Hala produkcyjno-magazynowa! Oferujemy do wynajmu halę wolno stojącą o konstrukcji stalowej z przeznaczeniem na : handel, produkcję, magazyn o powierzchni 550m2. Obiekt położony jest na terenie Koszalina przy głównej trasie wylotowej na Szczecin w drugiej lini zabudowy. Działka o powierzchni 2000m2 z parkingiem wyłożonym kostką brukową. Teren w pełni ogrodzony z odrębnym wjazdem. (...) Pokaż więcej Hala produkcyjno-magazynowa! Oferujemy do wynajmu halę wolno stojącą o konstrukcji stalowej z przeznaczeniem na : handel, produkcję, magazyn o powierzchni 550m2. Obiekt położony jest na terenie Koszalina przy głównej trasie wylotowej na Szczecin w drugiej lini zabudowy. Działka o powierzchni 2000m2 z parkingiem wyłożonym kostką brukową. Teren w pełni ogrodzony z odrębnym wjazdem. Hala o konstrukcji stalowej, ocieplana, z ogrzewaniem olejowym (istnieje możliwość podłączenia się pod gaz ziemny), wysoka na 5 m. Obiekt składa się z części otwartej 250 m2 hali oraz zaplecza biurowego, socjalnego, magazynowego oraz warsztatu. Posadzka w hali pyłowa betonowa. Zabezpieczenia: system alarmowy, monitoring ochrona zewnętrzna, rolety antywłamaniowe w oknach, teren ogrodzony. Media: prąd, telefon, siła, woda, oczyszczalnia. Cena wynajmu nie zawiera podatku Vat w wysokości 23 %. Jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń, umów się na spotkanie!.
Szczecińska, Koszalin, zachodniopomorskie
430 m²
8 000
29.04.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Na wynajem obiekt z przeznaczeniem biurowo-magazynowym przy ulicy Szczecińskiej w odległości ok. 50 m od głównej drogi. Budynek parterowy o powierzchni 150 m2, składający się łącznie z 9-iu pomieszczeń, w tym jednego z osobną łazienką i wc oraz kolejnej łazienki z wc do wspólnego użytkowania. Wejście do każdego z pomieszczeń osobno ze wspólnego korytarza. Ogrzewanie gazowe, okna PCV. Część pomieszczeń po remoncie, część wymagająca odświeżenia. (...) Pokaż więcej Na wynajem obiekt z przeznaczeniem biurowo-magazynowym przy ulicy Szczecińskiej w odległości ok. 50 m od głównej drogi. Budynek parterowy o powierzchni 150 m2, składający się łącznie z 9-iu pomieszczeń, w tym jednego z osobną łazienką i wc oraz kolejnej łazienki z wc do wspólnego użytkowania. Wejście do każdego z pomieszczeń osobno ze wspólnego korytarza. Ogrzewanie gazowe, okna PCV. Część pomieszczeń po remoncie, część wymagająca odświeżenia. W przypadku najmu długoterminowego wynajmujący zobowiązuje się do ich odświeżenia. Opłaty za najem to 3 500 zł netto miesięcznie. W cenie najmu ogrzewanie i woda, opłaty za energię do uzgodnienia. Wymagana kaucja. Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych pomieszczeń w kwocie do uzgodnienia. Jeśli poszukujesz obiektu w dobrej lokalizacji to zapraszamy na prezentację. Marta Połchowska-Lis tel.
Szczecińska, Koszalin, zachodniopomorskie
150 m²
3 500
23.03.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Obiekt magazynowy i produkcyjny, 1200 m2, wraz z zapleczem biurowym i socjalnym. Hala magazynowa i produkcyjna o pow. 1200 m2 leżąca blisko centrum Koszalina przy jednej z głównych dróg prowadzących do miasta. Obiekt składa się z: - hala: 620 m2 - hala: 531 m2 - zaplecza biurowo socjalnego - salon ekspozycyjny Obiekt posiada 3 rampy z czego jedną pochylną do wjazdu np. wózków widłowych. (...) Pokaż więcej Obiekt magazynowy i produkcyjny, 1200 m2, wraz z zapleczem biurowym i socjalnym. Hala magazynowa i produkcyjna o pow. 1200 m2 leżąca blisko centrum Koszalina przy jednej z głównych dróg prowadzących do miasta. Obiekt składa się z: - hala: 620 m2 - hala: 531 m2 - zaplecza biurowo socjalnego - salon ekspozycyjny Obiekt posiada 3 rampy z czego jedną pochylną do wjazdu np. wózków widłowych. Dwie rampy zadaszone. Wszystkie z dogodnym dojazdem. Magazyny nie ogrzewane, powierzchnie biurowe, ogrzewane elektrycznie. Właściciel przewiduje, przy odpowiednich ustaleniach z Najemcą, montaż ogrzewania olejowego. Konstrukcja hali betonowa. Dach: płyty betonowe pokryte papą. Posadzki: wylewka lub płytki podłogowe. Wysokości: - hali: od 3,8 m do 4,4 m. - bram: 2,7 m Szerokość bram: 2,5 m. Cena: 10 zl/m2 + VAT + koszty eksploatacyjne: energia elektryczna, śmieci itp. Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.
Szczecińska, Koszalin, zachodniopomorskie
12 000
26.03.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Magazyn 300 m2+ biuro 160 m2+ mieszkanie 120 m2. Koszalin. Obiekt magazynowo-biurowy położony na wjeździe do Koszalina od strony Szczecina. Obiekt składa się z: - hali magazynowo-produkcyjnej o pow. 300 m2 - biur wraz z zapleczem socjalnym o pow. 165 m2 - mieszkania z osobnym wejściem o pow. 120 m2 - garażu przypisanego do mieszkania o pow. 18 m2 Obiekt posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni ok. (...) Pokaż więcej Magazyn 300 m2+ biuro 160 m2+ mieszkanie 120 m2. Koszalin. Obiekt magazynowo-biurowy położony na wjeździe do Koszalina od strony Szczecina. Obiekt składa się z: - hali magazynowo-produkcyjnej o pow. 300 m2 - biur wraz z zapleczem socjalnym o pow. 165 m2 - mieszkania z osobnym wejściem o pow. 120 m2 - garażu przypisanego do mieszkania o pow. 18 m2 Obiekt posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 2180 m2 z parkingami po obydwu stronach budynku. Można wygospodarować ok. 30 miejsc parkingowych. Budynek zadbany i utrzymany w dobrej kondycji. Niezależne wejścia do hali, do części biurowej i do mieszkania. Do posesji dojazd drogą z polbruku. Nieruchomość do szybkiego wydania. Kaucja dwumiesięczna. Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.
Szczecińska, Koszalin, zachodniopomorskie
585 m²
14 000
15.03.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Mamy w ofercie dla Państwa obiekt uzytkowy w sąsiedztwie wielu różnych firm znajdujący się bezpośrednio przy ulicy, przystanku autobusowym, z własnym parkingiem. Nieruchomość o pow 510 m2, użytkowej -460m2, :sala sprzedaży, pomieszczenia socjalne, biurowe. Dodatkowo obiekt posiada pomieszczenie magazynowe (widoczne na zdjęciu), kotłownię z piecem z zasobnikiem ( tzw ślimak) - PELET, groszek, owies, drewno. (...) Pokaż więcej Mamy w ofercie dla Państwa obiekt uzytkowy w sąsiedztwie wielu różnych firm znajdujący się bezpośrednio przy ulicy, przystanku autobusowym, z własnym parkingiem. Nieruchomość o pow 510 m2, użytkowej -460m2, :sala sprzedaży, pomieszczenia socjalne, biurowe. Dodatkowo obiekt posiada pomieszczenie magazynowe (widoczne na zdjęciu), kotłownię z piecem z zasobnikiem ( tzw ślimak) - PELET, groszek, owies, drewno. Woda obecnie ze studni głębinowej, natomiast wkrótce będzie podłączenie do wodociągów miejskich. W budynku wszelkie potrzebne łącza internetowe, budynek ocieplony. Istnieje również możliwość rozbudowy obiektu - warunki do uzgodnienia z właścicielem. UWAGA! Podana cena obowiązuje dla najemców na rachunku uproszczonym, natomiast w przypadku VAT-u, należy go do tej ceny doliczyć. Koszta utrzymania lokalu ponosi najemca. Wymagana kaucja, wysokość 1/mc czynszu, chyba, że strony uzgodnią inaczej. Mile widziany najem długoterminowy. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem zdjęciowym . Lic. zaw. 14245.
Szczecińska, Koszalin, zachodniopomorskie
510 m²
12 000
6.03.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Wszelkich szczegółowych informacji (nr działki, adres) udzielimy w biurze, po podpisaniu stosownych dokumentów. KUP BEZPIECZNIE! Szukaj mieszkań z Goldfarb Nieruchomości - objęty będziesz ubezpieczeniem OC pośrednika przy zakupie nieruchomości. Goldfarb Nieruchomości pomoże Ci również w wyborze oraz załatwianiu formalności związanych z kredytem bądź pożyczką hipoteczną. (...) Pokaż więcej Wszelkich szczegółowych informacji (nr działki, adres) udzielimy w biurze, po podpisaniu stosownych dokumentów. KUP BEZPIECZNIE! Szukaj mieszkań z Goldfarb Nieruchomości - objęty będziesz ubezpieczeniem OC pośrednika przy zakupie nieruchomości. Goldfarb Nieruchomości pomoże Ci również w wyborze oraz załatwianiu formalności związanych z kredytem bądź pożyczką hipoteczną. Posiadamy ofertę ponad dwudziestu banków, a nasi doradcy są najwyższej klasy specjalistami, którzy posiadają bogate doświadczenie na rynku kredytów hipotecznych, przygotujemy ofertę kredytu idealną dla Ciebie! Doradztwo w zakresie kredytów - bezpłatne! Do wynajęcia powierzchnie magazynowe, produkcyjne oraz biurowe! Obiekt o funkcji produkcyjnej z częścią biurową. HALA PRODUKCYJNA 3- NAWOWA [ A ] Obiekt w części jedno (3 nawy o rozpiętości 18,0 m i długości 92,9 m) oraz dwukondygnacyjny (o rozpiętości 12,0 m i długości 92,9 m), niepodpiwniczony, o konstrukcji szkieletowej stalowej. W części produkcyjnej znajdują się hale produkcyjne, pomieszczenie warsztatowe, magazynowe i techniczne oraz pomieszczenia socjalne i sanitarne. W części biurowej znajdują się pokoje biurowe, pomieszczenia sanitarne oraz magazynowo-gospodarcze. Budynek wyposażono w instalacje: - elektryczna (oświetlenia i siły) - wodociągowa, - kanalizacyjna, - sprężonego powietrza, - c.o. z sieci miejskiej, - wentylacja, - instalacje i urządzenia technologiczne. - Powierzchnia użytkowa dostępna do najmu (łącznie): 7.139,40 m2 Obiekt o funkcji produkcyjnej. W budynku znajdują się hale produkcyjne oraz pomieszczenia warsztatowe, magazynowe, sanitarne i techniczne. W hali zamontowane są tory dla suwnicy o udźwigu 3,2 t (po 2 szt na każdą nawę) Ściany oraz dach wykonany z płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym na dachu zlokalizowano świetliki szklane. Instalacje: - elektryczna (oświetlenia i siły) - wodociągowa, - kanalizacyjna, - sprężonego powietrza, - wentylacja, - c.o. , -instalacje i urządzenia technologiczne. -Powierzchnia użytkowa dostępna do najmu (łącznie)- 3.441,00 m2 BUDYNEK SOCJALNY Budynki dwukondygnacyjne, niepodpiwniczone, o konstrukcji stalowej szkieletowej. Usytuowane prostopadle do hali produkcyjnej 2-nawowej, połączone na poziomie piętra łącznikiem. Instalacje: - elektryczna (oświetlenia i siły), - wodociągowa, - kanalizacyjna, - c.o. z sieci miejskiej, - instalacje i urządzenia technologiczne. Dane techniczne: -Powierzchnia użytkowa dostępna do najmu (łącznie) - 824,50 m2 Rok budowy - 1988 Funkcja budynku: Obiekt o funkcji socjalnej. Na parterze budynku nr 1 znajdują się pomieszczenia socjalne, stołówka z zapleczem kuchennym. Na piętrze zlokalizowane są szatnie i umywalnie. W budynku nr 2 znajdują się pomieszczenia biurowe, magazynowe oraz usługowowarsztatowe i sanitarne. Instalacje: - elektryczna (oświetlenia i siły), - wodociągowa, - kanalizacyjna, - c.o. Dane techniczne: -Powierzchnia użytkowa dostępna do najmu (łącznie) - 834,40 m2 Istnieje możliwość najmu dowolnej powierzchni magazynowo-biurowej - wg potrzeb Najmującego! Do ceny najmu należy doliczyć podatek VAT Wszelkich szczegółowych informacji (nr działki, adres) udzielimy w biurze, po podpisaniu stosownych dokumentów. KUP BEZPIECZNIE! Szukaj mieszkań z Goldfarb Nieruchomości - objęty będziesz ubezpieczeniem OC pośrednika przy zakupie nieruchomości. Goldfarb Nieruchomości pomoże Ci również w wyborze oraz załatwianiu formalności związanych z kredytem bądź pożyczką hipoteczną. Posiadamy ofertę ponad dwudziestu banków, a nasi doradcy są najwyższej klasy specjalistami, którzy posiadają bogate doświadczenie na rynku kredytów hipotecznych, przygotujemy ofertę kredytu idealną dla Ciebie! Doradztwo w zakresie kredytów - bezpłatne!
Szczecińska, Koszalin, zachodniopomorskie
36 000
5.03.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Hala produkcyjno-magazynowa! Oferujemy do wynajmu halę wolno stojącą o konstrukcji stalowej z przeznaczeniem na : handel, produkcję, magazyn o powierzchni 550m2. Obiekt położony jest na terenie Koszalina przy głównej trasie wylotowej na Szczecin w drugiej lini zabudowy. Działka o powierzchni 2000m2 z parkingiem wyłożonym kostką brukową. Teren w pełni ogrodzony z odrębnym wjazdem. (...) Pokaż więcej Hala produkcyjno-magazynowa! Oferujemy do wynajmu halę wolno stojącą o konstrukcji stalowej z przeznaczeniem na : handel, produkcję, magazyn o powierzchni 550m2. Obiekt położony jest na terenie Koszalina przy głównej trasie wylotowej na Szczecin w drugiej lini zabudowy. Działka o powierzchni 2000m2 z parkingiem wyłożonym kostką brukową. Teren w pełni ogrodzony z odrębnym wjazdem. Hala o konstrukcji stalowej, ocieplana, z ogrzewaniem olejowym (istnieje możliwość podłączenia się pod gaz ziemny), wysoka na 5 m. Obiekt składa się z części otwartej 250 m2 hali oraz zaplecza biurowego, socjalnego, magazynowego oraz warsztatu. Posadzka w hali pyłowa betonowa. Zabezpieczenia: system alarmowy, monitoring ochrona zewnętrzna, rolety antywłamaniowe w oknach, teren ogrodzony. Media: prąd, telefon, siła, woda, oczyszczalnia. Cena wynajmu nie zawiera podatku Vat w wysokości 23 %. Jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń, umów się na spotkanie!.
Szczecińska, Koszalin, zachodniopomorskie
430 m²
8 000
18.02.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Hala magazynowa i produkcyjna o pow. 1200 m2 leżąca blisko centrum Koszalina przy jednej z głównych dróg prowadzących do miasta. Obiekt składa się z: - hala: 620 m2 - hala: 531 m2 - zaplecza biurowo socjalnego - salon ekspozycyjny Obiekt posiada 3 rampy z czego jedną pochylną do wjazdu np. wózków widłowych. Dwie rampy zadaszone. Wszystkie z dogodnym dojazdem. (...) Pokaż więcej Hala magazynowa i produkcyjna o pow. 1200 m2 leżąca blisko centrum Koszalina przy jednej z głównych dróg prowadzących do miasta. Obiekt składa się z: - hala: 620 m2 - hala: 531 m2 - zaplecza biurowo socjalnego - salon ekspozycyjny Obiekt posiada 3 rampy z czego jedną pochylną do wjazdu np. wózków widłowych. Dwie rampy zadaszone. Wszystkie z dogodnym dojazdem. Magazyny nie ogrzewane, powierzchnie biurowe, ogrzewane elektrycznie. Właściciel przewiduje, przy odpowiednich ustaleniach z Najemcą, montaż ogrzewania olejowego. Konstrukcja hali betonowa. Dach: płyty betonowe pokryte papą. Posadzki: wylewka lub płytki podłogowe. Wysokości: - hali: od 3,8 m do 4,4 m. - bram: 2,7 m Szerokość bram: 2,5 m. Cena: 10 zl/m2 + VAT + koszty eksploatacyjne: energia elektryczna, śmieci itp. Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.
Szczecińska, Koszalin, zachodniopomorskie
12 000
17.02.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Mamy w ofercie dla Państwa obiekt uzytkowy w sąsiedztwie wielu różnych firm znajdujący się bezpośrednio przy ulicy, przystanku autobusowym, z własnym parkingiem. Nieruchomość o pow 510 m2, użytkowej -460m2, :sala sprzedaży, pomieszczenia socjalne, biurowe. Dodatkowo obiekt posiada pomieszczenie magazynowe (widoczne na zdjęciu), kotłownię z piecem z zasobnikiem ( tzw ślimak) - PELET, groszek, owies, drewno. (...) Pokaż więcej Mamy w ofercie dla Państwa obiekt uzytkowy w sąsiedztwie wielu różnych firm znajdujący się bezpośrednio przy ulicy, przystanku autobusowym, z własnym parkingiem. Nieruchomość o pow 510 m2, użytkowej -460m2, :sala sprzedaży, pomieszczenia socjalne, biurowe. Dodatkowo obiekt posiada pomieszczenie magazynowe (widoczne na zdjęciu), kotłownię z piecem z zasobnikiem ( tzw ślimak) - PELET, groszek, owies, drewno. Woda obecnie ze studni głębinowej, natomiast wkrótce będzie podłączenie do wodociągów miejskich. W budynku wszelkie potrzebne łącza internetowe, budynek ocieplony. Istnieje również możliwość rozbudowy obiektu - warunki do uzgodnienia z właścicielem. UWAGA! Podana cena obowiązuje dla najemców na rachunku uproszczonym, natomiast w przypadku VAT-u, należy go do tej ceny doliczyć. Koszta utrzymania lokalu ponosi najemca. Wymagana kaucja, wysokość 1/mc czynszu, chyba, że strony uzgodnią inaczej. Mile widziany najem długoterminowy. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem zdjęciowym . Lic. zaw. 14245.
Szczecińska, Koszalin, zachodniopomorskie
510 m²
12 000
29.01.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Koszalin, Szczecińska, Dom wynajem
Na sprzedaż kamienica 799. 90m2, Koszalin KOSZALIN – UL. SZCZECIŃSKA 22 PIĘKNA, ZADBANA KAMIENICA Z PRZEZNACZENIEM NA BIURA LUB MIESZKANIA CENA: 1.400.000 ZŁ Oferujemy do sprzedaży kamienicę wolnostojącą, podpiwniczoną, trzykondygnacyjną z poddaszem nieużytkowym oraz w pełni podpiwniczoną o powierzchni użytkowej 799,90 m2,położoną na działce 180/8, obręb 0009 Koszalin-miasto o pow. 919 m2 . KW KO1K/00080062/0. Na parterze i dwóch kondygnacjach kamienicy znajdują się 3 niezależne kompleksy biurowe o powierzchni użytkowej 158 m2 każdy. W podpiwniczeniu urządzono archiwum i pomieszczenie techniczne z przeznaczeniem na węzeł c.o. Poddasze z uwagi na konstrukcję dachu, umożliwia adaptację na pomieszczenia biurowe lub mieszkalne. Nieruchomość wyposażona jest w: instalację wodociągową,kanalizacyjną, elektryczną, telefoniczną, gaz ziemny, ogrzewanie indywidualne – kocioł gazowy, dwufunkcyjny. Teren wokół budynku zagospodarowany na parking i zieleniec. Budynek wybudowany w 1920 r. w technologii tradycyjnej, docieplony, elewacja-tynk strukturalny, dach-dachówka cementowa, barwiona, okna PCV, stolarka drzwiowa drewniana. Budynek był poddany kapitalnemu remontowi. Posesja idealnie skomunikowana z drogą krajową Gdańsk-Szczecin. Obiekt jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Istnieje możliwość wynajęcia biura na I piętrze- 20 zł/m². Do kamienicy przynależy budynek garażowy wolnostojący (3 boksy)o łącznej powierzchni użytkowej 47,31 m2 usytuowany w głębi posesji.Obiekt wybudowany w 1986 r. w technologii tradycyjnej z cegły pełnej. Konstrukcja dachu płyty korytkowe, pokrycie papa, posadzki betonowe. Obiekt jest w dobrym stanie technicznym. UWAGA: Transakcja zwolniona z podatku VAT. Właściciele rozważą każdą rozsądną ofertę. Wszelkie uzgodnienia w trakcie indywidualnych rozmów. Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zachęcamy do oglądania ! Kontakt ***, tel.: 604-597-010.Kanalizacja: miejska Ogrodzenie: brak
Domy Koszalin 799m 2 sprzedaż - wolnostojacy
1 400 000
13.05.2018
Więcejznajdzto.pl
KOSZALIN – UL. SZCZECIŃSKA 22 PIĘKNA, ZADBANA KAMIENICA Z PRZEZNACZENIEM NA BIURA LUB MIESZKANIA CENA: 1.400.000 ZŁ Oferujemy do sprzedaży kamienicę wolnostojącą, podpiwniczoną, trzykondygnacyjną z poddaszem nieużytkowym oraz w pełni podpiwniczoną o powierzchni użytkowej 799,90 m2,położoną na działce 180/8, obręb 0009 Koszalin-miasto o pow. 919 m2 . KW KO1K/00080062/0. Na parterze i dwóch kondygnacjach kamienicy znajdują się 3 niezależne kompleksy biurowe o powierzchni użytkowej 158 m2 każdy. W podpiwniczeniu urządzono archiwum i pomieszczenie techniczne z przeznaczeniem na węzeł c.o. Poddasze z uwagi na konstrukcję dachu, umożliwia adaptację na pomieszczenia biurowe lub mieszkalne. Nieruchomość wyposażona jest w: instalację wodociągową,kanalizacyjną, elektryczną, telefoniczną, gaz ziemny, ogrzewanie indywidualne – kocioł gazowy, dwufunkcyjny. Teren wokół budynku zagospodarowany na parking i zieleniec. Budynek wybudowany w 1920 r. w technologii tradycyjnej, docieplony, elewacja-tynk strukturalny, dach-dachówka cementowa, barwiona, okna PCV, stolarka drzwiowa drewniana. Budynek był poddany kapitalnemu remontowi. Posesja idealnie skomunikowana z drogą krajową Gdańsk-Szczecin. Obiekt jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Istnieje możliwość wynajęcia biura na I piętrze- 20 zł/m². ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Do kamienicy przynależy budynek garażowy wolnostojący (3 boksy)o łącznej powierzchni użytkowej 47,31 m2 usytuowany w głębi posesji.Obiekt wybudowany w 1986 r. w technologii tradycyjnej z cegły pełnej. Konstrukcja dachu płyty korytkowe, pokrycie papa, posadzki betonowe. Obiekt jest w dobrym stanie technicznym. UWAGA: Transakcja zwolniona z podatku VAT. Właściciele rozważą każdą rozsądną ofertę. Wszelkie uzgodnienia w trakcie indywidualnych rozmów. Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zachęcamy do oglądania ! Kontakt ***, tel.: 604-597-010.
Koszalin , Zachodniopomorskie
799 m²
1 400 000
9.03.2018
Więcejgumtree.pl
Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący parterowy wykonany wg projektu "Bajeczny widok" w okolicach miejscowości Koszalin Ważne - KLUCZE do budynku znajdują się wyłącznie w naszym biurze - oglądanie prosimy uzgadniać z wyprzedzeniem pod numerem telefonu 7358OO9OO . Nieruchomość o powierzchni 114 m2 położona jest na działce o powierzchni 1311m2 . Stan budynku surowy zamknięty. Ogrzewanie domu realizowane w oparciu o piec gazowy dwuobiegowy, dodatkowo w salonie, przedpokój oraz łazienkach podłogowe. Alternatywą dla ogrzewania gazowego jest kominek z płaszczem wodnym. Stolarka okienna PCV. Dach domu dwuspadowy pokryty dachówka ceramiczną. Dodatkowo do nieruchomości przynależy znajdujący się na działce: - domek-altanka z tarasem na wypoczynek ; - wiata jako dodatkowe miejsce parkingowe na samochód. W bryle domu znajduje się garaż jednostanowiskowy o powierzchni 16,73 m2 i kotłownia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzieli agent odpowiedzialny za ofertę Bożena Rudnicka tel. 735 8OO 9OO Zabrania się kopiowania zdjęć oraz filmów z naszych ogłoszeń bez uzyskania zgody. Wszystkie oferty naszej firmy znajdą Państwo wyłącznie na stronie - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - W W W . P G N P O L S K A . P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - $$$$ --- KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ RÓWNIEŻ Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI --- $$$$ Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Cena 590 000 zł 4 250 zł/m² Powierzchnia 138,83 m² Powierzchnia działki 1 311 m² Rynek: wtórny Liczba pokoi: 4 Rodzaj zabudowy: wolnostojący Materiał budynku: inne Rok budowy: 2016 Poddasze: nieużytkowe Dach: skośny Stan wykończenia: stan surowy zamknięty Okna: plastikowe Położenie: pod miastem Czynsz: 1 zł Dostępne od: 1 Lutego 2018 drzwi / okna antywłamaniowe drewniane gazowe prąd gaz telefon kanalizacja woda utwardzony garaż
Koszalin, Szczecińska
138.83 m²
590 000
19.01.2018
Więcejotodom.pl
Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, wykonany wg projektu LMB46 w odległości 6 km do centrum Koszalina. Ważne - KLUCZE do budynku znajdują się wyłącznie w naszym biurze - oglądanie prosimy uzgadniać z wyprzedzeniem pod numerem telefonu 7358OO9OO . Nieruchomość o powierzchni 170 m2 położona jest na działce o powierzchni 975 m2 . Stan budynku surowy otwarty. Ogrzewanie domu realizowane w oparciu o piec gazowy dwuobiegowy - alternatywą na ogrzewanie gazowe jest kominek z płaszczem wodnym. Stolarka okienna PCV. Dach domu dwuspadowy pokryty blachodachówką grafitową. W bryle domu znajduje się garaż jednostanowiskowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Więcej informacji pod numerem tel.: 735 8OO 9OO Zabrania się kopiowania zdjęć oraz filmów z naszych ogłoszeń bez uzyskania zgody. Wszystkie oferty naszej firmy znajdą Państwo wyłącznie na stronie - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - W W W . P G N P O L S K A . P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - $$$$ --- KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ RÓWNIEŻ Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI --- $$$$ Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Cena 320 000 zł 1 882 zł/m² Powierzchnia 170 m² Powierzchnia działki 980 m² Liczba pięter 1 piętro Rynek: wtórny Liczba pokoi: 6 Rodzaj zabudowy: wolnostojący Materiał budynku: inne Rok budowy: 2014 Poddasze: użytkowe Dach: skośny Pokrycie dachu: blacha Stan wykończenia: stan surowy otwarty Okna: plastikowe Położenie: pod miastem Czynsz: 1 zł Dostępne od: 1 Lutego 2018 siatka kominkowe gazowe telewizja kablowa prąd gaz internet kanalizacja woda utwardzony strych garaż
Koszalin, Szczecińska
1 pokój
170 m²
320 000
19.01.2018
Więcejotodom.pl