Dom (Bliźniak) - Gdynia Działki Leśne

Gdynia, Działki Leśne, Wolności
Dwupiętrowy, dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Działki Leśne w Gdyni. Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności biurowej lub handlowo- usługowej. Atutem jest dobry dojazd samochodem, lokalizacja w centrum miasta oraz bliskość stacji PKP Gdynia Główna. Parter (ok. 80 m2): pomieszczenia biurowo - magazynowe wraz z częścią socjalną, toaletą oraz kotłownią. Wejście od ul. Wolności. Wysokość pomieszczeń ok. 3,5 m Pierwsze piętro (ok. 90 m2): duża sala biurowa typu open space ( obecnie przedzielona na dwa pomieszczenia), gabinet, pomieszczenie socjalne oraz toaleta. Wejście od ul. Karpackiej oraz wyjście na taras ogrodowy. Wysokość pomieszczeń ok. 2,6 m. Drugie piętro (ok. 70 m2): trzy pomieszczenia biurowe, łazienka, wyjście na balkon. Oddzielne wejście na każdy poziom. Z każdej kondygnacji można wydzielić niezależne biuro. Standard wykończenia: ściany - gładź gipsowa, tapety, ściany pomalowane na jasne kolory, na podłogach - wykładzina, terakota; schody - marmurowe. Dom w dobry stanie technicznym, docieplony, okna nowe PCV. Lokal wyposażony w instalację alarmową. Do budynku przynależy: balkon, taras, garaż w bryle budynku, piwnica, ogród. Opis budynku: Dom utrzymany w dobrym stanie technicznym. Trzy kondygnacyjny dom mieszkalny wybudowany w 1999 roku. Budynek usytuowany na działce o powierzchni 396 m2. Powierzchnia użytkowa: 250 m2. Ogrzewanie: własne gazowe (nowy piec dwufunkcyjny) Ogród: zagospodarowany z miejscami parkingowymi. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe, stacja SKM. Odległość od centrum Gdyni: nieruchomość zlokalizowana w Centrum Gdyni, 5 min. pieszo do dworca kolejowego Gdynia Główna, dobrze skomunikowana z całym trójmiastem. Usługi: apteka, delikatesy, sklep spożywczy, ośrodek zdrowia, centrum handlowe. Instytucje: kościół, poczta, szkoła podstawowa, gimnazjum. Dostępne media: kanalizacja, prąd, woda, gaz. gazowe prąd internet kanalizacja woda piwnica garaż
23.06.2017, 20:25 otodom.pl
8 pokoi
250.0 m²
6 900 zł
Dwupiętrowy, dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Działki Leśne w Gdyni. Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności biurowej lub handlowo- usługowej. Atutem jest dobry dojazd samochodem, lokalizacja w centrum miasta oraz bliskość stacji PKP Gdynia Główna. Parter (ok. 80 m2):pomieszczenia biurowo - magazynowe wraz z częścią socjalną, toaletą oraz kotłownią. Wejście od ul. Wolności. Wysokość pomieszczeń ok. 3,5 m Pierwsze piętro (ok. 90 m2): duża sala biurowa typu open space ( obecnie przedzielona na dwa pomieszczenia), gabinet, pomieszczenie socjalne oraz toaleta. Wejście od ul. Karpackiej oraz wyjście na taras ogrodowy. Wysokość pomieszczeń ok. 2,6 m. Drugie piętro (ok. 70 m2): trzy pomieszczenia biurowe, łazienka, wyjście na balkon. Oddzielne wejście na każdy poziom. Z każdej kondygnacji można wydzielić niezależne biuro. Standard wykończenia: ściany - gładź gipsowa, tapety, ściany pomalowane na jasne kolory, na podłogach - wykładzina, terakota; schody - marmurowe. Dom w dobry stanie technicznym, docieplony, okna nowe PCV. Lokal wyposażony w instalację alarmową. Do budynku przynależy: balkon, taras, garaż w bryle budynku, piwnica, ogród. Opis budynku: Dom utrzymany w dobrym stanie technicznym. Trzy kondygnacyjny dom mieszkalny wybudowany w 1999 roku. Budynek usytuowany na działce o powierzchni 396 m2. Powierzchnia użytkowa: 250 m2. Ogrzewanie: własne gazowe (nowy piec dwufunkcyjny) Ogród: zagospodarowany z miejscami parkingowymi. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe, stacja SKM. Odległość od centrum Gdyni: nieruchomość zlokalizowana w Centrum Gdyni, 5 min. pieszo do dworca kolejowego Gdynia Główna, dobrze skomunikowana z całym trójmiastem. Usługi: apteka, delikatesy, sklep spożywczy, ośrodek zdrowia, centrum handlowe. Instytucje: kościół, poczta, szkoła podstawowa, gimnazjum. Dostępne media: kanalizacja, prąd, woda, gaz.
Wczoraj o 02:27 krn.pl
8 pokoi
250.0 m²
6 900 zł
Budynek na działalność gospodarczą. Zachęcamy do zainteresowania się domem, który znajduje się w dzielnicy przylegającej do centrum Gdyni. Lokalizacja gwarantuje jednocześnie spokój (okolica graniczy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym) oraz perfekcyjną komunikację samochodową i publiczną. Bliskość dworca PKP/SKM to dodatkowy atut tej lokalicji. Dom jest w bardzo dobrym stanie, po wszystkich niezbędnych remontach (nowa stolarka okienna i drzwiowa, nowe schody marmurowe, nowa, ocieplona elewacja, nowy piec dwufunkcyjny). Do dyspozycji m.in.: * 2 niezależne wejścia do budynku * 3 wygodne poziomy * instalacja alarmowa, zamki szyfrowe Pierwszy poziom: parter z niezależnym wejściem (ok 80m2) * wysokie pomieszczcenia biurowo - magazynowe oraz część socjalna i kotłownia Pierwsze piętro z oodzielnym wejściem (ok 90m2) * duża sala open - space, przedzielona obecnie na dwa pomieszczenia, wyjście do zadbanego ogrodu, gabinet, części socjalne Drugie piętro ok 70m2 * 3 pomieszczenia i łazienka, balkon Na posesji znajduje się dodatkowy garaż. Przy budynku bezpłatne miejsca parkingowe. Czynsz brutto + opłaty eksploatacyjne (liczniki przepisywane na najemcę, gaz w najzimniejszych miesiącach ok 800zł) Możliwość prowadzenia różnej działalności z preferowanym najmem długoterminowym.
13.04.2017, 03:34 gratka.pl
6 pokoi
250.0 m²
6 900 zł
Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany jest w centrum Gdyni 250 m od stacji PKP Gdynia Główna, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. W sąsiedztwie: Casa Leonardo, nowopowstająca Villa Carpa. Powierzchnia całkowita budynku 250 m2, trzy poziomy, stan bardzo dobry po remoncie (nowa stolarka okienna i drzwiowa, nowe schody marmurowe, nowa, ocieplona elewacja) Parter: 90 m2 (biura, pomieszczenia socjalne i magazynowe, toaleta), wykładzina, niezależne wejście od ul. Wolności I piętro: 90 m2 (biura, sala konferencyjna, gabinet, pomieszczenie socjalne, toaleta), wykładzina, niezależne wejście od ul. Karpackiej oraz wyjście na taras ogrodowy. II piętro: 70 m2 (3 pomieszczenia i łazienka, balkon) Budynek wyposażony jest w ogrzewanie gazowe (nowy piec), instalację wodociągową i energię, instalację alarmową i internetową oraz elektroniczny zamek. Na posesji znajduje się dodatkowy garaż. Przy budynku 3-4 miejsca parkingowe. Budynek znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 396 m2 (dwa niezależne wejścia) z aranżacją ogrodową oraz tarasem na poziomie zerowym (wyjście bezpośrednio z poziomu I piętro) Budynek idealnie nadaje się na cele biurowe lub szkoleniowe (ubezpieczenia, edukacja, finanse, księgowość, biuro prawne lub podatkowe, branża medyczna, branża IT). Możliwe trzy opcje najmu: 1. 250 m2 (całość) 2. 160 m2 (dwa pietra) 3. 90 m2 (parter) Cena do negocjacji!
03.04.2017, 17:10 otodom.pl
250.0 m²
7 250 zł
Na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej. Położony w centrum Gdyni przy ul. Wolności, 250 m od stacji PKP Gdynia Główna, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.Dostępny od zaraz. Powierzchnia całkowita budynku 250 m2, trzy poziomy, stan bardzo dobry po remoncie (nowa stolarka okienna i drzwiowa, nowe schody marmurowe, nowa, ocieplona elewacja) Parter: 90 m2 (biura, pomieszczenia socjalne i magazynowe, toaleta), wykładzina, niezależne wejście od ul. Wolności. I piętro: 90 m2 (biura, sala konferencyjna, gabinet, pomieszczenie socjalne, toaleta), wykładzina, niezależne wejście od ul. Karpackiej oraz wyjście na taras ogrodowy. II piętro: 70 m2 (3 pomieszczenia i łazienka, balkon) Budynek wyposażony jest w ogrzewanie gazowe (nowy piec), instalację wodociągową i energię, instalację alarmową i internetową oraz elektroniczny zamek. Wysokość pomieszczeń na parterze około 3,5m, pozostałe piętra mają wysokość przynajmniej 2,5m. Na parterze zainstalowano klimatyzację. Na posesji znajduje się dodatkowy garaż. Przy budynku 3-4 miejsca parkingowe. Budynek znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 396 m2 (dwa niezależne wejścia) z aranżacją ogrodową oraz tarasem na poziomie zerowym (wyjście bezpośrednio z poziomu I piętro) Budynek idealnie nadaje się na cele biurowe lub szkoleniowe (ubezpieczenia, edukacja, finanse, księgowość, biuro prawne lub podatkowe, branża medyczna, branża IT). Czynsz najmu 7000zł brutto. Właścicielka nie jest Vatowcem. Zapraszam na prezentacje po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
04.04.2017, 22:05 krn.pl
7 pokoi
250.0 m²
7 000 zł

Dom Śródmieście, Wolności Dom Śródmieście, Wolności

Wolności, Śródmieście, Gdynia, pomorskie
Na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej. Możliwe trzy opcje najmu: 250 m2 (całość) / 160 m2 (dwa pietra) / 90 m2 (parter). Położony w centrum Gdyni przy ul. Wolności, 250 m od stacji PKP Gdynia Główna, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Dostępny od zaraz. Powierzchnia całkowita budynku 250 m2, trzy poziomy, stan bardzo dobry po remoncie (nowa stolarka okienna i drzwiowa, nowe schody marmurowe, nowa, ocieplona elewacja) Parter: 90 m2 (biura, pomieszczenia socjalne i magazynowe, toaleta), wykładzina, niezależne wejście od ul. Wolności. I piętro: 90 m2 (biura, sala konferencyjna, gabinet, pomieszczenie socjalne, toaleta), wykładzina, niezależne wejście od ul. Karpackiej oraz wyjście na taras ogrodowy. II piętro: 70 m2 (3 pomieszczenia i łazienka, balkon) Budynek wyposażony jest w ogrzewanie gazowe (nowy piec), instalację wodociągową i energię, instalację alarmową i internetową oraz elektroniczny zamek. Wysokość pomieszczeń na parterze około 3,5m, pozostałe piętra mają wysokość przynajmniej 2,5m. Na parterze zainstalowano klimatyzację. Na posesji znajduje się dodatkowy garaż. Przy budynku 3-4 miejsca parkingowe. Budynek znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 396 m2 (dwa niezależne wejścia) z aranżacją ogrodową oraz tarasem na poziomie zerowym (wyjście bezpośrednio z poziomu I piętro) Budynek idealnie nadaje się na cele biurowe lub szkoleniowe (ubezpieczenia, edukacja, finanse, księgowość, biuro prawne lub podatkowe, branża medyczna, branża IT). Czynsz najmu 8000zł brutto. Zapraszam na prezentacje po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
02.03.2017, 04:36 nieruchomosci-online.pl
7 pokoi
250.0 m²
8 000 zł
WYNAGRODZENIE POKRYWA WŁAŚCICIEL LOKALU! Lokal użytkowy, zrobiony remont kapitalny, na parterze w kamienicy przy ul.Wolności - powierzchnia całkowita 114,88 m2 (parter 92 m2 + na poziomie -1 powierzchnia 23 m2 z przeznaczeniem na magazyn lub pomieszczenie socjalne oraz WC) Lokal idealny na handel, usługi, placówkę Bankową.Możliwość szerokiej , dowolnej aranżacji przestrzeni, szyby antywłamaniowe, instalacja do podłączenia alarmu.Posadzka wykafelkowana, ściany świeżo malowane, WC wykafelkowane z nową armaturą, Lokal posiada osobne wejście z ulicy oraz dużą witrynę. Miejsca postojowe znajdują się przy lokalu. Blisko przystanek ZKM, lokal przy ciągu ruchu pieszego do dworca PKP (przejściem podziemnym). Lokal jest dobrze widoczny, po sąsiedzku handel i usługi. Cena najmu 7900pln/ za miesiąc. + VAT, opłaty: zima z ogrzewanie 750 zł, latem 350 zł. Polecam!
24.10.2016, 17:25 nieruchomosci-online.pl
114.88 m²
7 900 zł
bezpieczeństwo mieszkańców - budynek posiada instalację alarmową, monitoring, a ogrzewanie i ciepła woda są z sieci ... miejskiej, co znacząco wpłynie na niskie koszty utrzymania, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo - budynek jest bez ... z całym Trójmiastem Ze względu na rozkład pomieszczeń, nieruchomość doskonała na inwestycję pod wynajem. JEŻELI SZUKASZ
Wczoraj o 02:20 krn.pl
5 pokoi
120.0 m²
1 015 000 zł

Nowy apartament na sprzedaż !

Gdynia, Działki Leśne, WOLNOŚCI
oświetlony zielony teren wokół budynku oraz o bezpieczeństwo mieszkańców - budynek posiada instalację alarmową ... zwiększając bezpieczeństwo - budynek jest bez sieci gazowej. W hali garażowej oprócz 13 miejsc parkingowych i komórek ... doskonała na inwestycję pod wynajem. JEŻELI SZUKASZ KOMFORTU W DOBREJ LOKALIZACJI I CENIE - TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE
23.06.2017, 14:42 otodom.pl
4 pokoje
74.7 m²
663 000 zł

Nowy apartament z widokiem na morze na sprzedaż !

Gdynia, Działki Leśne, WOLNOŚCI
oraz o bezpieczeństwo mieszkańców - budynek posiada instalację alarmową, monitoring, a ogrzewanie i ciepła woda są z sieci ... miejskiej, co znacząco wpłynie na niskie koszty utrzymania, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo - budynek jest bez ... skomunikowane z całym Trójmiastem Ze względu na rozkład pomieszczeń, nieruchomość doskonała na inwestycję pod wynajem. JEŻELI
23.06.2017, 14:42 otodom.pl
5 pokoi
120.6 m²
1 015 000 zł
oświetlony zielony teren wokół budynku oraz o bezpieczeństwo mieszkańców - budynek posiada instalację alarmową ... zwiększając bezpieczeństwo - budynek jest bez sieci gazowej. W hali garażowej oprócz 13 miejsc parkingowych i komórek ... doskonała na inwestycję pod wynajem. JEŻELI SZUKASZ KOMFORTU W DOBREJ LOKALIZACJI I CENIE - TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE
Wczoraj o 02:20 krn.pl
4 pokoje
74.0 m²
663 000 zł
oświetlony zielony teren wokół budynku oraz o bezpieczeństwo mieszkańców - budynek posiada instalację alarmową, monitoring ... zwiększając bezpieczeństwo - budynek jest bez sieci gazowej. W hali garażowej oprócz 13 miejsc parkingowych i komórek ... doskonała na inwestycję pod wynajem. JEŻELI SZUKASZ KOMFORTU W DOBREJ LOKALIZACJI I CENIE - TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE
16.05.2017, 08:14 nieruchomosci-online.pl
4 pokoje
74.7 m²
663 000 zł

wynajem, Domy, 8 pokoi, bliźniak, 2 piętrowy, 1999 r.

województwo: Pomorskie, miejscowość: Gdynia
dobrym stanie technicznym. Trzy kondygnacyjny dom mieszkalny wybudowany w 1999 roku. Budynek usytuowany na działce o ... Dwupiętrowy, dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Działki Leśne w Gdyni. Nieruchomość idealna do prowadzenia ... stacji PKP Gdynia Główna. Parter (ok. 80 m2): pomieszczenia biurowo - magazynowe wraz z częścią socjalną, toaletą oraz
16.05.2017, 21:10 kupmieszkanko.pl
8 pokoi
250.0 m²
6 900 zł
bezpieczeństwo mieszkańców - budynek posiada instalację alarmową, monitoring, a ogrzewanie i ciepła woda są z sieci ... miejskiej, co znacząco wpłynie na niskie koszty utrzymania, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo - budynek jest bez sieci ... całym Trójmiastem Ze względu na rozkład pomieszczeń, nieruchomość doskonała na inwestycję pod wynajem. JEŻELI SZUKASZ
16.05.2017, 10:21 nieruchomosci-online.pl
5 pokoi
120.6 m²
1 015 000 zł

wynajem, Biura, biuro, 1999 r.

województwo: Pomorskie, miejscowość: Gdynia
dobrym stanie technicznym. Trzy kondygnacyjny dom mieszkalny wybudowany w 1999 roku. Budynek usytuowany na działce o ... Dwupiętrowy, dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Działki Leśne w Gdyni. Nieruchomość idealna do prowadzenia ... stacji PKP Gdynia Główna. Parter (ok. 80 m2): pomieszczenia biurowo - magazynowe wraz z częścią socjalną, toaletą oraz
17.05.2017, 14:23 kupmieszkanko.pl
250.0 m²
6 900 zł
do centrum Gdyni, kolejki SKM Gdynia Śródmieście, komunikacji miejskiej oraz infrastruktury handlowo-usługowej. Budynek ... to ładny dom przekształcony na biurowiec. Składa się z trzech poziomów każdy po około 80 m2. Na każdym piętrze toaleta ... całości z dwóch pieców gazowych: zimą rachunek za gaz to około 850 zł/mieś. Na posesji do dyspozycji garaż wolnostojący
24.04.2017, 14:42 nieruchomosci-online.pl
240.0 m²
28 zł
do centrum Gdyni, kolejki SKM Gdynia Śródmieście, komunikacji miejskiej oraz infrastruktury handlowo-usługowej. Budynek ... to ładny dom przekształcony na biurowiec. Składa się z trzech poziomów każdy po około 80 m2. Na każdym piętrze toaleta ... całości z dwóch pieców gazowych: zimą rachunek za gaz to około 850 zł/mieś. Na posesji do dyspozycji garaż wolnostojący
22.04.2017, 20:35 gratka.pl
240.0 m²
6 900 zł

RANCZO POD LIPĄ

Marynowy 63 82-100 Nowy Dwór Gdański woj. pomorskie
– Molo sopockie, przedłużenie ul. Bohaterów Monte Casino, Grodzisko, Dworek Sierakowskich i wiele inych. GDYNIA ... – Błyskawica Okręt Muzeum, Dar Pomorza, Domek Abrahama, Dom Żeromskiego w Orłowie, ulica Mariacka, Forsterówka – wojena ... Wolności, są to budynki z XVI i XIX w., Żuławskie domy podcieniowe, gotyckie kościoły oraz cmentarze menonickie
14.04.2017, 14:53 fajnewczasy.pl
2 pokoje
25 zł
Na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej. Położony w centrum Gdyni przy ul. Wolności, 250 m od stacji PKP Gdynia Główna ... (biura, pomieszczenia socjalne i magazynowe, toaleta), wykładzina, niezależne wejście od ul. Wolności. I piętro: 90 m2 ... (biura, sala konferencyjna, gabinet, pomieszczenie socjalne, toaleta), wykładzina, niezależne wejście od ul. Karpackiej
12.04.2017, 02:06 gratka.pl
250.0 m²
7 000 zł

Lokal użytkowy, 180 m², Gdynia

Gdynia, Działki Leśne, Wolności
wyłącznie dla wynajmującego, piwnica (jedno pomieszczenie). OPŁATY: 200,00 zł netto ( ryczałt); woda, śmieci, za
07.04.2017, 00:58 otodom.pl
180.0 m²
8 500 zł
zabudowa kuchni wraz ze sprzętem agd, instalacja alarmowa.Centralne ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Czynsz łącznie z ... funduszem remontowym 380/480 . W budynku znajduje się, ogólnodostępne dla mieszkańców, pomieszczenie do przechowywania
11.04.2017, 22:21 gratka.pl
2 pokoje
61.0 m²
499 000 zł
Tylko długoterminowy wynajem - banki, apteki, sklepy, tzw.podmioty sieciowe. Lokal usytuowany przy ulicy o dużym ... natężeniu ruchu pieszego. O pow. całkowitej 114,88 m2, składa się z dwóch poziomów. Poziom parteru 92,16 m2 (pomieszczenie ... /pomieszczenie socjalne 16,59 m2 , wc 2,19 m2, komunikacja 3,94 m2). Cały lokal został zmodernizowany i jest po kapitalnym
30.03.2017, 20:23 nieruchomosci-online.pl
115.0 m²
68 zł
znajduje się do dyspoycji mieszkańców pomieszczenie na rowery i wózki dziecięce. Czynsz w lecie ok 380zł, w zimie ok. 480zł ... . Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej za cene 29 tys. złotych. Do dworca PKP Gdynia Głona ok
29.03.2017, 07:26 otodom.pl
3 pokoje
60.74 m²
499 000 zł

Komercyjne wynajmę Gdynia Centrum Wolności 115m2

Pomorskie Gdynia Centrum Wolności
Tylko długoterminowy wynajem - banki, apteki, sklepy, tzw.podmioty sieciowe. Lokal usytuowany przy ulicy o dużym ... natężeniu ruchu pieszego. O pow. całkowitej 114,88 m2, składa się z dwóch poziomów. Poziom parteru 92,16 m2 (pomieszczenie ... /pomieszczenie socjalne 16,59 m2 , wc 2,19 m2, komunikacja 3,94 m2). Cały lokal został zmodernizowany i jest po kapitalnym
23.03.2017, 05:44 mieszkanie.pl
7 900 zł
, elegancka zabudowa kuchni wraz ze sprzętem agd, instalacja alarmowa.Centralne ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Czynsz ... łącznie z funduszem remontowym 380/480 . W budynku znajduje się, ogólnodostępne dla mieszkańców, pomieszczenie do
03.04.2017, 14:20 gratka.pl
3 pokoje
61.0 m²
499 000 zł

Mieszkanie Wolności Mieszkanie Wolności

Wolności, Gdynia, pomorskie
znajduje się do dyspoycji mieszkańców pomieszczenie na rowery i wózki dziecięce. Czynsz w lecie ok 380zł, w zimie ok. 480zł ... . Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej za cene 29 tys. złotych. Do dworca PKP Gdynia Głona ok. 5 minut pieszo. Polecam i zapraszam na prezentację.
23.03.2017, 19:27 nieruchomosci-online.pl
3 pokoje
60.74 m²
499 000 zł

Mieszkanie Działki Leśne Mieszkanie Działki Leśne

Wolności, Działki Leśne, Gdynia, pomorskie
szafa zabudowana typu Komandor. Przestronna łazienka. Pomieszczenie gospodarcze. Mieszkanie czyste, odremontowane. Posiada
03.04.2017, 14:45 nieruchomosci-online.pl
1 pokój
36.7 m²
1 200 zł
oświetlony zielony teren wokół budynku oraz o bezpieczeństwo mieszkańców - budynek posiada instalację alarmową, monitoring ... zwiększając bezpieczeństwo - budynek jest bez sieci gazowej. W hali garażowej oprócz 13 miejsc parkingowych i komórek ... doskonała na inwestycję pod wynajem. JEŻELI SZUKASZ KOMFORTU W DOBREJ LOKALIZACJI I CENIE - TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE
22.03.2017, 13:06 nieruchomosci-online.pl
4 pokoje
74.7 m²
663 000 zł

wynajem, Biura, biuro, 2 piętrowy, 1990 r.

województwo: Pomorskie, miejscowość: Gdynia
Prezentujemy Państwu budynek w centrum Gdyni na działalność gospodarczą. Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany jest ... w centrum Gdyni 250 m od stacji PKP Gdynia Główna, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. W sąsiedztwie: Casa Leonardo ... magazynowe, toaleta, garaż), wykładzina, niezależne wejście od ul. Wolności I pietro: 90 m2 (biura, sala konferencyjna
18.03.2017, 09:53 kupmieszkanko.pl
250.0 m²
7 250 zł

wynajem, Domy, 7 pokoi, bliźniak, 2 piętrowy, 1999 r.

województwo: Pomorskie, miejscowość: Gdynia
Na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej. Położony w centrum Gdyni przy ul. Wolności, 250 m od stacji PKP Gdynia Główna ... (biura, pomieszczenia socjalne i magazynowe, toaleta), wykładzina, niezależne wejście od ul. Wolności. I piętro: 90 m2 ... (biura, sala konferencyjna, gabinet, pomieszczenie socjalne, toaleta), wykładzina, niezależne wejście od ul. Karpackiej
14.03.2017, 21:19 kupmieszkanko.pl
7 pokoi
250.0 m²
7 000 zł
bezpieczeństwo mieszkańców - budynek posiada instalację alarmową, monitoring, a ogrzewanie i ciepła woda są z sieci ... miejskiej, co znacząco wpłynie na niskie koszty utrzymania, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo - budynek jest bez sieci ... całym Trójmiastem Ze względu na rozkład pomieszczeń, nieruchomość doskonała na inwestycję pod wynajem. JEŻELI SZUKASZ
21.03.2017, 01:24 nieruchomosci-online.pl
5 pokoi
120.6 m²
1 015 000 zł