Nic nie znaleziono

Kamienica - Gdańsk Śródmieście

Gdańsk, Główne Miasto, Spichrzowa
367,1 m²
3 950 000 zł
04.03.2017
Ciekawa kamienica zlokalizowana na Wyspie Spichrzów w historycznym sercu Gdańska w pobliżu hotelu Novotel oraz Puro. Budynek usytuowany w kompleksie kamieniczek odnoszący się do starej zabudowy Gdańska. Przedmiotowy budynek obecnie posiadający funkcję biurowo-handlową w zabudowie zwartej z możliwością modernizacji na funkcje mieszkaniowe lub inne. Kamienica wybudowana w 1997 roku w technologii tradycyjnej, obłożony cegłą klinkierową. Budynek trzypiętrowy z parterem i poddaszem (łącznie 5 kondygnacji) o łącznej powierzchni użytkowej 367,1 m2. W części podziemnej hala garażowa, w której przydzielone są 2 miejsca postojowe do tej nieruchomości. Cztery niezależne wejścia do lokalu: główne wejście z ulicy oraz kolejne z klatki z windą na wyższe kondygnacje (dzięki czemu poziomy mogą stanowić niezależne lokale). Obiekt monitorowany całodobowo, wyposażony w instalację alarmową i przeciwpożarową. Dogodna lokalizacja kamienicy umożliwia łatwy dostęp do licznych historycznych atrakcji turystycznych, mariny jachtowej, filharmonii i wielu restauracji, pubów oraz kawiarni. Oferta idealna na biuro w centrum miasta, inwestycyjnie pod hostel lub pokoje do wynajęcia dla turystów. POLECAM!
Więcej otodom.pl
8 pokoi
367,1 m²
3 950 000 zł
11.12.2016
Ciekawa kamienica zlokalizowana na Wyspie Spichrzów w historycznym sercu Gdańska w pobliżu hotelu Novotel oraz Puro. Budynek usytuowany w kompleksie kamieniczek odnoszący się do starej zabudowy Gdańska. Przedmiotowy budynek obecnie posiadający funkcję biurowo-handlową w zabudowie zwartej z możliwością modernizacji na funkcje mieszkaniowe lub inne. Kamienica wybudowana w 1997 roku w technologii tradycyjnej, obłożony cegłą klinkierową. Budynek trzypiętrowy z parterem i poddaszem (łącznie 5 kondygnacji) o łącznej powierzchni użytkowej 367,1 m2. W części podziemnej hala garażowa, w której przydzielone są 2 miejsca postojowe do tej nieruchomości. Cztery niezależne wejścia do lokalu: główne wejście z ulicy oraz kolejne z klatki z windą na wyższe kondygnacje (dzięki czemu poziomy mogą stanowić niezależne lokale). Obiekt monitorowany całodobowo, wyposażony w instalację alarmową i przeciw pożarową. Dogodna lokalizacja kamienicy umożliwia łatwy dostęp do licznych historycznych atrakcji turystycznych, mariny jachtowej, filharmonii i wielu restauracji, pubów oraz kawiarni. Oferta idealna na biuro w centrum miasta, inwestycyjnie pod hostel lub pokoje do wynajęcia dla turystów. POLECAM! Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Więcej gratka.pl

Lokal mieszkalno usługowy. Winda.

Gdańsk, Śródmieście, SPICHRZOWA
125,1 m²
810 000 zł
05.08.2016
Do sprzedaży niepowtarzalny lokal mieszkalno - usługowy w prestiżowej dzielnicy Gdańska, przy ul. Spichrzowej, nieopodal Mostu Zielonego. Nowa kamienica ( 2001 . ) , całodobowa ochrona, WINDA cichobieżna od poziomu parkingu !. Lokal znajduje się na ostatniej kondygnacji - czwartej i jest jedynym na piętrze. Dwustronna wystawa okien : m.in. na przepięknie zagospodarowaną i zamkniętą przestrzeń pomiędzy budynkami przy ul. Stągniewna a Spichrzowa tzw. patio ( wyjście na nie z poziomu II piętra z klatki schodowej) . Lokal nietypowy , niepowtarzalny mogący spełniać warunki lokalu mieszkalnego jak i lokalu użytkowego. Kuchnia samodzielna o powierzchni 7,70 m2. Osobne wc , podzielone na trzy pomieszczenia z toaletami : damską , męską i pomieszczenie z umywalką . Możliwości aranżacyjne bardzo duże przy niewielkim nakładzie finansowym : 3 lub 4 samodzielne pokoje/pomieszczenia biurowe lub pozostawienie aktualnego stanu tj. 2 duże pokoje, osobna kuchnia. Możliwość podzielenia przestrzeni na dwa odrębne samodzielne lokale mieszkalne ( dodatkowe piony wod-kan są dostępne). Dodatkowo : klimatyzacja, podwieszane sufity, rozprowadzona instalacja internetowa, alarmowa. Drzwi antywłamaniowe. Lokal z dużym potecjałem , idealny do zamieszkania na stałe bądź jako inwestycja na wynajem przy niewielkim nakładzie finansowym, bez potrzeby dużych prac remontowych! Wystawa dwustronna PN/PD. W cenie - miejsce parkingowe pod budynkiem. Wydanie szybkie. Czynsz około ok. 820 PLN (w tym opłaty eksploatacyjne za garaż). Brak dodatkowych opłat podatkowych. Negocjacja ceny !!!
Więcej otodom.pl