Nic nie znaleziono
Do wynajęcia obiekt handlowo-magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 464 m2. Rejon ul. Szczecińskiej. PARTER Hala magazynowo - produkcyjna o pow. 288m2, wysokość - 7m, dwie bramy wjazdowe (segmentowe), ogrzewanie gazowe, część wystawowa z biurem, zaplecze socjalne, sanitariaty - 148m2 garaż - 28m2 Do dyspozycji przyszłego najemcy duży plac składowo-manewrowy z polbruku, o pow. 2200m2 oraz miejsca parkingowe dla klientów i pracowników. Doskonała lokalizacja - droga krajowa, blisko planowanego zjazdu z obwodnicy Koszalina. Budynek zadbany i utrzymany w dobrej kondycji. Niezależne wejścia do hali, części biurowej. Dojazd do posesji drogą z polbruku. Obiekt ogrodzony, oświetlony, monitorowany. Nieruchomość do szybkiego wydania. Kaucja dwumiesięczna. Oglądanie w obecności opiekuna oferty. Zapraszamy do naszych biur; Koszalin Piłsudskiego 43, Kołobrzeg Pomorska 2C (wejście od Zwycięzców) Zapraszamy na naszą stronę e-mhouse.pl, tam znajdziesz informację o zasadach współpracy z naszym biurem oraz pełną ofertę naszego biura. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Koszalin
10 900
12.08.2018
Więcejdobryadres.pl
Pokój biurowy w Śródmieściu o pow. 11,47 m2, położony na parterze odrestaurowanej poniemieckiej willi. Wejście od bocznej strony budynku. Budynek zlokalizowany jest w pobliżu Sądu Okręgowego. Standard pomieszczenia: ściany - gładź malowana, podłoga- panele. Pokój bez wyposażenia. Do podanej ceny należy doliczyć 23% VAT + media. Wymagana 1-miesięczna kaucja. Miejsca parkingowe ogólnodostępne przed budynkiem. Koszt pośrednictwa jednomiesięczny czynsz brutto. W tej lokalizacji posiadamy lokale biurowe od 11 - 300 m2. Możliwość łączenia kilku pomieszczeń. Zapraszamy do naszych biur; Koszalin Piłsudskiego 43, Kołobrzeg Pomorska 2C (wejście od Zwycięzców) Zapraszamy na naszą stronę e-mhouse.pl, tam znajdziesz informację o zasadach współpracy z naszym biurem oraz pełną ofertę naszego biura. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Koszalin
401
12.08.2018
Więcejdobryadres.pl
REZERWACJA Tylko u nas !!! Jeżeli szukasz mieszkania które nie wymaga wkładu własnego to ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja Osiedle na Skarpie bliskie rejony Emki. Budynek Blok z przełomu lat 70-tych i 80-tych z windą. Mieszkanie Salon Sypialnia Łazienka z wc Przedpokój Stan prawny/opłaty/dostępność Czynsz 430 zł. W cenie nieruchomości: -wypoczynek w salonie -dwie szafy -pralka -mała zmywarka w kuchni -mała lodówka Mieszkanie dostępne w ciągu 2 dni od zapłaty całej ceny. LINK DO OFERTY: *** Mamy jeszcze 35 podobnych ofert w tej okolicy. Zapraszamy do naszych biur; Koszalin Piłsudskiego 43, Kołobrzeg Pomorska 2C (wejście od Zwycięzców) Zapraszamy na naszą stronę e-mhouse.pl, tam znajdziesz informację o zasadach współpracy z naszym biurem oraz pełną ofertę naszego biura. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
zachodniopomorskie,Koszalin
2 pokoje
39 m²
195 000
12.08.2018
Więcejsprzedam.pl
Pokój biurowy w Śródmieściu o pow. 18,67 m2, położony na parterze odrestaurowanej poniemieckiej willi. Wejście od bocznej strony budynku. Budynek zlokalizowany jest w pobliżu Sądu Okręgowego. Standard pomieszczenia: ściany - gładź malowana, podłoga- panele. Pokój bez wyposażenia. Do podanej ceny należy doliczyć 23% VAT + media. Wymagana 1-miesięczna kaucja. Miejsca parkingowe ogólnodostępne przed budynkiem. Koszt pośrednictwa jednomiesięczny czynsz brutto. W tej lokalizacji posiadamy lokale biurowe od 10 - 300 m2. Możliwość łączenia kilku pomieszczeń. Zapraszamy do naszych biur; Koszalin Piłsudskiego 43, Kołobrzeg Pomorska 2C (wejście od Zwycięzców) Zapraszamy na naszą stronę e-mhouse.pl, tam znajdziesz informację o zasadach współpracy z naszym biurem oraz pełną ofertę naszego biura. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Koszalin
653
12.08.2018
Więcejdobryadres.pl
REZERWACJA Tylko u nas !!! Jeżeli szukasz mieszkania które nie wymaga wkładu własnego to ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja Osiedle na Skarpie bliskie rejony Emki. Budynek Blok z przełomu lat 70-tych i 80-tych z windą. Mieszkanie Salon Sypialnia Łazienka z wc Przedpokój Stan prawny/opłaty/dostępność Czynsz 430 zł. W cenie nieruchomości: -wypoczynek w salonie -dwie szafy -pralka -mała zmywarka w kuchni -mała lodówka Mieszkanie dostępne w ciągu 2 dni od zapłaty całej ceny. DANE KONTAKTOWE: Agnieszka Frankiewicz 691 pokaż telefon , 691 pokaż telefon agnieszka.f skontaktuj się LINK DO OFERTY: *** Zapraszamy do naszych biur; Koszalin Piłsudskiego 43, Kołobrzeg Pomorska 2C (wejście od Zwycięzców) Zapraszamy na naszą stronę e-mhouse.pl, tam znajdziesz informację o zasadach współpracy z naszym biurem oraz pełną ofertę naszego biura. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
zachodniopomorskie,Koszalin
2 pokoje
195 000
3.08.2018
Więcejdomiporta.pl
Pokój biurowy w Śródmieściu o pow. 20,92 m2, położony na parterze odrestaurowanej poniemieckiej willi. Wejście od bocznej strony budynku. Budynek zlokalizowany jest w pobliżu Sądu Okręgowego. Standard pomieszczenia: ściany - gładź malowana, podłoga- panele. Pokój bez wyposażenia. Do podanej ceny należy doliczyć 23% VAT + media. Wymagana 1-miesięczna kaucja. Miejsca parkingowe ogólnodostępne przed budynkiem. Koszt pośrednictwa jednomiesięczny czynsz brutto. W tej lokalizacji posiadamy lokale biurowe od 10 - 300 m2. Możliwość łączenia kilku pomieszczeń. Zapraszamy do naszych biur; Koszalin Piłsudskiego 43, Kołobrzeg Pomorska 2C (wejście od Zwycięzców) Zapraszamy na naszą stronę e-mhouse.pl, tam znajdziesz informację o zasadach współpracy z naszym biurem oraz pełną ofertę naszego biura. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Koszalin
732
12.08.2018
Więcejdobryadres.pl
SUPER OFERTA! Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,61 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku z lat 60-tych. Bardzo dobra lokalizacja, ok 1 km od ścisłego centrum miasta. Osiedle z pełną infrastrukturą, blisko centrum, a jednocześnie budynek odsunięty od ulicy. W pobliżu park. Doskonałe dla osób starszych, jako pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Mieszkanie dwustronne (ekspozycja okien wschód-zachód), rozkładowe (oddzielne wejście do każdego z pomieszczeń) o funkcjonalnym układzie. Wydzielono w nim: - ustawny salon - mniejszy pokój z wyjściem na balkon (idealny na sypialnię lub pokój dziecięcy) - półotwartą, dużą kuchnię (zabudowa kuchenna w cenie), - widną łazienkę z niską wanną (wyremontowana w grudniu 2016 r.) - przestronny przedpokój z możliwością zabudowy. Czynsz w wysokości 437 zł miesięcznie/1 osobę zł (w tym: zaliczka na ogrzewanie, woda, fundusz remontowy, wywóz odpadów komunalnych) + gaz i prąd wg zużycia. Wszystkie okna PCV. Na podłodze w pokojach parkiet, w łazience i kuchni terakota, w przedpokoju terakota i parkiet. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z junkersa (wymieniony w grudniu 2016 r.) Do mieszkania przynależy piwnica. Możliwość pozostawienia za dodatkową opłatą mebli w sypialni i salonie. Oglądanie mieszkania z opiekunem oferty. LINK DO OFERTY: x?id=247 Zapraszamy do naszych biur; Koszalin Piłsudskiego 43, Kołobrzeg Pomorska 2C (wejście od Zwycięzców) Zapraszamy na naszą stronę , tam znajdziesz informację o zasadach współpracy z naszym biurem oraz pełną ofertę naszego biura. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Koszalin
2 pokoje
49.61 m²
223 000
9.08.2018
Więcejmorizon.pl
SUPER OFERTA! Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,61 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku z lat 60-tych. Bardzo dobra lokalizacja, ok 1 km od ścisłego centrum miasta. Osiedle z pełną infrastrukturą, blisko centrum, a jednocześnie budynek odsunięty od ulicy. W pobliżu park. Doskonałe dla osób starszych, jako pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Mieszkanie dwustronne (ekspozycja okien wschód-zachód), rozkładowe (oddzielne wejście do każdego z pomieszczeń) o funkcjonalnym układzie. Wydzielono w nim: - ustawny salon - mniejszy pokój z wyjściem na balkon (idealny na sypialnię lub pokój dziecięcy) - półotwartą, dużą kuchnię (zabudowa kuchenna w cenie), - widną łazienkę z niską wanną (wyremontowana w grudniu 2016 r.) - przestronny przedpokój z możliwością zabudowy. Czynsz w wysokości 437 zł miesięcznie/1 osobę zł (w tym: zaliczka na ogrzewanie, woda, fundusz remontowy, wywóz odpadów komunalnych) + gaz i prąd wg zużycia. Wszystkie okna PCV. Na podłodze w pokojach parkiet, w łazience i kuchni terakota, w przedpokoju terakota i parkiet. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z junkersa (wymieniony w grudniu 2016 r.) Do mieszkania przynależy piwnica. Możliwość pozostawienia za dodatkową opłatą mebli w sypialni i salonie. Oglądanie mieszkania z opiekunem oferty. LINK DO OFERTY: *** Mamy jeszcze 48 podobnych ofert w tej okolicy. Zapraszamy do naszych biur; Koszalin Piłsudskiego 43, Kołobrzeg Pomorska 2C (wejście od Zwycięzców) Zapraszamy na naszą stronę e-mhouse.pl, tam znajdziesz informację o zasadach współpracy z naszym biurem oraz pełną ofertę naszego biura. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
zachodniopomorskie,Koszalin
2 pokoje
50 m²
223 000
12.08.2018
Więcejsprzedam.pl
Pokój biurowy w Śródmieściu o pow. 42,25 m2, położony na parterze odrestaurowanej poniemieckiej willi. Wejście od bocznej strony budynku. Budynek zlokalizowany jest w pobliżu Sądu Okręgowego. Standard pomieszczenia: ściany - gładź malowana, podłoga- panele. Pokój bez wyposażenia. Do podanej ceny należy doliczyć 23% VAT + media. Wymagana 1-miesięczna kaucja. Miejsca parkingowe ogólnodostępne przed budynkiem. Koszt pośrednictwa jednomiesięczny czynsz brutto. W tej lokalizacji posiadamy lokale biurowe od 10 - 300 m2. Możliwość łączenia kilku pomieszczeń. Zapraszamy do naszych biur; Koszalin Piłsudskiego 43, Kołobrzeg Pomorska 2C (wejście od Zwycięzców) Zapraszamy na naszą stronę e-mhouse.pl, tam znajdziesz informację o zasadach współpracy z naszym biurem oraz pełną ofertę naszego biura. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Koszalin
1 479
12.08.2018
Więcejdobryadres.pl
SUPER OFERTA! Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,61 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku z lat 60-tych. Bardzo dobra lokalizacja, ok 1 km od ścisłego centrum miasta. Osiedle z pełną infrastrukturą, blisko centrum, a jednocześnie budynek odsunięty od ulicy. W pobliżu park. Doskonałe dla osób starszych, jako pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Mieszkanie dwustronne (ekspozycja okien wschód-zachód), rozkładowe (oddzielne wejście do każdego z pomieszczeń) o funkcjonalnym układzie. Wydzielono w nim: - ustawny salon - mniejszy pokój z wyjściem na balkon (idealny na sypialnię lub pokój dziecięcy) - półotwartą, dużą kuchnię (zabudowa kuchenna w cenie), - widną łazienkę z niską wanną (wyremontowana w grudniu 2016 r.) - przestronny przedpokój z możliwością zabudowy. Czynsz w wysokości 437 zł miesięcznie/1 osobę zł (w tym: zaliczka na ogrzewanie, woda, fundusz remontowy, wywóz odpadów komunalnych) + gaz i prąd wg zużycia. Wszystkie okna PCV. Na podłodze w pokojach parkiet, w łazience i kuchni terakota, w przedpokoju terakota i parkiet. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z junkersa (wymieniony w grudniu 2016 r.) Do mieszkania przynależy piwnica. Możliwość pozostawienia za dodatkową opłatą mebli w sypialni i salonie. Oglądanie mieszkania z opiekunem oferty. LINK DO OFERTY: Mamy jeszcze 48 podobnych ofert w tej okolicy. Zapraszamy do naszych biur; Koszalin Piłsudskiego 43, Kołobrzeg Pomorska 2C (wejście od Zwycięzców) Zapraszamy na naszą stronę , tam znajdziesz informację o zasadach współpracy z naszym biurem oraz pełną ofertę naszego biura. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Cena 223 000 zł 4 495 zł/m² Powierzchnia 49,61 m² Liczba pokoi 2 Piętro 1 (z 3) Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: blok Materiał budynku: cegła Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Rok budowy: 1960 Czynsz: 437 zł Forma własności: pełna własność domofon / wideofon balkon piwnica
Koszalin,Mieszkanie na sprzedaż,Koszalin
2 pokoje
49.61 m²
223 000
8.08.2018
Więcejotodom.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more