2 pokoje
55 m²
1 600 zł
16.09.2017
Oferujemy do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone pomiędzy ul. Francuska a Powstańców. Bardzo zadbane i funkcjonalne. Umeblowane w garderobe, kuchnie, salon. Pokoje przechodnie. Mieszkanie ciche.Idealna propozycja dla pary lub rodziny. Zapraszamy na prezentację.
Więcej gumtree.pl
31 m²
2 000 zł
15.09.2017
Oferujemy do wynajęcia komfortową kawalerkę zlokalizowaną w Katowicach na prestiżowym osiedlu Atal Francuska Park. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze w 8-piętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni około 31m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki z toaletą oraz balkonu. Lokal wykończony jest w wysokim standardzie, w nowoczesnym stylu. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w bardzo dobrej jakości sprzęty takie jak : piekarnik, płyta indukcyjna, okap, czajnik bezprzewodowy, lodówka, zmywarka, ekspres do kawy, jak i również we wszystkie akcesoria potrzebne w kuchni. Dodatkowo do lokalu przynależy miejsce parkingowe na terenie garażu podziemnego. Osiedle monitorowane jest całodobowo poprzez firmę ochroniarską oraz system kamer. Doskonała lokalizacja – apartament znajduje się na nowoczesnym osiedlu o atrakcyjnej architekturze, w zacisznej okolicy Katowickiego Parku Leśnego Doliny Trzech Stawów, a jednocześnie blisko centrum miasta. Kaucja w wysokości 2 500,00 PLN. Serdecznie zapraszam do oglądania. Cena: 2 000,00 PLN + media (prąd) kontakt: 513-169-054 numer oferty w biurze: WLVCM6944 Przedstawione na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
43 m²
2 200 zł
15.09.2017
Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w Katowicach na ulicy Francuskiej ( osiedle Francuska Park ) o pow. 43 m2. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, przedpokoju, oraz łazienki razem z wc. Z salonu jest wyjście na balkon o pow. 5.25m2. Mieszkanie jest bardzo ładne i zadbane, w pełni umeblowane i wyposażone ( m.in. sprzęt AGD, RTV, naczynia, pościel, ręczniki ). Miesięczny czynsz najmu 2100 zł + media wg zużycia. Wymagana jest kaucja zwrotna. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Osiedle zamknięte, monitorowane. Gorąco polecamy i zachęcamy do oglądania! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Hobbit Nieruchomości, Sosnowiec, ul. Nowa 38 Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za przebieg transakcji 15691 **** Tel. 534-770-211 ****
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
55 m²
1 600 zł
08.09.2017
Oferujemy do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone pomiędzy ul. Francuska a Powstańców. Bardzo zadbane i funkcjonalne. Umeblowane w garderobe, kuchnie, salon. Pokoje przechodnie. Mieszkanie ciche.Idealna propozycja dla pary lub rodziny. Zapraszamy na prezentację.
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
43 m²
2 200 zł
04.09.2017
Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym os. Francuska Park. Na 43m2 powierzchni składa się pokój dzienny połączony z kuchnią i wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka z toaletą i przedpokój. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie. Kuchnia w zabudowie (lodówka, zmywarka, płyta ceramiczna, piekarnik, okap, kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy). Łazienka wyposażona w wannę oraz pralkę. Miesięczny koszt najmu to 2200zł + media (c.o., prąd, woda, wywóz śmieci). W cenie dostęp do stanowiska postojowego w garażu podziemnym i komórki lokatorskiej. Wymagana kaucja zabezpieczająca. Szczegóły dotyczące dostępności oferty pod nr telefonu podanym w ogłoszeniu. Zapraszamy do oglądania. Informacje zawarte w ogłoszeniu pochodzą od właściciela nieruchomości i mogą podlegać aktualizacji. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w uzyskaniu kredytu oraz załatwieniu formalności związanych z nabyciem i zbyciem nieruchomości.
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
44 m²
2 000 zł
27.08.2017
ZDJĘCIA POGLĄDOWE. MIESZKANIE W TRAKCIE ARANŻACJI. Do wynajęcia nowe mieszkanie na os. Francuska Park. Na 44m2 powierzchni składa się pokój dzienny (z wyjściem na balkon) połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka z toaletą i przedpokój. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, umeblowane i w pełni wyposażone (m.in. zmywarka, lodówka, kuchenka, piekarnik, pralka, okap, garnki, talerze, itp.) Miesięczny koszt najmu to 2000zł + media (ok. 400zł). W cenie dostęp do komórki lokatorskiej oraz dedykowanego naziemnego stanowiska postojowego. Umowa w formie najmu okazjonalnego. Wymagana kaucja zabezpieczająca. Zastrzeżenia: osoby palące, zwierzęta. Szczegóły dotyczące dostępności oferty pod nr telefonu podanym w ogłoszeniu. Zapraszamy do oglądania. Informacje zawarte w ogłoszeniu pochodzą od właściciela nieruchomości i mogą podlegać aktualizacji. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pomagamy w uzyskaniu kredytu oraz załatwieniu formalności związanych z nabyciem i zbyciem nieruchomości.
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
57 m²
2 400 zł
26.08.2017
Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament zlokalizowany w Katowicach na prestiżowym osiedlu Atal Francuska Park. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w 6-piętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni około 57m2 składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch niezależnych pokoi, przedpokoju, łazienki z toaletą oraz balkonu. Lokal wykończony jest w wysokim standardzie, w nowoczesnym stylu. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w bardzo dobrej jakości sprzęty takie jak: piekarnik, płyta ceramiczna, zmywarka, pralka, lodówka, pralka, a także telewizor. Dodatkowo do lokalu przynależy miejsce parkingowe na terenie garażu podziemnego oraz komórka lokatorska. Osiedle monitorowane jest całodobowo poprzez firmę ochroniarską oraz system kamer. Doskonała lokalizacja – apartament znajduje się na nowoczesnym osiedlu o atrakcyjnej architekturze, w zacisznej okolicy Katowickiego Parku Leśnego Doliny Trzech Stawów, a jednocześnie blisko centrum miasta. Kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu. Serdecznie zapraszam do oglądania. Cena: 2 400,00 PLN + media kontakt: 513-169-054 numer oferty w biurze: WLVCM6848 Przedstawione na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
43 m²
2 100 zł
20.08.2017
Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach na prestiżowym osiedlu Atal Francuska Park. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w 6-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie o powierzchni około 43m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki z toaletą oraz balkonu. Lokal wykończony jest w wysokim standardzie, w nowoczesnym stylu. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w bardzo dobrej jakości sprzęty takie jak : piekarnik, mikrofalówka, płyta indukcyjna, zmywarka, pralka, telewizor 32’. Dodatkowo do lokalu przynależy miejsce parkingowe na terenie osiedla ( dodatkowo płatne - 100,00 PLN ). Osiedle monitorowane jest całodobowo poprzez firmę ochroniarską oraz system kamer. Doskonała lokalizacja – apartament znajduje się na nowoczesnym osiedlu o atrakcyjnej architekturze, w zacisznej okolicy Katowickiego Parku Leśnego Doliny Trzech Stawów, a jednocześnie blisko centrum miasta. Kaucja w wysokości 2-miesięcznego czynszu. Serdecznie zapraszam do oglądania. Cena: 2 100,00 PLN + media kontakt: 513-169-054 numer oferty w biurze: WLVCM6953 Przedstawione na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
42 m²
2 200 zł
14.08.2017
Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament zlokalizowany w Katowicach na prestiżowym osiedlu Atal Francuska Park. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni około 42m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki z toaletą. Lokal wykończony jest w wysokim standardzie, w nowoczesnym stylu. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w bardzo dobrej jakości sprzęty takie jak : zabudowana lodówka, piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna, pralka. Dodatkowo do lokalu przynależy miejsce parkingowe na terenie garażu podziemnego. Osiedle monitorowane jest całodobowo poprzez firmę ochroniarską oraz system kamer. Doskonała lokalizacja – apartament znajduje się na nowoczesnym osiedlu o atrakcyjnej architekturze, w zacisznej okolicy Katowickiego Parku Leśnego Doliny Trzech Stawów, a jednocześnie blisko centrum miasta. Kaucja w wysokości 4 000,00 PLN. Serdecznie zapraszam do oglądania. Cena: 2 200,00 PLN + media kontakt: 513-169-054 numer oferty w biurze: WLVCM6874 Przedstawione na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Więcej gumtree.pl

Katowice Francuska Park

Katowice , Śląskie
2 pokoje
45 m²
2 200 zł
19.08.2017
Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach na prestiżowym osiedlu Atal Francuska Park. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w 8-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie o powierzchni około 45m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki z toaletą oraz balkonu. Lokal wykończony jest w wysokim standardzie, w nowoczesnym stylu. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w bardzo dobrej jakości sprzęty takie jak: lodówka, zmywarka, płytę grzewcza, pralka, telewizor. Dodatkowo do lokalu przynależy miejsce parkingowe na terenie garażu podziemnego ( dodatkowo płatne - 200,00 PLN ). Osiedle monitorowane jest całodobowo poprzez firmę ochroniarską oraz system kamer. Doskonała lokalizacja – apartament znajduje się na nowoczesnym osiedlu o atrakcyjnej architekturze, w zacisznej okolicy Katowickiego Parku Leśnego Doliny Trzech Stawów, a jednocześnie blisko centrum miasta. Kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu. Oferta dostępna od 1.09.2017r. Serdecznie zapraszam do oglądania. Cena: 2 200,00 PLN + media kontakt: 513-169-054 numer oferty w biurze: WLVCM6946 Przedstawione na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Więcej gumtree.pl
28 m²
1 700 zł
26.02.2017
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w Apartamentowcu FRANCUSKA PARK przy ul. Francuskiej przy Dolinie 3 Stawów w Katowicach, w niedalekiej odległości od wyjazdu/wjazdu na Autostradę A4, centrum handlowego, Lidla, stacji benzynowej, siłowi, policji, prokuratury i sądu oraz centrum biurowego. W pobliżu m.in. Uniwersytet Ekonomiczny, Śląski Uniwersytet Medyczny i inne. Osiedle z ochroną, bezpieczne, zamknięte. Wjazd przez bramę na pilota. Mieszkanie (kawalerka) jest nowocześnie i elegancko urządzone. Znajduje się w nim nowe umeblowanie i nowe pełne wyposażenie AGD m.in. pralka, lodówka, żelazko, a także kuchnia (garnki, patelnie, talerze, szklanki itp.), wygodna duża kanapa, stolik kawowy itd. Do końca miesiąca zostanie zamontowana funkcjonalna meblościanka na wymiar z biurkiem, półkami, szufladami, szafą, lustrem (zdj. 6 i 7). Cena najmu: 1700 zł czynsz + media rozliczane zaliczkami miesięcznymi płatnymi według zużycia. Wymagana kaucja.
Więcej gumtree.pl

Dom, 370 m2, Katowice

Katowice, Śródmieście, Francuska
370 m²
8 000 zł
24.12.2014
REZYDENCJA W DUŻYM OGRODEM W ŚRÓDMIEŚCIU KATOWIC w okolicy ul. Francuskiej.Do wynajęcia dom z lat 30 XX w. położony w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do A4. Na parterze 3 pokoje w amfiladzie, kuchnia i WC, z salonu z kominkiem wyjście na taras o pow. ok 150m2 oraz do dużego pięknego ogrodu. Na I piętrze 4 sypialnie i 2 łazienki, garderoba. W przyziemiu 5 pomieszczeń (kuchnia, sala z barkiem, siłownia, kotłownia, WC)+ garaż.Na podłogach dębowe parkiety, stolarka okienna fornirowana, szyby antywłamaniowe. Całość ogrodzona i zabezpieczona alarmem. Do wynajęcia bez mebli - możliwość domeblowania.Dom położony jest w Śródmieściu,jednak z dala od głównej drogi, ok 500m od zjazdu na autostradę A4. Okolica zielona, ok 1km Dolina 3 Stawów, zdecydowanym atutem jest duży zadbany ogród. U NAS ZAWSZE AKTUALNE OFERTY. Zadzwoń do nas i umów się na oglądanie tel: (pokaż numer). Bezpieczeństwo transakcji zapewnia LICENCJONOWANY POŚREDNIK nr lic. 13063. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Dokładamy starań, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. WIĘCEJ OFERT NA WWW.QRSNIERUCHOMOSCI.PL Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Więcej otodom.pl
2 pokoje
43 m²
2 100 zł
01.09.2017
Do wynajęcia nowy apartament dwupokojowy o powierzchni 43 m2 z miejscem garażowym Z kompletnym wyposażeniem Wysoki standard wykończenia i wyposażenia Miejsce garażowe w przyziemiu budynku – w cenie najmu Czynsz 2100 zł + media według zużycia (opłaty 400 zł) Kaucja 2500 zł Lokalizacja: Katowice, Śródmieście, Osiedle Francuska Park, ul. Francuska Piętro czwarte w siedmiopiętrowym apartamentowcu Centralne ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej Mieszkanie składa się z 2 pokoi, dużego balkonu, kuchni, łazienki, przedpokoju Salon umeblowany, z telewizorem, z wyjściem na taras Kuchnia umeblowana, wyposażona w sprzęt AGD (zmywarka, piekarnik, płyta, lodówka), otwarta na salon W łazience kabina prysznicowa, umywalka, wc, pralka W sypialni łóżko, szafa; Bardzo atrakcyjna lokalizacja – osiedle w sąsiedztwie Parku Muchowiec, zielone tereny Dobry wyjazd na trasę DTŚ i autostradę NUMER OFERTY W BIURZE – MW 558 ****Bliższe informacje**** tel. 600-985-685 tel. 728-847-848 Opiekun oferty Edyta Rudecka, licencja zawodowa Pośrednika nr 14254 Agencja Nieruchomości ABRA, firma z dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości
Więcej gumtree.pl

Biuro, biurowiec, 40m2

Śródmieście, śląskie, Katowice, ul. Francuska 35
40 m²
1 720 zł
05.09.2017
Kompleks biurowy F35 - Francuska to doskonała lokalizacja biznesowa w samym centrum Katowic! Wynajmując u nas biuro nie ponosisz już żadnych dodatkowych kosztów! Gwarantujemy jedną, stałą cenę, co pozwala na łatwe zaplanowanie wydatków związanych z prowadzeniem własnej działalności. Cena czynszu obejmuje: * media, * Internet, * miłą i uśmiechniętą obsługę Recepcji, * całodobową ochronę obiektu. Budynek dostępny dla najemców 24h/7! Lokal 303: Oferujemy lokal biurowy gotowy do wynajęcia i użytkowania od zaraz. Lokal to jedno pomieszczenie o powierzchni 40 m2. Doskonała lokalizacja - w bliskim sąsiedztwie Urzędu Miasta, Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, Sądu Okręgowego, dworca PKP, naprzeciwko przystanku autobusowego. Dodatkowo naszym klientom udostępniamy profesjonalnie urządzoną salę konferencyjną oraz aneksy kuchenne. Zapraszamy do kontaktu!
Więcej regiodom.pl

Klimatyczne Biura Centrum

Katowice, Śródmieście, Francuska
25 m²
1 075 zł
02.08.2017
Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne biuro zlokalizowane w samym centrum miasta ul. Francuska. Idealne pod względem komunikacyjnym, bardzo dobry wyjazd na główne arterie aglomeracji. Oferowane biura znajdują się w kompleksie biurowym, który powstał z połączenia dwóch kamienic. Budynek z portiernią i windą! Jego łączna powierzchnia to prawie 2800m2. Do dyspozycji mamy atrakcyjne powierzchnie biurowe od 10 do 258m2( całe piętro). Do tego dla naszych klientów udostępniamy 2 salki konferencyjne. Doskonała oferta dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą jak również osób szukających adresu do prowadzenia swojego biznesu. ( Do dyspozycji najemców jest sekretariat - na życzenie odbiór korespondencji i poczty) Większe powierzchnie biurowe w cenie od 43 zł netto z mediami media. Przyjdź, zobacz negocjuj. Jesteśmy otwarci na propozycje z Państwa strony. Zapraszam na spotkanie na miejscu oraz do współpracy: W naszej agencji największy wybór apartamentów, domów do kupna i wynajmu. Kontakt w sprawie oferty: Jolanta Kapica ( pokaż numer ) Zapraszamy na naszą stronę internetową: na której znajdą Państwo dużo więcej ofert aktualnych. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu, miłą i profesjonalną obsługę. Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 9.00-17.00. (Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.) - Agent odpowiedzialny zawodowo: Jolanta Kapica nr lic.: 4719 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej otodom.pl

Lokale biurowe - media w cenie

Katowice, Śródmieście, Francuska
30 m²
1 290 zł
29.07.2017
Oferuję Państwu stylowe lokale biurowe w Katowicach - Śródmieściu przy ul. Francuskiej w odrestaurowanej kamienicy. Przedmiotowy lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w kamienicy o funkcji biurowej. Budynek odrestaurowany, wykończony w wysokim standardzie. W budynku znajduje się winda oraz recepcja. Powierzchnia lokalu: 30 m2. Składa się on z dwóch pomieszczeń. Toaleta oraz aneks kuchenny są ogólnodostępne na korytarzu. Istnieje możliwość wynajmu mniejszej lub większej powierzchni. Do dyspozycji najemcy pozostają salki konferencyjne. Stan lokalu - wyremontowany i odświeżony - przygotowany dla nowego najemcy Stawka czynszu: 43 zł/m2 netto. W kwocie uwzględnione są wszystkie media, internet, winda, ochrona, sprzątanie części wspólnych. Brak dodatkowych opłat eksploatacyjnych Kaucja - równowartość jednomiesięcznego czynszu najmu. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta z łatwym dojazdem do autostrady A4, DTŚ oraz DK 86. Lokal wolny od ZARAZ Istnieje możliwość umówienia oględzin w terminie dogodnym dla Państwa. *załączone zdjęcia przedstawiają pomieszczenia w różnych lokalach na wszystkich kondygnacjach budynku - obrazują one standard lokali w budynku. Zapraszamy do współpracy. W celu uzyskania informacji o dostępnej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń proszę o kontakt. Osoba odpowiedzialna za ofertę Bartosz Wojnowski tel.: ( pokaż numer ) . Więcej ofert na stronie ::oferta eksportowana z programu mediaRent:: system alarmowy monitoring / ochrona telewizja kablowa prąd internet telefon kanalizacja woda
Więcej otodom.pl

Lokale biurowe - media w cenie

Katowice, Śródmieście, Francuska
47 m²
2 020 zł
29.07.2017
Oferuję Państwu stylowe lokale biurowe w Katowicach - Śródmieściu przy ul. Francuskiej w odrestaurowanej kamienicy. Przedmiotowy lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w kamienicy o funkcji biurowej. Budynek odrestaurowany, wykończony w wysokim standardzie. W budynku znajduje się winda oraz recepcja. Powierzchnia lokalu: 47 m2. Składa się on z dwóch pomieszczeń. Toaleta oraz aneks kuchenny są ogólnodostępne na korytarzu. Istnieje możliwość wynajmu mniejszej lub większej powierzchni. Do dyspozycji najemcy pozostają salki konferencyjne. Stan lokalu - wyremontowany i odświeżony - przygotowany dla nowego najemcy Stawka czynszu: 43 zł/m2 netto. W kwocie uwzględnione są wszystkie media, internet, winda, ochrona, sprzątanie części wspólnych. Brak dodatkowych opłat eksploatacyjnych Kaucja - równowartość jednomiesięcznego czynszu najmu. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta z łatwym dojazdem do autostrady A4, DTŚ oraz DK 86. Lokal wolny od ZARAZ Istnieje możliwość umówienia oględzin w terminie dogodnym dla Państwa. *załączone zdjęcia przedstawiają pomieszczenia w różnych lokalach na wszystkich kondygnacjach budynku - obrazują one standard lokali w budynku. Zapraszamy do współpracy. W celu uzyskania informacji o dostępnej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń proszę o kontakt. Osoba odpowiedzialna za ofertę Bartosz Wojnowski tel.: ( pokaż numer ) . Więcej ofert na stronie ::oferta eksportowana z programu mediaRent:: system alarmowy monitoring / ochrona telewizja kablowa prąd internet telefon kanalizacja woda
Więcej otodom.pl

Mieszkanie Katowice Muchowiec, ul. Francuska

Katowice, Osiedle Paderewskiego - Muchowiec, Francuska
2 pokoje
45 m²
1 800 zł
01.08.2017
SERVICE IN ENGLISH. Oferujemy do wynajęcia dwupokojowy apartament znajdujący się w Katowicach, w spokojnej i cichej dzielnicy - Francuska Park. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: budynek Sądu Okręgowego, kompleks Francuska Office Park, biurowiec IBM, Miejska Biblioteka Publiczna oraz centrum handlowe "3 Stawy". Bliskość Katowickiego Parku Leśnego, stanowiącego największy obszar zielony Katowic jest dodatkowym atutem tej lokalizacji. Szybki dojazd do centrum Katowic oraz A4 i S86. Apartament o pu 45 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni i łazienki z WC. Wszystkie pomieszczenia umeblowane oraz urządzone w nowoczesnym stylu, wyposażone w niezbędny sprzęt AGD, RTV. Okna PCV. Do apartamentu przynależy taras. Koszty najmu 1800 zł + 410 zł opłaty do wspólnoty ( w tym: CO, woda, gospodarowanie odpadami ) + prąd . Media rozliczane są według faktycznego zużycia. Kaucja - 2500 zł. Właściciel wymaga, aby Najemca wykupił polisę OC Najemcy - koszt 50 zł rocznie. Preferowany czas najmu - 1 rok. Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania ! Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Bliższe informacje dostępne w biurze pod podanym numerem telefonu oraz adresem email. zmywarka lodówka meble piekarnik kuchenka telewizor pralka teren zamknięty domofon / wideofon monitoring / ochrona telewizja kablowa internet telefon winda taras
Więcej otodom.pl

Centrum Biura

Katowice, Śródmieście, Francuska
50 m²
2 150 zł
02.08.2017
Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne biuro zlokalizowane w samym centrum miasta ul. Francuska. Idealne pod względem komunikacyjnym, bardzo dobry wyjazd na główne arterie aglomeracji. Oferowane biura znajdują się w kompleksie biurowym, który powstał z połączenia dwóch kamienic. Budynek z portiernią i windą! Jego łączna powierzchnia to prawie 2800m2. Do dyspozycji mamy atrakcyjne powierzchnie biurowe od 10 do 258m2( całe piętro). Do tego dla naszych klientów udostępniamy 2 salki konferencyjne. Doskonała oferta dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą jak również osób szukających adresu do prowadzenia swojego biznesu. ( Do dyspozycji najemców jest sekretariat - na życzenie odbiór korespondencji i poczty) Większe powierzchnie biurowe w cenie od 43 zł netto z mediami media. Przyjdź, zobacz negocjuj. Jesteśmy otwarci na propozycje z Państwa strony. Zapraszam na spotkanie na miejscu oraz do współpracy: W naszej agencji największy wybór apartamentów, domów do kupna i wynajmu. Kontakt w sprawie oferty: Jolanta Kapica ( pokaż numer ) Zapraszamy na naszą stronę internetową: na której znajdą Państwo dużo więcej ofert aktualnych. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu, miłą i profesjonalną obsługę. Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 9.00-17.00. (Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.) - Agent odpowiedzialny zawodowo: Jolanta Kapica nr lic.: 4719 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. domofon / wideofon monitoring / ochrona prąd internet kanalizacja woda
Więcej otodom.pl

Centrum Biura

Katowice, Śródmieście, Francuska
50 m²
2 150 zł
02.08.2017
Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne biuro zlokalizowane w samym centrum miasta ul. Francuska. Idealne pod względem komunikacyjnym, bardzo dobry wyjazd na główne arterie aglomeracji. Oferowane biura znajdują się w kompleksie biurowym, który powstał z połączenia dwóch kamienic. Budynek z portiernią i windą! Jego łączna powierzchnia to prawie 2800m2. Do dyspozycji mamy atrakcyjne powierzchnie biurowe od 10 do 258m2( całe piętro). Do tego dla naszych klientów udostępniamy 2 salki konferencyjne. Doskonała oferta dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą jak również osób szukających adresu do prowadzenia swojego biznesu. ( Do dyspozycji najemców jest sekretariat - na życzenie odbiór korespondencji i poczty) Większe powierzchnie biurowe w cenie od 43 zł netto z mediami media. Przyjdź, zobacz negocjuj. Jesteśmy otwarci na propozycje z Państwa strony. Zapraszam na spotkanie na miejscu oraz do współpracy: W naszej agencji największy wybór apartamentów, domów do kupna i wynajmu. Kontakt w sprawie oferty: Jolanta Kapica ( pokaż numer ) Zapraszamy na naszą stronę internetową: na której znajdą Państwo dużo więcej ofert aktualnych. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu, miłą i profesjonalną obsługę. Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 9.00-17.00. (Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.) - Agent odpowiedzialny zawodowo: Jolanta Kapica nr lic.: 4719 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. domofon / wideofon monitoring / ochrona prąd internet kanalizacja woda
Więcej otodom.pl

Lokale biurowe - media w cenie

Katowice, Śródmieście, Francuska
68 m²
2 925 zł
29.07.2017
Oferuję Państwu stylowe lokale biurowe w Katowicach - Śródmieściu przy ul. Francuskiej w odrestaurowanej kamienicy. Przedmiotowy lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w kamienicy o funkcji biurowej. Budynek odrestaurowany, wykończony w wysokim standardzie. Powierzchnia lokalu: 68 m2. Składa się on z trzech pomieszczeń. Toaleta oraz aneks kuchenny są ogólnodostępne na korytarzu. Istnieje możliwość wynajmu mniejszej lub większej powierzchni. Do dyspozycji najemcy pozostają salki konferencyjne. Stan lokalu - wyremontowany i odświeżony - przygotowany dla nowego najemcy Stawka czynszu: 43 zł/m2 netto. W kwocie uwzględnione są wszystkie media, internet, winda, ochrona, sprzątanie części wspólnych oraz klimatyzacje. Brak dodatkowych opłat eksploatacyjnych Kaucja - równowartość jednomiesięcznego czynszu najmu. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta z łatwym dojazdem do autostrady A4, DTŚ oraz DK 86. Lokal wolny od ZARAZ Istnieje możliwość umówienia oględzin w terminie dogodnym dla Państwa. *załączone zdjęcia przedstawiają pomieszczenia w różnych lokalach na wszystkich kondygnacjach budynku - obrazują one standard lokali w budynku. Zapraszamy do współpracy. W celu uzyskania informacji o dostępnej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń proszę o kontakt. Osoba odpowiedzialna za ofertę Bartosz Wojnowski tel.: ( pokaż numer ) . Więcej ofert na stronie ::oferta eksportowana z programu mediaRent:: system alarmowy monitoring / ochrona telewizja kablowa prąd internet telefon kanalizacja woda
Więcej otodom.pl

Przytulne 2 pokoje z potencjałem os. Paderweskiego

Katowice, Osiedle Paderewskiego, gen. Władysława Sikorskiego
2 pokoje
44 m²
199 000 zł
30.07.2017
Katowice, os. Paderewskiego, ul. Sikorskiego, 2 pokoje, 44m2, sprzedaż Grupa Husaria, ul. Wojewódzka 56, Katowice Na sprzedaż przytulne i rodzinne mieszkanie o powierzchni 444 m2. Mieszkanie ulokowane na bezpiecznym trzecim piętrze z pięknym widokiem na zieleń, w budynku położonym w spokojnej okolicy oraz otoczeniu zadbanej zabudowy. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Dzięki swojej lokalizacji blisko licznych sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych, przystanków komunikacji miejskiej (autobus - 200m), nieruchomość najbardziej odpowiada małżeństwu z uczącymi się dziećmi, osobom starszym lub studentom. Ze względu na niski czynsz i świetną lokalizację (Dolina 3 Stawów, banki, Sąd Rejonowy, uczelnie: UE, UŚ, Francuska Office Center, A4 Business Park, Biblioteka Śląska. Bliski wyjazd na A4, szybka komunikacja z centrum Katowic), mieszkanie idealnie nadaje się do celów inwestycyjnych. JEŻELI SZUKASZ ODPOWIADAJĄCEGO CI 2 POKOJOWEGO MIESZKANIA ZADZWOŃ ( pokaż numer ) Najsilniejszym punktem mieszkania jest duży, jasny salon z miejscem na częścią wypoczynkową i rodzinny stół gościnny. Do salonu przynależy balkon. Dodatkowy ustawny pokój do zaaranżowania jako sypialnia lub pokój dziecięcy. Kuchnia jest widna,. Dodatkowo przedpokój, oraz łazienka z prysznicem, umywalką i pralką. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY INNE BIURA NIERUCHOMOŚCI. Ze względu na będące w okolicy markety (m.in. Lidl, biedronka, Belg, 3 Stawy ), sklepy, punkty usługowo-handlowe, pocztę, bankomat, bank, aptekę, przedszkola publiczne i prywatne przychodnie, szkoły podstawowe i gimnazjum, park Leśny, boiska sportowe oraz przystanki komunikacji miejskiej ( autobus, tramwaj), lokalizacja bardzo odpowiada singlowi, młodemu małżeństwu, lub osobom starszym. Ze względu na niski czynsz i świetną lokalizację (Dolina 3 Stawów, banki, Sąd Rejonowy, uczelnie: UE, UŚ, Francuska Office Center, A4 Business Park, Biblioteka Śląska. Bliski wyjazd na A4, szybka komunikacja z centrum Katowic) mieszkanie idealnie nadaje się do celów inwestycyjnych. JEŻELI PLANUJESZ ZAKUP NOWEJ NIERUCHOMOŚCI Z KREDYTEM HIPOTECZNYM, ZADZWOŃ: ( pokaż numer ) NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE Czynsz: ok. 390 zł Opłaty w czynszu: - zaliczka na centralne ogrzewanie - fundusz remontowy - eksploatacja Opłaty wg stanu liczników: - woda, - prąd - gaz Woda ciepła: piec gazowy Ogrzewanie: miejskie Dostępne media: gaz ziemny, prąd, woda, kanalizacja, internet, telefon, TV kablowa STAN TECHNICZNY Stan techniczny mieszkania oceniamy na: odświeżenia / remontu Okna: nowe PCV Balkon: tak Widna kuchnia: tak Piwnica: tak Układ mieszkania: rozkładowe, Orientacja względem stron świata: zachód, północ BUDYNEK Stan techniczny budynku oceniany jako bardzo dobry: - nowy domofon, - nowe drzwi wejściowe, - czysta, zadbana klatka schodowa - blok po termomodernizacji Liczba wind: 2 Zabezpieczenia: - domofon. OTOCZENIE Miłe, spokojne sąsiedztwo, zadbana niska i jednorodzinna zabudowa Natężenie hałasu: cisza W otoczeniu zadbana zabudowa, tereny zielone Okolica bezpieczna, spokojne sąsiedztwo, tereny zielone Miejsca parkingowe: odpowiednia ilość przy budynku KOMUNIKACJA MIEJSKA autobus: 200m tramwaj: 600m W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Szymon Pałys ( pokaż numer ) szymon, Grupa Husaria ul. Wojewódzka 56 Katowice Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa Husaria Katowice, ul. Wojewódzka 56 . Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. telewizja kablowa internet telefon balkon winda pom. użytkowe
Więcej otodom.pl
2 pokoje
42 m²
2 000 zł
07.07.2017
Do wynajęcia nowe mieszkanie wraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze osiedla ATAL przy ulicy Francuskiej w Katowicach. Budynek jest nowy, oddany do użytkowania w styczniu 2017r. . Osiedle monitorowane jest całodobowo poprzez firmę ochroniarską oraz system kamer. Bardzo dobra lokalizacja osiedla ATAL, w okolicy Katowickiego Parku Leśnego Doliny Trzech Stawów, a jednocześnie blisko centrum miasta – zapewnione jest doskonałe połączenie poprzez komunikację miejską. Ponadto osiedle znajduje się w pobliżu węzła komunikacyjnego, w bezpośrednim sąsiedztwie zjazd/wjazd na autostradę A4 kierunek Wrocław- Kraków oraz DK 86 relacji Warszawa – Gdańsk. Osiedle położone przy: ciągu galerii handlowych Doliny Trzech Stawów, stacjach paliw, myjni, szkole, przedszkolu, biurowcach oraz punktach usługowych. Mieszkanie idealne dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu, ceniących wygodę i komfort. Na terenie pobliskiego parku znajdują się ścieżki rowerowe, siłownia, tor do jazdy na rolkach, skatepark, ok. 3 km ścieżek asfaltowych zamkniętych dla ruchu pojazdów samochodowych. Mieszkanie znajduje się bardzo blisko ścisłego centrum Katowic blisko restauracji, pubów czy pizzerii. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, pokoju – sypialni, łazienki oraz balkonu z widokiem na okolicę - południe czyli zieloną część Katowic. Bardzo funkcjonalna kuchnia, wyposażona została w piekarnik, płytę indukcyjną, wysuwany okap, zmywarkę i lodówke. W salonie z wyjściem na balkon znajduje się wygodna kanapa, stolik pod TV, TV (na życzenie klienta bedzie dostarczony). Łazienkę zaprojektowano z myślą o funkcjonalności, wyposażono w pralkę, prysznic wraz z zamykaną kabiną prysznicową. W przedpokoju znajdują się: szafka na buty, wieszak na ubrania. W sypialni znajduje się duże dwuosobowe łóżkoz jednym materacem oraz przestronną szafą z zabudowanym lustrem. Mieszkanie, gustownie urządzone Cena najmu 2000+100 garaz +100 internet z TV UPC Kaucja 2000 Prowizja Agencja Nieruchomości poz bazy 13647
Więcej gratka.pl
3 pokoje
60 m²
2 800 zł
10.07.2017
LOFT HOUSE NIERUCHOMOŚCI prezentuje na wynajem mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 60 m2. LOKALIZACJA: Bardzo dobra lokalizacja - obok trasa A4, bezkolizyjny dojazd do Centrum Katowic oraz miast ościennych. Osiedle bezpieczne, monitorowane. Obok Dolina Trzech Stawów - Park, centrum BUDYNEK: Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w apartamentowcu. ROZKŁAD I WYPOSAŻENIE: Mieszkanie liczy 60 m2 i składa się z 3 pokoi jeden z aneksem oraz łazienki z wc . Mieszkanie, w pełni umeblowane i wyposażone. Wysoki standard. FINANSE: Cena najmu: 2800 zł + media wg zużycia +prowizja dla biura DODATKOWE INFORMACJE: - Pomieszczenie gospodarcze z pralką i suszarką - Miejsce parkingowe w garażu podziemnym - Komórka lokatorska Zapraszam do prezentacji oferty. Doradca ds. nieruchomości tel.: 794 329 ... pokaż numer794329866 Więcej ofert na stronie www.lofthouse.com.pl Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Więcej gratka.pl
2 pokoje
53 m²
2 000 zł
01.07.2017
Do wynajęcia luxusowy w pełni wyposażony apartament w Katowicach przy ulicy Francuskiej, na osiedlu chronionym oraz monitorowanym 24/7. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze budynku 6 piętrowego, w bezpośredniej okolicy CH 3 Stawy oraz terenów rekreacyjno-wypoczynkowych Muchowiec. Sąsiedztwo autostrady A4 oraz przystanków autobusowych zapewnia sprawną komunikację również w godzinach szczytu. Apartament składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz słonecznego balkonu (południe/wschód). Wyposażenie: SALON na prośbę możliwość wstawienia TV przez właściciela nieruchomości bez dodatkowych opłat / kaucji internet szafa, komoda, szafka RTV, regał na książki sofa rozkładana KUCHNIA zmywarka lodówka piekarnik płyta indukcyjna grill elektryczny czajnik elektryczny komplet obiadowy oraz kawowy + sztućce SYPIALNIA łóżko materac krzesło szafa ŁAZIENKA luksusowa wanna umywalka pralka wc 3 tryby oświetlenia BALKON ława wypoczynkowa Do dyspozycji wynajmującego oferuję również dedykowane miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej w tym samym budynku, z podjazdem ogrzewanym (dodatkowo płatne) Cena najmu mieszkania 2000 +garaż+media (opłaty-woda, prąd, TV, internet wg. bieżącego zużycia) przy najmie dłuższym niz 1,5 roku Roczna umowa 2100 + opaty Istnieje możliwość najmu krótkoterminowego Kaucja Prowizja 1 czynsz Agencja Nieruchomości poz bazy 14818 Serdecznie zapraszam do kontaktu w godz 8 - 21.)) Jeśli ta oferta nie spełnia Państwa wymagań - prosimy o telefon (naszej ofercie także inne mieszkania/apartamenty/domy gotowe do zamieszkania). Zapraszam do kontaktu również w weekendy. I speak English- If this advertisement doesn't match your requirements please give us a call. We have many other flats to offer. Feel free to contact us during weekends as well. If you are looking for a furnished apartment or house in Silesia - I can help.
Więcej gratka.pl

Lokale biurowe - media w cenie

Katowice, Śródmieście, Francuska
30 m²
1 290 zł
29.06.2017
Oferuję Państwu stylowe lokale biurowe w Katowicach - Śródmieściu przy ul. Francuskiej w odrestaurowanej kamienicy. Przedmiotowy lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w kamienicy o funkcji biurowej. Budynek odrestaurowany, wykończony w wysokim standardzie. W budynku znajduje się winda oraz recepcja. Powierzchnia lokalu: 30 m2. Składa się on z dwóch pomieszczeń. Toaleta oraz aneks kuchenny są ogólnodostępne na korytarzu. Istnieje możliwość wynajmu mniejszej lub większej powierzchni. Do dyspozycji najemcy pozostają salki konferencyjne. Stan lokalu - wyremontowany i odświeżony - przygotowany dla nowego najemcy Stawka czynszu: 43 zł/m2 netto. W kwocie uwzględnione są wszystkie media, internet, winda, ochrona, sprzątanie części wspólnych. Brak dodatkowych opłat eksploatacyjnych Kaucja - równowartość jednomiesięcznego czynszu najmu. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta z łatwym dojazdem do autostrady A4, DTŚ oraz DK 86. Lokal wolny od ZARAZ Istnieje możliwość umówienia oględzin w terminie dogodnym dla Państwa. *załączone zdjęcia przedstawiają pomieszczenia w różnych lokalach na wszystkich kondygnacjach budynku - obrazują one standard lokali w budynku. Zapraszamy do współpracy. W celu uzyskania informacji o dostępnej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń proszę o kontakt. Osoba odpowiedzialna za ofertę Bartosz Wojnowski tel.: ( pokaż numer ) . Więcej ofert na stronie ::oferta eksportowana z programu mediaRent:: system alarmowy monitoring / ochrona telewizja kablowa prąd internet telefon kanalizacja woda
Więcej otodom.pl
2 pokoje
45 m²
1 900 zł
08.07.2017
Do wynajęcia nowoczesny w pełni wyposażony apartament w Katowicach przy ulicy Francuskiej, na osiedlu chronionym oraz monitorowanym 24/7. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze budynku 6 piętrowego, w bezpośredniej okolicy CH 3 Stawy oraz terenów rekreacyjno-wypoczynkowych Muchowiec. Sąsiedztwo autostrady A4 oraz przystanków autobusowych zapewnia sprawną komunikację również w godzinach szczytu. Apartament składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz słonecznego balkonu Do dyspozycji wynajmującego oferuję również dedykowane miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej w tym samym budynku, z podjazdem ogrzewanym (dodatkowo płatne 100zł) Cena najmu mieszkania 1900 +garaż+media (opłaty-woda, prąd, wg. bieżącego zużycia) SYPIALNIA MOZE BYC DOMEBLOWANA W ŁOŻKO MAŁŻEŃSKIE ZAMIAST KANAPY!!! (NA KOSZT WŁAŚCICIELA) Kaucja Prowizja 1 czynsz Agencja Nieruchomości poz bazy 14974 Serdecznie zapraszam do kontaktu w godz 8 - 21.)) Jeśli ta oferta nie spełnia Państwa wymagań - prosimy o telefon (naszej ofercie także inne mieszkania/apartamenty/domy gotowe do zamieszkania). Zapraszam do kontaktu również w weekendy. I speak English- If this advertisement doesn't match your requirements please give us a call. We have many other flats to offer. Feel free to contact us during weekends as well. If you are looking for a furnished apartment or house in Silesia - I can help.
Więcej gratka.pl
2 pokoje
53 m²
2 100 zł
06.07.2017
Mamy do zaoferowania wynajem wyjątkowo komfortowego 2- pokojowego mieszkania, Katowice- Francuska Park. Całe wyposażenie mieszkania jest nowe, wszystko przygotowane dla najbardziej wymagającego klienta. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, czego reprezentatywną składową jest łazienka, do wykończenia, której wykorzystano designerskie płytki, wielkość łazienki zaskakuje, niejednokrotnie w mieszkaniach wielopokojowych znajdujemy mniejsze. Wyposażenie: Salon: na prośbę możliwość wstawienia TV przez właściciela nieruchomości bez dodatkowych opłat / kaucji, internet, szafa, komoda, szafka RTV, regał na książki, sofa rozkładana Kuchnia: zmywarka, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, grill elektryczny, czajnik elektryczny, komplet obiadowy oraz kawowy + sztućce Sypialnia: łóżko, materac, krzesło, szafa Łazienka: luksusowa wanna, umywalka, pralka, wc, 3 tryby oświetlenia Dodatkowe opłaty: media wg zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 3000 zł. Istnieje możliwość opłacenia dedykowanego miejsca parkingowego w hali garażowej- 250 zł. Lokalizacja nie wymaga rekomendacji, Osiedle Francuska Park znajduje się bardzo blisko centrum, zarazem w bezpośrednim sąsiedztwie pięknej Doliny Trzech Stawów. W niedalekiej okolicy galeria handlowa 3 Stawy, siedziba IBM, stacja benzynowa, ścieżki rowerowe. Osiedle monitorowane, zamknięte, chronione, a dzięki temu bardzo bezpieczne. Budynek jest przystosowany do osób niepełnosprawnych. Zachęcam do zapoznania się z oferta w indywidualnie umówionym terminie. Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zajmujemy się doradztwem rynku nieruchomości oraz prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie finansowania nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do współpracy. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB Dodatkowe zalety: balkon
Więcej gratka.pl

Lokale biurowe - media w cenie

Katowice, Śródmieście, Francuska
68 m²
2 925 zł
29.06.2017
Oferuję Państwu stylowe lokale biurowe w Katowicach - Śródmieściu przy ul. Francuskiej w odrestaurowanej kamienicy. Przedmiotowy lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w kamienicy o funkcji biurowej. Budynek odrestaurowany, wykończony w wysokim standardzie. Powierzchnia lokalu: 68 m2. Składa się on z trzech pomieszczeń. Toaleta oraz aneks kuchenny są ogólnodostępne na korytarzu. Istnieje możliwość wynajmu mniejszej lub większej powierzchni. Do dyspozycji najemcy pozostają salki konferencyjne. Stan lokalu - wyremontowany i odświeżony - przygotowany dla nowego najemcy Stawka czynszu: 43 zł/m2 netto. W kwocie uwzględnione są wszystkie media, internet, winda, ochrona, sprzątanie części wspólnych oraz klimatyzacje. Brak dodatkowych opłat eksploatacyjnych Kaucja - równowartość jednomiesięcznego czynszu najmu. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta z łatwym dojazdem do autostrady A4, DTŚ oraz DK 86. Lokal wolny od ZARAZ Istnieje możliwość umówienia oględzin w terminie dogodnym dla Państwa. *załączone zdjęcia przedstawiają pomieszczenia w różnych lokalach na wszystkich kondygnacjach budynku - obrazują one standard lokali w budynku. Zapraszamy do współpracy. W celu uzyskania informacji o dostępnej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń proszę o kontakt. Osoba odpowiedzialna za ofertę Bartosz Wojnowski tel.: ( pokaż numer ) . Więcej ofert na stronie ::oferta eksportowana z programu mediaRent:: system alarmowy monitoring / ochrona telewizja kablowa prąd internet telefon kanalizacja woda
Więcej otodom.pl

Mieszkanie w Centrum Katowic.

Katowice, Śródmieście
3 pokoje
73 m²
325 000 zł
03.07.2017
Doskonała lokalizacja nieruchomości, 400m. Od dworca PKS i 600m od dworca PKP - Galerii Katowickiej. Nieruchomość nadaje się na cele mieszkaniowe jak i biurowe. Lokal o powierzchni 73m2 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, w której znajdują się dwie, oddzielne toalety (na cele mieszkaniowe można wstawić kabinę prysznicową). Istnieje możliwość przeniesienia kuchni w miejsce najmniejszego pokoju (z drzwiami balkonowymi), ponieważ wszystkie piony są wyremontowane i doprowadzone do pokoju. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4- piętrowym, wyremontowanym budynku; ekspozycja okien- zachód, południe. Do mieszkania przynależy bezpłatne miejsce parkingowe na parkingu zamykanym szlabanem oraz komórka na piętrze. Czynsz wraz z zaliczkami wynosi 400zł (fundusz eksploatacyjny, koszty zarządu, ogrzewanie, ciepła i zimna woda). DANE TECHNICZNE: 73m2; 3 pokoje; typ własności- spółdzielcze własnościowe; czynsz: 400zł z zaliczkami; ściany- gładź; sufity- podwieszane; podłogi- kafle, wykładziny; generalny remont przeprowadzony ok. 3 lat temu; nowe instalacje- wodne, elektryczne; miejsce parkingowe zamykane szlabanem; budynek z zewnątrz jest wyremontowany; domofon. LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana jest w Centrum Katowic, 10 min. piechotą od Galerii Katowickiej. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, uczelnie oraz wiele lokali handlowo- usługowych. W Śródmieściu są zlokalizowane siedziby wielu firm, zlokalizowanych w wysokiej klasy budynkach biurowych, np. Altus, Chorzowska 50, Atrium, Stalexport czy Centrum Biurowe Francuska. Koncentrują się tu też hotele o różnym standardzie, jak m.in. Hotel Monopol, Hotel Diament, Qubus Hotel Prestige. Polecam i zapraszam do oglądania nieruchomości. Hanna tel.: ( pokaż numer ) We speak English: ( pokaż numer ) Masz propozycję, pytania, bądź wątpliwości? Chcesz zobaczyć nieruchomość na żywo? Zadzwoń! Jeśli powyższe ogłoszenie nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami! Mamy inne nieruchomości w tym rejonie! ZAPEWNIAMY PROFESJONALNE DORADZTWO FINANSOWE, POMOC PRZY UZYSKANIU KREDYTU, ORAZ WYSOKIE RABATY NA OBSŁUGĘ NOTARIALNĄ. JESTEŚMY GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA PRZY ZAKUPIE ORAZ SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI! Boisz się pułapek finansowych, nierzetelnych sprzedających, chciałbyś aby twój zakup bądź sprzedaż poprowadził profesjonalny agent? Jesteś w odpowiednim miejscu! Skontaktuj się z nami i oszczędź sobie stresu związanego z tak poważną transakcją! Dołącz do zadowolonych klientów i przekonaj się, że na takiej współpracy można tylko zyskać! Więcej zdjęć i szczegółów oferty znajdziesz na stronie ________ INDEXO NIERUCHOMOŚCI KATOWICE. Najlepsze biuro nieruchomości w Katowicach! ::oferta eksportowana z programu mediaRent:: internet telefon drzwi / okna antywłamaniowe domofon / wideofon monitoring / ochrona zmywarka lodówka oddzielna kuchnia pom. użytkowe
Więcej otodom.pl

Klimatyczne Biura Centrum

Katowice, Śródmieście, Francuska
25 m²
1 075 zł
08.07.2017
Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne biuro zlokalizowane w samym centrum miasta ul. Francuska. Idealne pod względem komunikacyjnym, bardzo dobry wyjazd na główne arterie aglomeracji. Oferowane biura znajdują się w kompleksie biurowym, który powstał z połączenia dwóch kamienic. Budynek z portiernią i windą! Jego łączna powierzchnia to prawie 2800m2. Do dyspozycji mamy atrakcyjne powierzchnie biurowe od 10 do 258m2( całe piętro). Do tego dla naszych klientów udostępniamy 2 salki konferencyjne. Doskonała oferta dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą jak również osób szukających adresu do prowadzenia swojego biznesu. ( Do dyspozycji najemców jest sekretariat - na życzenie odbiór korespondencji i poczty) Większe powierzchnie biurowe w cenie od 43 zł netto z mediami media. Przyjdź, zobacz negocjuj. Jesteśmy otwarci na propozycje z Państwa strony. Zapraszam na spotkanie na miejscu oraz do współpracy: W naszej agencji największy wybór apartamentów, domów do kupna i wynajmu. Kontakt w sprawie oferty: Jolanta Kapica ( pokaż numer ) Zapraszamy na naszą stronę internetową: na której znajdą Państwo dużo więcej ofert aktualnych. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu, miłą i profesjonalną obsługę. Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 9.00-17.00. (Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.) - Agent odpowiedzialny zawodowo: Jolanta Kapica nr lic.: 4719 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej otodom.pl

Lokale biurowe - media w cenie

Katowice, Śródmieście, Francuska
40 m²
1 720 zł
29.06.2017
Oferuję Państwu stylowe lokale biurowe w Katowicach - Śródmieściu przy ul. Francuskiej w odrestaurowanej kamienicy. Przedmiotowy lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w kamienicy o funkcji biurowej. Budynek odrestaurowany, wykończony w wysokim standardzie. W budynku znajduje się winda oraz recepcja. Powierzchnia lokalu: 40 m2. Składa się on z dwóch pomieszczeń. Toaleta oraz aneks kuchenny są ogólnodostępne na korytarzu. Istnieje możliwość wynajmu mniejszej lub większej powierzchni. Do dyspozycji najemcy pozostają salki konferencyjne. Stan lokalu - wyremontowany i odświeżony - przygotowany dla nowego najemcy Stawka czynszu: 43 zł/m2 netto. W kwocie uwzględnione są wszystkie media, internet, winda, ochrona, sprzątanie części wspólnych oraz klimatyzacje. Brak dodatkowych opłat eksploatacyjnych Kaucja - równowartość jednomiesięcznego czynszu najmu. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta z łatwym dojazdem do autostrady A4, DTŚ oraz DK 86. Lokal wolny od ZARAZ Istnieje możliwość umówienia oględzin w terminie dogodnym dla Państwa. *załączone zdjęcia przedstawiają pomieszczenia w różnych lokalach na wszystkich kondygnacjach budynku - obrazują one standard lokali w budynku. Zapraszamy do współpracy. W celu uzyskania informacji o dostępnej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń proszę o kontakt. Osoba odpowiedzialna za ofertę Bartosz Wojnowski tel.: ( pokaż numer ) . Więcej ofert na stronie ::oferta eksportowana z programu mediaRent:: system alarmowy monitoring / ochrona telewizja kablowa prąd internet telefon kanalizacja woda
Więcej otodom.pl

Lokale biurowe - media w cenie

Katowice, Śródmieście, Francuska
47 m²
2 020 zł
29.06.2017
Oferuję Państwu stylowe lokale biurowe w Katowicach - Śródmieściu przy ul. Francuskiej w odrestaurowanej kamienicy. Przedmiotowy lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w kamienicy o funkcji biurowej. Budynek odrestaurowany, wykończony w wysokim standardzie. W budynku znajduje się winda oraz recepcja. Powierzchnia lokalu: 47 m2. Składa się on z dwóch pomieszczeń. Toaleta oraz aneks kuchenny są ogólnodostępne na korytarzu. Istnieje możliwość wynajmu mniejszej lub większej powierzchni. Do dyspozycji najemcy pozostają salki konferencyjne. Stan lokalu - wyremontowany i odświeżony - przygotowany dla nowego najemcy Stawka czynszu: 43 zł/m2 netto. W kwocie uwzględnione są wszystkie media, internet, winda, ochrona, sprzątanie części wspólnych. Brak dodatkowych opłat eksploatacyjnych Kaucja - równowartość jednomiesięcznego czynszu najmu. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta z łatwym dojazdem do autostrady A4, DTŚ oraz DK 86. Lokal wolny od ZARAZ Istnieje możliwość umówienia oględzin w terminie dogodnym dla Państwa. *załączone zdjęcia przedstawiają pomieszczenia w różnych lokalach na wszystkich kondygnacjach budynku - obrazują one standard lokali w budynku. Zapraszamy do współpracy. W celu uzyskania informacji o dostępnej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń proszę o kontakt. Osoba odpowiedzialna za ofertę Bartosz Wojnowski tel.: ( pokaż numer ) . Więcej ofert na stronie ::oferta eksportowana z programu mediaRent:: system alarmowy monitoring / ochrona telewizja kablowa prąd internet telefon kanalizacja woda
Więcej otodom.pl
2 pokoje
46 m²
2 400 zł
07.07.2017
Luksusowy 2- pokojowy apartament Atal Francuska Park w Katowicach. Designerska aranżacja. Inteligentny dom. Do wynajmu piękny apartament po remoncie składający się z widnego salonu z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni, łazienki i przestronnego balkonu wykończonego deską tarasową. Salon wyposażony jest w telewizor 40”, klimatyzację, kanapę i szafkę RTV. Kuchnia jest w pełni umeblowana z płytą indukcyjną, piekarnikiem, zmywarką i lodówką z zamrażalnikiem. W sypialni znajduje się łóżko dwuosobowe, telewizor 32”, klimatyzacja, sejf ,szafa zabudowana. Łazienka wyposażona jest w prysznic z baterią z termostatem, radio i pralko-suszarkę. W cenę apartamentu wliczony jest szybki internet światłowodowy i telewizja cyfrowa. Dodatkowe opłaty to media wg zużycia. Wymagana kaucja zabezpieczająca. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w hali garażowej monitorowanej kamerami. W apartamencie zamontowany jest system alarmowy oraz inteligentnie sterowane ogrzewanie i oświetlenie led. Dodatkowym atutem jest KLIMATYZACJA z funkcją OGRZEWANIA Apartament stworzony z myślą o wymagającym kliencie, zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Leśnego Muchowiec, jednego z największych terenów rekreacyjnych Katowic, rewelacyjna lokalizacja apartamentu, bo zaledwie 500m jest stąd do centrum, a zarazem widok z okien rozpościera się na spokojna i cichą okolice. Osiedle monitorowane, zamknięte, chronione, a dzięki temu bardzo bezpieczne. Budynek jest przystosowany do osób niepełnosprawnych. W niedalekiej okolicy galeria handlowa 3 Stawy, siedziba IBM, stacja benzynowa, ścieżki rowerowe. Zachęcam do zapoznania się z ofertą i oglądania mieszkania w indywidualnie umówionym terminie. Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zajmujemy się doradztwem rynku nieruchomości oraz prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie finansowania nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do współpracy. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB Dodatkowe zalety: balkon
Więcej gratka.pl
2 pokoje
45 m²
1 900 zł
10.07.2017
Do wynajęcia śliczne w pełni wyposażone nowoczesne 2pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Francuska Parkobok Muchowca- osiedle strzeżone monitorowane . Obok osiedla znajdują się biurowce (IBM, A4 Business Park), Centrum handlowe i piękne tereny Doliny Trzech Stawów. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, pokoju – sypialni, łazienki oraz balkonu z widokiem na okolicę - południe czyli zieloną część Katowic. Bardzo funkcjonalna kuchnia, wyposażona została w piekarnik, płytę indukcyjną, wysuwany okap, zmywarkę i lodówko - zamrażarkę. Dodatkowo znajduje się w niej stół i 4 krzesła. Kubki, sztućce, talerze na wyposażeniu kuchni. W salonie z wyjściem na balkon znajduje się wygodna kanapa, stolik pod TV, TV (wiszący na ścianie). Łazienkę zaprojektowano z myślą o funkcjonalności, wyposażono w pralkę, wannę wraz z zamykaną kabiną prysznicową. W przedpokoju znajdują się: szafka na buty, wieszak na ubrania. W sypialni znajduje się duże dwuosobowe łóżko z jednym materacem oraz przestronną szafą z zabudowanym lustrem. Ponadto w sypialni umieszczono półki nocne wraz z oświetleniem. Cena najmu to 1900+oplaty Lokatorska komorka obok garażu w cenie! Agencja poz bazy 14564/17 Kaucja Prowizja Jeśli ta oferta nie spełnia Państwa wymagań - prosimy o telefon (naszej ofercie także inne mieszkania/apartamenty/domy gotowe do zamieszkania). Zapraszam do kontaktu również w weekendy. I speak English- If this advertisement doesn't match your requirements please give us a call. We have many other flats to offer. Feel free to contact us during weekends as well. If you are looking for a furnished apartment or house in Silesia - I can help.
Więcej gratka.pl

Lokale biurowe - media w cenie

Katowice, Śródmieście, Francuska
147 m²
6 320 zł
29.06.2017
Oferuję Państwu stylowe lokale biurowe w Katowicach - Śródmieściu przy ul. Francuskiej w odrestaurowanej kamienicy. Przedmiotowy lokal usytuowany jest na drugim piętrze w kamienicy o funkcji biurowej. Budynek odrestaurowany, wykończony w wysokim standardzie. W budynku znajduje się winda oraz recepcja. Powierzchnia lokalu: 147 m2. Składa się on z siedmiu pomieszczeń. Toaleta oraz aneks kuchenny są ogólnodostępne na korytarzu. Istnieje możliwość wynajmu mniejszej lub większej powierzchni. Do dyspozycji najemcy pozostają salki konferencyjne. Stan lokalu - wyremontowany i odświeżony - przygotowany dla nowego najemcy Stawka czynszu: 43 zł/m2 netto. W kwocie uwzględnione są wszystkie media, internet, winda, ochrona, sprzątanie części wspólnych oraz klimatyzacje. Brak dodatkowych opłat eksploatacyjnych Kaucja - równowartość jednomiesięcznego czynszu najmu. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta z łatwym dojazdem do autostrady A4, DTŚ oraz DK 86. Lokal wolny od ZARAZ Istnieje możliwość umówienia oględzin w terminie dogodnym dla Państwa. *załączone zdjęcia przedstawiają pomieszczenia w różnych lokalach na wszystkich kondygnacjach budynku - obrazują one standard lokali w budynku. Zapraszamy do współpracy. W celu uzyskania informacji o dostępnej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń proszę o kontakt. Osoba odpowiedzialna za ofertę Bartosz Wojnowski tel.: ( pokaż numer ) . Więcej ofert na stronie ::oferta eksportowana z programu mediaRent:: system alarmowy monitoring / ochrona telewizja kablowa prąd internet telefon kanalizacja woda
Więcej otodom.pl