Magazyn Dąbrowa, Chwaszczyńska

Chwaszczyńska, Dąbrowa, Gdynia, pomorskie
325 m²
5,700
2017-12-10
Możesz wynająć wyłącznie w Marina w Świecie Nieruchomości! HALA MAGAZYNOWA 300m2 z WŁASNYM PARKINGIEM I PLACEM MANEWROWYM DO WYNAJĘCIA! Świetnie położona w przemysłowej części Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej w Gdyni w otoczeniu hurtowni, składów - zagłębiu magazynowo-produkcyjnym, w miejscowym planie zagospodarowanie przestrzennego położona jest w jednostce oznaczonej jako: " P, U - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, zabudowa (...) Pokaż więcej Możesz wynająć wyłącznie w Marina w Świecie Nieruchomości! HALA MAGAZYNOWA 300m2 z WŁASNYM PARKINGIEM I PLACEM MANEWROWYM DO WYNAJĘCIA! Świetnie położona w przemysłowej części Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej w Gdyni w otoczeniu hurtowni, składów - zagłębiu magazynowo-produkcyjnym, w miejscowym planie zagospodarowanie przestrzennego położona jest w jednostce oznaczonej jako: " P, U - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, zabudowa usługowa" ze zjazdem bezpośrednim z DK20, która łączy się bezpośrednio z Obwodnicą Trójmiejską, . Hala magazynowa (namiotowa) o powierzchni 300m2 i wysokości 4m, z możliwością dostawienia kontenerowej części biurowo-socjalnej ok. 25m2. Do dyspozycji Najemcy 1300m2 ogrodzonego i wybrukowanego placu z szeroką bramą wjazdową i parking. Hala położona jest na terenie ogrodzonego kompleksu magazynowo-biurowego bezpośrednio przy ulicy Chwaszczyńskiej w Gdyni, co stwarza możliwość świetnej reklamy firmy przy jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic. Kapitalne miejsce na Twoją hurtownię, magazyn, skład - POLECAM! Czynsz: 5 700 zł + VAT W naszej ofercie znajdziesz więcej atrakcyjnych obiektów komercyjnych, nadmorskich apartamentów, działek, domów oraz pensjonatów na sprzedaż w Trójmieście i w okolicach - zobacz więcej na naszej stronie internetowej
Więcejnieruchomosci-online.pl

Magazyn Chwaszczyńska

Chwaszczyńska, Gdynia, pomorskie
35,800
2016-10-24
Prowizję pośrednika płaci wlaściciel. Obiekt magazynowo-produkcyjny o pow. 2000m.kw. Posadzki niepylące o udźwigu 2t/m.kw., dwie bramy wjazdowe z poziomu gruntu, wysokość 6,9m, zaplecze socjalno-biurowe 225m.kw (czynsz 25zł/m.kw), plac składowy 1525m.kw (czynsz 4zł/m.kw), w suficie świetliki, ogrzewanie biur - elektryczne, hali gazowe, nawiewowe z odzyskiwaniem ciepła. Obiekt nowoczesny, wolny od lipca 2018roku. Łączna kwota czynszu 45.725zł netto, dodatkowo płatne media. (...) Pokaż więcej Prowizję pośrednika płaci wlaściciel. Obiekt magazynowo-produkcyjny o pow. 2000m.kw. Posadzki niepylące o udźwigu 2t/m.kw., dwie bramy wjazdowe z poziomu gruntu, wysokość 6,9m, zaplecze socjalno-biurowe 225m.kw (czynsz 25zł/m.kw), plac składowy 1525m.kw (czynsz 4zł/m.kw), w suficie świetliki, ogrzewanie biur - elektryczne, hali gazowe, nawiewowe z odzyskiwaniem ciepła. Obiekt nowoczesny, wolny od lipca 2018roku. Łączna kwota czynszu 45.725zł netto, dodatkowo płatne media. Bardzo korzystna lokalizacja, w sąsiedztwie ul. Chwaszczyńskiej, w niewielkiej odległości od Obwodnicy Trójmiejskiej.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Mieszkanie Karwiny, Chwaszczyńska

Chwaszczyńska, Karwiny, Gdynia, pomorskie
2 pokoje
48 m²
275,000
2017-10-25
Jasne i słoneczne mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Karwiny. Doskonała lokalizacja pod względem komunikacji.Blisko przystanki autobusowe/trolejbusowe, dojazd do trójmiejskiej obwodnicy zajmie ok. 4 minuty. Dzielnica charakteryzuje się zabudową wielorodzinną. Korzystna lokalizacja również pod względem dostępu do infrastruktury handlowo - usługowej. W pobliżu sklepy np. (...) Pokaż więcej Jasne i słoneczne mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Karwiny. Doskonała lokalizacja pod względem komunikacji.Blisko przystanki autobusowe/trolejbusowe, dojazd do trójmiejskiej obwodnicy zajmie ok. 4 minuty. Dzielnica charakteryzuje się zabudową wielorodzinną. Korzystna lokalizacja również pod względem dostępu do infrastruktury handlowo - usługowej. W pobliżu sklepy np. Biedronka, Lidl, Tesco, a także szkoły, przedszkole, kościół, basen, restauracje, apteka, urząd pocztowy. W okolicy ścieżki rowerowe, spacerowe oraz tereny zielone. Budynek z 1985 roku, ocieplony, z odnowioną klatką schodową oraz nowymi windami.Mieszkanie z pięknym widokiem, usytuowane jest na 9 piętrze. Na jego powierzchnię ok. 48 m2 składają się dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Z jednego z pokoi wyjście na balkon. W mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna, drzwi, okna, ściany cekolowane. Duże możliwości aranżacyjne. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Przy wejściu do budynku znajduje się podjazd dla niepełnosprawnych. Czynsz latem ok. 250 zł/zimą ok. 450 zł. Polecam oraz zapraszam na prezentację. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcejnieruchomosci-online.pl
300 m²
6,600
2017-4-24
Atrakcyjny magazyn o łącznej pow ok. 300m2m2 usytuowany na terenie kompleksu biurowo-magazynowego. Wjazd z poziomu 0. Wydzielone pomieszczenie biurowe i węzeł sanitarny. Istnieje możliwość zmiany podziału i aranżacji wnętrza pod kątem najemcy. Wysokość hali ok.4,5m. Brama segmentowa. Posadzki niepylne. Świetliki. Podwieszane sufity, oświetlenie rastrowe. Magazyn opomiarowany . Wszystkie media. Istnieje możliwość podłączenia ogrzewania gazowego. Budynek murowany, ocieplony. Podjazd dla TIR-ów. Parking na terenie kompleksu. Doskonała lokalizacja. Łatwy dojazd do Obwodnicy Trójmiejskiej, Centrum Gdyni, Gdańska I Żukowa. Blisko przystanki autobusowe.W bezpośrednim sąsiedztwie obiekty magazynowe i biurowe.Czynsz netto+kaucja +opłaty wg wskazań liczników . Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni biurowej ok. 150m2- m22zł/m2 i podłączenia ogrzewania gazowego, na życzenie klienta.Wolny od lutego.Gorąco polecam! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.
Więcejgratka.pl
75 m²
1,650
2017-4-6
Do wynajęcia pomieszczenie magazynowe o powierzchni 75 m2. Lokal znajduję się na pierwszym pietrze kompleksu biurowo magazynowego w budynku z windą towarową o udźwigu do 0,5 tony. biuro składa się z dużej sali. W budynku do dyspozycji najemcy znajduję się aneks kuchenny, toalety męskie i damskie oraz kuchnia ze stołówką dla pracowników. kompleks jest monitorowany, w częściach wspólnych jest zamontowany alarm. w sąsiedztwie budynku znajdują się dwa durze parkingi do dyspozycji najemców. Kompleks położony jest w sąsiedztwie Obwodnicy trojmiejskiej co gwarantuje łatwy doajzd do centrum Gdyni jak i Gdańska. Ze wzgledu na lokalizacje polecamy wszczegulności lokale pod centra dystrybucji czy małe hurtownie. Cena najmu 22 zł netto m2 + opłaty eksploatacyjne według zużycia. ZAINTERESOWANE OSOBY ZAPRASZAM DO KONTAKTU - Opiekun oferty - Jagoda Wrońska tel. 505 173 ... pokaż numer505 173 300, Transakcje nadzoruje pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr. 20451.
Więcejgratka.pl