Nic nie znaleziono
4 pokoje
70,5 m²
25 zł
26.05.2017
Do wynajęcia! Biuro zlokalizowane w Gdyni przy ul. Bolesława Krzywoustego. Czteropokojowe o pow. 70,50m2. Kuchnia i toalety na częściach wspólnych. Budynek na terenie większego kompleksu biurowo-magazynowego. Cena wynajmu 25zł/m2 + opłaty eksploatacyjne 7,70zł/m2, Kaucja - wysokość jednomiesięcznego czynszu. Wolne od zaraz. Najemca nie płaci prowizji pośrednika. Kontakt: . Polecamy!
Więcej nieruchomosci-online.pl
1 pokój
19,6 m²
25 zł
26.05.2017
Do wynajęcia! Biuro zlokalizowane w Gdyni przy ul. Bolesława Krzywoustego. Jednopokojowe o pow. 19,60m2. Kuchnia i toalety na częściach wspólnych. Budynek na terenie większego kompleksu biurowo-magazynowego. Cena wynajmu 25zł/m2 + opłaty eksploatacyjne 7,70zł/m2, Kaucja - wysokość jednomiesięcznego czynszu. Wolne od zaraz. Najemca nie płaci prowizji pośrednika. Kontakt: . Polecamy!
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Chylonia Magazyn Chylonia

Bolesława Krzywoustego, Chylonia, Gdynia, pomorskie
2 pokoje
171 m²
8 zł
03.04.2017
Budynek TPS Otwarta Przestrzeń K12 jest w całości zmodernizowanym budynkiem biurowo-magazynowym, położonym przy ulicy Krzywoustego 12 w Gdyni-Chyloni. Część biurowa budynku obejmuje ok. 649 m kw., zaś część magazynowa to ok. 2700 m kw. Atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja blisko lokalnych punktów handlowo-usługowych, przystanku autobusowego oraz przystanku SKM Gdynia Chylonia. Rejon charakteryzuje się dobrym połączeniem drogowym z Estakadą Kwiatkowskiego, obwodnicą trójmiejską i Autostradą A1. Teren całej nieruchomości objęty jest całodobową ochroną fizyczną. Dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodni, 365 dni w roku, włączając Święta. Nieruchomość posiada własny utwardzony parking naziemny, który może pomieścić kilkadziesiąt pojazdów. Miejsca są wliczone w cenę najmu a ilość parkujących samochodów nie jest limitowana. Proponujemy Państwu wynajęcie 171 m kw, powierzchni magazynowej, znajdującej się na poziomie +1 budynku magazynowego. Magazyn jest ciepły i suchy, ogrzewany z własnej kotłowni budynku. Dostęp do magazynu realizowany jest poprzez obustronny plac manewrowy, zadaszoną rampę rozładunkową, dedykowane bramy oraz windy towarowe o udźwigu 1,6 T. Stropy budynku zapewniają nośność 1000 kg/m kw. Do czynszu najmu doliczane są zaliczka na koszty eksploatacyjne, zaliczka na koszty ogrzewania oraz media. Niniejsza propozycja nie zawiera wszystkich istotnych warunków najmu i obejmuje jedynie niektóre z nich. Nie stanowi również oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe warunki podlegają finalnym uzgodnieniom zawartym umowie najmu. Proponowana powierzchnia może być przedmiotem oferty dla innych podmiotów. Do wszystkich podanych kwot należy doliczyć VAT.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Biuro Chylonia Biuro Chylonia

Bolesława Krzywoustego, Chylonia, Gdynia, pomorskie
2 pokoje
50 m²
30 zł
31.03.2017
Oferujemy Państwu wynajęcie 50 mkw. powierzchni biurowej, znajdującej się na I piętrze budynku biurowego, przy ul. Krzywoustego 12 w Gdyni Chyloni. Możliwa jest również aranżacja powierzchni, wg potrzeb Najemcy (stworzenia powierzchni z mniejszymi lub większymi pomieszczeniami, powierzchni open space). Do ceny najmu doliczane są: zaliczka na koszty eksploatacyjne, opłaty za media (energia elektryczna i ogrzewanie) według zużycia. Budynek biurowy cechuje nowoczesna i estetyczna elewacja, po termomodernizacji oraz wymianie okien, a także nowe i estetyczne toalety, klatki schodowe i pomieszczenia biurowe. Budynek jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodni, 365 dni w roku, włączając święta. Budynek jest objęty ochroną fizyczną. Przy ul. Krzywoustego 12 znajduje się budynek biurowy oraz przylegający do niego budynek magazynowy, oba po kompleksowej modernizacji z możliwością wynajęcia 649 m powierzchni biurowej i ponad 2.700 m magazynowej. Atutem Nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja blisko lokalnego centrum handlowego, przystanku autobusowego oraz przystanku SKM Gdynia Chylonia. Na terenie Nieruchomości znajduje się ok. 50 miejsc parkingowych wliczonych w cenę najmu. Budynki mają również bardzo dobre połączenie drogowe z Estakadą Kwiatkowskiego, obwodnicą Metropolii Gdańskiej i Autostradą A1, lotniskiem w Rębiechowie. Koszt wynajmu do każdorazowego uzgodnienia. Zapraszamy do kontaktu! Niniejsza propozycja nie zawiera wszystkich istotnych warunków najmu i obejmuje jedynie niektóre z nich. Nie stanowi również oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe warunki podlegają finalnym uzgodnieniom zawartym umowie najmu. Proponowana powierzchnia może być przedmiotem oferty dla innych podmiotów. Do wszystkich podanych kwot należy doliczyć VAT.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Chylonia Magazyn Chylonia

Bolesława Krzywoustego, Chylonia, Gdynia, pomorskie
4 pokoje
460,1 m²
8 zł
28.03.2017
Budynek TPS Otwarta Przestrzeń K12 jest w całości zmodernizowanym budynkiem biurowo-magazynowym, położonym przy ulicy Krzywoustego 12 w Gdyni-Chyloni. Część biurowa budynku obejmuje ok. 649 m kw., zaś część magazynowa to ok. 2700 m kw. Atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja blisko lokalnych punktów handlowo-usługowych, przystanku autobusowego oraz przystanku SKM Gdynia Chylonia. Rejon charakteryzuje się dobrym połączeniem drogowym z Estakadą Kwiatkowskiego, obwodnicą trójmiejską i Autostradą A1. Teren całej nieruchomości objęty jest całodobową ochroną fizyczną. Dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodni, 365 dni w roku, włączając Święta. Nieruchomość posiada własny utwardzony parking naziemny, który może pomieścić kilkadziesiąt pojazdów. Miejsca są wliczone w cenę najmu a ilość parkujących samochodów nie jest limitowana. Proponujemy Państwu wynajęcie ok. 460 m kw. powierzchni magazynowej, znajdującej się na poziomie +1 budynku magazynowego. W ramach powierzchni dostępna jest przestrzeń biurowo-socjalna w dobrym standardzie (na zdjęciach). Magazyn jest ciepły i suchy, ogrzewany z własnej kotłowni budynku. Wentylowany grawitacyjnie. Dostęp do magazynu realizowany jest poprzez obustronny plac manewrowy, zadaszoną rampę rozładunkową, dedykowane bramy oraz windy towarowe o udźwigu 1,6 T. Stropy budynku zapewniają nośność 1000 kg/m kw. Do czynszu najmu doliczane są zaliczka na koszty eksploatacyjne oraz media. Niniejsza propozycja nie zawiera wszystkich istotnych warunków najmu i obejmuje jedynie niektóre z nich. Nie stanowi również oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe warunki podlegają finalnym uzgodnieniom zawartym umowie najmu. Proponowana powierzchnia może być przedmiotem oferty dla innych podmiotów. Do wszystkich podanych kwot należy doliczyć VAT.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Chylonia Magazyn Chylonia

Bolesława Krzywoustego, Chylonia, Gdynia, pomorskie
1 pokój
31 m²
15 zł
01.04.2017
Budynek TPS Otwarta Przestrzeń K12 jest w całości zmodernizowanym budynkiem biurowo-magazynowym, położonym przy ulicy Krzywoustego 12 w Gdyni-Chyloni. Część biurowa budynku obejmuje ok. 649 m kw., zaś część magazynowa to ok. 2700 m kw. Atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja blisko lokalnych punktów handlowo-usługowych, przystanku autobusowego oraz przystanku SKM Gdynia Chylonia. Rejon charakteryzuje się dobrym połączeniem drogowym z Estakadą Kwiatkowskiego, obwodnicą trójmiejską i Autostradą A1. Teren całej nieruchomości objęty jest całodobową ochroną fizyczną. Dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodni, 365 dni w roku, włączając Święta. Nieruchomość posiada własny utwardzony parking naziemny, który może pomieścić kilkadziesiąt pojazdów. Miejsca są wliczone w cenę najmu a ilość parkujących samochodów nie jest limitowana. Proponujemy Państwu wynajęcie 31 m kw, powierzchni magazynowej, znajdującej się na poziomie +1 budynku magazynowego. Magazyn jest ciepły i suchy, ogrzewany z własnej kotłowni budynku. Dostęp do magazynu realizowany jest poprzez obustronny plac manewrowy, zadaszoną rampę rozładunkową, dedykowane bramy oraz windy towarowe o udźwigu 1,6 T. Stropy budynku zapewniają nośność 1000 kg/m kw. Do czynszu najmu doliczane są zaliczka na koszty eksploatacyjne, zaliczka na koszty ogrzewania oraz media. Niniejsza propozycja nie zawiera wszystkich istotnych warunków najmu i obejmuje jedynie niektóre z nich. Nie stanowi również oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe warunki podlegają finalnym uzgodnieniom zawartym umowie najmu. Proponowana powierzchnia może być przedmiotem oferty dla innych podmiotów. Do wszystkich podanych kwot należy doliczyć VAT.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Chylonia Magazyn Chylonia

Bolesława Krzywoustego, Chylonia, Gdynia, pomorskie
4 pokoje
391 m²
14 zł
03.04.2017
Budynek TPS Otwarta Przestrzeń K12 jest w całości zmodernizowanym budynkiem biurowo-magazynowym, położonym przy ulicy Krzywoustego 12 w Gdyni-Chyloni. Część biurowa budynku obejmuje ok. 930 m2, zaś część magazynowa to ok. 3170 m2. Atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja blisko lokalnych punktów handlowo-usługowych, przystanku autobusowego oraz przystanku SKM Gdynia Chylonia. Rejon charakteryzuje się dobrym połączeniem drogowym z Estakadą Kwiatkowskiego, obwodnicą trójmiejską i Autostradą A1. Teren całej nieruchomości objęty jest całodobową ochroną fizyczną. Dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodni, 365 dni w roku, włączając Święta. Nieruchomość posiada własny utwardzony parking naziemny, który może pomieścić kilkadziesiąt pojazdów. Miejsca są wliczone w cenę najmu a ilość parkujących samochodów nie jest limitowana. Proponujemy Państwu wynajęcie ok. 391 m2 powierzchni magazynowej, znajdującej się na poziomie 0 budynku magazynowego. W ramach powierzchni dostępna jest przestrzeń biurowo-socjalna (na zdjęciach). Magazyn jest ciepły i suchy, ogrzewany z własnej kotłowni budynku. Wentylowany grawitacyjnie. Dostęp do magazynu realizowany jest poprzez obustronny plac manewrowy, zadaszoną rampę rozładunkową, dedykowane bramy oraz windy towarowe o udźwigu 1,6 T. Stropy budynku zapewniają nośność 1000 kg/m2. Do czynszu najmu doliczane są zaliczka na koszty eksploatacyjne oraz media. Magazyn dostępny od 1 lipca 2017 r. Niniejsza propozycja nie zawiera wszystkich istotnych warunków najmu i obejmuje jedynie niektóre z nich. Nie stanowi również oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe warunki podlegają finalnym uzgodnieniom zawartym umowie najmu. Proponowana powierzchnia może być przedmiotem oferty dla innych podmiotów. Do wszystkich podanych kwot należy doliczyć VAT.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Biuro Chylonia Biuro Chylonia

Bolesława Krzywoustego, Chylonia, Gdynia, pomorskie
1 pokój
25 m²
30 zł
31.03.2017
Oferujemy Państwu wynajęcie 25 m2 powierzchni biurowej, znajdującej się na II piętrze budynku biurowego, przy ul. Krzywoustego 12 w Gdyni Chyloni. Możliwa jest również aranżacja powierzchni, wg potrzeb Najemcy (stworzenia powierzchni z mniejszymi lub większymi pomieszczeniami, powierzchni open space). Do ceny najmu doliczane są: zaliczka na koszty eksploatacyjne, opłaty za media (energia elektryczna i ogrzewanie) według zużycia. Budynek biurowy cechuje nowoczesna i estetyczna elewacja, po termomodernizacji oraz wymianie okien, a także nowe i estetyczne toalety, klatki schodowe i pomieszczenia biurowe. Budynek jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodni, 365 dni w roku, włączając święta. Budynek jest objęty ochroną fizyczną. Przy ul. Krzywoustego 12 znajduje się budynek biurowy oraz przylegający do niego budynek magazynowy, oba po kompleksowej modernizacji z możliwością wynajęcia 649 m powierzchni biurowej i ponad 2.700 m magazynowej. Atutem Nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja blisko lokalnego centrum handlowego, przystanku autobusowego oraz przystanku SKM Gdynia Chylonia. Na terenie Nieruchomości znajduje się ok. 50 miejsc parkingowych wliczonych w cenę najmu. Budynki mają również bardzo dobre połączenie drogowe z Estakadą Kwiatkowskiego, obwodnicą Metropolii Gdańskiej i Autostradą A1, lotniskiem w Rębiechowie. Koszt wynajmu do każdorazowego uzgodnienia. Zapraszamy do kontaktu! Niniejsza propozycja nie zawiera wszystkich istotnych warunków najmu i obejmuje jedynie niektóre z nich. Nie stanowi również oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe warunki podlegają finalnym uzgodnieniom zawartym umowie najmu. Proponowana powierzchnia może być przedmiotem oferty dla innych podmiotów. Do wszystkich podanych kwot należy doliczyć VAT.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Biuro Chylonia Biuro Chylonia

Bolesława Krzywoustego, Chylonia, Gdynia, pomorskie
1 pokój
12,5 m²
30 zł
01.04.2017
Oferujemy Państwu wynajęcie 12,50 m kw. powierzchni biurowej, znajdującej się na parterze budynku biurowego, przy ul. Krzywoustego 12 w Gdyni Chyloni. Możliwe jest również wynajęcie większej powierzchni (nawet do 100 mkw.) i jej aranżacja, wg potrzeb Najemcy (stworzenia powierzchni z mniejszymi lub większymi pomieszczeniami, powierzchni open space). Na terenie nieruchomości znajduje się budynek biurowy oraz przylegający do niego budynek magazynowy, oba po kompleksowej modernizacji z możliwością wynajęcia 649 m powierzchni biurowej i ponad 2.700 m magazynowej. Zapraszamy do kontaktu ws. wynajmu magazynów. Do ceny najmu doliczane są: zaliczka na koszty eksploatacyjne, opłaty za media (energia elektryczna i ogrzewanie) według zużycia. Budynek biurowy cechuje nowoczesna i estetyczna elewacja, po termomodernizacji oraz wymianie okien, a także nowe i estetyczne toalety, klatki schodowe i pomieszczenia biurowe. Budynek jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodni, 365 dni w roku, włączając święta. Budynek jest objęty ochroną fizyczną. Atutem Nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja blisko lokalnego centrum handlowego, przystanku autobusowego oraz przystanku SKM Gdynia Chylonia. Na terenie Nieruchomości znajduje się ok. 50 miejsc parkingowych wliczonych w cenę najmu. Budynki mają również bardzo dobre połączenie drogowe z Estakadą Kwiatkowskiego, obwodnicą Metropolii Gdańskiej i Autostradą A1, lotniskiem w Rębiechowie. Koszt wynajmu do każdorazowego uzgodnienia. Zapraszamy do kontaktu! Niniejsza propozycja nie zawiera wszystkich istotnych warunków najmu i obejmuje jedynie niektóre z nich. Nie stanowi również oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe warunki podlegają finalnym uzgodnieniom zawartym umowie najmu. Proponowana powierzchnia może być przedmiotem oferty dla innych podmiotów. Do wszystkich podanych kwot należy doliczyć VAT.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Biuro Chylonia Biuro Chylonia

Bolesława Krzywoustego, Chylonia, Gdynia, pomorskie
12 pokoi
280 m²
30 zł
29.03.2017
Oferujemy Państwu wynajęcie 280 m kw. powierzchni biurowej, znajdującej w budynku biurowym, przy ul. Krzywoustego 12 w Gdyni Chyloni. Możliwa jest aranżacja powierzchni wg. potrzeb Najemcy. Na terenie nieruchomości znajduje się budynek biurowy oraz przylegający do niego budynek magazynowy, oba po kompleksowej modernizacji z możliwością wynajęcia 649 m powierzchni biurowej i ponad 2.700 m magazynowej. Zapraszamy do kontaktu ws. wynajmu magazynów. Do ceny najmu doliczane są: zaliczka na koszty eksploatacyjne, opłaty za media (energia elektryczna i ogrzewanie) według zużycia. Budynek biurowy cechuje nowoczesna i estetyczna elewacja, po termomodernizacji oraz wymianie okien, a także nowe i estetyczne toalety, klatki schodowe i pomieszczenia biurowe. Budynek jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodni, 365 dni w roku, włączając święta. Budynek jest objęty ochroną fizyczną. Atutem Nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja blisko lokalnego centrum handlowego, przystanku autobusowego oraz przystanku SKM Gdynia Chylonia. Na terenie Nieruchomości znajduje się ok. 50 miejsc parkingowych wliczonych w cenę najmu. Budynki mają również bardzo dobre połączenie drogowe z Estakadą Kwiatkowskiego, obwodnicą Metropolii Gdańskiej i Autostradą A1, lotniskiem w Rębiechowie. Koszt wynajmu do każdorazowego uzgodnienia. Zapraszamy do kontaktu! Niniejsza propozycja nie zawiera wszystkich istotnych warunków najmu i obejmuje jedynie niektóre z nich. Nie stanowi również oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe warunki podlegają finalnym uzgodnieniom zawartym umowie najmu. Proponowana powierzchnia może być przedmiotem oferty dla innych podmiotów. Do wszystkich podanych kwot należy doliczyć VAT.
Więcej nieruchomosci-online.pl