Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
67 800 zł
21.04.2017, 09:47
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 6300m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 234 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
82 800 zł
21.04.2017, 23:29
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 7700m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 233 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
40 300 zł
02.05.2017, 04:41
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 3750m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 237 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
97 900 zł
10.04.2017, 14:34
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 9100m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 232 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
55 900 zł
08.04.2017, 01:29
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 5200m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 235 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
31 000 zł
08.04.2017, 03:50
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 2750m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,60 EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50 zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
201 000 zł
09.04.2017, 22:33
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia magazynu to 19500m2 - możliwość wynajęcia biur przynależących do hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,40EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 297 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
48 900 zł
09.04.2017, 22:33
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 4550m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 236 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
165 100 zł
17.04.2017, 05:12
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia magazynu to 16000m2 - możliwość wynajęcia biur przynależących do hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,40EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 294 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
20 300 zł
08.04.2017, 01:35
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 1750m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 226 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl
25.0 m²
1 400 zł
26.02.2017, 13:58
Wynajmę mieszkanie w Krakowie przy ul. Krakowskiej na Kazimierzu. Powierzchnia 25 m.kw. Mieszkanie mieści się w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie dostępne od 5 marca. Czynsz 1400 zł. Niskie opłaty, przy jednej osobie w okresie zimowym ok. 215 zł (ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości, koszty utrzymania nieruchomości, zimna woda+ścieki). W okresie letnim ok 150 zł.
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
46.0 m²
1 700 zł
18.02.2017, 01:47
Kraków – Kazimierz – ul. Krakowska – 46 m2 Nieruchomość: Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z WC oraz hallu. Stan mieszkania: BARDZO DOBRY – nieruchomość odnowiona, na podłodze panele w dobrym stanie, w łazience i kuchni flizy. Ogrzewanie gazowe piecem dwu-funkcyjnym. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone: w kuchni kuchenka z piekarnikiem, lodówko-zamrażarka, zmywarka, w łazience kabina prysznicowa, pralka. Stan budynku: Kamienica w stanie dobrym pod względem wizualnym i technicznym. Lokalizacja: Budynek znajduje się w południowo-zachodniej części Kazimierza w okolicy Placu Wolnica. W okolicy dużo sklepów, punktów usługowych, kawiarni, restauracji, muzeów. 5 minut pieszo na Plac Nowy, do Rynku Głównego można dotrzeć w 15 minut. W najbliższym otoczeniu bulwary wiślane. Kazimierz stanowi jedną z najciekawszych dzielnic Krakowa oraz jego turystyczną wizytówkę. Jest miejscem współistnienia kultur żydowskiej i chrześcijańskiej. Dzięki licznym zabytkom, został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na jego terenie dominuje zabudowa z przełomu XIX i XX wieku. Przeważają stylowe kamienice, coraz częściej odnawiane i przywracane do stanu świetności. Liczne zabytki, galerie, czy restauracje dodają temu miejscu niepowtarzalnego i nieco tajemniczego uroku. Komunikacja miejska: 2 minuty pieszo do przystanku tramwajowego przy ul. Krakowskiej. Cena : 1700 zł + 100 zł czynsz + prąd, woda, śmieci. Zapraszamy do oglądania! Kontakt: Agencja Nieruchomości Tecnocasa Oddział I : Kazimierz, Stare Miasto, Grzegórzki ul. Starowiślna 33 tel: 48 12 428 23 20 tel: 48 512 110 804 facebook: www.facebook.com/TecnocasaPoland
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
67.0 m²
4 700 zł
29.01.2017, 14:44
Kraków, Śródmieście, Grzegórzki – ul. Lubicz, Bosacka – Browar Lubicz, Galeria Krakowska. English below. Agencja Nieruchomości Tecnocasa Studio Śródmieście proponuje Państwu wykończony w bardzo dobrym standardzie 3-pokojowy apartament w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji Browar Lubicz przy ul. Lubicz. Nieruchomość o powierzchni 67m2 znajduje się na 2 piętrze w pięciopiętrowym apartamentowcu, składająca się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na loggie, 2 sypialni, łazienki z wc. Standard wykończenia mieszkania: Apartament kompletnie wyposażony. Nowoczesna zabudowa kuchenna (wysoki połysk) wyposażona w zmywarkę, piekarnik, płytę indukcyjną, lodówkę. Dodatkowo w salonie stół, 4 krzesła, sofa, ława, witryna, komoda, telewizor oraz szafka RTV. W mniejszej sypialni biurko oraz rozkładana kanapa, w większej: łóżko dwuosobowe, szafa i dwie szafki nocne. Stan budynku: Nowy apartamentowiec wyposażony w windę i garaż podziemny. Cena wynajmu: 4700zł + opłaty administracyjne oraz opłaty za media (woda oraz prąd). Okolica: Kompleks apartamentowców w wysokim standardzie wykończenia znajdujących się w prestiżowej okolicy. W pobliżu Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Krakowska, Dworzec Autobusowy i Kolejowy, Sąd Apelacyjny, Centra Biznesowe. Komunikacja Miejska: Odległość od przystanków komunikacji miejskiej autobusowej i tramwajowej- 200 metrów. Przystanek Lubicz: Autobusy: 124, 125, 152, 424, 482, 502, 601,605, 611, 662, 664 Tramwaje: 2, 4, 5, 7, 10, 14, 19, 20, 50, 52, 62, 64. Odległość od Płyty Głównej Rynku 4 minut pieszo. Oferta na wyłączność. Krakow, Downtown, Grzegórzki - ul. Lubicz, Bosacka - Browar Lubicz, Krakow Gallery. Estate agency Tecnocasa Studio Śródmieście offers you finished to a very good standard 3-bedroom apartment in a modern and prestigious investment Browar Lubicz - Street Lubicz. The property with an area of ​​67m2 located on the 2nd floor of a five-storey apartment, consisting of: entrance hall, spacious living room with kitchenette with access to the loggia, 2 bedrooms, bathroom with toilet. Standard apartment: Apartment fully equipped. The modern and functional kitchen furniture (fronts in high-gloss) equipped with a dishwasher, oven, induction hob, fridge. Additionally, in the living room table, 4 chairs, sofa, coffee table, site, dresser, TV and TV cabinet. The smaller bedroom is equipped desk and a sofa, a larger: a double bed, a wardrobe and two bedside tables. Building condition: New apartment building equipped with a lift and an underground garage. Rental price: 4700zł + administrative fees and fees for the current media consumption (water and electricity). Area: Apartment complex in a high standard located in a prestigious area. Infrastructure . The University of Economics, University of Technology, Bus Station and Railway, the Court of Appeal, Business Centres. Public transport: Distance from public transport - 200 meters. Bus stop Lubicz: Buses 124, 125, 152, 424, 482, 502, 601.605, 611, 662, 664 Trams: 2, 4, 5, 7, 10, 14, 19, 20, 50, 52, 62, 64. The distance from the center Main Square market 4 minutes on foot. Kontakt: Agencja Nieruchomości Tecnocasa Studio Śródmieście ul. Brodowicza 16, tel. 533-234-727 , (12) 311-99-46, 796 575-664. facebook: *** Zapraszamy do umówienia się na prezentacje.
Więcej gumtree.pl
180.0 m²
8 000 zł
24.10.2016, 03:38
Piękne mieszkanie/lokal biurowy na Krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie/lokal biurowy dwupoziomowe o powierzchni 160m2. I poziom: bardzo duży salon połączony z kuchnia w zabudowie ( zmywarka, lodówka, piekarnik, kuchenka), garderoby, łazienki ( prysznic, wanna ), 2 gabinety. II poziom: Salon, gabinet, łazienka. Mieszkanie/lokal biurowy może pozostać puste lub wyposażone. Parking w podwórku. Możliwość wystawienia FV. Opłaty: 9000zł (+ VAT)+ media Twój Partner w Nieruchomościach Emmerson-Lumico Sp. z o. o.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Przestronny apartament na ostatnim piętrze Novum

Kraków, Śródmieście, Rakowicka
3 pokoje
76.0 m²
4 000 zł
16.07.2017, 06:44
Do wynajęcia przestronny i słoneczny apartament o powierzchni 76m2 przy ulicy Rakowickiej w Apartamentach Novum ... ! LOKALIZACJA: Ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków (Restauracje, Puby ... , Galeria Krakowska, liczne lokale handlowo-usługowe, kościół. Pod względem komunikacji, autobusy i tramwaje odjeżdżające
Więcej otodom.pl

Armi Krajowej - 2 pok. - Tarasy Verona - Ubs, Ibm

Kraków, Bronowice, Armii Krajowej
2 pokoje
51.0 m²
2 200 zł
20.07.2017, 18:41
się z: - salonu z kuchnią - sypialni - łazienki - dwóch dużych tarasów WAŻNE INFORMACJE - nowy budynek - wyposażone i ... umeblowane - wysoki standard - monitoring, ochrona, winda Czynsz najmu: 2 200 PLN + 450 PLN czynsz admin. + prąd + gaz ... and 15 minutes from the Main Squere and Galeria Krakowska. Ideal for employee from IBM, Capgemini, Orlen, bank, Zabierzów
Więcej otodom.pl

Mieszkanie na sprzedaż 45,60 m², Al. Beliny-Prażmowskiego, Kraków Grzegórzki (Osiedle Oficerskie)

Mieszkanie na sprzedaż 45,60 m², Al. Beliny-Prażmowskiego, Kraków Grzegórzki (Osiedle Oficerskie)
2 pokoje
45.6 m²
299 000 zł
Wczoraj o 03:51
, mieszczące się na poddaszu kamienicy przy ul.Beliny Prażmowskiego. Pierwszy poziom to otwarte, jasne pomieszczenie, gdzie ... dojazdem w każda stronę Krakowa (blisko Rondo Mogilskie), nie dalekiej odległości Dworzec Główny, Galeria Krakowska ... . Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Cena 299 000 złotych, czynsz 320zł, plus prąd i gaz KONTAKT: KASIA KURLETO +48 572 985
Więcej tabelaofert.pl

Kraków, Podgórze, Koszykarska

małopolskie Kraków Kraków Podgórze Koszykarska, małopolskie, Koszykarska
2 pokoje
32.0 m²
1 400 zł
14.07.2017, 08:58
BEZ PROWIZJI Lokalizacja: Koszykarska 31, Płaszów, Kraków MIESZKANIE BĘDZIE DOSTĘPNE OD 1 SIERPNIA! Mieszkanie 2 ... przedszkole i sklep spożywczy. Budynek usytuowany w sąsiedztwie 9 ha terenów parkowych, w niewielkiej odległości od inwestycji ... oraz Akademia Krakowska, Fabryka "Emalia" Oskara Schindlera, Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie - MOCAK. Umeblowanie
Więcej mieszkanie.pl

Mieszkanie do wynajęcia 76,00 m², Rakowicka, Kraków Stare Miasto (Śródmieście)

Mieszkanie do wynajęcia 76,00 m², Rakowicka, Kraków Stare Miasto (Śródmieście)
3 pokoje
76.0 m²
4 000 zł
Wczoraj o 17:01
Do wynajęcia przestronny i słoneczny apartament o powierzchni 76m2 przy ulicy Rakowickiej w Apartamentach Novum ... ! LOKALIZACJA: Ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków (Restauracje, Puby ... , Galeria Krakowska, liczne lokale handlowo-usługowe, kościół. Pod względem komunikacji, autobusy i tramwaje odjeżdżające
Więcej tabelaofert.pl
3 pokoje
90.0 m²
675 000 zł
20.07.2017, 15:53
. Budynek po generalnym remoncie, bardzo zadbany. Kamienica bezpieczna, sąsiedztwo spokojne; zamontowany domofon i ... monitoring . Ogrzewanie miejskie . Czynsz przy wynosi 600 zł; zawiera zaliczki na centralne ogrzewanie, wodę, koszty ... okolicy sklepy, siłownie, banki, Nowy Kleparz, Galeria Krakowska. W odległości 300 metrów, piękny park. Spacer do Rynku
Więcej otodom.pl

Kraków, Stare Miasto, Pawia

małopolskie Kraków Kraków Stare Miasto Pawia, małopolskie, Pawia
3 pokoje
77.0 m²
1 155 000 zł
15.07.2017, 13:42
centralne miejskie. Budynek posiada windy. Całodobowy monitoring i ochrona 24h na dobę. Miejsce parkingowe dedykowane do ... , autobusowe, dworzec PKS i PKP. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura, w sąsiedztwie mnóstwo sklepów, Galeria Krakowska ... lokalizacja nieruchomości, co może stanowić doskonałą inwestycję pod wynajem krótkoterminowy z wysoką stopą zwrotu. Apartament ten
Więcej mieszkanie.pl

Mieszkanie do wynajęcia 66,00 m², Rakowicka, Kraków Stare Miasto (Śródmieście)

Mieszkanie do wynajęcia 66,00 m², Rakowicka, Kraków Stare Miasto (Śródmieście)
3 pokoje
66.0 m²
3 900 zł
Wczoraj o 17:36
Do wynajęcia nowoczesny oraz designerski apartament o powierzchni 66m2 przy ulicy Rakowickiej w Apartamentach Novum ... ! LOKALIZACJA: Ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków (Restauracje, Puby ... Główny, Galeria Krakowska, liczne lokale handlowo-usługowe, kościół. Pod względem komunikacji, autobusy i tramwaje
Więcej tabelaofert.pl

Armi Krajowej - 2 pok. - Tarasy Verona - Ubs, Ibm

Kraków, Bronowice, Armii Krajowej
2 pokoje
51.0 m²
2 200 zł
Dziś o 03:20
się z: - salonu z kuchnią - sypialni - łazienki - dwóch dużych tarasów WAŻNE INFORMACJE - nowy budynek - wyposażone i ... umeblowane - wysoki standard - monitoring, ochrona, winda Czynsz najmu: 2 200 PLN + 450 PLN czynsz admin. + prąd + gaz ... and 15 minutes from the Main Squere and Galeria Krakowska. Ideal for employee from IBM, Capgemini, Orlen, bank, Zabierzów
Więcej otodom.pl

Armi Krajowej - 2 pok. - Tarasy Verona - Ubs, Ibm

Kraków, Bronowice, Armii Krajowej
2 pokoje
51.0 m²
2 200 zł
20.07.2017, 21:50
się z: - salonu z kuchnią - sypialni - łazienki - dwóch dużych tarasów WAŻNE INFORMACJE - nowy budynek - wyposażone i ... umeblowane - wysoki standard - monitoring, ochrona, winda Czynsz najmu: 2 200 PLN + 450 PLN czynsz admin. + prąd + gaz ... and 15 minutes from the Main Squere and Galeria Krakowska. Ideal for employee from IBM, Capgemini, Orlen, bank, Zabierzów
Więcej otodom.pl

Novum - Apartament - 65 m2

Kraków, Stare Miasto, Rakowicka
3 pokoje
65.0 m²
3 200 zł
22.07.2017, 00:21
nieruchomości jest bezpłatna. W przypadku wynajęcia mieszkania Biuro pobiera prowizję w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu ... prestiżowej inwestycji Apartamenty NOVUM, w pobliżu Rynek, Galeria Krakowska, Dworzec Główny. Doskonała lokalizacja, dogodny ... ( zmywarka ) - 2 sypialni - łazienki ( prysznic ) - balkonu WAŻNE INFORMACJE - nowoczesny budynek w Centrum Miasta - wysoki
Więcej otodom.pl

Kraków, Stare Miasto, Rakowicka

Małopolskie Kraków Kraków Kraków Stare Miasto Rakowicka, Małopolskie, Kraków, Rakowicka
3 pokoje
89.7 m²
4 050 zł
15.07.2017, 11:25
czynsz administracyjny* + prąd (według zużycia ok. 100 zł) + miejsce w garażu podziemnym - 200 zł/msc. *w czynszu ... Do wynajęcia, komfortowy w pełni wyposażony 3pok. apartament znajdujący się przy ul.Rakowickiej w inwestycji ... "Apartamenty Novum" LOKALIZACJA: Ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków
Więcej mieszkanie.pl

Armi Krajowej - 2 pok. - Tarasy Verona - Ubs, Ibm

Kraków, Bronowice, Armii Krajowej
2 pokoje
51.0 m²
2 200 zł
Dziś o 07:20
się z: - salonu z kuchnią - sypialni - łazienki - dwóch dużych tarasów WAŻNE INFORMACJE - nowy budynek - wyposażone i ... umeblowane - wysoki standard - monitoring, ochrona, winda Czynsz najmu: 2 200 PLN + 450 PLN czynsz admin. + prąd + gaz ... and 15 minutes from the Main Squere and Galeria Krakowska. Ideal for employee from IBM, Capgemini, Orlen, bank, Zabierzów
Więcej otodom.pl

Mieszkanie do wynajęcia 89,70 m², Rakowicka, Kraków Stare Miasto

Mieszkanie do wynajęcia 89,70 m², Rakowicka, Kraków Stare Miasto
3 pokoje
89.7 m²
4 050 zł
Wczoraj o 15:08
czynsz administracyjny* + prąd (według zużycia ok. 100 zł) + miejsce w garażu podziemnym - 200 zł/msc. *w czynszu ... Do wynajęcia, komfortowy w pełni wyposażony 3pok. apartament znajdujący się przy ul.Rakowickiej w inwestycji ... "Apartamenty Novum" LOKALIZACJA: Ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków
Więcej tabelaofert.pl

Mieszkanie do wynajęcia 26,00 m², Rakowicka, Kraków Stare Miasto (Śródmieście)

Mieszkanie do wynajęcia 26,00 m², Rakowicka, Kraków Stare Miasto (Śródmieście)
1 pokój
26.0 m²
1 750 zł
Wczoraj o 18:53
Do wynajęcia wygodne studio w samym centrum Krakowa, przy ulicy Rakowickiej! LOKALIZACJA: Ulica Rakowicka, ścisłe ... centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków (Restauracje, Puby, Zabytki a także sklepy i lokale usługowe ... , Dworzec Główny, Galeria Krakowska, liczne lokale handlowo-usługowe, kościół. Pod względem komunikacji, autobusy i tramwaje
Więcej tabelaofert.pl

Mieszkanie na sprzedaż 113,00 m², Mogilska, Kraków Grzegórzki

Mieszkanie na sprzedaż 113,00 m², Mogilska, Kraków Grzegórzki
3 pokoje
113.0 m²
799 000 zł
21.07.2017, 21:11
, autobusy). Zapraszamy na prezentację. ABC DOM Biuro Nieruchomości Al. 29 Listopada 75/4, Kraków, Pośrednik odpowiedzialny ... Kraków, Grzegórzki - ul. Mogilska, przestronny apartament 113 m2 z garażem w cenie, 3 balkony Do sprzedania apartament ... sypialni jest zainstalowana klimatyzacja. Czynsz wynosi ok. 400 zł w sezonie letnim i ok. 600 zł w sezonie zimowym
Więcej tabelaofert.pl

Apartament - Browar Lubicz - 3 pokoje

Kraków, Stare Miasto, Lubicz
3 pokoje
62.0 m²
4 000 zł
20.07.2017, 08:26
, Galeria Krakowska. Doskonała lokalizacja, dogodny dojazd do pozostałych części Krakowa. MIESZKANIE Apartament o ... pralko-suszarką -przedpokoju -duży balkon WAŻNE INFORMACJE -nowoczesny budynek w Centrum Miasta -1/4 piętro - winda ... najmu CENA 4 000 PLN + ok. 800 PLN czynsz admin. + prąd Serdecznie zapraszam do oglądania! LOCATION The apartment is
Więcej otodom.pl
12.0 m²
660 zł
13.07.2017, 12:07
) OBER HOUSE Nieruchomości ul. Sławkowska 10, Kraków Więcej ofert na stronie: Powyższa oferta nie stanowi oferty ... ul. Lubicz - rejon -- MAŁE BIURO do WYNAJĘCIA -- Do wynajęcia powierzchnia w biurowcu (modernizowanym, dostosowanym do ... dobry dojazd komunikacją miejską, w pobliżu dworzec PKP, PKS, Galeria Krakowska. Po więcej informacji zapraszam do
Więcej otodom.pl

Mieszkanie, 45,60 m², Kraków

Kraków, Osiedle Oficerskie, Beliny-Prażmowskiego
2 pokoje
45.6 m²
299 000 zł
19.07.2017, 03:34
, mieszczące się na poddaszu kamienicy przy ul.Beliny Prażmowskiego. Pierwszy poziom to otwarte, jasne pomieszczenie, gdzie ... dojazdem w każda stronę Krakowa (blisko Rondo Mogilskie), nie dalekiej odległości Dworzec Główny, Galeria Krakowska ... . Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Cena 299 000 złotych, czynsz 320zł, plus prąd i gaz KONTAKT: KASIA KURLETO ( pokaż
Więcej otodom.pl

Mieszkanie do wynajęcia 41,60 m², Lipska, Kraków Podgórze

Mieszkanie do wynajęcia 41,60 m², Lipska, Kraków Podgórze
2 pokoje
41.6 m²
1 200 zł
Wczoraj o 17:18
Zabłocie oraz Krakowska Akademia im. Frycza Modrzewskiego. Zapraszamy na prezentację. ABC DOM Biuro Nieruchomości Al. 29 ... Kraków, Płaszów - ul. Lipska, mieszkanie dwupokojowe z jasną kuchnią, 1 piętro, blisko tramwaj PROWIZJA 0% - Najemca ... nie płaci prowizji / koszty pośrednika pokrywa Wynajmujący. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,6 m2
Więcej tabelaofert.pl
12.5 m²
687 zł
19.07.2017, 00:46
) OBER HOUSE Nieruchomości ul. Sławkowska 10, Kraków Więcej ofert na stronie: Powyższa oferta nie stanowi oferty ... ul. Lubicz - rejon -- MAŁE BIURO do WYNAJĘCIA -- Do wynajęcia powierzchnia w biurowcu (modernizowanym, dostosowanym do ... dobry dojazd komunikacją miejską, w pobliżu dworzec PKP, PKS, Galeria Krakowska. Po więcej informacji zapraszam do
Więcej otodom.pl

Kraków, Stare Miasto, Kleparz, Śląska

małopolskie Kraków Kraków Śląska, małopolskie, Śląska
3 pokoje
90.0 m²
675 000 zł
08.07.2017, 05:53
. Budynek po generalnym remoncie, bardzo zadbany. Kamienica bezpieczna, sąsiedztwo spokojne; zamontowany domofon i ... monitoring . Ogrzewanie miejskie . Czynsz przy wynosi 600 zł; zawiera zaliczki na centralne ogrzewanie, wodę, koszty ... okolicy sklepy, siłownie, banki, Nowy Kleparz, Galeria Krakowska. W odległości 300 metrów, piękny park. Spacer do Rynku
Więcej mieszkanie.pl
2 pokoje
47.0 m²
1 400 zł
01.07.2017, 16:57
, Uniwersytet Pedagogiczny, AGH, Uniwersytet Jagielloński i Politechnika Krakowska - w okolicy pełna infrastruktura: sklepy ... BUDYNEK: - 4-piętrowy blok - domofon - budynek w dobrym stanie technicznym - przynależna PIWNICA - miejsca parkingowe na ... FINANSE: - koszt wynajmu: 1400zł (możliwość NEGOCJACJI!) - czynsz administracyjny: 260zł, zawiera opłaty za wodę
Więcej gratka.pl
3 pokoje
64.0 m²
2 000 zł
02.07.2017, 04:12
, Uniwersytet Pedagogiczny, AGH, Uniwersytet Jagielloński i Politechnika Krakowska - w okolicy pełna infrastruktura ... . 20 minut BUDYNEK: - 5-piętrowy blok z lat 60-tych, odmalowany i docieplony - domofon - budynek w dobrym stanie ... telefonu FINANSE: - koszt wynajmu: 2000zł - czynsz administracyjny: ok. 560zł (zawiera opłaty za zimną wodę, ogrzewanie, wywóz
Więcej krn.pl