku Przemysłowo-Technologicznego " Maszynowa" w Gdańsku . Doskonale zlokalizowany komunikacyjnie poprzez obwodnicę z centrum Gdańska , Sopotu , Gdyni oraz autostradą A1 oraz zapleczem trójmiasta Kaszubami Opłaty-ceny netto: - Najemca nie płaci za części wspólne ,korytarze itp. - Czynsz najmu powierzchni biurowej 34zł /m2/miesiąc - Opłata eksploatacyjna 8 zł /m2/miesiąc - Indeksacja stawki czynszu w cyklu rocznym wg rocznego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych (inflacja CPI) publikowanego przez GUS począwszy od stycznia 2019r. - Zabezpieczenie należności - kaucja w wysokości 3 miesięcznego czynszu netto Dla najemców długoterminowych dostępna również opcja magazynu o powierzchni całkowitej 989 m2 POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ Właściciel oferty: Zbigniew Ziarnik Nr licencji 24097 tel. ( pokaż numer ) Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Cena 8 665 zł 30 zł/m² Powierzchnia 284,50 m² Piętro: parter Rok budowy: 2013 Dostępne od: 15 Stycznia 2018
Więcejotodom.pl