Budynek użytkowy Wielicka

Wielicka, Gliwice, śląskie
800 m²
28,000
2016-10-24
Do wynajęcia budynek o łącznej powierzchni 800 m2, znajdujący się na ogrodzonym terenie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Gliwic. W chwili obecnej budynek jest w trakcie budowy, co daje możliwość przyszłemu Najemcy możliwość dostosowania powierzchni wg własnych potrzeb. Obiekt ma składać się z dwóch kondygnacji, z przynależnym monitorowanym parkingiem na ok.60 miejsc. (...) Pokaż więcej Do wynajęcia budynek o łącznej powierzchni 800 m2, znajdujący się na ogrodzonym terenie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Gliwic. W chwili obecnej budynek jest w trakcie budowy, co daje możliwość przyszłemu Najemcy możliwość dostosowania powierzchni wg własnych potrzeb. Obiekt ma składać się z dwóch kondygnacji, z przynależnym monitorowanym parkingiem na ok.60 miejsc. Idealna lokalizacja pod różnego rodzaju branże: handlową, gastronomiczną, biurową, usługową czy medyczną. Budynek znajduje się w bliskim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego łączącego autostrady A4 i A1. Szybki dojazd do lotniska w Pyrzowicach. Zaledwie 100 m od przystanków autobusowych. Więcej ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo AP7 nieruchomości oświadcza, iż posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej podmiotów uczestniczących w gospodarce nieruchomościami (polisa PZU S.A. nr PWO 00002676).
Więcejnieruchomosci-online.pl

Wynajmę dom Gliwice

Gliwice Wielicka
800 m²
28,000
2016-6-21
Więcejszybko.pl
135.4 m²
6,770
2017-4-8
Powierzchnie biurowo-użytkowe znajdujące się w odrestaurowanym pięciokondygnacyjnym budynku w Gliwicach, w dzielnicy Sośnica. Przeznaczenie: lokale biurowe, usługowe. Budynek składa się z: pięciu kondygnacji, z czego cztery przeznaczone są do wynajęcia. Dana oferta dotyczy lokali na trzeciej kondygnacji (pierwsze piętro) o łącznej powierzchni 135,4 m2. Standard wykończenia: Ściany - gładź , glazura; Podłogi - wykładzina , terakota; Okna - PCV. Przeprowadzone remonty: cały budynek został odrestaurowany, używając materiałów wysokiej klasy, jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych - zewnętrzna winda, podjazdy, toalety i miejsca parkingowe. Zabezpieczenia: całodobowa ochrona i monitoring. Dostępne media: klimatyzacja, wentylacja z rekuperacją, prąd, woda, kanalizacja, węzeł cieplny, sygnalizacja zagrożenia pożarem, szybkie łącze światłowodowe. Do lokalu przynależy: parking na sześćdziesiąt samochodów. Opis lokalizacji: Komunikacja: własna. Odległość od centrum Gliwic: około 4,5 km. Rekreacja: basen, fitness, korty tenisowe, obiekt sportowy. Usługi: apteka, bank, bankomat, market. Instytucje: gimnazjum, kościół, szkoła podstawowa. Podana cena jest ceną netto.Link do oferty: *** OPIEKUN OFERTY: --------------------Witold Kacprzyński 324 412 ... pokaż numer324412027-------------------- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!
Więcejgratka.pl
52 m²
2,600
2017-4-8
Powierzchnie biurowo-użytkowe znajdujące się w odrestaurowanym pięciokondygnacyjnym budynku w Gliwicach, w dzielnicy Sośnica. Przeznaczenie: lokale biurowe, usługowe. Budynek składa się z: pięciu kondygnacji, z czego cztery przeznaczone są do wynajęcia. Dana oferta dotyczy lokalu na drugiej kondygnacji (wysoki parter) o powierzchni 52 m2. Standard wykończenia: Ściany - gładź , glazura; Podłogi - wykładzina , terakota; Okna - PCV. Przeprowadzone remonty: cały budynek został odrestaurowany, używając materiałów wysokiej klasy, jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych - zewnętrzna winda, podjazdy, toalety i miejsca parkingowe. Zabezpieczenia: całodobowa ochrona i monitoring. Dostępne media: klimatyzacja, wentylacja z rekuperacją, prąd, woda, kanalizacja, węzeł cieplny, sygnalizacja zagrożenia pożarem, szybkie łącze światłowodowe. Do lokalu przynależy: parking na sześćdziesiąt samochodów. Opis lokalizacji: Komunikacja: własna. Odległość od centrum Gliwic: około 4,5 km. Rekreacja: basen, fitness, korty tenisowe, obiekt sportowy. Usługi: apteka, bank, bankomat, market. Instytucje: gimnazjum, kościół, szkoła podstawowa. Podana cena jest ceną netto.Link do oferty: *** OPIEKUN OFERTY: --------------------Witold Kacprzyński 324 412 ... pokaż numer324412027-------------------- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!
Więcejgratka.pl
91.5 m²
3,200
2017-4-6
Oferujemy Państwu lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 91,5 m 2 usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanego budynku w Gliwicach przy ul. Wielickiej. Lokal składa się z głównej sali o powierzchni 55,6m 2 oraz zaplecza z toaletą o powierzchni 35,9m 2 Atuty budynku: - całodobowa ochrona i monitoring - sale konferencyjne i szkoleniowe - przystosowanie dla osób niepełnosprawnych - klimatyzacja - szybkie łącze światłowodowe - budynek ocieplony, po termomodernizacji - duży parking Lokalizacja: Doskonale skomunikowane z centrum Gliwic oraz miastami ościennymi aglomeracji poprzez bliskość DTŚ, A4, A1 (węzeł Sośnica). PROMOCJA!!! Pierwszy czynsz GRATIS!! Cena najmu: 35zł/m 2 + 22zł/m 2 koszty eksploatacyjne Polecam! Agent prowadzący: Paulina Paetzold , tel. 733 009 ... pokaż numer733-009-277 , e-mail: p.paetzold@pokaż email *** Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Steffen Roehr (licencja nr: 18105) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Więcejgratka.pl