Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
111 800 zł
Wczoraj o 03:24
NIE POBIERAMY PROWIZJI. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowy w nowoczesnym centrum logistycznym w odległości 10 km od Krakowa. Zlokalizowany jest przy autostradzie A4 na południe od stolicy Małopolski. Park został przystosowany do potrzeb klientów z różnych branż m.in. wydawniczej, logistycznej i spożywczej. (...) Pokaż więcej NIE POBIERAMY PROWIZJI. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowy w nowoczesnym centrum logistycznym w odległości 10 km od Krakowa. Zlokalizowany jest przy autostradzie A4 na południe od stolicy Małopolski. Park został przystosowany do potrzeb klientów z różnych branż m.in. wydawniczej, logistycznej i spożywczej. Opis: cała powierzchnia to 10 000 m2 możliwość wynajmu większych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych konstrukcja betonowo/stalowa posadzka betonowa bezpyłowa, bez dylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 wjazd z poziomu ,0 + doki wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe parking przed halą hala ogrzewana (promienniki gazowe) wysokość w najniższym punkcie 10m plac chroniony/monitorowany siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,60 EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50 ZŁ/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. NR OFERTY 507 ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
57 950 zł
07.11.2017
NIE POBIERAMY PROWIZJI. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowy w nowoczesnym centrum logistycznym w odległości 10 km od Krakowa. Zlokalizowany jest przy autostradzie A4 na południe od stolicy Małopolski. Park został przystosowany do potrzeb klientów z różnych branż m.in. wydawniczej, logistycznej i spożywczej. (...) Pokaż więcej NIE POBIERAMY PROWIZJI. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowy w nowoczesnym centrum logistycznym w odległości 10 km od Krakowa. Zlokalizowany jest przy autostradzie A4 na południe od stolicy Małopolski. Park został przystosowany do potrzeb klientów z różnych branż m.in. wydawniczej, logistycznej i spożywczej. Opis: cała powierzchnia to 5184 m2 możliwość wynajmu większych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych konstrukcja betonowo/stalowa posadzka betonowa bezpyłowa, bez dylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 wjazd z poziomu ,0 + doki wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe parking przed halą hala ogrzewana (promienniki gazowe) wysokość w najniższym punkcie 10m plac chroniony/monitorowany siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,60 EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50 ZŁ/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. NR OFERTY 506 ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
20 680 zł
11.11.2017
NIE POBIERAMY PROWIZJI. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowy w nowoczesnym centrum logistycznym w odległości 10 km od Krakowa. Zlokalizowany jest przy autostradzie A4 na południe od stolicy Małopolski. Park został przystosowany do potrzeb klientów z różnych branż m.in. wydawniczej, logistycznej i spożywczej. (...) Pokaż więcej NIE POBIERAMY PROWIZJI. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowy w nowoczesnym centrum logistycznym w odległości 10 km od Krakowa. Zlokalizowany jest przy autostradzie A4 na południe od stolicy Małopolski. Park został przystosowany do potrzeb klientów z różnych branż m.in. wydawniczej, logistycznej i spożywczej. Opis: cała powierzchnia to 1850 m2 możliwość wynajmu większych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych konstrukcja betonowo/stalowa posadzka betonowa bezpyłowa, bez dylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 wjazd z poziomu ,0 + doki wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe parking przed halą hala ogrzewana (promienniki gazowe) wysokość w najniższym punkcie 10m plac chroniony/monitorowany siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,60 EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50 ZŁ/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. NR OFERTY 503 ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl
2 pokoje
45 m²
2 000 zł
23.10.2017
Kraków – Kazimierz– ul. Krakowska - 45 m2 Nieruchomość: Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Krakowa, kilka minut pieszo od Rynku Głównego. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi, z aneksu kuchennego położonego w przedpokoju oraz łazienki z WC. Stan mieszkania: DOBRY – na podłogach w pokoju panele; w łazience flizy. Lokal gotowy do zamieszkania, wyposażony we wszelkie sprzęty i przedmioty codziennego użytku. Ogrzewanie centralne z kotłowni w budynku. Stan budynku: Kamienica z początku XX wieku. Budynek w stanie dobrym. Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się przy ul. Krakowskiej, w odległości 10 min od Rynku Głównego. W pobliżu liczne punkty usługowo – handlowe. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych, zabytkowych i tętniących życiem dzielnic Krakowa. Dogodny dojazd do Uniwersytetu Ekonomicznego, UJ, Politechniki, Uniwersytetu Rolniczego. W promieniu 1 km Galeria Krakowska, Galeria Kazimierz, Dworzec PKS i PKP. Korzystne połączenie komunikacyjne - do przystanku "Plac Wolnica" 1 min pieszo. Cena: 2000 zł + 350 zł ( zaliczka na media) . Kontakt: Agencja Nieruchomości Tecnocasa Oddział I : Kazimierz, Stare Miasto, Grzegórzki ul. Starowiślna 33 tel: 48 12 428 23 20 tel: 48 512 110 804 facebook: www.facebook.com/TecnocasaPoland
Więcej gumtree.pl

Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
55 340 zł
25.10.2017
NIE POBIERAMY PROWIZJI. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowy w nowoczesnym centrum logistycznym w odległości 10 km od Krakowa. Zlokalizowany jest przy autostradzie A4 na południe od stolicy Małopolski. Park został przystosowany do potrzeb klientów z różnych branż m.in. wydawniczej, logistycznej i spożywczej. (...) Pokaż więcej NIE POBIERAMY PROWIZJI. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowy w nowoczesnym centrum logistycznym w odległości 10 km od Krakowa. Zlokalizowany jest przy autostradzie A4 na południe od stolicy Małopolski. Park został przystosowany do potrzeb klientów z różnych branż m.in. wydawniczej, logistycznej i spożywczej. Opis: cała powierzchnia to 4950 m2 możliwość wynajmu większych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych konstrukcja betonowo/stalowa posadzka betonowa bezpyłowa, bez dylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 wjazd z poziomu ,0 + doki wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe parking przed halą hala ogrzewana (promienniki gazowe) wysokość w najniższym punkcie 10m plac chroniony/monitorowany siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,60 EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50 ZŁ/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. NR OFERTY 505 ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl
2 pokoje
45 m²
2 000 zł
04.09.2017
Kraków – Kazimierz– ul. Krakowska - 45 m2 Nieruchomość: Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Krakowa, kilka minut pieszo od Rynku Głównego. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi, z aneksu kuchennego położonego w przedpokoju oraz łazienki z WC. Stan mieszkania: DOBRY – na podłogach w pokoju panele; w łazience flizy. Lokal gotowy do zamieszkania, wyposażony we wszelkie sprzęty i przedmioty codziennego użytku. Ogrzewanie centralne z kotłowni w budynku. Stan budynku: Kamienica z początku XX wieku. Budynek w stanie dobrym. Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się przy ul. Krakowskiej, w odległości 10 min od Rynku Głównego. W pobliżu liczne punkty usługowo – handlowe. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych, zabytkowych i tętniących życiem dzielnic Krakowa. Dogodny dojazd do Uniwersytetu Ekonomicznego, UJ, Politechniki, Uniwersytetu Rolniczego. W promieniu 1 km Galeria Krakowska, Galeria Kazimierz, Dworzec PKS i PKP. Korzystne połączenie komunikacyjne - do przystanku "Plac Wolnica" 1 min pieszo. Cena: 2000 zł + 350 zł ( zaliczka na media) . Kontakt: Agencja Nieruchomości Tecnocasa Oddział I : Kazimierz, Stare Miasto, Grzegórzki ul. Starowiślna 33 tel: 48 12 428 23 20 tel: 48 512 110 804 facebook: www.facebook.com/TecnocasaPoland
Więcej gumtree.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
40 300 zł
02.05.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 3750m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 237 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
67 800 zł
21.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 6300m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 234 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
82 800 zł
21.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 7700m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 233 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
97 900 zł
10.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 9100m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 232 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
165 100 zł
17.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia magazynu to 16000m2 - możliwość wynajęcia biur przynależących do hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,40EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 294 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
31 000 zł
08.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 2750m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,60 EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50 zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
55 900 zł
08.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 5200m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 235 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
20 300 zł
08.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 1750m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 226 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
201 000 zł
09.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia magazynu to 19500m2 - możliwość wynajęcia biur przynależących do hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,40EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 297 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
48 900 zł
09.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 4550m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 236 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl
25 m²
1 400 zł
26.02.2017
Wynajmę mieszkanie w Krakowie przy ul. Krakowskiej na Kazimierzu. Powierzchnia 25 m.kw. Mieszkanie mieści się w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie dostępne od 5 marca. Czynsz 1400 zł. Niskie opłaty, przy jednej osobie w okresie zimowym ok. 215 zł (ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości, koszty utrzymania nieruchomości, zimna woda+ścieki). W okresie letnim ok 150 zł.
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
46 m²
1 700 zł
18.02.2017
Kraków – Kazimierz – ul. Krakowska – 46 m2 Nieruchomość: Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z WC oraz hallu. Stan mieszkania: BARDZO DOBRY – nieruchomość odnowiona, na podłodze panele w dobrym stanie, w łazience i kuchni flizy. Ogrzewanie gazowe piecem dwu-funkcyjnym. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone: w kuchni kuchenka z piekarnikiem, lodówko-zamrażarka, zmywarka, w łazience kabina prysznicowa, pralka. Stan budynku: Kamienica w stanie dobrym pod względem wizualnym i technicznym. Lokalizacja: Budynek znajduje się w południowo-zachodniej części Kazimierza w okolicy Placu Wolnica. W okolicy dużo sklepów, punktów usługowych, kawiarni, restauracji, muzeów. 5 minut pieszo na Plac Nowy, do Rynku Głównego można dotrzeć w 15 minut. W najbliższym otoczeniu bulwary wiślane. Kazimierz stanowi jedną z najciekawszych dzielnic Krakowa oraz jego turystyczną wizytówkę. Jest miejscem współistnienia kultur żydowskiej i chrześcijańskiej. Dzięki licznym zabytkom, został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na jego terenie dominuje zabudowa z przełomu XIX i XX wieku. Przeważają stylowe kamienice, coraz częściej odnawiane i przywracane do stanu świetności. Liczne zabytki, galerie, czy restauracje dodają temu miejscu niepowtarzalnego i nieco tajemniczego uroku. Komunikacja miejska: 2 minuty pieszo do przystanku tramwajowego przy ul. Krakowskiej. Cena : 1700 zł + 100 zł czynsz + prąd, woda, śmieci. Zapraszamy do oglądania! Kontakt: Agencja Nieruchomości Tecnocasa Oddział I : Kazimierz, Stare Miasto, Grzegórzki ul. Starowiślna 33 tel: 48 12 428 23 20 tel: 48 512 110 804 facebook: www.facebook.com/TecnocasaPoland
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
67 m²
4 700 zł
29.01.2017
Kraków, Śródmieście, Grzegórzki – ul. Lubicz, Bosacka – Browar Lubicz, Galeria Krakowska. English below. Agencja Nieruchomości Tecnocasa Studio Śródmieście proponuje Państwu wykończony w bardzo dobrym standardzie 3-pokojowy apartament w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji Browar Lubicz przy ul. Lubicz. Nieruchomość o powierzchni 67m2 znajduje się na 2 piętrze w pięciopiętrowym apartamentowcu, składająca się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na loggie, 2 sypialni, łazienki z wc. Standard wykończenia mieszkania: Apartament kompletnie wyposażony. Nowoczesna zabudowa kuchenna (wysoki połysk) wyposażona w zmywarkę, piekarnik, płytę indukcyjną, lodówkę. Dodatkowo w salonie stół, 4 krzesła, sofa, ława, witryna, komoda, telewizor oraz szafka RTV. W mniejszej sypialni biurko oraz rozkładana kanapa, w większej: łóżko dwuosobowe, szafa i dwie szafki nocne. Stan budynku: Nowy apartamentowiec wyposażony w windę i garaż podziemny. Cena wynajmu: 4700zł + opłaty administracyjne oraz opłaty za media (woda oraz prąd). Okolica: Kompleks apartamentowców w wysokim standardzie wykończenia znajdujących się w prestiżowej okolicy. W pobliżu Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Krakowska, Dworzec Autobusowy i Kolejowy, Sąd Apelacyjny, Centra Biznesowe. Komunikacja Miejska: Odległość od przystanków komunikacji miejskiej autobusowej i tramwajowej- 200 metrów. Przystanek Lubicz: Autobusy: 124, 125, 152, 424, 482, 502, 601,605, 611, 662, 664 Tramwaje: 2, 4, 5, 7, 10, 14, 19, 20, 50, 52, 62, 64. Odległość od Płyty Głównej Rynku 4 minut pieszo. Oferta na wyłączność. Krakow, Downtown, Grzegórzki - ul. Lubicz, Bosacka - Browar Lubicz, Krakow Gallery. Estate agency Tecnocasa Studio Śródmieście offers you finished to a very good standard 3-bedroom apartment in a modern and prestigious investment Browar Lubicz - Street Lubicz. The property with an area of ​​67m2 located on the 2nd floor of a five-storey apartment, consisting of: entrance hall, spacious living room with kitchenette with access to the loggia, 2 bedrooms, bathroom with toilet. Standard apartment: Apartment fully equipped. The modern and functional kitchen furniture (fronts in high-gloss) equipped with a dishwasher, oven, induction hob, fridge. Additionally, in the living room table, 4 chairs, sofa, coffee table, site, dresser, TV and TV cabinet. The smaller bedroom is equipped desk and a sofa, a larger: a double bed, a wardrobe and two bedside tables. Building condition: New apartment building equipped with a lift and an underground garage. Rental price: 4700zł + administrative fees and fees for the current media consumption (water and electricity). Area: Apartment complex in a high standard located in a prestigious area. Infrastructure . The University of Economics, University of Technology, Bus Station and Railway, the Court of Appeal, Business Centres. Public transport: Distance from public transport - 200 meters. Bus stop Lubicz: Buses 124, 125, 152, 424, 482, 502, 601.605, 611, 662, 664 Trams: 2, 4, 5, 7, 10, 14, 19, 20, 50, 52, 62, 64. The distance from the center Main Square market 4 minutes on foot. Kontakt: Agencja Nieruchomości Tecnocasa Studio Śródmieście ul. Brodowicza 16, tel. 533-234-727 , (12) 311-99-46, 796 575-664. facebook: *** Zapraszamy do umówienia się na prezentacje.
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
53 m²
2 750 zł
16.11.2017
Oferujemy do wynajęcia komfortowy 2-pokojowy apartament o powierzchni 52 m2 w prestiżowym budynku Angel City przy ulicy Szlak. LOKALIZACJA: Apartamentowiec Angel City zlokalizowany jest w ścisłym centrum magicznego Krakowa, w odległości 100 metrów od Galerii Krakowskiej. Spacer na Rynek Główny zajmuje 5 minut a w okolicy dostępne są liczne sklepy, galerie, restauracje, muzea i zabytki starego Krakowa. MIESZKANIE: Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze sześciopiętrowego budynku i składa się z przestronnego pokoju z nowoczesnym i funkcjonalnym aneksem kuchennym, sypialni oraz komfortowej łazienki. Lokal jest świetnie wyposażony, do dyspozycji lokatorów są między innymi: pojemna szafa wnękowa, telewizor LCD, lodówka z zamrażarką, elektryczna płyta grzewcza, zmywarka, okap kuchenny, pralka oraz wygodna, rozkładana sofa. CENA: 2 750 PLN czynsz najmu + 600 PLN - czynsz administracyjny* + prąd * w czynszu znajdują się zaliczki na: wodę, ogrzewanie, wywóz śmieci, utrzymanie części wspólnych itp. Serdecznie polecam i zapraszam na prywatną prezentację oferty. Kontakt do Agenta: Paweł Sekuła +48 537 883 281 pawel @ privatehousebrokers.pl We offer for rent a beautiful 1-bedroom apartment size of 52 m2 located in prestigious building in Angel City, on Szlak Street. LOCATION: The apartment is located in Angel City in the heart of magical Krakow, just 100 meters from Galeria Krakowska. Walk to Market Square in 5 minutes and the area are numerous shops, galleries, restaurants, museums and monuments of old Krakow. APARTMENT: Located on the 4th floor of a six-storey building and consists of a spacious room with a modern and functional kitchen, bedroom and comfortable bathroom. The restaurant is well equipped for the disposal of the tenants are, among others: a capacious closet, LCD TV, fridge with freezer, electric hob, dishwasher, cooker hood, washing machine and a comfortable sofa bed. PRICE: 2 750 PLN + 600 PLN administrative rent + electricity current in adm. rent are advances for: water, heating, garbage, maintenance of common areas, etc. I sincerely recommend and invite you to private presentation of the offer. Agent contact: Paweł Sekuła +48 537 883 281 pawel @ privatehousebrokers.pl
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
90 m²
675 000 zł
Wczoraj o 08:39
KLIMATYCZNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W ODNOWIONEJ KAMIENICY PRZY UL. ŚLĄSKIEJ Prezentujemy słoneczne mieszkanie, położone na 3 piętrze bardzo ładnej kamienicy z lat 20-tych. Składa się z trzech pokoi (28m, 21m, 14m), oddzielnej, jasnej kuchni ze spiżarnią i pralnią (10 m), łazienki z wc, przedpokoju (9m). Całość powierzchni wynosi 90 m2. Układ pomieszczeń dwustronny, ekspozycja okien na południe i północ. W mieszkaniu zachowano oryginalny parkiet dębowy który został odnowiony. Budynek po generalnym remoncie, bardzo zadbany. Kamienica bezpieczna, sąsiedztwo spokojne; zamontowany domofon i monitoring. Ogrzewanie miejskie. Czynsz przy wynosi 600 zł; zawiera zaliczki na centralne ogrzewanie, wodę, koszty administracji, fundusz remontowy, monitoring i wywóz śmieci. Mieszkanie posiada księgę wieczystą. Sytuacja prawna uregulowana. Oferta idealna dla osób ceniących spokój, a także lubiących życie w centrum miasta. Ulica Śląska położona jest w sąsiedztwie takich ulic jak: Wrocławska, Łokietka, Długa. To ścisłe centrum miasta, znakomicie skomunikowane z każdą częścią Krakowa (przystanki: Nowy Kleparz, Wrocławska; Linie:). W okolicy sklepy, siłownie, banki, Nowy Kleparz, Galeria Krakowska. W odległości 300 metrów, piękny park. Spacer do Rynku Głównego zajmuje około 10 minut. Szczególnie polecamy ofertę koneserom stylowych wnętrz. Dodatkowe informacje: Kuba Oferujemy obsługę wszystkich typów transakcji – sprzedaż, kupno, wynajem. Negocjuj cenę! Gwarancja bezpiecznej transakcji. Rzetelne sprawdzenie dokumentów i stanu prawnego nieruchomości. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwają licencjonowani pośrednicy. Naprawdę warto! Nasze usługi są kompleksowe i na najwyższym poziomie. Kontakt: 688-880-356 Kraków, ul. Śląska, Kleparz, Śródmieście, Krowodrza, Stare Miasto
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
40 m²
1 790 zł
Dziś o 04:31
Przedstawiam Państwu do wynajęcia Ekskluzywny Apartament - 2 pokojowy o powierzchni 40m2 Apartament znajduje się w ścisłym centrum Kraków - Stare Miasto w rejonie Nowego Kleparza, ulicy Kamiennej w niedalekiej odległości znajduje się Galeria Krakowska! Piękna Kamienica z 1900 roku po generalnym remoncie wewnątrz i na zewnątrz, teren ogrodzony, monitorowany! Apartament składa się z: -jasnej kuchni połączonej z jadalnią i salonem - dypialni -przedpokoju -łazienki Mieszkanie usytuowane jest na klimatycznym poddaszu. Wyposażenie: Kuchnia wyposażona w nowe meble, nowy sprzęt AGD (płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, okap) W jadalni z salonem stół z 4 krzesłami, ława oraz sofa pufą i funkcją spania W łazience nowa kabina prysznicowa, umywalka wc oraz nowa pralka W przedpokoju szafki na buty oraz wieszaki W pokoju półki, szafki, ława oraz sofa z funkcją spania Informacje techniczne: - obniżone sufity - kamienica docieplona sufity 20cm wełny, ściany wewnętrzne między sąsiadami 10 cm wełny, - podłogi wyciszone, - kamienica z zewnatrz ocieplona styropianem, - okna dźwiękoszczelne, - szyby antywłamaniowe, - balkony, - podłogi drewniane i płytki gresowe, - parapety drewniane, - okna i drzwi drewniane, - oświetlenie led, - w przedpokojach i łazienkach podłogi podgrzewane, - w całej kamienicy piece statyczno dynamiczne stigel z termostatami i czujnikami wewnątrz i na zewnątrz, - nowoczesna wentylacja rekuperacyjna z odzyskiem ciepła co daje ogromne oszczędności w ogrzewaniu jak i zapewnia doskonałą wentylację mieszkań. Ogrzewanie elektryczne, które dzięki nowoczesnym instalacjom wentylacyjnym z odzyskiem ciepła i piecom nowej generacji minimalizuje koszty ogrzewania do tego stopnia, że zużycie energii na cele grzewcze jest niewielkie. Opłaty: Czynsz najmu 1790zł Czynsz administracyjny 345,45 (zawiera zaliczki na fundusz remontowy, eksploatację, monitoring,, wentylację, zimna woda, scieki, wywóz śmieci) Według liczników płatny prąd Lokalizacja: Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Krakowa, w najbliższej odległości komunikacja miejska, autobusy, tramwaje, busy oraz Dworzec Główny. W okolicy znajduje się Rynek Kleparski, Uczelnie, Galeria Krakowska. Odległość od Rynku Głównego ok 2km Apartament wolny od 1 września! Zapraszamy do prezentacji apartamentu!
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
40 m²
2 100 zł
16.11.2017
Nowodworski Estates przedstawia ofertę wynajmu ciepło urządzonego, 40 metrowego loftu zlokalizowanego na ul. Lubelskiej w Krakowie. LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane jest w nowej, 4 piętrowej inwestycji Lofty Lubelska w dzielnicy Krowodrza, . W najbliższej okolicy znajduje się m.in Rynek Kleparski, Aleje Słowackiego, Radio Kraków, Politechnika Krakowska. Dobra komunikacja z centrum miasta. Mieszkanie znajduje się spokojnej i bezpiecznej części miasta. MIESZKANIE: Prezentowana nieruchomość to 40 metrowy loft zlokalizowane na 3 piętrze. Składa się z przytulnego salony z aneksem kuchennym, łazienki, sypialni oraz przedpokoju. Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz. WIRTUALNA WIZYTA: *** FINANSE: 2100 PLN czynsz najmu + 260 PLN czynsz administracyjny+ prąd wg. zużycia + internet UWAGI: Dostępne od zaraz Umowa na min. 12 miesięcy Kaucja 1 miesięczna Pomogłem już wielu osobom. Z chęcią pomogę też Tobie. Zapraszam! Damian Ligęza tel. 575 839 123 d.ligeza @ nowodworskiestates.pl Nowodworski Estates presents the offer of renting a warm, 40 meter loft located on Lubelska street in Cracow. LOCATION: The apartment is located in the new 4-storey Lofty Lubelska investment in Krowodrza district. In the immediate vicinity there is Kleparski Square, Slowacki Avenue, Radio Krakow, Cracow University of Technology. Good communication with the city center. The apartment is located in a quiet and safe part of town. APARTMENT: Presented property is a 40 meter loft located on the 3rd floor. It consists of a cozy living room with kitchenette, bathroom, bedroom and hallway. Apartment fully equipped and ready to live from now. VIRTUAL VISIT: *** FINANCES: 2100 PLN rent + 260 PLN rent administrative + current according to consumption + internet COMMENTS: Available immediately Agreement for min. 12 months 1 month deposit I've already helped many people. I would also like to help you too. I invite you! Damian Ligęza tel. 575 839 123 d.ligeza @ nowodworskiestates.pl
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
40 m²
1 750 zł
Wczoraj o 06:16
| Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (40m2), Kraków Śródmieście, ul. Al. 29-Listopada. Mieszkanie po generalnym remoncie. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokój. W pełni umeblowane, sprzęt AGD ( zmywarka, pralka, płyta). Mieszkanie z dobrym dojazdem i komunikacją miejską w każdą stronę Krakowa. Sklepy spożywcze, piekarnia, apteka. W pobliżu Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska. Spacerkiem ok 15 minut do Dworca Głównego, Galerii Kazimierz. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Cena najmu 1750 zł z czynszem, plus prąd, gaz i woda według zużycia. KONTAKT: KASIA KURLETO +48 572985869 ::LINK DO STRONY | *** ::KONTAKT DO AGENTA | Katarzyna Kurleto | 572-985-869 | *** ::DANE BIURA | Oddział BS4, Królewska | Oddział BS4, Królewska | Królewska 41/1 | 30-040 Kraków | 12 633-90-20 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dariusz Sadurski (licencja nr: 803) Oferta opublikowana przez program Trimo
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
67 m²
3 200 zł
Wczoraj o 06:55
| Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Szlak na Starym Mieście. Powierzchnia 67m2. Nowocześnie urządzone mieszkanie zlokalizowane jest w przedwojennej kamienicy z 1889 roku. Mieszkanie w cichej i przyjemnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją MPK oraz infrastrukturą zakupową i rekreacyjno-kulturową. W odległości 10 minut (spacerem) zlokalizowany jest Rynek Starego Miasta, Dworzec Kolejowy, Galeria Krakowska, Stary Kleparz. W okolicy kilku minut (spacerem) zlokalizowana jest ul Długa, która stanowi odzieżowe centrum zakupowo-usługowe oraz Nowy Kleparz z ofertą świeżych owoców i warzyw. Mieszkanie o łącznej powierzchni 67 m2 zlokalizowane jest na 2 piętrze w 3 kondygnacyjnej kamienicy, składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym (28m2), sypialni (25m2), łazienki (7 m2), garderoby (4 m2) i holu (3m2) oraz posiada balkon. Do mieszkania przynależy piwnica (10m2). Mieszkanie jest w pełni umeblowane wysokim standardzie, meble wykonywane na wymiar, granit na blatach w kuchni, markowy osprzęt. W skład wyposażenia wchodzi: telewizor 55’, lodówka, młynek do odpadów, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap, stolik kawowy, stolik RTV, szafa wnękowa, rozkładany narożnik, stół (zostanie dostarczony na początku lipca) + krzesła, łóżko kontynentalne, biurko z szafką + krzesło, komoda, pralka, szafa łazienkowa. Ogrzewanie piecem dwu funkcyjnym, dodatkowo w łazience elektryczne ogrzewanie podłogowe. Na podłodze w przedpokoju, kuchni, sypialni i garderobie jest zachowany oryginalny parkiet dębowy, w łazience położona jest terakota. Podłączona jest instalacja TV kablowej, internetowej. W bardzo bliskiej okolicy znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy, sklepy Fresh, lokalny zieleniak, Kino Agrafka, przedszkole i szkoła. Do stycznia 2017 r. planowane jest przeprowadzenie generalnego remontu całej kamienicy (elewacja, balkony, ocieplenie, klatki schodowe, podwórze). Cena najmu 3200 PLN + czynsz administracyjny 465 PLN + media (prąd i gaz)+Kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu najmu. Kontakt: Michał +48 518 810 080 ::LINK DO STRONY | *** ::KONTAKT DO AGENTA | Michał Dzięcioł | 518-810-080 | *** ::DANE BIURA | Oddział BS4, Królewska | Oddział BS4, Królewska | Królewska 41/1 | 30-040 Kraków | 12 633-90-20 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dariusz Sadurski (licencja nr: 803) Oferta opublikowana przez program Trimo
Więcej gumtree.pl

Mieszkanie Stare Podgórze, Limanowskiego

Limanowskiego, Stare Podgórze, Kraków, małopolskie
2 pokoje
40,5 m²
318 000 zł
Dziś o 01:56
| Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 mkw znajdującego się na parterze w odnowionej kamienicy przy ul. Limanowskiego Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, aneksu kuchennego połączonego z przedpokojem oraz łazienki razem z wc . Do mieszkania przynależy duża piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie. Na podłogach panele oraz terakota. Niskie koszty utrzymania. Mieszkanie w samym sercu Podgórza. (...) Pokaż więcej | Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 mkw znajdującego się na parterze w odnowionej kamienicy przy ul. Limanowskiego Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, aneksu kuchennego połączonego z przedpokojem oraz łazienki razem z wc . Do mieszkania przynależy duża piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie. Na podłogach panele oraz terakota. Niskie koszty utrzymania. Mieszkanie w samym sercu Podgórza. Mieszkanie idealne dla rodziny jak również jako mieszkanie inwestycyjne. Budynek bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkanie idealnie nadaje się pod inwestycję w pobliżu Galeria Kazimierz, Krakowska Akademia oraz bardzo blisko do Rynku Głównego jak i na Kazimierz. Atutem lokalizacji nieruchomości jest bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych. Biuro pomaga bezpiecznie przeprowadzić transakcję Zapraszamy do prezentacji mieszkania. Kontakt Małgorzata Baran -Michałowska :DODATKOWE INFORMACJE | Rodzaj budynku: kamienica | Dozór budynku: tak - jest | Głośność: ciche | Widok: na inne budynki | Gaz: jest | Woda: piec gazowy dwufunkcyjny | Dojazd: asfalt | Otoczenie: działki zabudowane | Ogrzewanie: własne gazowe | Komunikacja publ.: tramwaj, autobus miejski | Winda: NIE | Rozkład: dwustronne rozkładowe | Usytuowanie: dwustronne | Opłaty w czynszu: woda, wywóz śmieci | Opłaty wg liczników: prąd, gaz | Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe | Piwnica [m2]: 15 | Piwnica: TAK | Stan lokalu: Do wprowadzenia | Okna: nowe PCV | Instalacje: częściowo wymienione | Balkon: brak | Powierzchnia użytkowa [m2]: 40,5000 | Rok budowy: 1930 | Ilość pokoi: 2 | Wysokość pomieszczeń [m]: 3,4000 | Ilość sypialni: 2 | Podłogi pokoi: panele | Ściany pokoi: gładzie gipsowe | Wystawa okien - pokoje : Pn, Pd | Typ kuchni: wnęka w przedpokoju | Rodzaj kuchni: aneks kuchenny | Podłoga kuchni: terakota | Typ łazienki: osobno z wc | Ilość łazienek: 1 | Glazura łazienki: nowego typu | Podłoga łazienki: terakota | Wyposażenie łazienki: natrysk | Ściany łazienki: glazura | Ilość WC: 1 | Glazura WC: nowego typu | Podłoga WC: terakota | Ściany WC: glazura | Ilość przedpokoi: 1 | Podłoga przedpokoi: terakota | Ściany przedpokoi: gładzie gipsowe | :LINK DO STRONY | =939652=745A030E7A :KONTAKT DO AGENTA | Małgorzata Baran-Michałowska | :DANE BIURA | Oddział BS1, Kapelanka | Oddział BS1, Kapelanka | Kapelanka 1A/1 | 30-347 Kraków | :GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego. :GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na /zwrot-zadatku/ .
Więcej nieruchomosci-online.pl
2 pokoje
57 m²
3 400 zł
Wczoraj o 04:10
Do wynajęcia piękny, komfortowy i przestronny apartament o wielkości 57m2, zlokalizowany budynku Angel City przy ul. Szlak w Krakowie. LOKALIZACJA: Apartamentowiec Angel City zlokalizowany jest w ścisłym centrum magicznego Krakowa, w odległości 100 metrów od Galerii Krakowskiej. Spacer na Rynek Główny zajmuje 5 minut a w okolicy dostępne są liczne sklepy, galerie, restauracje, muzea i zabytki Starego Krakowa. MIESZKANIE: Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w sześciopiętrowym budynku Angel City i składa się z przestronnego salonu, dużej sypialni, w której można zaaranżować małe biuro, łazienki oraz pięknej kuchni połączonej z salonem. Łazienka została wyposażona w pralkę, wannę z prysznicem, umywalkę, pojemną szafkę na kosmetyki oraz grzejnik drabinkowy. W kuchni natomiast jest wszystko czego potrzeba: lodówka, piekarnik, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, płyta indukcyjna oraz zlewozmywak. Apartament jest w pełni klimatyzowany i posiada miejsca parkingowe w zamkniętym garażu podziemnym. WIRTUALNA WIZYTA: *** CENA: 3400 PLN+ 900 PLN opłat (media, internet i TV, prąd, miejsce postojowe w garażu podziemnym) Polecam i serdecznie zapraszam do oglądania! Kontakt do Agenta: Karol Grabowski +48 662 817 732 karol @ privatehousebrokers.pl For rent beautiful, comfortable and spacious apartment with size 57m2, located in the building Angel City at Szlak Street in Krakow. LOCATION: The apartment is located 100 meters from Galeria Krakowska, 300 meters from the Planty Park in the center of the magical Kraków. The walk to the Main Square takes no more than 5 mins. In the neighborhood available multiple shops, galleries, restaurants and monuents of Old Krakow. APARTMENT: The apartment is located on the 2nd floor of a six-story building, Angel City and consists of a spacious living room, large bedroom, where you can arrange for a small office, a bathroom and a beautiful kitchen with a living room. The bathroom is equipped with a washing machine, bath with shower, sink, roomy storage space for toiletries and ladder radiator. In the kitchen everything you need: a fridge, oven, dishwasher, microwave oven, induction hob and sink. The apartment is fully air conditioned and has parking in a locked garage. VIRTUAL VISIT: *** PRICE: 3400 PLN + 900 PLN fees (media, internet and TV, electricity, parking spot in underground garage) Very welcome, you are cordially invited to watch! Contact the Agent: Karol Grabowski +48 662 817 732 karol @ privatehousebrokers.pl
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
59 m²
730 000 zł
17.11.2017
Mam dziś do zaoferowania Państwu niecodzienną okazję, mieszkanie z działającym " krótkim najmem" o powierzchni 59,5 m^2 w kamienicy mieszczącej się w samym sercu miasta. LOKALIZACJA: Budynek położony jest w ścisłym centrum Krakowa, zaledwie 2 minuty drogi od dworca autobusowego i stacji PKP oraz Rynku Głównego w sąsiedztwie plant, tuż przy Galerii Krakowskiej. BUDYNEK: Kamienica po remoncie elewacji . W budynku mieszczą się lokale komercyjne oraz w większości lokale mieszkalne pełniące funkcje apartamentów pod wynajem. MIESZKANIE: Położone na parterze od strony dziedzińca. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym,2 sypialnie oraz 2 łazienki. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty RTV i AGD. W cenie znajduje się kompleksowe wyposażenie. Wraz z profesjonalną obsługą mieszkanie to zasłużyło na ocenę 9,2/10 (ZNAKOMITĄ) na podstawie 3-letniej działalności na największych portalach wynajmu apartamentów. Doskonała lokalizacja, optymalna architektura i kompleksowe wykonanie sprawiają, iż jest to doskonała inwestycja dla Ciebie. WIRTUALNA WIZYTA: *** Kompleksowa oferta inwestycyjna: Do zaoferowania mam dla Państwa nie tylko świetnie usytuowany lokal, lecz wraz z nim precyzyjnie działający biznes. W skład oferty wchodzi również marka z wypracowaną renomą oraz aktualnymi rezerwacjami. Lokal nie potrzebuje "czasu" na rozruch i zdobycie popularności - jest świetnie działającym apartamentem z możliwością wynajmu zarówno całości jak i poszczególnych pokoi, co maksymalizuje rentowność, pozwalając na osiągnięcie optymalnej stopy zwrotu z zainwestowanego kapitału. Możliwość oddania lokalu operatorowi. Rentowność przy założeniach: *50% obłożenia w ciągu roku ok 180 dni bez lepiej płatnych okresów jak np. Sylwester *cena 450 zł ( za całość ) *koszt operatora 20% to 8,65%. CENA: 730 000PLN Czynsz: 200 PLN ________________________________________________________ Kredyt hipoteczny z NowodworskiEstates W NE posiadamy własny Dział Kredytowy. Współpracujemy bezpośrednio z 22 największymi bankami, spośród których najlepszą ofertę pomogą Ci wybrać nasi niezależni specjaliści. U nas możesz liczyć na najniższą marżę, profesjonalne doradztwo, przeprowadzenie krok po kroku przez całą procedurę kredytową i załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu. Już dziś zapytaj o szczegóły opiekuna oferty i weź najlepszy kredyt na rynku. Celem umówienia prywatnej wizyty zapraszam do kontaktu: KONTAKt DO AGENTA Wojciech Stożek +48 694 012 226 wojciech @ nowodworskiestates.pl I would like to offer you a unique opportunity -an apartment with a working (short lease) with an area of ​​59.5 m ^ 2 in a building located right in the heart of the city. LOCATION: The building is situated in the center of Krakow, 2 minutes from the bus station and the railway station, next to Galeria Krakowska. Nearby tram lines provide easy access to every corner of the city. BUILDING: A tenement house with restored facades. In the building there are mostly commercial premises and apartments for rent. HOUSE: Located on the ground floor and accessed from the courtyard, the apartment consists of a room with kitchenette, 2 bedrooms and 2 bathrooms. It is furnished and well-equipped, with all the necessary household appliances. Rated 9.2 / 10 (EXCELLENT) on the basis of a 3-year activity on the major portals. With its excellent location and optimal architecture, the flat is an exceptional investment opportunity for you. VIRTUAL VISIT: *** Comp
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
80 m²
3 800 zł
Wczoraj o 04:15
Do wynajęcia,przestronny apartament w nowo oddanej do użytku inwestycji "Apartamenty Novum" znajdującej się przy ul.Rakowickiej. LOKALIZACJA: Ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków (Restauracje, Puby, Zabytki a także sklepy i lokale usługowe). Lokal mieści się w pięknej,nowoczesnej oddanej do użytku w 2014 roku inwestycji Apartamenty Novum.Jakość materiałów użytych do wykończeń a także udogodnienia i technologie zastosowane wewnątrz budynków stanowią o wyjątkowości tego projektu. W najbliższej okolicy znajdują się: Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny, Galeria Krakowska, liczne lokale handlowo-usługowe, kościół. Pod względem komunikacji, autobusy i tramwaje odjeżdżające z Ronda Mogilskiego oraz Dworca Głównego zapewnią bezpośredni dojazd w każdy rejon miasta. Film o inwestycji: *** APARTAMENT: Mieszkanie o powierzchni 80m2 znajduje się na 3 piętrze budynku. Składa się z przedpokoju,łazienki,toalety, 2 sypialni oraz salonu połączonego z kuchnią. KUCHNIA: lodówka z zamrażarką ,zmywarka,zlewozmywak,meble w zabudowie,piekarnik,płyta indukcyjna ŁAZIENKA: wanna, toaleta, umywalka,pralka, grzejnik drabinkowy SALON: komfortowa sofa, komoda, stół + krzesła, schowek SYPIALNIA 1: małżeńskie łóżko oraz szafa, komoda SYPIALNIA 2: szafa,łóżko UWAGI: -Nowa inwestycja -Inwestycja chroniona,monitorowana,w budynku cichobieżne windy -Do mieszkania przynależą komórka lokatorska oraz miejsce w garażu podziemnym CENA: 3800 PLN czynsz najmu + 700 PLN czynsz administracyjny * +prąd (według zużycia) + 200 PLN (garaż + komórka lokatorska - opcjonalnie ) *w czynszu administracyjnym zawarte zaliczki na :ogrzewanie,wodę,wywóz śmieci,utrzymanie części wspólnych,ochronę Serdecznie polecam i zachęcam do oglądania. Kontakt do agenta: Robert Grabiec +48 733 887 575 robert.grabiec @ privatehousebrokers.pl For rent, spacious apartment in the new investment "Novum Apartments" located at Rakowicka street. LOCATION: Rakowicka street, the very center of the city, close to everything that Krakow has to offer (Restaurants, Pubs, monuments as well as shops and commercial premises). The flat is in a beautiful, modern building open in 2014 investment "Novum apartments".High quality of materials used for finishes and amenities and also technologies used inside buildings constitute the uniqueness of this project. In the immediate vicinity are University of Economics, Main Train Station, Krakow Gallery, numerous retail and services, church. In terms of communication, buses and trams departing from Rondo Mogilskie and the Central Station will provide direct access to every area of ​​the city. Movie about the investment: *** APARTMENT: Apartment has an area of 80m2 and it is located on the 3rd floor . It consists of an entrance hall, bathroom,toilet, 2 bedrooms and living room with kitchen. KITCHEN: fridge with freezer, dishwasher, sink, furniture in the building, oven, induction hob BATHROOM: bathtub, toilet, sink, ladder radiator,washing machine LIVING ROOM: comfortable sofa, chest of drawers, table + 4 chairs and many other accessories BEDROOM 1:double bed and a big wardrobe, chest of drawers BEDROOM 2: 2 person bed, wardrobe NOTES: -The new investment -Investment protected, monitored in the building silent elevators, air -conditioned apartment -storage space and the place in the underground garage belongs to the apartment PRICE: 4800 PLN rent for the owner + 700 PLN administrative rent * + electricity (according to consumption) + 200 PL
Więcej gumtree.pl
27 m²
1 700 zł
Wczoraj o 08:34
Śliczny, nowoczesny 1 pokojowy apartament z balkonem przy ul. Grzegórzeckiej 77. Mieszkanie o powierzchni 27 m2, jest położone na 3 piętrze 6 piętrowego apartamentowca z 2015 r. w ścisłym centrum Krakowa. Budynek jest ogrodzony i całodobowo strzeżony. Mieszkanie składa się salonu połączonego z zabudowaną i w pełni wyposażona kuchnią, pięknej łazienki z kabiną prysznicową i pralką oraz przedpokoju. W salonie znajduje się 3-osobowa rozkładana sofa, na ścianie TV. W przedpokoju duża, zabudowana szafa z lustrami. Mieszkanie jest kompletnie urządzone - wysoki standard wykończenia. Lokalizacja wyśmienita : Galeria Kazimierz 800 m, Galeria Kazimierz, C. H. Plaza, M1 i Galeria Krakowska Bulwary nad Wisłą 200 m, Stare Miasto 1800 m, Bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, a także Ronda Grzegórzeckiego, które stanowi ważny węzeł komunikacyjny miasta. Dobrze skomunikowana lokalizacja to ogromna oszczędność czasu. szybki tramwaj 200 m KOMUNIKACJA: Przystanek - Rondo Grzegórzeckie (450 m, 5 minut pieszo) Kursujące linie: Mieszkanie dostępne od 15 października 2017 r. Koszty: czynsz najmu 1700 zł. czynsz administracyjny ok. 260 zł. (czynsz administracyjny zawiera zaliczkę na wodę, wywóz śmieci, ogrzewanie, ochronę, fundusz remontowy i utrzymanie części wspólnych) + media. Kaucja zwrotna 2000 zł. Prezentacja mieszkania po podpisaniu umowy pośrednictwa jest bezpłatna. W przypadku wynajęcia mieszkania Biuro pobiera prowizję w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Kontakt: Gwarantujemy stały kontakt z pośrednikiem. W ofercie rynku pierwotnego posiadamy ok. 200 inwestycji z Krakowa i najbliższych okolic (m. in. Zielonki, Wieliczka, Niepołomice, Wielka Wieś) Jesteśmy krakowskim biurem nieruchomości z prawie 20 letnim doświadczeniem. Nieruchomość warta zobaczenia. Zróżnicowane działania marketingowe - publikacja ogłoszeń, reklama, banery. Naprawdę warto! Kontakt: 688-880-376 Kraków, ul. Grzegórzecka, Śródmieście, Śródmieście, Śródmieście, Grzegórzki
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
35 m²
2 500 zł
16.11.2017
Nowodworski Estates przedstawia ofertę wynajmu w pełni wyposażonego, 35 metrowego apartamentu zlokalizowanego na Starym Mieście w Krakowie. LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane jest w nowoczesnej, 6 piętrowej inwestycji w centrum Krakowa . W najbliższej okolicy znajduje się m.in Rynek Główny, Planty, Dworzec Główny PKP, Galeria Krakowska. Dobra komunikacja z resztą miasta. Budynek z windą, monitorowany oraz chroniony. APARTAMENT: Prezentowana nieruchomość to 35 metrowy apartament zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji "Kamienica Pod Smokami" obok Angel City. Składa się z salonu z kuchnią, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz. WIRTUALNA WIZYTA: *** FINANSE: 2500 PLN czynsz najmu + 300 PLN czynsz administracyjny + prąd wg. zużycia UWAGI: Dostępne od zaraz. Umowa na min. 12 miesięcy. Kaucja 1 miesięczna. Możliwa negocjacja. Internet gratis. Pomogłem już wielu osobom. Z chęcią pomogę też Tobie. Zapraszam! Damian Ligęza tel. 575 839 123 d.ligeza @ nowodworskiestates.pl Nowodworski Estates presents the offer of renting a fully equipped 35 meter apartment located in the Old Town of Krakow. LOCATION: The apartment is located in a modern, 6 storey building in the center of Krakow. In the immediate vicinity there is the Market Square, Planty, Main Railway Station, Cracow Gallery. Good communication with the rest of the city. Building with lift, monitored and protected. APARTMENT: Presented property is a 35 meter apartment located on the 4th floor of a modern investment "Kamienica Pod Smokami" next to Angel City. It consists of a living room with kitchen, bedroom, bathroom and hallway. Fully furnished and ready to move in. VIRTUAL VISIT: *** FINANCES: 2500 PLN rent + 300 PLN administrative rent + current according to consumption COMMENTS: Available immediately. Agreement for min. 12 months. 1 month deposit. Possible negotiation. Internet free. I've already helped many people. I would also like to help you too. I invite you! Damian Ligęza tel. 575 839 123 d.ligeza @ nowodworskiestates.pl
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
50 m²
1 300 zł
16.11.2017
Biuro Nieruchomości KLG Properties. KONTAKT DO AGENTA: Alicja Wieczorek Tel.: 570 400 709 E-mail: *** Do wynajęcia od zaraz mieszkanie dla studentów w okolicy AWF i Politechniki Krakowskiej. LOKALIZACJA Świetna lokalizacja dla osób studiujących na AWF lub Politechnice Krakowskiej. Szybka i łatwa komunikacja z centrum, 3 przystanki do Ronda Mogilskiego skąd można się dostać w niemal każdy zakątek Krakowa, 1 przystanek na AWF/ Politechnikę Krakowską, około 15/20min na Rynek Główny. W okolicy liczne sklepy osiedlowe typu Lewiatan, Avita, Żabka. KOMUNIKACJA Przystanek tramwajowy TAURON ARENA Kraków Wieczysta linie: 4, 5, 9, 10, 52 MIESZKANIE Mieszkanie posiada dwa nieprzechodnie pokoje, oddzielną kuchnię i łazienkę. - pierwszy pokój (dwa rozkładane fotele, biurko, szafa), - drugi pokój (rozkładana kanapa, dwa fotele, szafa), - kuchnia (lodówka, piekarnik, okap, kuchenka gazowa, zlewozmywak, stół z narożnym siedziskiem), - łazienka (wanna, toaleta, umywalka, pralka), - balkon. Do mieszkania przynależy także piwnica. UWAGI - do wynajęcia od zaraz, - bliskość uczelni AWF i Politechnika Krakowska, - idealne dla trzech lub czterech studentów, - świetna lokalizacja i komunikacja, - koszty ok. 1800PLN ze wszystkim, - balkon. FINANSE 1300 PLN dla właściciela + ok. 400 PLN czynsz administracyjny (w tym: gaz, woda ciepła i zimna, ogrzewanie, śmieci, fundusz remontowy i utrzymanie części wspólnych) + dodatkowo prąd według zużycia Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na www.klgproperties.pl Napisz do nas czego szukasz, a my pokażemy Ci nieruchomości w najlepszych cenach. DANE KONTAKTOWE: KLG Properties 690 004 909 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Więcej gumtree.pl

2 pok ul. Reduta

Kraków , Małopolskie
2 pokoje
40 m²
1 700 zł
Wczoraj o 06:45
| Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (40m2), Kraków Prądnik Czerwony, ul. Reduta. Mieszkanie Mieszkanie w nowym budownictwie z 2016 roku, wysoki standard wykończenia w nowoczesnym stylu. Znajduje się na 5 piętrze nowoczesnego bloku przy ul. Reduta na Prądniku Czerwonym. Składa się z salonu z kuchnią w aneksie, sypialni, łazienki z WC, przedpokoju i dużego balkonu. W pełni umeblowane i wyposażone: kuchnia - lodówka, piekarnik, płyta grzewcza elektryczna, meble w zabudowie, stół, krzesła; salon - sofa, komoda, stolik kawowy; sypialnia - łóżko małżeńskie, szafa wnękowa, szafki nocne; łazienka - wanna z parawanem, umywalka, WC, pralka, grzejnik drabinkowy, szafki łazienkowe; przedpokój - szafa wnękowa. Okna wychodzące w kierunku południowym z widokiem na osiedle. Balkon łączy sypialnię z salonem Atutem mieszkania są duże okna, dzięki którym wnętrze jest dobrze doświetlone. Miejsca postojowe znajdują się na terenie inwestycji. Ofertę polecamy osobom ceniącym minimalistyczny wystrój i przestrzenność mieszkania, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Okolica Mieszkanie zlokalizowane jest w północno-wschodniej części Krakowa. W pobliżu znajduje się Multikino, Park Wodny oraz nowo wybudowana Galeria SERENADA. Lokalizacja mieszkania zapewnia dogodny dojazd samochodem dla pracowników kompleksów biurowych Quattro Business Park, Comarch, biurowca Vinci. Centrum handlowe - Krokus położone jest w odległości 500 m, Galeria Krakowska - 6 km. Do najbliższego przystanku MPK - 3 min, do ulicy Dobrego Pasterza -7 min, do pętli tramwajowej Mistrzejowice 10 min. Komunikacja: Autobusy: 139, 182, 178, 482, 601 Tramwaj: 9, 14, 16 Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Cena najmu 1700zł, czynsz ok 250zł (Co, woda zimna, śmieci), plus prąd i woda ciepła, KONTAKT: Grzegorz Zębala +48 796-541-485 *** ::LINK DO STRONY | *** ::KONTAKT DO AGENTA | Grzegorz Zębala | 12/633-90-20 | 796-541-485 | *** ::DANE BIURA | Oddział BS4, Królewska | Oddział BS4, Królewska | Królewska 41/1 | 30-040 Kraków | 12 633-90-20 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dariusz Sadurski (licencja nr: ) Oferta opublikowana przez program Trimo
Więcej gumtree.pl

3-pok w samym sercu Krakowa.

Kraków , Małopolskie
3 pokoje
80 m²
2 500 zł
Wczoraj o 06:23
| Witam państwa. Mamy do zaoferowania przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Krakowa w odległości 5 minut spacerkiem od Krakowskiego rynku. Mieszkanie Apartament składa się z 2 nieprzechodnich pokoi łazienki oraz ogromnego pokoju dziennego wraz z wydzielonym miejscem na kuchnie. W przedpokoju znajdują się 2 ogromne zabudowane szafy wnękowe. Kuchnia jest wyposażona w kuchenkę gazową z piekarnikiem oraz okap. W łazience jest zamontowana wanna oraz oddzielna kabina prysznicowa. Pokoje są przestronne oraz nasłonecznione przez większa cześć dnia. Lokalizacja Budynek w którym położone jest mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy gdzie łatwo złapać tramwaj lub autobus.Z mieszkania także bardzo szybko można dostać się piechotą do krakowskich uczelni takich jak Uniwersytet Jagielloński , AGH , Politechnika Krakowska , Uniwersytet Rolniczy lub Uniwersytet Pedagogiczny. Do krakowskiego rynku jest około 5 minut spacerem. W okolicy jest też Muzeum narodowe, muzeum Czartoryskich stadiony Krakowskich klubów piłkarskich np Stadion Wisły Kraków.Galeria Krakowska oraz Dworzec PKP i Autobusowy zapewnia łatwe połączenia w każdym kierunku Polski. Idealne dla studentów. Opłaty Cena najmu wynosi 2500 zł + opłaty (prąd, gaz, woda) nie ma opłat czynszowych. Gorąco polecam!!! Grzegorz Zębala 796-541-485 ::LINK DO STRONY | *** ::KONTAKT DO AGENTA | Grzegorz Zębala | 12/633-90-20 | 796-541-485 | *** ::DANE BIURA | Oddział BS4, Królewska | Oddział BS4, Królewska | Królewska 41/1 | 30-040 Kraków | 12 633-90-20 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dariusz Sadurski (licencja nr: ) Oferta opublikowana przez program Trimo
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
50 m²
1 900 zł
Wczoraj o 03:46
Nowodworski Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem o powierzchni 50m2 przy ul. Ks. Władysława Gurgacza LOKALIZACJA: ul. Ks. Władysława Gurgacza to zaciszna aleja zlokalizowana pomiędzy Halą Targową a Galerią Kazimierz. Jest to świetna lokalizacja głownie dzięki bliskości centrum. Rynek Główny, Galeria Krakowska i Dworzec Główny oraz inne atrakcje oferowane przez Stare Miasto znajdują się zaledwie 15 min od mieszkania. W okolicy wiele punktów handlowo usługowych. Niedaleko mieszkania znajduje się bardzo ważny węzeł komunikacyjny jakim jest Rondo Grzegórzeckie, które zapewnia łatwy i szybki dojazd w każdy zakątek Krakowa. APARTAMENT: Oferowane na wynajem mieszkanie znajduje się na parterze, wyremontowanego bloku z lat 60. Na powierzchnię 50m2 składa się: sypialnia, przestronny salon wraz z aneksem kuchennym i łazienka. Salon wyposażony jest w stolik, 2 krzesła, rozkładaną sofę, biurko. kuchnia wyposażona jest w lodówkę, piekarnik, kuchenkę gazową, ekspres do kawy , czajnik, okap, sztućce i garnki. Łazienka posiada na wyposażeniu prysznic, pralkę, sanitariat. Do mieszkania również jest przyłączony balkon z widokiem na osiedle. Przy najmie do 05.2018, lub najmie na ponad rok koszt najmu do negocjacji. W czynszu administracyjnym wliczona opłata za ogrzewanie mieszkania gazem, rachunki za gaz obejmują tylko kuchenkę. CENA: 1900 PLN +500 PLN czynsz administracyjny + prąd + gaz WIRTUALNA WIZYTA: *** Zapraszam do prywatnej prezentacji mieszkania: Adrian Paliś +48 570 347 112 a.palis @ nowodworskiestates.pl Nowodworski Estates is pleased to present a 50m2 apartment for rent on ul. Ks. Wladyslaw Gurgacz LOCATION: ul. Ks. Wladyslaw Gurgacz is a quiet alley located between Targowa and Galeria Kazimierz. This is a great location mainly due to the proximity of the center. Main Market Square, Galeria Krakowska and Main Railway Station and other attractions offered by the Old Town are just 15 minutes from the apartment. There are many shopping centers in the area. Near the apartment there is a very important traffic junction, which is Grzegórzeckie Rondo, which provides easy and fast access to every corner of Krakow. APARTMENT: Offered for rent is located on the ground floor, renovated block of the 60s. The area of ​​50m2 consists of: bedroom, spacious living room with kitchenette and bathroom. The living room is equipped with a table, 2 chairs, sofa bed, desk. The kitchen is equipped with fridge, oven, gas stove, coffee maker, kettle, cooker hood, cutlery and pots. The bathroom is equipped with shower, washing machine, sanitary facilities. The apartment also has a balcony attached to the view of the estate. The administrative fee includes the fee for heating the apartment gas, gas bills only cover the stove. PRICE: 1900 PLN +500 PLN administration fee + electricity + gas VIRTUAL VISIT: *** I invite you to a private presentation of the apartment: Adrian Paliś +48 570 347 112 a.palis @ nowodworskiestates.pl
Więcej gumtree.pl
27 m²
1 700 zł
Wczoraj o 06:22
| Śliczny, nowoczesny 1 pokojowy apartament z balkonem przy ul. Grzegórzeckiej 77. Mieszkanie o powierzchni 27 m2, jest położone na 3 piętrze 6 piętrowego apartamentowca z 2015 r. w ścisłym centrum Krakowa. Budynek jest ogrodzony i całodobowo strzeżony. Mieszkanie składa się salonu połączonego z zabudowaną i w pełni wyposażona kuchnią, pięknej łazienki z kabiną prysznicową i pralką oraz przedpokoju. W salonie znajduje się 3-osobowa rozkładana sofa, na ścianie TV. W przedpokoju duża, zabudowana szafa z lustrami. Mieszkanie jest kompletnie urządzone - wysoki standard wykończenia. Lokalizacja wyśmienita : Galeria Kazimierz 800 m , Galeria Kazimierz, C.H. Plaza, M1 i Galeria Krakowska Bulwary nad Wisłą 200 m, Stare Miasto 1800 m, Bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, a także Ronda Grzegórzeckiego, które stanowi ważny węzeł komunikacyjny miasta. Dobrze skomunikowana lokalizacja to ogromna oszczędność czasu. szybki tramwaj 200 m KOMUNIKACJA: Przystanek - Rondo Grzegórzeckie (450 m, 5 minut pieszo) Kursujące linie: 0, 1, 9, 14, 20, 22, 50, 62, 125, 184, 605, 662 Mieszkanie dostępne od 15 października 2017 r. Koszty: czynsz najmu 1700 zł. czynsz administracyjny ok. 260 zł. (czynsz administracyjny zawiera zaliczkę na wodę, wywóz śmieci, ogrzewanie, ochronę, fundusz remontowy i utrzymanie części wspólnych) + media. Kaucja zwrotna 2000 zł. Prezentacja mieszkania po podpisaniu umowy pośrednictwa jest bezpłatna. W przypadku wynajęcia mieszkania Biuro pobiera prowizję w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Kontakt: Bożena Romuzga +48 518 706 538 ::LINK DO STRONY | *** ::KONTAKT DO AGENTA | Bożena Romuzga | 518-706-538 | *** ::DANE BIURA | Oddział BS4, Królewska | Oddział BS4, Królewska | Królewska 41/1 | 30-040 Kraków | 12 633-90-20 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dariusz Sadurski (licencja nr: 803) Oferta opublikowana przez program Trimo
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
55 m²
2 100 zł
Wczoraj o 04:01
Apartament 2 pokoje 55m2 Wiślane Tarasy Kraków LOKALIZACJA - Grzegórzki - Rondo Grzegórzeckie - Rondo Mogilskie - Aleja Pokoju - Mogilska - Tauron Arena Kraków - Galeria Krakowska - Galeria Kazimierz - Zabłocie - Bulwary Wiślane MIESZKANIE Apartament zlokalizowany jest na 3 piętrze budynku z 2013 roku. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 z ekspozycją wschodnią posiada salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę oraz balkon. Apartament posiada klimatyzację i będzie wyposażony w meble i sprzęt AGD na potrzeby najemcy lub zaadaptowany pod biuro. Duży balkon około 7m2. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. Brak gazu w budynku. OPŁATY Cena najmu: 2 100 zł. Czynsz: 450 zł. Kaucja: 2 100 zł. Do powyższych opłat należy doliczyć media według zużycia oraz internet. Za całość wychodzi około 2600 - 2700 PLN. WIRTUALNA WIZYTA *** Serdecznie zapraszam ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ SAM, ŻE WARTO Bartosz Ciosek 570 347 115 b.ciosek @ nowodworskiestates.pl One bedroom apartment 55m2 Wislane Tarasy close to Vistula River. LOCATION - Grzegorzki district - Rondo Grzegorzeckie - Rondo Mogilskie - Aleja Pokoju - Mogilska - Tauron Arena Cracow - Galeria Krakowska - Galeria Kazimierz - Zablocie - Bulwary Wislane FLAT The apartment is located on the 3rd floor of the building from 2013. The apartment with an area of 55 m2 with exposure to Eastern has a living room with kitchenette, bedroom, bathroom and balcony. The apartment has air-conditioner and will be equipped with furniture and appliances for the needs of the tenant or converted into office. Large balcony about 7m2. Heating and water from the city network. No gas in the building. CHARGES Rent: 2 100 zl. Fees: 450 zl. Deposit: 2 100 zl. These fees do not include electricity and Internet. Total rent price is approximately 2600 - 2700 PLN. VIRTUAL VISIT *** APARTMENT NEEDS YOU SO CALL ME. IT'S WORTH IT Bartosz Ciosek 570 347 115 b.ciosek @ nowodworskiestates.pl
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
51 m²
2 150 zł
Wczoraj o 01:14
Apartament 51m2 dwa pokoje Wiślane Tarasy Kraków. Mieszkanie w rewelacyjnej cenie. Wolne od 1 listopada. LOKALIZACJA - Grzegórzki - Rondo Grzegórzeckie - Rondo Mogilskie - Aleja Pokoju - Mogilska - Tauron Arena Kraków - Galeria Krakowska - Galeria Kazimierz - Zabłocie - Bulwary Wiślane - ABB - State Street - CISCO MIESZKANIE Apartament zlokalizowany jest na 3 piętrze budynku z 2016 roku. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 z ekspozycją południowy-wschód posiada salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę oraz duży balkon. Kuchnia w pełni wyposażona, w przedpokoju bardzo duża szafa. Telewizja w cenie najmu. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. Brak gazu w budynku. OPŁATY Cena najmu: 2 150 PLN Czynsz: 450 PLN Kaucja: 2 150 PLN Do powyższych opłat należy doliczyć prąd około 50 PLN, internet 40 PLN WIRTUALNA WIZYTA *** Serdecznie zapraszam ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ SAM, ŻE WARTO Bartosz Ciosek 570 347 115 b.ciosek @ nowodworskiestates.pl One bedroom apartment 51m2 Wislane Tarasy close to Vistula River. Apartment in the best price. Be first. Availabe since 1st of November LOCATION - Grzegorzki district - Rondo Grzegorzeckie - Rondo Mogilskie - Aleja Pokoju - Mogilska - Tauron Arena Cracow - Galeria Krakowska - Galeria Kazimierz - Zablocie - Bulwary Wislane - ABB - State Street - CISCO FLAT The apartment is located on the 3rd floor of the building from 2016. The apartment with an area of 51 m2 with exposure to south-east has a living room with kitchenette, bedroom, bathroom and big balcony. Fully equipped kitchen, hallway with a large wardrobe. Basic TV chanells in the rental price. Heating and water from the city network. No gas in the building. CHARGES Rent: 2 150 PLN Fees: 450 PLN Deposit: 2 150 PLN Electricity 50 PLN, Internet 40 PLN. VIRTUAL VISIT *** APARTMENT NEEDS YOU SO CALL ME. IT'S WORTH IT Bartosz Ciosek 570 347 115 b.ciosek @ nowodworskiestates.pl
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
35 m²
2 300 zł
17.11.2017
Nowodworski Estates prezentuje ofertę wynajmu w pełni wyposażonego 35 metrowego mieszkania na parterze, zlokalizowanego w ścisłym centrum Krakowa - obręb Plant. LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum Krakowa, 500m od Rynku Głównego, przy ul. Lubicz w sąsiedztwie Dworca Głównego oraz Galerii Krakowskiej. BUDYNEK: Mieszkanie znajduje się w XIX wiecznej kamienicy. Oryginalna, trzy piętrowa konstrukcja budynku , która została zachowana w zadbanym standardzie. MIESZKANIE Prezentowana nieruchomość to 35 metrowe zlokalizowane na parterze. Składa się z oddzielnych dwóch pokoi , łazienki, przedpokoju z aneksem kuchennym. Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz WIRTUALNA WIZYTA: *** FINANSE: 2300 PLN czynsz najmu + 700 PLN (czynsz administracyjny, prąd, internet, ogrzewanie) Kontakt do agenta Kamil Rotnicki tel: 735 925 123 k.rotnicki @ nowodworskiestates.pl Nowodworski Estates presents the offer of renting a fully furnished 35 sqm apartment on the ground floor, located in the center of Krakow - Plant area. LOCATION: The property is located in the center of Krakow, 500m from the Main Market Square, at ul. Lubicz in the vicinity of the Main Railway Station and Mall (Galeria Krakowska). BUILDING: The apartment is located in a 19th century building. The original, three storey building of the building, which has been preserved in well-kept standard. APARTMENT The presented property is 35 meters located on the ground floor. It consists of separate two bedrooms, bathroom, hallway with kitchenette. VIRTUAL VISIT: *** FINANCE: 2300 PLN rent + 700 PLN (administrative rent, electricity, internet, heating)
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
64 m²
2 500 zł
Wczoraj o 01:59
Do wynajęcia luksusowy apartament w inwestycji "Apartamenty Novum" znajdującej się przy ul.Rakowickiej. LOKALIZACJA: Ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków (Restauracje, Puby, Zabytki a także sklepy i lokale usługowe). Lokal mieści się w pięknej,nowoczesnej oddanej do użytku w 2014 roku inwestycji Apartamenty Novum.Jakość materiałów użytych do wykończeń a także udogodnienia i technologie zastosowane wewnątrz budynków stanowią o wyjątkowości tego projektu. W najbliższej okolicy znajdują się: Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny, Galeria Krakowska, liczne lokale handlowo-usługowe, kościół. Pod względem komunikacji, autobusy i tramwaje odjeżdżające z Ronda Mogilskiego oraz Dworca Głównego zapewnią bezpośredni dojazd w każdy rejon miasta. APARTAMENT: Na 64 m2 apartamenty składają się: sypialnia, łazienka, przedpokój, salon z aneksem kuchennym. Nieruchomość posiada przestronną loggie idealną do letniego wypoczynku. Całość wyposażona w wysokom standardzie. WIRTUALNA WIZYTA: *** CENA: 2500 PLN czynsz najmu + 480 PLN czynsz administracyjny * +prąd *w czynszu administracyjnym zawarte zaliczki na :ogrzewanie,wodę,wywóz śmieci,utrzymanie części wspólnych,ochronę 200 PLN miejsce parkingowe w garażu podziemnym Serdecznie polecam i zachęcam do oglądania. Kontakt z agentem: Łukasz Zbieżek +48 662 817 568 lukasz @ nowodworskiestates.pl For rent a luxury apartment in the investment "Apartments Novum" located at ul.Rakowicka Street. LOCATION: Rakowicka Street, close to the center of the city, close to all that Cracow has to offer (Restaurants, Pubs, Monuments, shops and services). The property is located in the beautiful, modern, completed in 2014 Apartments Novum. The quality of materials used for finishing as well as facilities and technologies used indoors are unique to this project. In the immediate vicinity there are: University of Economics, Main Railway Station, Krakow Gallery, numerous shopping and services, church. In terms of communication, buses and trams departing from Mogilskie Rondo and Central Station will provide direct access to every city area. APARTMENT: The 64 m2 apartments consist of: bedroom, bathroom, anteroom, living room with kitchenette. The property has spacious loggias ideal for summer relaxation. The whole is equipped to a high standard. VIRTUAL VISIT: *** PRICE: 2500 PLN rent + 480 PLN administrative rent * + electricity * In administrative rent included advances for: heating, water, garbage removal, maintenance of common parts, protection 200 PLN parking place in underground garage I warmly recommend and encourage you to watch. Contact with agent: Łukasz Zbieżek +48 662 817 568 lukasz @ nowodworskiestates.pl
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
40 m²
1 790 zł
16.11.2017
Ekskluzywny Apartament na poddaszu- 2 pokoje w wysokim standardzie o powierzchni 40m2 Apartament znajduje się na poddaszu, które jest odpowiednikiem 2,5 piętra. Umeblowane Wyposażone Ciepłe Apartament znajduje się w ścisłym centrum Kraków - Stare Miasto w rejonie Nowego Kleparza oraz ulicy Kamiennej, w niedalekiej odległości znajduje się Galeria Krakowska ! Kamienica z 1900 roku po generalnym remoncie wewnątrz i na zewnątrz , teren ogrodzony i monitorowany! Apartament składa się z: -salonu z aneksem kuchennym i jadalnią -pokoju sypialni -przedpokoju -łazienki i balkonu Wyposażenie: Kuchnia wyposażona w nowe meble, nowy sprzęt AGD (płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, okap) W salonie stół z 4 krzesłami, ława oraz sofa pufą i funkcją spania W łazience nowa kabina prysznicowa, umywalka wc oraz nowa pralka W przedpokoju szafki na buty oraz wieszaki W pokoju półki, szafki, ława oraz sofa z funkcją spania Z salonu wyjście na balkon Informacje techniczne: - obniżone sufity - kamienica docieplona sufity 20cm wełny, ściany wewnętrzne między sąsiadami 10 cm wełny, - podłogi wyciszone, - kamienica z zewnatrz ocieplona styropianem, - okna dźwiękoszczelne, - szyby antywłamaniowe, - balkony, - podłogi drewniane i płytki gresowe, - parapety drewniane, - okna i drzwi drewniane, - oświetlenie led, - w przedpokojach i łazienkach podłogi podgrzewane, - w całej kamienicy piece statyczno dynamiczne stigel z termostatami i czujnikami wewnątrz i na zewnątrz, - nowoczesna wentylacja rekuperacyjna z odzyskiem ciepła co daje ogromne oszczędności w ogrzewaniu jak i zapewnia doskonałą wentylację mieszkań. Ogrzewanie elektryczne, które dzięki nowoczesnym instalacjom wentylacyjnym z odzyskiem ciepła i piecom nowej generacji minimalizuje koszty ogrzewania do tego stopnia, że zużycie energii na cele grzewcze jest niewielkie. Opłaty: Czynsz najmu 1790zł Czynsz administracyjny 345 (zawiera zaliczki na fundusz remontowy, eksploatację, monitoring,, wentylację, zimna woda, scieki, wywóz śmieci) Według liczników płatny prąd Lokalizacja: Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Krakowa, w najbliższej odległości komunikacja miejska, autobusy, tramwaje, busy oraz Dworzec Główny. W okolicy znajduje się Rynek Kleparski, Uczelnie, Galeria Krakowska. Odległość od Rynku Głównego ok 2km Zapraszam do prezentacji apartamentu! Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
Więcej gumtree.pl
40 m²
2 100 zł
Wczoraj o 04:14
Do wynajęcia mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ulicy Św. Jana 30, naprzeciwko Muzeum Czartoryskich, ok 200 m od Rynku Głównego. Prestiżowa, klimatyczna lokalizacja mieszkania umożliwia korzystanie z wszystkich dobrodziejstw Starego Miasta jednocześnie lokal jest cichy i komfortowy do mieszkania (okno na podwórko). Mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni ok 40 m2 znajduje się na 1 piętrze ( bez windy) zabytkowej Kamienicy Pod Pawiem. Mieszkanie składa się z dużego ok 30 m2 pokoju, przedpokoju z aneksem kuchennym oraz łazienka. Salon częściowo umeblowany - duża pojemna szafa, wygodne dwuosobowe łóżko, pojemny regał, na kastlik nocny. Aneks kuchenny - nowa zabudowa meblowa pod wymiar, pralka, lodówka, mikrofalówka, elektryczna płyta grzewcza. W łazience płytki ceramiczne, kabina prysznicowa, umywalka, wc. Oferta prywatna właściciela, bez prowizji. Całkowity czynsz: 2100zł miesięcznie ( w tym woda, administracja, Internet,tv) + ogrzewanie. Cena do rozsądnej negocjacji. Umowa najmu minimum rok, kaucja zwrotna 2100zł. Oglądać można po wcześniejszym uzgodnieniu. Pośrednikom dziękuję! tagi: kraków , rynek , ścisłe centrum , Świetego Jana, Muzeum Czartoryskich, Kościół Pijarów, Hotel Francuski, wawrzyńca , parking, taxi , stare miasto , floriańska, dworzec główny , dworca głównego , szpitalna , grodzka , grodzkiej , szewska , stradom , gertrudy , szewskiej , sławkowska , sławkowskiej , marka , tomasza , wawel , trasa królewska , turystyczna , turyści , bracka, sienna , poczta główna, krakowska, kazimierz , miodowa , krzyża , plac matejki , plac ducha , franciszkańska , lokal frontowy , handlowy , witryna , witryny , mały , mcdonalds, costa coffe , pamiątki , pamiątek , biżuteria , zegarki , jubiler , złoto , srebro , brama floriańska , barbakan , nocleg , mieszkanie , mieszkania , kawalerka , kawalerki , apartament , pokój , kuchnia
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
44 m²
2 800 zł
Wczoraj o 03:12
Do wynajęcia nowe, unikatowe mieszkanie przy Pl. Bohaterów Getta. LOKALIZACJA: Budynek mieszkalny przy ul. Solnej, tuż przy Placu Bohaterów Getta. Gwarantuje to doskonałe połączenie z centrum miasta (do Rynku Głównego - 2 km, do Galerii Krakowskiej 3 - km). Tuż przed inwestycją świetnie skomunikowany przystanek tramwajowy i autobusowy, dzięki któremu dotrzemy do każdego punktu na mapie Krakowa. Dodatkowo po krótkim spacerze dotrzemy na Bulwary Wiślane, które sprzyjają rekreacji i wypoczynkowi. W zasięgu ręku tętniący życiem Kazimierz, Stare Podgórze i Zabłocie. MIESZKANIE: Znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku mieszkalnym z 2015 roku. Budynek posiada windę oraz garaż podziemny. Mieszkanie ma powierzchnię ok 44 m2 gdzie do dyspozycji mamy przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnię z garderobą oraz łazienkę. Surowe i niemal monochromatyczne wnętrze idealnie łączy się z otoczeniem. Obraz miasta dostępny za oknem jest jego dopełnieniem, a po zachodzie słońca nadaje mu ciepła. Propozycja dla osób ceniących życie w centrum miasta. Wirtualna wizyta: *** CENA: Czynsz najmu: 2800 PLN + czynsz administracyjny: 350 PLN + prąd *miejsce w garaży podziemnym: 200 PLN Serdecznie zapraszam do oglądania! Kontakt do Agenta: Kamil Pluta +48 698 282 200 kamil @ privatehousebrokers.pl For rent brand new, unique apartment with AC at Pl. Bohaterów Getta. LOCATION: Residential building at Solna street, right next to PL. Bohaterów Getta. It guarantees excellent connection to the city center (2 km to the Main Market Square, 3 km to Galeria Krakowska). Just nest to the building is a tram and bus stop, thanks to which we reach every point on the map of Krakow. In addition, after a minute walk we will reach the Vistula Boulevards, Kazimierz, Stare Podgórze and Zabłocie. FLAT: It is located on the 3rd floor of a 4 storey residential building from 2015. The building has a lift and an underground garage. The apartment has an area of ​​about 44 m2 where we have a spacious living room with kitchenette, bedroom with the wardrobe and bathroom. Monochromatic interior fits perfectly to what we have outside the windows. It is super functional with all equipment you need. Perfect place for people who loves to live in the city center. Virtual visit: *** PRICE: Rental fee: 2800 PLN + administrative fee: 350 PLN + electricity * place in the underground garage: 200 PLN I invite you to watch! Agent contact: Kamil Pluta +48 698 282 200 kamil @ privatehousebrokers.pl
Więcej gumtree.pl