Dom do wynajęcia, Gdańsk Osowa, Szalupowa. Duży, przestronny i bardzo komfortowy dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość składa się z: I poziom: - kuchnia z jadalnią - salon z wyjściem na taras II poziom: - 3 oddzielnych sypialni w tym jedna w wyjściem na balkon - dużej łazienki Poziom -1: - pokoju - dużego garażu - pomieszczenia gospodarczego - kotłowni - łazienki Dom dostępny od zaraz, wraz z całym wyposażeniem. Oferta godna polecenia Idealna dla Ciebie Zapraszam zainteresowanych!!! 1980 Miejsca w garażu
Gdańsk, Osowa, Szalupowa
5 pokoi
129 m²
5 900
10.06.2018
Więcejoferty.net
Dom do wynajęcia, Gdańsk Osowa, Szalupowa. Duży, przestronny i bardzo komfortowy dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość składa się z: I poziom: - kuchnia z jadalnią - salon z wyjściem na taras II poziom: - 3 oddzielnych sypialni w tym jedna w wyjściem na balkon - dużej łazienki Poziom -1: - pokoju - dużego garażu - pomieszczenia gospodarczego - kotłowni - (...) Pokaż więcej Dom do wynajęcia, Gdańsk Osowa, Szalupowa. Duży, przestronny i bardzo komfortowy dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość składa się z: I poziom: - kuchnia z jadalnią - salon z wyjściem na taras II poziom: - 3 oddzielnych sypialni w tym jedna w wyjściem na balkon - dużej łazienki Poziom -1: - pokoju - dużego garażu - pomieszczenia gospodarczego - kotłowni - łazienki Dom dostępny od zaraz, wraz z całym wyposażeniem. Oferta godna polecenia Idealna dla Ciebie Zapraszam zainteresowanych!
Szalupowa, Osowa, Gdańsk, pomorskie
5 pokoi
129 m²
5 900
5.06.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Dom do wynajęcia, Gdańsk Osowa, Szalupowa. Duży, przestronny i bardzo komfortowy dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość składa się z: I poziom: - kuchnia z jadalnią - salon z wyjściem na taras II poziom: - 3 oddzielnych sypialni w tym jedna w wyjściem na balkon - dużej łazienki Poziom -1: - pokoju - dużego garażu - pomieszczenia gospodarczego - kotłowni - łazienki Dom dostępny od zaraz, wraz z całym wyposażeniem. Oferta godna polecenia Idealna dla Ciebie Zapraszam zainteresowanych!!! Cena 5 900 zł Powierzchnia 129 m² Liczba pięter 3 piętra i więcej Liczba pokoi: 5 Rodzaj zabudowy: szeregowiec Rok budowy: 1980 Stan wykończenia: do zamieszkania gazowe piwnica umeblowanie garaż
Gdańsk, Osowa, Szalupowa
3 pokoje
129 m²
5 900
10.06.2018
Więcejotodom.pl
Dom do wynajęcia, Gdańsk Osowa, Szalupowa. Duży, przestronny i bardzo komfortowy dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość składa się z: I poziom: - kuchnia z jadalnią - salon z wyjściem na taras II poziom: - 3 oddzielnych sypialni w tym jedna w wyjściem na balkon - dużej łazienki Poziom -1: - pokoju - dużego garażu - pomieszczenia gospodarczego - kotłowni - łazienki Dom dostępny od zaraz, wraz z całym wyposażeniem. Oferta godna polecenia Idealna dla Ciebie Zapraszam zainteresowanych!!!
Gdańsk , Osowa , pomorskie
5 pokoi
129 m²
5 900
7.06.2018
Więcejgratka.pl
Szeregowiec stanowiący lokal użytkowy do wynajęcia. Nieruchomość położona w Gdańsku w dzielnicy Osowa, przy jednokierunkowej ulicy. Stanowi segment o powierzchni 180 m2 w szeregowcu z piwnicą i garażem jednostanowiskowym. Lokal składa się z trzech poziomów: I piętro: 3 niezależne pomieszczenia, łazienka z wanną, garderoba/pomieszczenie gospodarcze, Parter: duży pokój z wyjściem na taras i ogród, łazienka z kabiną prysznicową, kuchnia oraz recepcja, Piwnica: 2 pomieszczenia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, garaż. Do piwnicy wydzielono niezależne wejście. Poziomy łączą drewniane schody. W pomieszczeniach na podłodze położone deski, ściany malowane, okna PCV. Całość w bardzo dobrym stanie technicznym. W oknach możliwość wywieszenia reklamy. W pobliżu Obwodnica Trójmiasta, przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole oraz punkty handlowe i usługowe. Koszt najmu 3600 z netto + energia elektryczna + ogrzewanie (sieć miejska)+ zużycie wody (sieć miejska) + śmieci.
Pomorskie,Gdańsk,Osowa,SZALUPOWA
3 600
2.05.2018
Więcejdomiporta.pl
Szeregowiec stanowiący lokal użytkowy do wynajęcia. Nieruchomość położona w Gdańsku w dzielnicy Osowa, przy jednokierunkowej ulicy. Stanowi segment o powierzchni 180 m2 w szeregowcu z piwnicą i garażem jednostanowiskowym. Lokal składa się z trzech poziomów: I piętro: 3 niezależne pomieszczenia, łazienka z wanną, garderoba/pomieszczenie gospodarcze, Parter: duży pokój z wyjściem na taras i ogród, łazienka z kabiną (...) Pokaż więcej Szeregowiec stanowiący lokal użytkowy do wynajęcia. Nieruchomość położona w Gdańsku w dzielnicy Osowa, przy jednokierunkowej ulicy. Stanowi segment o powierzchni 180 m2 w szeregowcu z piwnicą i garażem jednostanowiskowym. Lokal składa się z trzech poziomów: I piętro: 3 niezależne pomieszczenia, łazienka z wanną, garderoba/pomieszczenie gospodarcze, Parter: duży pokój z wyjściem na taras i ogród, łazienka z kabiną prysznicową, kuchnia oraz recepcja, Piwnica: 2 pomieszczenia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, garaż. Do piwnicy wydzielono niezależne wejście. Poziomy łączą drewniane schody. W pomieszczeniach na podłodze położone deski, ściany malowane, okna PCV. Całość w bardzo dobrym stanie technicznym. W oknach możliwość wywieszenia reklamy. W pobliżu Obwodnica Trójmiasta, przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole oraz punkty handlowe i usługowe. Koszt najmu 3600 z netto + energia elektryczna + ogrzewanie (sieć miejska)+ zużycie wody (sieć miejska) + śmieci.
Szalupowa, Osowa, Gdańsk, pomorskie
4 pokoje
180 m²
3 600
5.03.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl