Budynek użytkowy Władysława IV

Władysława IV, Koszalin, zachodniopomorskie
850 m²
8,000
2018-2-11
Obiekt warsztatowy, moze służyć za magazyn, produkcję. Wysokość 5,5 m bram dla tirów, część biurowa 130 m2 6 pokoi. Duża działka 2200 m2, plac manewrowy, parking. Możliwość wynajęcie części lub całości. Informacje Ankam Nieruchomości Anna Kamińska . Licencja nr 412.
Więcejnieruchomosci-online.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Koszalin, Władysława IV, Dom wynajem

Mieszkanie Przylesie

Władysława IV, Przylesie, Koszalin, zachodniopomorskie
3 pokoje
64.5 m²
215,000
2018-1-7
Duże mieszkanie 3-pokojowe z rozkładowym układem oraz loggią. Wystawa okienna z ekspozycją na wschód i zachód, okna wymienione na PCV. W cenie mieszkania pozostają meble kuchenne wykonane na wymiar wraz ze sprzętem AGD - lodówka, piekarnik, zmywarka, okap, płyta indukcyjna oraz meble pokojowe w tym meblościanki, narożniki, oraz TV LED. W pokojach wykładziny pcv, na ścianach gładź. (...) Pokaż więcej Duże mieszkanie 3-pokojowe z rozkładowym układem oraz loggią. Wystawa okienna z ekspozycją na wschód i zachód, okna wymienione na PCV. W cenie mieszkania pozostają meble kuchenne wykonane na wymiar wraz ze sprzętem AGD - lodówka, piekarnik, zmywarka, okap, płyta indukcyjna oraz meble pokojowe w tym meblościanki, narożniki, oraz TV LED. W pokojach wykładziny pcv, na ścianach gładź. Osobna łazienka oraz toaleta, wykończona glazurą i terakotą, łazienka wyposażona w wannę. Miesięczny czynsz wynosi ok. 450 zł. Ciepła woda z ciepłociągu. Z własnością mieszkania związane jest prawo do korzystania z piwnicy. Budynek po termomodernizacji położony blisko Galerii Handlowej Emka, dobre połączenia komunikacyjne z innymi rejonami miasta. Nowa winda. Przed budynkiem duży parking. SZYBKIE WYDANIE. Klucze w biurze.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Mieszkanie Koszalin

Władysława IV, Przylesie, Koszalin, zachodniopomorskie
1 pokój
28.1 m²
103,000
2017-11-25
Mieszkanie środkowe, z wystawą okienną od strony wschodniej. Okna PCV. Aneks kuchenny. W pokoju na podłodze panele, na ścianach gładź. Łazienka z nowym grzejnikiem rurkowym. Czynsz ok. 190 zł. Są zwroty z tytułu centralnego ogrzewania. Właściciele korzystają z piwnicy. Ładny budynek, klatka schodowa po kapitalnym remoncie. Szybkie wydanie mieszkania.
Więcejnieruchomosci-online.pl