Nic nie znaleziono
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Gdynia, Wejherowska, Dom wynajem

Lokal użytkowy - Gdynia Chylonia

Gdynia, Chylonia, WEJHEROWSKA
55 m²
1,200
2018-2-5
Do wynajęcia pomieszczenie o powierzchni ok. 55 m2, które może byc przeznaczone do prowadzenia działalności biurowej, magazynowej, handlowej, usługowej, studio graficzne, tańca etc. Ostatnia działalnośc to gabinety masażu. Do dowolnej aranżacji przez najemcę, obecnie wydzielona recepcja, sala ogólna, sala do odpoczynku, łazienka ( prysznic) . Na podłodze wykładzina , ściany pomalowane na biało. Ścianki są kartonogipsowe, możliwe jest przearanżowanie wnętrza do potrzeb najemcy. Do czynszu najmu dochodzą tylko opłaty licznikowe ( prąd, woda, ogrzewanie) według zużycia. Wymagana kaucja. Lokal wolny od zaraz. Łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ ! Cena 1 200 zł Powierzchnia 55 m² Stan wykończenia: gotowy
Więcejotodom.pl

Lokal użytkowy Chylonia, Wejherowska

Wejherowska, Chylonia, Gdynia, pomorskie
55 m²
21
2018-1-31
Do wynajęcia pomieszczenie o powierzchni ok. 55 m2, które może byc przeznaczone do prowadzenia działalności biurowej, magazynowej, handlowej, usługowej, studio graficzne, tańca etc. Ostatnia działalnośc to gabinety masażu. Do dowolnej aranżacji przez najemcę, obecnie wydzielona recepcja, sala ogólna, sala do odpoczynku, łazienka ( prysznic) . Na podłodze wykładzina , ściany pomalowane na biało. Ścianki są kartonogipsowe, możliwe jest przearanżowanie wnętrza do potrzeb najemcy. (...) Pokaż więcej Do wynajęcia pomieszczenie o powierzchni ok. 55 m2, które może byc przeznaczone do prowadzenia działalności biurowej, magazynowej, handlowej, usługowej, studio graficzne, tańca etc. Ostatnia działalnośc to gabinety masażu. Do dowolnej aranżacji przez najemcę, obecnie wydzielona recepcja, sala ogólna, sala do odpoczynku, łazienka ( prysznic) . Na podłodze wykładzina , ściany pomalowane na biało. Ścianki są kartonogipsowe, możliwe jest przearanżowanie wnętrza do potrzeb najemcy. Do czynszu najmu dochodzą tylko opłaty licznikowe ( prąd, woda, ogrzewanie) według zużycia. Wymagana kaucja. Lokal wolny od zaraz. Łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!
Więcejnieruchomosci-online.pl

Lokal użytkowy Chylonia, Wejherowska

Wejherowska, Chylonia, Gdynia, pomorskie
1 pokój
50 m²
20
2017-11-27
Do wynajęcia pomieszczenie o powierzchni ok. 50 m2, które może byc przeznaczone do prowadzenia działalności biurowej, magazynowej, handlowej, usługowej, studio graficzne etc. Do dowolnej aranżacji przez najemcę ( wydzielona tylko toaleta ). Na podłodze wykładzina dywanowa, ściany pomalowane na biało. Rozprowadzona instalacja alarmowa. Do czynszu najmu dochodzą tylko opłaty licznikowe ( prąd, woda, ogrzewanie) według zużycia. Wymagana kaucja. Lokal wolny od zaraz. (...) Pokaż więcej Do wynajęcia pomieszczenie o powierzchni ok. 50 m2, które może byc przeznaczone do prowadzenia działalności biurowej, magazynowej, handlowej, usługowej, studio graficzne etc. Do dowolnej aranżacji przez najemcę ( wydzielona tylko toaleta ). Na podłodze wykładzina dywanowa, ściany pomalowane na biało. Rozprowadzona instalacja alarmowa. Do czynszu najmu dochodzą tylko opłaty licznikowe ( prąd, woda, ogrzewanie) według zużycia. Wymagana kaucja. Lokal wolny od zaraz. Łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!
Więcejnieruchomosci-online.pl