Magazyn Dąbrowa, Chwaszczyńska

Chwaszczyńska, Dąbrowa, Gdynia, pomorskie
325 m²
5,700
2017-12-10
Możesz wynająć wyłącznie w Marina w Świecie Nieruchomości! HALA MAGAZYNOWA 300m2 z WŁASNYM PARKINGIEM I PLACEM MANEWROWYM DO WYNAJĘCIA! Świetnie położona w przemysłowej części Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej w Gdyni w otoczeniu hurtowni, składów - zagłębiu magazynowo-produkcyjnym, w miejscowym planie zagospodarowanie przestrzennego położona jest w jednostce oznaczonej jako: " P, U - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, zabudowa (...) Pokaż więcej Możesz wynająć wyłącznie w Marina w Świecie Nieruchomości! HALA MAGAZYNOWA 300m2 z WŁASNYM PARKINGIEM I PLACEM MANEWROWYM DO WYNAJĘCIA! Świetnie położona w przemysłowej części Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej w Gdyni w otoczeniu hurtowni, składów - zagłębiu magazynowo-produkcyjnym, w miejscowym planie zagospodarowanie przestrzennego położona jest w jednostce oznaczonej jako: " P, U - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, zabudowa usługowa" ze zjazdem bezpośrednim z DK20, która łączy się bezpośrednio z Obwodnicą Trójmiejską, . Hala magazynowa (namiotowa) o powierzchni 300m2 i wysokości 4m, z możliwością dostawienia kontenerowej części biurowo-socjalnej ok. 25m2. Do dyspozycji Najemcy 1300m2 ogrodzonego i wybrukowanego placu z szeroką bramą wjazdową i parking. Hala położona jest na terenie ogrodzonego kompleksu magazynowo-biurowego bezpośrednio przy ulicy Chwaszczyńskiej w Gdyni, co stwarza możliwość świetnej reklamy firmy przy jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic. Kapitalne miejsce na Twoją hurtownię, magazyn, skład - POLECAM! Czynsz: 5 700 zł + VAT W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych obiektów komercyjnych, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej
Więcejnieruchomosci-online.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Gdynia, Chwaszczyńska, Dom wynajem

Biuro z Magazynem / Gdynia Karwiny/

Gdynia, Karwiny, Chwaszczyńska
180 m²
6,500
2018-3-13
Oferuję do wynajęcia obiekt magazynowo-produkcyjny z wydzieloną na piętrze częścią biurowo socjalną, zlokalizowany w Gdynia Karwiny ul. Chwaszczyńska 5. Przed nieruchomością jest plac parkingowy o powierzchni około 500 m2 (cały utwardzony kostką), są dwie duże bramy wjazdowe które pozwalają na swobodny wjazd dużym samochodem dostawczym. • Parter o powierzchni 90 m2. • Piętro biurowo socjalne o powierzchni 90 m2. Atrakcyjna lokalizacja - zaledwie 2 minut samochodem od Obwodnicy Trójmiasta. Teren ogrodzony! Duża liczba miejsc parkingowych na posesji. Cały budynek jest wyposażony w system centralnego ogrzewania. Czynsz 6500 zł + VAT + opłaty. Zapraszam na prezentację. Polecam, Widok z Street View: Nie jestem zainteresowana ofertami żadnych pośredników. Cena 6 500 zł 36 zł/m² Powierzchnia 180 m² Umiejscowienie lokalu: oddzielny obiekt Piętro: parter Stan wykończenia: gotowy Rok budowy: 2007 Dostępne od: 12 Marca 2018 Przeznaczenie lokalu: przemysłowy, biurowy, handlowy, usługowy drzwi / okna antywłamaniowe teren zamknięty prąd internet telefon kanalizacja woda dojazd asfaltowy ogrzewanie parking
Więcejotodom.pl
1,000
2018-2-28
Do wynajęcia osobny gabinet ok 10 mkw w nowym lokalu usługowym Insytut urody. Poszukujemy kosmetyczki o profilu podologicznym lub która zajmuje się kosmetyka stóp , pedicurem, manicurem , zdobieniem paznokci lub inna profesja. Czynsz 1000zł w tym wszystkie opłaty eksploatacyjne . Kaucja 1200zł . Gabinet posiada umywalke oraz podręczną komodę. Budynek z 2013r z windą. Lokal znajduje się na 3 piętrze , jest nowo urządzony, posiada 4 gabinety, przestronną recepcję , duży taras , pomieszczenia socjalne oraz szatnię . Zapraszam do kontaktu. Wolne od zaraz.
Więcejdomiporta.pl

Komercyjne do wynajęcia, Gdynia Chwaszczyńska, 10 m² | Morizon.pl | 2411

Gdynia, Gdyna, Gdynia, Wielki Kack, Chwaszczyńska
1 pokój
10 m²
1,000
2018-2-21
Do wynajęcia osobny gabinet ok 10 mkw w nowym lokalu usługowym Insytut urody. Poszukujemy kosmetyczki o profilu podologicznym lub która zajmuje się kosmetyka stóp , pedicurem, manicurem , zdobieniem paznokci lub inna profesja. Czynsz 1000zł w tym wszystkie opłaty eksploatacyjne . Kaucja 1200zł . Gabinet posiada umywalke oraz podręczną komodę. Budynek z 2013r z windą. Lokal znajduje się na 3 piętrze , jest nowo urządzony, posiada 4 gabinety, przestronną recepcję , duży taras , pomieszczenia socjalne oraz szatnię . Zapraszam do kontaktu. Wolne od zaraz.
Więcejmorizon.pl

Lokal użytkowy Dąbrowa, Chwaszczyńska

Chwaszczyńska, Dąbrowa, Gdynia, pomorskie
2 pokoje
70 m²
34
2018-2-4
Biuro/ lokal handlowy w świetnej lokalizacji, w otoczeniu obiektów biurowo - magazynowych, 5 minut od Obwodnicy Trójmiasta. Nieruchomość położona jest na jednej z najlepiej rozwiniętych i młodszych dzielnic Gdyni, w odległości około 14km od centrum miasta oraz portu, 20 km od centrum Gdańska, praktycznie bezpośrednio przy trasie S6, która łączy się z autostradą A1. Obiekt biurowo - magazynowy, składa się z dwóch pięter o przeznaczeniu biurowym, a także 6500m2 pow. (...) Pokaż więcej Biuro/ lokal handlowy w świetnej lokalizacji, w otoczeniu obiektów biurowo - magazynowych, 5 minut od Obwodnicy Trójmiasta. Nieruchomość położona jest na jednej z najlepiej rozwiniętych i młodszych dzielnic Gdyni, w odległości około 14km od centrum miasta oraz portu, 20 km od centrum Gdańska, praktycznie bezpośrednio przy trasie S6, która łączy się z autostradą A1. Obiekt biurowo - magazynowy, składa się z dwóch pięter o przeznaczeniu biurowym, a także 6500m2 pow. magazynowej, gdzie oferowany lokal zajmuje część parteru, z wejściem bezpośrednio z poziomu chodnika. Całość wyposażona w monitoring, a także klimatyzację, przed budynkiem dedykowane miejsca parkingowe. Oferta obejmuje 70m2, w skład którego wchodzi jedno obszerne i pięknie doświetlone pomieszczenie, a także łazienka. Całość w bardzo dobrym stanie technicznym, świeżo po remoncie, nie wymaga nakładów. Podany czynsz najmu jest ceną netto, obowiązuje kaucja. Należy doliczyć opłaty eksploatacyjne w wysokości 6,60zł/m2 netto + prąd. Polecam. KREDYT? - spotkaj się z naszym doradcą. NOTARIUSZ - preferencyjne stawki dla Naszych klientów. Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Lokal użytkowy Wielki Kack, Chwaszczyńska

Chwaszczyńska, Wielki Kack, Gdynia, pomorskie
1 pokój
10 m²
100
2018-1-14
Do wynajęcia osobny gabinet ok 10 mkw w nowym lokalu usługowym Insytut urody. Poszukujemy kosmetyczki o profilu podologicznym lub która zajmuje się kosmetyka stóp , pedicurem, manicurem , zdobieniem paznokci lub inna profesja. Czynsz 1000zł w tym wszystkie opłaty eksploatacyjne . Kaucja 1200zł . Gabinet posiada umywalke oraz podręczną komodę. Budynek z 2013r z windą. (...) Pokaż więcej Do wynajęcia osobny gabinet ok 10 mkw w nowym lokalu usługowym Insytut urody. Poszukujemy kosmetyczki o profilu podologicznym lub która zajmuje się kosmetyka stóp , pedicurem, manicurem , zdobieniem paznokci lub inna profesja. Czynsz 1000zł w tym wszystkie opłaty eksploatacyjne . Kaucja 1200zł . Gabinet posiada umywalke oraz podręczną komodę. Budynek z 2013r z windą. Lokal znajduje się na 3 piętrze , jest nowo urządzony, posiada 4 gabinety, przestronną recepcję , duży taras , pomieszczenia socjalne oraz szatnię . Zapraszam do kontaktu. Wolne od zaraz.
Więcejnieruchomosci-online.pl