Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 6300m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 234 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
21.04.2017, 09:47 nieruchomosci-online.pl
67 800 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 7700m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 233 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
21.04.2017, 23:29 nieruchomosci-online.pl
82 800 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 9100m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 232 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
10.04.2017, 14:34 nieruchomosci-online.pl
97 900 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 5200m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 235 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
08.04.2017, 01:29 nieruchomosci-online.pl
55 900 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 2750m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,60 EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50 zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
08.04.2017, 03:50 nieruchomosci-online.pl
31 000 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia magazynu to 19500m2 - możliwość wynajęcia biur przynależących do hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,40EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 297 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
09.04.2017, 22:33 nieruchomosci-online.pl
201 000 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 4550m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 236 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
09.04.2017, 22:33 nieruchomosci-online.pl
48 900 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia magazynu to 16000m2 - możliwość wynajęcia biur przynależących do hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,40EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 294 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
17.04.2017, 05:12 nieruchomosci-online.pl
165 100 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 1750m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 226 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
08.04.2017, 01:35 nieruchomosci-online.pl
20 300 zł
Wynajmę mieszkanie w Krakowie przy ul. Krakowskiej na Kazimierzu. Powierzchnia 25 m.kw. Mieszkanie mieści się w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie dostępne od 5 marca. Czynsz 1400 zł. Niskie opłaty, przy jednej osobie w okresie zimowym ok. 215 zł (ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości, koszty utrzymania nieruchomości, zimna woda+ścieki). W okresie letnim ok 150 zł.
26.02.2017, 13:58 gumtree.pl
25.0 m²
1 400 zł
Kraków – Kazimierz – ul. Krakowska – 46 m2 Nieruchomość: Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z WC oraz hallu. Stan mieszkania: BARDZO DOBRY – nieruchomość odnowiona, na podłodze panele w dobrym stanie, w łazience i kuchni flizy. Ogrzewanie gazowe piecem dwu-funkcyjnym. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone: w kuchni kuchenka z piekarnikiem, lodówko-zamrażarka, zmywarka, w łazience kabina prysznicowa, pralka. Stan budynku: Kamienica w stanie dobrym pod względem wizualnym i technicznym. Lokalizacja: Budynek znajduje się w południowo-zachodniej części Kazimierza w okolicy Placu Wolnica. W okolicy dużo sklepów, punktów usługowych, kawiarni, restauracji, muzeów. 5 minut pieszo na Plac Nowy, do Rynku Głównego można dotrzeć w 15 minut. W najbliższym otoczeniu bulwary wiślane. Kazimierz stanowi jedną z najciekawszych dzielnic Krakowa oraz jego turystyczną wizytówkę. Jest miejscem współistnienia kultur żydowskiej i chrześcijańskiej. Dzięki licznym zabytkom, został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na jego terenie dominuje zabudowa z przełomu XIX i XX wieku. Przeważają stylowe kamienice, coraz częściej odnawiane i przywracane do stanu świetności. Liczne zabytki, galerie, czy restauracje dodają temu miejscu niepowtarzalnego i nieco tajemniczego uroku. Komunikacja miejska: 2 minuty pieszo do przystanku tramwajowego przy ul. Krakowskiej. Cena : 1700 zł + 100 zł czynsz + prąd, woda, śmieci. Zapraszamy do oglądania! Kontakt: Agencja Nieruchomości Tecnocasa Oddział I : Kazimierz, Stare Miasto, Grzegórzki ul. Starowiślna 33 tel: 48 12 428 23 20 tel: 48 512 110 804 facebook: www.facebook.com/TecnocasaPoland
18.02.2017, 01:47 gumtree.pl
2 pokoje
46.0 m²
1 700 zł
Kraków, Śródmieście, Grzegórzki – ul. Lubicz, Bosacka – Browar Lubicz, Galeria Krakowska. English below. Agencja Nieruchomości Tecnocasa Studio Śródmieście proponuje Państwu wykończony w bardzo dobrym standardzie 3-pokojowy apartament w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji Browar Lubicz przy ul. Lubicz. Nieruchomość o powierzchni 67m2 znajduje się na 2 piętrze w pięciopiętrowym apartamentowcu, składająca się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na loggie, 2 sypialni, łazienki z wc. Standard wykończenia mieszkania: Apartament kompletnie wyposażony. Nowoczesna zabudowa kuchenna (wysoki połysk) wyposażona w zmywarkę, piekarnik, płytę indukcyjną, lodówkę. Dodatkowo w salonie stół, 4 krzesła, sofa, ława, witryna, komoda, telewizor oraz szafka RTV. W mniejszej sypialni biurko oraz rozkładana kanapa, w większej: łóżko dwuosobowe, szafa i dwie szafki nocne. Stan budynku: Nowy apartamentowiec wyposażony w windę i garaż podziemny. Cena wynajmu: 4700zł + opłaty administracyjne oraz opłaty za media (woda oraz prąd). Okolica: Kompleks apartamentowców w wysokim standardzie wykończenia znajdujących się w prestiżowej okolicy. W pobliżu Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Krakowska, Dworzec Autobusowy i Kolejowy, Sąd Apelacyjny, Centra Biznesowe. Komunikacja Miejska: Odległość od przystanków komunikacji miejskiej autobusowej i tramwajowej- 200 metrów. Przystanek Lubicz: Autobusy: 124, 125, 152, 424, 482, 502, 601,605, 611, 662, 664 Tramwaje: 2, 4, 5, 7, 10, 14, 19, 20, 50, 52, 62, 64. Odległość od Płyty Głównej Rynku 4 minut pieszo. Oferta na wyłączność. Krakow, Downtown, Grzegórzki - ul. Lubicz, Bosacka - Browar Lubicz, Krakow Gallery. Estate agency Tecnocasa Studio Śródmieście offers you finished to a very good standard 3-bedroom apartment in a modern and prestigious investment Browar Lubicz - Street Lubicz. The property with an area of ​​67m2 located on the 2nd floor of a five-storey apartment, consisting of: entrance hall, spacious living room with kitchenette with access to the loggia, 2 bedrooms, bathroom with toilet. Standard apartment: Apartment fully equipped. The modern and functional kitchen furniture (fronts in high-gloss) equipped with a dishwasher, oven, induction hob, fridge. Additionally, in the living room table, 4 chairs, sofa, coffee table, site, dresser, TV and TV cabinet. The smaller bedroom is equipped desk and a sofa, a larger: a double bed, a wardrobe and two bedside tables. Building condition: New apartment building equipped with a lift and an underground garage. Rental price: 4700zł + administrative fees and fees for the current media consumption (water and electricity). Area: Apartment complex in a high standard located in a prestigious area. Infrastructure . The University of Economics, University of Technology, Bus Station and Railway, the Court of Appeal, Business Centres. Public transport: Distance from public transport - 200 meters. Bus stop Lubicz: Buses 124, 125, 152, 424, 482, 502, 601.605, 611, 662, 664 Trams: 2, 4, 5, 7, 10, 14, 19, 20, 50, 52, 62, 64. The distance from the center Main Square market 4 minutes on foot. Kontakt: Agencja Nieruchomości Tecnocasa Studio Śródmieście ul. Brodowicza 16, tel. 533-234-727 , (12) 311-99-46, 796 575-664. facebook: *** Zapraszamy do umówienia się na prezentacje.
29.01.2017, 14:44 gumtree.pl
3 pokoje
67.0 m²
4 700 zł
Piękne mieszkanie/lokal biurowy na Krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie/lokal biurowy dwupoziomowe o powierzchni 160m2. I poziom: bardzo duży salon połączony z kuchnia w zabudowie ( zmywarka, lodówka, piekarnik, kuchenka), garderoby, łazienki ( prysznic, wanna ), 2 gabinety. II poziom: Salon, gabinet, łazienka. Mieszkanie/lokal biurowy może pozostać puste lub wyposażone. Parking w podwórku. Możliwość wystawienia FV. Opłaty: 9000zł (+ VAT)+ media Twój Partner w Nieruchomościach Emmerson-Lumico Sp. z o. o.
24.10.2016, 03:38 nieruchomosci-online.pl
180.0 m²
8 000 zł
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Dom do wynajęcia Kraków ulica Krakowska

wynajem, Biura, 2 pokoje, 1 piętro, biuro,

województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa
Do wynajęcia TANIE BIURO LUB LOKAL NA PRODUKCJĘ (np. szwalnię, itp.). PIĘTRO 1 w budynku biurowym. Przy obiekcie ... - usługowej części Ochoty/Włoch. Rejon ulic: Al. Krakowska, Hynka, Żwirki i Wigury. Super szybki wyjazd w kierunku tras ... ekspresowych (S8) i autostrady A2, w kierunku wyjazdów na Kraków i Katowice oraz do Lotniska na Okęciu. Atrakcyjna lokalizacja
24.04.2017, 00:41 kupmieszkanko.pl
2 pokoje
305.0 m²
7 015 zł
Do wynajęcia od zaraz nowy apartament o powierzchni 46 m2 przy ul. Ariańskiej! [ENGLISH VERSION BELOW] BUDYNEK I ... jednomiesięcznego czynszu - prowizja dla biura. UWAGI: - atrakcyjna lokalizacja, - nowoczesne wnętrze, - nowa kamienica. For rent ... University and tram Lubicz. Nearby are the most important cultural institutions: Krakow Opera House, Stary Theater, Teatr im
24.04.2017, 02:13 gratka.pl
2 pokoje
46.0 m²
2 500 zł

wynajem, Magazyny, 6 pokoi, 1 piętro, magazyn,

województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa
. Budynek o średnim standardzie. Posiada okablowanie komputerowe, telefoniczne. Miesięczny czynsz najmu netto 23,-zł/m2 ... Do wynajęcia TANIA POWIERZCHNIA NA BIURO, CALL CENTER LUB LOKAL NA LEKKĄ PRODUKCJĘ, PRACOWNIĘ. PIĘTRO 1 w budynku ... LOTNISKA, w przemysłowo - usługowej części Ochoty/Włoch. Rejon ulic: Al. Krakowska, Hynka, Żwirki i Wigury. Super szybki
21.04.2017, 02:55 kupmieszkanko.pl
6 pokoi
455.0 m²
10 465 zł
w czwartym kwartale 2014 roku. Budynek to inwestycja deweloperska spółki Nikliński & Nowicki z Krakowa.. CENA Czynsz ... Klub Fabryka, krakowski Kazimierz oraz uczelnie takie jak: Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Mieszkanie ... - Przedpokoju Apartament wyposażony w balkon oraz w wysokiej klasy sprzęt AGD oraz RTV, BUDYNEK Wałowa 8 to krakowski
20.04.2017, 19:51 gratka.pl
2 pokoje
40.0 m²
2 150 zł
Do wynajęcia BIURO w biurowcu. PIĘTRO 1. ATRAKCYJNY PUNKT w biznesowej części Ochoty i Włoch. Rejon ulic: Al. Krakowska ... ekspresowych (S8) i autostrady A2, w kierunku wyjazdów na Kraków i Katowice oraz do Lotniska na Okęciu. Wygodna powierzchnia ... biurowa, jest do wynajęcia w całości lub części: --- PIĘTRO 1 - pom. biurowe (190,3 / 12,8 / 51,1 / 11,7 / 22,7 / 38,1
20.04.2017, 04:32 otodom.pl
455.0 m²
10 465 zł
. Zapraszamy na prezentację. ABC DOM Biuro Nieruchomości Al. 29 Listopada 75/4, Kraków, Pośrednik odpowiedzialny licencja 4492 ... Kraków ul. Ostatnia - blisko ul. Mogilskiej, 2 pokoje, jasna kuchnia, balkon, komórka lokatorska, niedaleko tramwaj Do ... umeblowana ze sprzętem AGD. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Czynsz wynosi 320 zł (w tym: zimna i ciepła woda, ogrzewanie
22.04.2017, 13:42 gratka.pl
2 pokoje
47.2 m²
329 000 zł
, Uniwersytet Pedagogiczny, Politechnika Krakowska, Uniwersytet Rolniczy.Zapraszamy na prezentację.ABC DOM Biuro Nieruchomości ... Kraków, Bronowice - Al. Armii Krajowej, dwupokojowe z jasną kuchnią, 1 piętroDo sprzedania dwupokojowe mieszkanie o ... . Pokoje umeblowane.Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Czynsz wynosi 340 zł (w tym: zimna woda
Wczoraj o 07:52 domy.pl
2 pokoje
46.81 m²
340 000 zł
Do wynajęcia TANIE BIURO LUB LOKAL NA PRODUKCJĘ (np. szwalnię, itp.). PIĘTRO 1 w budynku biurowym. Przy obiekcie ... przemysłowo - usługowej części Ochoty/Włoch. Rejon ulic: Al. Krakowska, Hynka, Żwirki i Wigury. Super szybki wyjazd w ... kierunku tras ekspresowych (S8) i autostrady A2, w kierunku wyjazdów na Kraków i Katowice oraz do Lotniska na Okęciu
20.04.2017, 04:41 otodom.pl
305.0 m²
7 015 zł
Do wynajęcia BIURO w biurowcu. OKAZJA - czynsz najmu netto 23,-zł/m2 + 13,-zł/m2 eksploatacja. ATRAKCYJNY PUNKT w ... biznesowej części Ochoty i Włoch. Rejon ulic: Al. Krakowska, Hynka, Żwirki i Wigury. Poleca Brandt Nieruchomości. Ofertę ... ATRAKCYJNYM MIEJSCU. Super szybki wyjazd w kierunku tras ekspresowych (S8) i autostrady A2, w kierunku wyjazdów na Kraków i
20.04.2017, 04:41 otodom.pl
564.1 m²
12 974 zł

wynajem, Biura, 18 pokoi, 1 piętro, biuro,

województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa
Do wynajęcia BIURO w biurowcu. PIĘTRO 1. ATRAKCYJNY PUNKT w biznesowej części Ochoty i Włoch. Rejon ulic: Al. Krakowska ... autostrady A2, w kierunku wyjazdów na Kraków i Katowice oraz do Lotniska na Okęciu. Wygodna powierzchnia biurowa, jest do ... wynajęcia w całości lub części: --- PIĘTRO 1 - pom. biurowe (190,3 / 12,8 / 51,1 / 11,7 / 22,7 / 38,1), sanitariaty - 8 pom
20.04.2017, 21:50 kupmieszkanko.pl
18 pokoi
455.0 m²
10 465 zł

wynajem, Biura, 37 pokoi, 2 piętro, biuro,

województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa
Do wynajęcia BIURO w biurowcu. OKAZJA - czynsz najmu netto 23,-zł/m2 + 13,-zł/m2 eksploatacja. ATRAKCYJNY PUNKT w ... biznesowej części Ochoty i Włoch. Rejon ulic: Al. Krakowska, Hynka, Żwirki i Wigury. Poleca Brandt Nieruchomości. Ofertę ... szybki wyjazd w kierunku tras ekspresowych (S8) i autostrady A2, w kierunku wyjazdów na Kraków i Katowice oraz do
20.04.2017, 21:50 kupmieszkanko.pl
564.0 m²
12 974 zł

wynajem, Biura, 4 pokoje, 1 piętro, biuro,

województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa
Do wynajęcia TANIE BIURO NIEDALEKO LOTNISKA, w przemysłowo - usługowej części Ochoty/Włoch. Rejon ulic: Al. Krakowska ... szybki wyjazd w kierunku tras ekspresowych (S8) i autostrady A2, w kierunku wyjazdów na Kraków i Katowice oraz do Lotniska na ... . Możliwość wynajęcia większej powierzchni. Oferowany moduł to 4 pomieszczenia (51,2 / 12,8 / 11,7 / 22,7) + 2 toalety
20.04.2017, 21:51 kupmieszkanko.pl
4 pokoje
132.0 m²
3 036 zł

Mieszkanie, 58,10 m², Kraków

Kraków, Grzegórzki, Pokoju
bardzo ciepłe, zadbane i dobrze utrzymane. Niskie koszty utrzymania, niski czynsz administracyjny. Do mieszkania ... przynależy miejsce parkingowe przed blokiem (wjazd za szlaban) Budynek znajduje się bardzo blisko Parku, w okolicy bardzo ... Kazimierz, Krakowska Akademia oraz bardzo blisko do Rynku Głównego jak i na Kazimierz. Atutem lokalizacji nieruchomości jest
20.04.2017, 08:54 otodom.pl
2 pokoje
58.1 m²
325 000 zł
center and 5 minutes from the Main Squere and Galeria Krakowska. Easy access to other parts of Krakow. APARTMENT Spacious ... prestiżowej inwestycji Apartamenty NOVUM, w pobliżu Rynek, Galeria Krakowska, Dworzec Główny. Doskonała lokalizacja, dogodny ... składa się z: - salonu z kuchnią i jadalnią - sypialni - łazienki WAŻNE INFORMACJE - nowoczesny budynek w Centrum Miasta
21.04.2017, 19:42 gratka.pl
2 pokoje
57.0 m²
2 800 zł
. Zapraszamy na prezentację. ABC DOM Biuro Nieruchomości Al. 29 Listopada 75/4, Kraków, Pośrednik odpowiedzialny licencja 4492 ... Kraków ul. Ostatnia -blisko ul. Mogilskiej, 2 pokoje, jasna kuchnia, balkon, komórka lokatorska, niedaleko tramwaj Do ... umeblowana ze sprzętem AGD. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Czynsz wynosi 320 zł (w tym: zimna i ciepła woda, ogrzewanie
21.04.2017, 12:00 domiporta.pl
2 pokoje
47.2 m²
329 000 zł
pomieszczeń. Budynek o średnim standardzie. Posiada okablowanie komputerowe, telefoniczne. Miesięczny czynsz najmu netto ... Do wynajęcia TANIA POWIERZCHNIA NA BIURO, CALL CENTER LUB LOKAL NA LEKKĄ PRODUKCJĘ, PRACOWNIĘ. PIĘTRO 1 w budynku ... PUNKT NIEDALEKO LOTNISKA, w przemysłowo - usługowej części Ochoty/Włoch. Rejon ulic: Al. Krakowska, Hynka, Żwirki i Wigury
20.04.2017, 05:09 otodom.pl
455.0 m²
10 465 zł

Mieszkanie 5-pokojowe, 114m2, 2 piętro

Podgórze, małopolskie, Kraków, ul. Węgierska 8
część II piętra. Inwestycja przygotowana jest zarówno pod wynajem krótko jak i długoterminowy, dla wymagającej klienteli ... zajęła się słynna krakowska manufaktura Luxum, co jest gwarancją elegancji, przemyślanej ergonomii i najwyższej jakości ... małych powierzchni o wysokim standardzie - dywersyfikacja dochodów. Kraków to poza Warszawą najszybciej rozwijające się
20.04.2017, 11:17 regiodom.pl
5 pokoi
114.0 m²
1 760 000 zł
było jeszcze zamieszkałe. W cenie zostaje całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Budynek w którym znajduje się ... mieszkanie jest ocieplony i odmalowany. Zostały wymienione wszystkie instalacje, w planach malowanie klatki schodowej. Czynsz ... spacer. W pobliżu Uniwersytety: Rolniczy, Ekonomiczny i Politechnika Krakowska orz Wydział Stomatologi UJ. W pobliżu cała
20.04.2017, 05:28 nieruchomosci-online.pl
3 pokoje
55.0 m²
366 000 zł
część II piętra. Inwestycja przygotowana jest zarówno pod wynajem krótko jak i długoterminowy, dla wymagającej klienteli ... zajęła się słynna krakowska manufaktura Luxum, co jest gwarancją elegancji, przemyślanej ergonomii i najwyższej jakości ... małych powierzchni o wysokim standardzie - dywersyfikacja dochodów. Kraków to poza Warszawą najszybciej rozwijające się
20.04.2017, 03:17 gratka.pl
5 pokoi
114.0 m²
1 760 000 zł
, zajmują całą, frontową część II piętra. Inwestycja przygotowana jest zarówno pod wynajem krótko jak i długoterminowy, dla ... . Projektem i wykończeniami zajęła się słynna krakowska manufaktura Luxum, co jest gwarancją elegancji, przemyślanej ergonomii i ... centrum. - dywersyfikacja dochodów. Kraków to poza Warszawą najszybciej rozwijające się miasto. Niezależnie od prognoz
23.04.2017, 00:13 domiporta.pl
5 pokoi
113.76 m²
1 760 000 zł
Do wynajęcia TANIE BIURO NIEDALEKO LOTNISKA, w przemysłowo - usługowej części Ochoty/Włoch. Rejon ulic: Al. Krakowska ... BIUROWEGO. Super szybki wyjazd w kierunku tras ekspresowych (S8) i autostrady A2, w kierunku wyjazdów na Kraków i Katowice ... zapleczem socjalnym. Możliwość wynajęcia większej powierzchni. Oferowany moduł to 4 pomieszczenia (51,2 / 12,8 / 11,7
20.04.2017, 04:42 otodom.pl
132.0 m²
3 036 zł
na prezentację.ABC DOM Biuro Nieruchomości Al. 29 Listopada 75/4, Kraków, Pośrednik odpowiedzialny licencja 4492. tel ... Kraków ul. Ostatnia -blisko ul. Mogilskiej, 2 pokoje, jasna kuchnia, balkon, komórka lokatorska, niedaleko tramwajDo ... ze sprzętem AGD.Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Czynsz wynosi 320 zł (w tym: zimna i ciepła woda, ogrzewanie, wywóz
21.04.2017, 06:51 domy.pl
2 pokoje
47.2 m²
329 000 zł

wynajem, Biura, 2 pokoje, 1 piętro, biuro,

województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa
Do wynajęcia TANIE BIURO LUB LOKAL NA PRODUKCJĘ (np. szwalnię, itp.). PIĘTRO 1 w budynku biurowym. Przy obiekcie ... - usługowej części Ochoty/Włoch. Rejon ulic: Al. Krakowska, Hynka, Żwirki i Wigury. Super szybki wyjazd w kierunku tras ... ekspresowych (S8) i autostrady A2, w kierunku wyjazdów na Kraków i Katowice oraz do Lotniska na Okęciu. Atrakcyjna lokalizacja
20.04.2017, 21:50 kupmieszkanko.pl
2 pokoje
305.0 m²
7 015 zł

wynajem, Magazyny, 2 pokoje, 1 piętro, magazyn,

województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa
Do wynajęcia TANIE BIURO LUB LOKAL NA PRODUKCJĘ (np. szwalnię, itp.). PIĘTRO 1 w budynku biurowym. Przy obiekcie ... - usługowej części Ochoty/Włoch. Rejon ulic: Al. Krakowska, Hynka, Żwirki i Wigury. Super szybki wyjazd w kierunku tras ... ekspresowych (S8) i autostrady A2, w kierunku wyjazdów na Kraków i Katowice oraz do Lotniska na Okęciu. Atrakcyjna lokalizacja
21.04.2017, 02:54 kupmieszkanko.pl
2 pokoje
305.0 m²
7 015 zł