38 m²
999
2018-2-21
Wynajmę mieszkanie jednopokojowe w centrum Gdyni 38 m2. Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Władysława IV blisko ulicy Piłsudskiego blisko SKM (4 minuty pieszo do Skm) blisko komunikacji miejskiej,Urzędu Miasta .Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju ,oddzielnej kuchni ,przedpokoju i łazienki z WC.Kamienica jest ocieplona. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze .Okna mieszkania wychodzą na podwórze.Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w pralkę ,lodówkę,kuchenkę gazową,kablówkę,telewizor,czajnik elektryczny,sztućce,noże kuchenne i talerze .Czynsz najmu 1100zł miesięcznie + czynsz do wspólnoty 340zł zimą ,210 zł latem +opłaty za prąd,gaz,wodę według liczników. Kaucja 1500zł.Do mieszkania przydzielona jest piwnica 10m2.
Więcejgumtree.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Gdynia, Władysława IV, Dom wynajem
15,800
2018-3-10
Do wynajęcia duży lokal biurowy usytuowany na 2 piętrze biurowca. Na powierzchni 343 m2 znajduje się : 8 pokoi, pomieszczenie socjalne ( kuchenka ) , pomieszczenie serwerowni . W lokalu urządzić można salę konferencyjno - szkoleniową na 30 osób , przy wejściu doskonałe miejsce miejsce na recepcję . Wszystkie ścianki działowe można przesunąć co pozwala na dostosowanie układu pomieszczeń do potrzeb najemcy. W lokalu są także duże szafy wnękowe , na podłogach wykładzina , sufit powieszany, okablowanie strukturalne, system ppożarowy - czujki i tryskacze. Cały lokal dobrze doświetlony dzięki bardzo dużym oknom skierowanym na stronę południową . Lokal w biurowcu klasy A, z całodobową ochroną, klimatyzacją, parkingiem podziemnym. Możliwość wynajęcia miejsc postojowych w hali - 245 pln/m-c netto i kasetonu reklamowego na budynku - 300 pln /m-c netto. Cena najmu 11,00 Euro / m2 , opłaty eksploatacyjne 13,50 pln/m2 . Kaucja 3 m-ce czynsz brutto. Lokal wolny. Polecam i zapraszam na prezentację. Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości. Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy. Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.
Więcejdomiporta.pl

Biuro Śródmieście, Władysława IV

Władysława IV, Śródmieście, Gdynia, pomorskie
8 pokoi
343 m²
15,800
2018-3-9
Do wynajęcia duży lokal biurowy usytuowany na 2 piętrze biurowca. Na powierzchni 343 m2 znajduje się : 8 pokoi, pomieszczenie socjalne ( kuchenka ) , pomieszczenie serwerowni . W lokalu urządzić można salę konferencyjno - szkoleniową na 30 osób , przy wejściu doskonałe miejsce miejsce na recepcję . Wszystkie ścianki działowe można przesunąć co pozwala na dostosowanie układu pomieszczeń do potrzeb najemcy. (...) Pokaż więcej Do wynajęcia duży lokal biurowy usytuowany na 2 piętrze biurowca. Na powierzchni 343 m2 znajduje się : 8 pokoi, pomieszczenie socjalne ( kuchenka ) , pomieszczenie serwerowni . W lokalu urządzić można salę konferencyjno - szkoleniową na 30 osób , przy wejściu doskonałe miejsce miejsce na recepcję . Wszystkie ścianki działowe można przesunąć co pozwala na dostosowanie układu pomieszczeń do potrzeb najemcy. W lokalu są także duże szafy wnękowe , na podłogach wykładzina , sufit powieszany, okablowanie strukturalne, system ppożarowy - czujki i tryskacze. Cały lokal dobrze doświetlony dzięki bardzo dużym oknom skierowanym na stronę południową . Lokal w biurowcu klasy A, z całodobową ochroną, klimatyzacją, parkingiem podziemnym. Możliwość wynajęcia miejsc postojowych w hali - 245 pln/m-c netto i kasetonu reklamowego na budynku - 300 pln /m-c netto. Cena najmu 11,00 Euro / m2 , opłaty eksploatacyjne 13,50 pln/m2 . Kaucja 3 m-ce czynsz brutto. Lokal wolny. Polecam i zapraszam na prezentację.
Więcejnieruchomosci-online.pl
8,000
2018-3-9
Na wynajem sprzedaż świetnie zlokalizowany lokal usługowy znajdujący się na rogu kamienicy w Gdyni przy ulicy Władysława IV. Kamienica z lat 50-tych położona jest w ścisłym centrum Gdyni, na rogu ulicy Władysława IV i Traugutta. W budynku lokale o charakterze usługowo-handlowym zlokalizowane są na parterze, na wyższych kondygnacjach lokale mieszkalne. Usytuowanie przy przystankach trolejbusowych, autobusowych i SKM umożliwia łatwą komunikację po całej Gdyni, a nawet Trójmieście. Lokal znajduje się na parterze i ma powierzchnię 100m2, w skład której wchodzą duże pomieszczenie typu open space oraz pomieszczenie socjalno-sanitarne. Lokal przeszedł kapitalny remont. Lokal wyposażony w dużą jasną witrynę, a także ogrzewanie miejsce i podłogowe. koszt wynajmu 8000 miesięcznie + opłaty Zapraszam na prezentację! Piotr Rudnicki Nr oferty: PH360497 Tylko u nas GWARANCJA najniższej ceny dzięki: - okazyjnej cenie nieruchomości - usługom finansowym Pepper House - preferencyjnej stawce u Notariusza Tylko u nas GWARANCJA bezpieczeństwa dzięki: - obsłudze prawnej Kancelarii Koprowski Gąsior Gierzyńska Ludwichowska - nadzorowi licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 6884) - polisie OC Pośrednika na kwotę 1 000 000 PLN w PZU SA - ubezpieczeniu kupowanej nieruchomości (szczegóły na naszej stronie). Więcej zdjęć, zdjęcia w dużym formacie, rzuty, filmy i dodatkowe informacje: www.pepperhouse.pl Wejdź już dziś i wyślij zapytanie bezpośrednio do opiekuna oferty.
Więcejdomiporta.pl

Lokal komercyjny - Gdynia Śródmieście

Gdynia, Śródmieście, Władysława IV
100 m²
8,000
Wczoraj o 02:47
Na wynajem sprzedaż świetnie zlokalizowany lokal usługowy znajdujący się na rogu kamienicy w Gdyni przy ulicy Władysława IV. Kamienica z lat 50-tych położona jest w ścisłym centrum Gdyni, na rogu ulicy Władysława IV i Traugutta. W budynku lokale o charakterze usługowo-handlowym zlokalizowane są na parterze, na wyższych kondygnacjach lokale mieszkalne. Usytuowanie przy przystankach trolejbusowych, autobusowych i SKM umożliwia łatwą komunikację po całej Gdyni, a nawet Trójmieście. Lokal znajduje się na parterze i ma powierzchnię 100m2, w skład której wchodzą duże pomieszczenie typu open space oraz pomieszczenie socjalno-sanitarne. Lokal przeszedł kapitalny remont. Lokal wyposażony w dużą jasną witrynę, a także ogrzewanie miejsce i podłogowe. koszt wynajmu 8000 miesięcznie + opłaty Zapraszam na prezentację! Piotr Rudnicki Nr oferty: PH360497 Tylko u nas GWARANCJA najniższej ceny dzięki: - okazyjnej cenie nieruchomości - usługom finansowym Pepper House - preferencyjnej stawce u Notariusza Tylko u nas GWARANCJA bezpieczeństwa dzięki: - obsłudze prawnej Kancelarii Koprowski Gąsior Gierzyńska Ludwichowska - nadzorowi licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 6884) - polisie OC Pośrednika na kwotę 1 000 000 PLN w PZU SA - ubezpieczeniu kupowanej nieruchomości (szczegóły na naszej stronie). Więcej zdjęć, zdjęcia w dużym formacie, rzuty, filmy i dodatkowe informacje: Wejdź już dziś i wyślij zapytanie bezpośrednio do opiekuna oferty. Cena 8 000 zł Powierzchnia 100 m² Piętro: parter
Więcejotodom.pl
20 pokoi
280 m²
12,600
2018-3-11
Do wynajęcia! Lokal biurowy o pow. około 280 m.kw. znajdujący się w Gdyni przy ul. Władysława IV, w pobliżu jednego z większych węzłów komunikacyjnych miasta. Bardzo blisko przystanki SKM i MZK oraz Urząd Miasta. Biuro zajmuje całą powierzchnię drugiego piętra i składa się z: - recepcji, - 12 pokoi biurowych, - 3 pomieszczeń pomocniczych (archiwum, magazynek) - 2 pomieszczeń porządkowych, - 2 toalet, - kuchni. Istnieje możliwość dostosowania pomieszczeń do swoich potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem. Budynek posiada całodobową ochronę, windę, ogrzewanie miejskie, duże otwierane okna na wschód i zachód, na podłogach wykładziny, na częściach wspólnych kafle. Opłaty: - czynsz miesięczny - 45zł netto/m.kw. - media według zużycia. Kaucja zwrotna. Wolne od czerwca 2018r. Prowizję pośrednika płaci właściciel.
Więcejmorizon.pl

Lokal użytkowy Gdynia

pomorskie, Gdynia, Śródmieście, Władysława Iv
8 pokoi
343 m²
15,800
Wczoraj o 19:03
Do wynajęcia duży lokal biurowy usytuowany na 2 piętrze biurowca. Na powierzchni 343 m2 znajduje się : 8 pokoi, pomieszczenie socjalne ( kuchenka ) , pomieszczenie serwerowni . W lokalu urządzić można salę konferencyjno - szkoleniową na 30 osób , przy wejściu doskonałe miejsce miejsce na recepcję . Wszystkie ścianki działowe można przesunąć co pozwala na dostosowanie układu pomieszczeń do potrzeb najemcy. W lokalu są także duże szafy wnękowe , na podłogach wykładzina , sufit powieszany, okablowanie strukturalne, system ppożarowy - czujki i tryskacze. Cały lokal dobrze doświetlony dzięki bardzo dużym oknom skierowanym na stronę południową . Lokal w biurowcu klasy A, z całodobową ochroną, klimatyzacją, parkingiem podziemnym. Możliwość wynajęcia miejsc postojowych w hali - 245 pln/m-c netto i kasetonu reklamowego na budynku - 300 pln /m-c netto. Cena najmu 11,00 Euro / m2 , opłaty eksploatacyjne 13,50 pln/m2 . Kaucja 3 m-ce czynsz brutto. Lokal wolny. Polecam i zapraszam na prezentację.
Więcejtakidom.pl
100 m²
8,000
2018-3-10
Na wynajem sprzedaż świetnie zlokalizowany lokal usługowy znajdujący się na rogu kamienicy w Gdyni przy ulicy Władysława IV. Kamienica z lat 50-tych położona jest w ścisłym centrum Gdyni, na rogu ulicy Władysława IV i Traugutta. W budynku lokale o charakterze usługowo-handlowym zlokalizowane są na parterze, na wyższych kondygnacjach lokale mieszkalne. Usytuowanie przy przystankach trolejbusowych, autobusowych i SKM umożliwia łatwą komunikację po całej Gdyni, a nawet Trójmieście. Lokal znajduje się na parterze i ma powierzchnię 100m2, w skład której wchodzą duże pomieszczenie typu open space oraz pomieszczenie socjalno-sanitarne. Lokal przeszedł kapitalny remont. Lokal wyposażony w dużą jasną witrynę, a także ogrzewanie miejsce i podłogowe. koszt wynajmu 8000 miesięcznie + opłaty Zapraszam na prezentację! Piotr Rudnicki Nr oferty: PH360497 Tylko u nas GWARANCJA najniższej ceny dzięki: - okazyjnej cenie nieruchomości - usługom finansowym Pepper House - preferencyjnej stawce u Notariusza Tylko u nas GWARANCJA bezpieczeństwa dzięki: - obsłudze prawnej Kancelarii Koprowski Gąsior Gierzyńska Ludwichowska - nadzorowi licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 6884) - polisie OC Pośrednika na kwotę 1 000 000 PLN w PZU SA - ubezpieczeniu kupowanej nieruchomości (szczegóły na naszej stronie). Więcej zdjęć, zdjęcia w dużym formacie, rzuty, filmy i dodatkowe informacje Wejdź już dziś i wyślij zapytanie bezpośrednio do opiekuna oferty.
Więcejmorizon.pl

Mieszkanie Śródmieście, Władysława IV

Władysława IV, Śródmieście, Gdynia, pomorskie
3 pokoje
76 m²
3,000
Dziś o 11:34
Oferta, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Możesz mieć pewność, że transakcja zawarta ze wsparciem naszego biura, będzie w pełni bezpieczna. ATUTY To doskonała nieruchomość dla osób aktywnych biznesowo, potrzebujących świetnie skomunikowanego apartamentu.W ciągu 30 minut dotrzeć można na lotnisko, a w pół godziny do centrum Gdańska. (...) Pokaż więcej Oferta, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Możesz mieć pewność, że transakcja zawarta ze wsparciem naszego biura, będzie w pełni bezpieczna. ATUTY To doskonała nieruchomość dla osób aktywnych biznesowo, potrzebujących świetnie skomunikowanego apartamentu.W ciągu 30 minut dotrzeć można na lotnisko, a w pół godziny do centrum Gdańska. LOKALIZACJA W ciągu kilku minut można dotrzeć spacerem do najważniejszych punktów miasta. W odległości kilku metrów znajduje się Urząd Miasta, kultowa ul. Świętojańska a także Bulwar Nadmorski. W pobliżu największe na Pomorzu Centrum Handlowe RIVIERA szkoła, przedszkole, punkty usługowo-handlowe ,przychodnia, a także dużo zieleni i miejsc rekreacyjnych. MIESZKANIE Apartament z windą dla miłośników stylowych przestrzeni położony jest na 5 piętrze w kamienicy z windą. Mieszkanie składa się z dwóch dużych sypialni, garderoby, osobnej kuchni, jadalni, łazienki z wanną oraz korytarza. Aranżacja przestrzeni nadaje wspaniałą atmosferę: duże szerokie przeszklone drzwi pomiędzy sypialniami nadają mieszkaniu dystyngowany charakter, a sąsiadujące z sypialnią pomieszczenie służy za garderobę. W przedpokoju pojemna zabudowana szafa typu Komandor. OPŁATY: Koszt najmu 3000 zł + opłaty administracyjne 835 zł (w tym zaliczka na wodę ,ogrzewanie, wywóz nieczystości, części wspólne) + media według zużycia. Kaucja jednomiesięczny czynsz. Preferowany wynajem długoterminowy dla osób niepalących, bez zwierząt, dla klienta biznesowego. BUDYNEK Kamienica z lat 50-tych z widną, zabezpieczona metalową bramą oraz domofonem. Klatka schodowa czysta, wyremontowana. Miejsca postojowe ogólnodostępne, istnieje możliwość wykupienia abonamentu z wjazdem za szlabanem od strony podwórka. Opiekun oferty:BARBARA WEINER Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie. Pełne bezpieczeństwo transakcji gwarantujemy dzięki ponad 15 letniemu doświadczeniu biura Tyszkiewicz Nieruchomości, licencji zawodowej nr 3106 oraz ważnej polisie OC. Jeżeli znalazłeś tę ofertę w niższej cenie, zgłoś to nam. Tę samą cenę uzyskasz także u nas. Najwięcej korzyści zyskasz w biurze Tyszkiewicz Nieruchomości: - wygodna współpraca i kompleksowe wsparcie agenta na każdym etapie transakcji - darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego - doradztwo prawne - pomoc w zakresie formalności - preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza - pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży w oparciu o polisę OC - i wiele innych. Potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie lub chcesz negocjować cenę? Zadzwoń pod numer lub . W każdej chwili możesz także do nas napisać na: Najwięcej aktualnych ofert z Trójmiasta i Kaszub znajdziesz na Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów w Gdańsku, Gdyni, Bytowie i Kościerzynie - także w soboty. Zaufaj profesjonalistom - kupuj bezpiecznie
Więcejnieruchomosci-online.pl
15,800
2018-3-10
Do wynajęcia duży lokal biurowy usytuowany na 2 piętrze biurowca. Na powierzchni 343 m2 znajduje się : 8 pokoi, pomieszczenie socjalne ( kuchenka ) , pomieszczenie serwerowni . W lokalu urządzić można salę konferencyjno - szkoleniową na 30 osób , przy wejściu doskonałe miejsce miejsce na recepcję . Wszystkie ścianki działowe można przesunąć co pozwala na dostosowanie układu pomieszczeń do potrzeb najemcy. W lokalu są także duże szafy wnękowe , na podłogach wykładzina , sufit powieszany, okablowanie strukturalne, system ppożarowy - czujki i tryskacze. Cały lokal dobrze doświetlony dzięki bardzo dużym oknom skierowanym na stronę południową . Lokal w biurowcu klasy A, z całodobową ochroną, klimatyzacją, parkingiem podziemnym. Możliwość wynajęcia miejsc postojowych w hali - 245 pln/m-c netto i kasetonu reklamowego na budynku - 300 pln /m-c netto. Cena najmu 11,00 Euro / m2 , opłaty eksploatacyjne 13,50 pln/m2 . Kaucja 3 m-ce czynsz brutto. Lokal wolny. Polecam i zapraszam na prezentację.
Więcejdomiporta.pl

Lokal użytkowy Śródmieście, Władysława IV

Władysława IV, Śródmieście, Gdynia, pomorskie
1 pokój
100 m²
8,000
2018-3-10
Na wynajem sprzedaż świetnie zlokalizowany lokal usługowy znajdujący się na rogu kamienicy w Gdyni przy ulicy Władysława IV. Kamienica z lat 50-tych położona jest w ścisłym centrum Gdyni, na rogu ulicy Władysława IV i Traugutta. W budynku lokale o charakterze usługowo-handlowym zlokalizowane są na parterze, na wyższych kondygnacjach lokale mieszkalne. Usytuowanie przy przystankach trolejbusowych, autobusowych i SKM umożliwia łatwą komunikację po całej Gdyni, a nawet Trójmieście. (...) Pokaż więcej Na wynajem sprzedaż świetnie zlokalizowany lokal usługowy znajdujący się na rogu kamienicy w Gdyni przy ulicy Władysława IV. Kamienica z lat 50-tych położona jest w ścisłym centrum Gdyni, na rogu ulicy Władysława IV i Traugutta. W budynku lokale o charakterze usługowo-handlowym zlokalizowane są na parterze, na wyższych kondygnacjach lokale mieszkalne. Usytuowanie przy przystankach trolejbusowych, autobusowych i SKM umożliwia łatwą komunikację po całej Gdyni, a nawet Trójmieście. Lokal znajduje się na parterze i ma powierzchnię 100m2, w skład której wchodzą duże pomieszczenie typu open space oraz pomieszczenie socjalno-sanitarne. Lokal przeszedł kapitalny remont. Lokal wyposażony w dużą jasną witrynę, a także ogrzewanie miejsce i podłogowe. koszt wynajmu 8000 miesięcznie + opłaty Zapraszam na prezentację! Piotr Rudnicki Nr oferty: PH360497 Tylko u nas GWARANCJA najniższej ceny dzięki: - okazyjnej cenie nieruchomości - usługom finansowym Pepper House - preferencyjnej stawce u Notariusza Tylko u nas GWARANCJA bezpieczeństwa dzięki: - obsłudze prawnej Kancelarii Koprowski Gąsior Gierzyńska Ludwichowska - nadzorowi licencjonowanego Pośrednika (nr licencji 6884) - polisie OC Pośrednika na kwotę 1 000 000 PLN w PZU SA - ubezpieczeniu kupowanej nieruchomości (szczegóły na naszej stronie). Więcej zdjęć, zdjęcia w dużym formacie, rzuty, filmy i dodatkowe informacje: Wejdź już dziś i wyślij zapytanie bezpośrednio do opiekuna oferty.
Więcejnieruchomosci-online.pl