Nic nie znaleziono
Complain
Doskonały, ze względu na położenie i parametry obiekt na prowadzenie hostelu; dla firm - lokowanie pracowników lub na wynajem dla studentów. Gdańsk- Olszynka, gwarantuje izolację od miejskiego gwaru w niedalekiej odległości od Starego Miasta ( parę minut jazdy samochodem, lub 15-20 min. spacerem). Około 700 m dzieli budynek od ul. Elbląskiej, a dojazd do trasy Sucharskiego(89), to tylko 1,7 km . W sąsiedztwie dobrze utrzymane posesje z domami o wysokim standardzie. Kompleks czterech identycznych budynków w zwartej bryle(nie w szeregu), wykorzystywany jest przez obecnego właściciela jako hotel pracowniczy, wynajmowany firmom budowlanym, z pełną obsadą łóżek (z tego względu nie dołączam zdjęć wnętrz). Na sprzedaż wystawione są dwa, sąsiadujące ze sobą . (2 x 130 m2 + 400 m2 działki) Na terenie działki znajduje się obszerny parking, wyłożony kostką. Posesja ogrodzona z efektowną(kutą) bramą wjazdową. Pojedynczy - 130m2, segment składa się z 3 poziomów; PARTER obejmuje obszerny salon (32m2) z wyjściem na taras; kuchnię (7,5m2) i toaletę (1,6m2) - obecnie znajduje się tam bar, ale po podziale można zyskać dodatkowe pokoje gościnne. PIĘTRO to trzy ustawne pokoje (9, 12, 11 m2 ) i łazienka(7m) PODDASZE - pokój (13m2) . Pokoje wyłożone są panelami, w kuchni i łazienkach - kafle. Koszty utrzymania obejmują podatek w wys. ok 200,-zł/dom/rok; ogrzewanie zimą wg. dotychczasowego zużycia gazu - 360-500,-zł/mies. Wyjątkowa pozycja, gwarantująca szybki zwrot i stały dochód, ze względu na prężnie rozwijający się popyt na miejsca noclegowe w Gdańsku. Polecam i zapraszam na prezentacje. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Jesteśmy wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Gdańsk, Olszynka, Zielna,Gdańsk
5 pokoi
130 m²
650 000
13.09.2018
Więcejtabelaofert.pl
Complain
Doskonały, ze względu na położenie i parametry obiekt na prowadzenie hostelu; dla firm - lokowanie pracowników lub na wynajem dla studentów. Gdańsk- Olszynka, gwarantuje izolację od miejskiego gwaru w niedalekiej odległości od Starego Miasta ( parę minut jazdy samochodem, lub 15-20 min. spacerem). Około 700 m dzieli budynek od ul. Elbląskiej, a dojazd do trasy Sucharskiego(89), to tylko 1,7 km . W sąsiedztwie dobrze utrzymane posesje z domami o wysokim standardzie. Kompleks czterech identycznych budynków w zwartej bryle(nie w szeregu), wykorzystywany jest przez obecnego właściciela jako hotel pracowniczy, wynajmowany firmom budowlanym, z pełną obsadą łóżek (z tego względu nie dołączam zdjęć wnętrz). Na sprzedaż wystawione są dwa, sąsiadujące ze sobą . (2 x 130 m2 + 400 m2 działki) Na terenie działki znajduje się obszerny parking, wyłożony kostką. Posesja ogrodzona z efektowną(kutą) bramą wjazdową. Pojedynczy - 130m2, segment składa się z 3 poziomów; PARTER obejmuje obszerny salon (32m2) z wyjściem na taras; kuchnię (7,5m2) i toaletę (1,6m2) - obecnie znajduje się tam bar, ale po podziale można zyskać dodatkowe pokoje gościnne. PIĘTRO to trzy ustawne pokoje (9, 12, 11 m2) i łazienka(7m) PODDASZE - pokój (13m2) . Pokoje wyłożone są panelami, w kuchni i łazienkach - kafle. Koszty utrzymania obejmują podatek w wys. ok 200,-zł/dom/rok; ogrzewanie zimą wg. dotychczasowego zużycia gazu - 360-500,-zł/mies. Wyjątkowa pozycja, gwarantująca szybki zwrot i stały dochód, ze względu na prężnie rozwijający się popyt na miejsca noclegowe w Gdańsku. Polecam i zapraszam na prezentacje. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Jesteśmy wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
pomorskie • Gdańsk • Olszynka • Zielna
5 pokoi
130 m²
650 000
10.09.2018
Więcejnieruchomosci-pomorskie-24.pl
Complain
Doskonały, ze względu na położenie i parametry obiekt na prowadzenie hostelu; dla firm - lokowanie pracowników lub na wynajem dla studentów. Gdańsk- Olszynka, gwarantuje izolację od miejskiego gwaru w niedalekiej odległości od Starego Miasta ( parę minut jazdy samochodem, lub 15-20 min. spacerem). Około 700 m dzieli budynek od ul. Elbląskiej, a dojazd do trasy Sucharskiego(89), to tylko 1,7 km . W sąsiedztwie dobrze utrzymane posesje z domami o wysokim standardzie. Kompleks czterech identycznych budynków w zwartej bryle(nie w szeregu), wykorzystywany jest przez obecnego właściciela jako hotel pracowniczy, wynajmowany firmom budowlanym, z pełną obsadą łóżek (z tego względu nie dołączam zdjęć wnętrz). Na sprzedaż wystawione są dwa, sąsiadujące ze sobą . (2 x 130 m2 + 400 m2 działki) Na terenie działki znajduje się obszerny parking, wyłożony kostką. Posesja ogrodzona z efektowną(kutą) bramą wjazdową. Pojedynczy - 130m2, segment składa się z 3 poziomów; obejmuje obszerny z wyjściem na taras; - obecnie znajduje się tam bar, ale po podziale można zyskać dodatkowe pokoje gościnne. to ustawne ) i łazienka(7m) - . Pokoje wyłożone są panelami, w kuchni i łazienkach - kafle. Koszty utrzymania obejmują podatek w wys. ok 200,-zł/dom/rok; ogrzewanie zimą wg. dotychczasowego zużycia gazu - 360-500,-zł/mies. Wyjątkowa pozycja, gwarantująca szybki zwrot i stały dochód, ze względu na prężnie rozwijający się popyt na miejsca noclegowe w Gdańsku. Polecam i zapraszam na prezentacje. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Jesteśmy wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Adres Gdańsk Olszynka Zielna
5 pokoi
130 m²
650 000
12.09.2018
Więcejogloszenia.trojmiasto.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more