2 pokoje
45 m²
2 000 zł
04.09.2017
Kraków – Kazimierz– ul. Krakowska - 45 m2 Nieruchomość: Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Krakowa, kilka minut pieszo od Rynku Głównego. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi, z aneksu kuchennego położonego w przedpokoju oraz łazienki z WC. Stan mieszkania: DOBRY – na podłogach w pokoju panele; w łazience flizy. Lokal gotowy do zamieszkania, wyposażony we wszelkie sprzęty i przedmioty codziennego użytku. Ogrzewanie centralne z kotłowni w budynku. Stan budynku: Kamienica z początku XX wieku. Budynek w stanie dobrym. Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się przy ul. Krakowskiej, w odległości 10 min od Rynku Głównego. W pobliżu liczne punkty usługowo – handlowe. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych, zabytkowych i tętniących życiem dzielnic Krakowa. Dogodny dojazd do Uniwersytetu Ekonomicznego, UJ, Politechniki, Uniwersytetu Rolniczego. W promieniu 1 km Galeria Krakowska, Galeria Kazimierz, Dworzec PKS i PKP. Korzystne połączenie komunikacyjne - do przystanku "Plac Wolnica" 1 min pieszo. Cena: 2000 zł + 350 zł ( zaliczka na media) . Kontakt: Agencja Nieruchomości Tecnocasa Oddział I : Kazimierz, Stare Miasto, Grzegórzki ul. Starowiślna 33 tel: 48 12 428 23 20 tel: 48 512 110 804 facebook: www.facebook.com/TecnocasaPoland
Więcej gumtree.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
40 300 zł
02.05.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 3750m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 237 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
67 800 zł
21.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 6300m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 234 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
82 800 zł
21.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 7700m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 233 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
97 900 zł
10.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 9100m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 232 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
165 100 zł
17.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia magazynu to 16000m2 - możliwość wynajęcia biur przynależących do hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,40EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 294 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
31 000 zł
08.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 2750m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,60 EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50 zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
55 900 zł
08.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 5200m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 235 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
20 300 zł
08.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 1750m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 226 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
201 000 zł
09.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia magazynu to 19500m2 - możliwość wynajęcia biur przynależących do hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,40EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 297 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
48 900 zł
09.04.2017
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 4550m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 236 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl
25 m²
1 400 zł
26.02.2017
Wynajmę mieszkanie w Krakowie przy ul. Krakowskiej na Kazimierzu. Powierzchnia 25 m.kw. Mieszkanie mieści się w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie dostępne od 5 marca. Czynsz 1400 zł. Niskie opłaty, przy jednej osobie w okresie zimowym ok. 215 zł (ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości, koszty utrzymania nieruchomości, zimna woda+ścieki). W okresie letnim ok 150 zł.
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
46 m²
1 700 zł
18.02.2017
Kraków – Kazimierz – ul. Krakowska – 46 m2 Nieruchomość: Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z WC oraz hallu. Stan mieszkania: BARDZO DOBRY – nieruchomość odnowiona, na podłodze panele w dobrym stanie, w łazience i kuchni flizy. Ogrzewanie gazowe piecem dwu-funkcyjnym. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone: w kuchni kuchenka z piekarnikiem, lodówko-zamrażarka, zmywarka, w łazience kabina prysznicowa, pralka. Stan budynku: Kamienica w stanie dobrym pod względem wizualnym i technicznym. Lokalizacja: Budynek znajduje się w południowo-zachodniej części Kazimierza w okolicy Placu Wolnica. W okolicy dużo sklepów, punktów usługowych, kawiarni, restauracji, muzeów. 5 minut pieszo na Plac Nowy, do Rynku Głównego można dotrzeć w 15 minut. W najbliższym otoczeniu bulwary wiślane. Kazimierz stanowi jedną z najciekawszych dzielnic Krakowa oraz jego turystyczną wizytówkę. Jest miejscem współistnienia kultur żydowskiej i chrześcijańskiej. Dzięki licznym zabytkom, został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na jego terenie dominuje zabudowa z przełomu XIX i XX wieku. Przeważają stylowe kamienice, coraz częściej odnawiane i przywracane do stanu świetności. Liczne zabytki, galerie, czy restauracje dodają temu miejscu niepowtarzalnego i nieco tajemniczego uroku. Komunikacja miejska: 2 minuty pieszo do przystanku tramwajowego przy ul. Krakowskiej. Cena : 1700 zł + 100 zł czynsz + prąd, woda, śmieci. Zapraszamy do oglądania! Kontakt: Agencja Nieruchomości Tecnocasa Oddział I : Kazimierz, Stare Miasto, Grzegórzki ul. Starowiślna 33 tel: 48 12 428 23 20 tel: 48 512 110 804 facebook: www.facebook.com/TecnocasaPoland
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
67 m²
4 700 zł
29.01.2017
Kraków, Śródmieście, Grzegórzki – ul. Lubicz, Bosacka – Browar Lubicz, Galeria Krakowska. English below. Agencja Nieruchomości Tecnocasa Studio Śródmieście proponuje Państwu wykończony w bardzo dobrym standardzie 3-pokojowy apartament w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji Browar Lubicz przy ul. Lubicz. Nieruchomość o powierzchni 67m2 znajduje się na 2 piętrze w pięciopiętrowym apartamentowcu, składająca się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na loggie, 2 sypialni, łazienki z wc. Standard wykończenia mieszkania: Apartament kompletnie wyposażony. Nowoczesna zabudowa kuchenna (wysoki połysk) wyposażona w zmywarkę, piekarnik, płytę indukcyjną, lodówkę. Dodatkowo w salonie stół, 4 krzesła, sofa, ława, witryna, komoda, telewizor oraz szafka RTV. W mniejszej sypialni biurko oraz rozkładana kanapa, w większej: łóżko dwuosobowe, szafa i dwie szafki nocne. Stan budynku: Nowy apartamentowiec wyposażony w windę i garaż podziemny. Cena wynajmu: 4700zł + opłaty administracyjne oraz opłaty za media (woda oraz prąd). Okolica: Kompleks apartamentowców w wysokim standardzie wykończenia znajdujących się w prestiżowej okolicy. W pobliżu Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Krakowska, Dworzec Autobusowy i Kolejowy, Sąd Apelacyjny, Centra Biznesowe. Komunikacja Miejska: Odległość od przystanków komunikacji miejskiej autobusowej i tramwajowej- 200 metrów. Przystanek Lubicz: Autobusy: 124, 125, 152, 424, 482, 502, 601,605, 611, 662, 664 Tramwaje: 2, 4, 5, 7, 10, 14, 19, 20, 50, 52, 62, 64. Odległość od Płyty Głównej Rynku 4 minut pieszo. Oferta na wyłączność. Krakow, Downtown, Grzegórzki - ul. Lubicz, Bosacka - Browar Lubicz, Krakow Gallery. Estate agency Tecnocasa Studio Śródmieście offers you finished to a very good standard 3-bedroom apartment in a modern and prestigious investment Browar Lubicz - Street Lubicz. The property with an area of ​​67m2 located on the 2nd floor of a five-storey apartment, consisting of: entrance hall, spacious living room with kitchenette with access to the loggia, 2 bedrooms, bathroom with toilet. Standard apartment: Apartment fully equipped. The modern and functional kitchen furniture (fronts in high-gloss) equipped with a dishwasher, oven, induction hob, fridge. Additionally, in the living room table, 4 chairs, sofa, coffee table, site, dresser, TV and TV cabinet. The smaller bedroom is equipped desk and a sofa, a larger: a double bed, a wardrobe and two bedside tables. Building condition: New apartment building equipped with a lift and an underground garage. Rental price: 4700zł + administrative fees and fees for the current media consumption (water and electricity). Area: Apartment complex in a high standard located in a prestigious area. Infrastructure . The University of Economics, University of Technology, Bus Station and Railway, the Court of Appeal, Business Centres. Public transport: Distance from public transport - 200 meters. Bus stop Lubicz: Buses 124, 125, 152, 424, 482, 502, 601.605, 611, 662, 664 Trams: 2, 4, 5, 7, 10, 14, 19, 20, 50, 52, 62, 64. The distance from the center Main Square market 4 minutes on foot. Kontakt: Agencja Nieruchomości Tecnocasa Studio Śródmieście ul. Brodowicza 16, tel. 533-234-727 , (12) 311-99-46, 796 575-664. facebook: *** Zapraszamy do umówienia się na prezentacje.
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
42 m²
2 300 zł
13.09.2017
Do wynajęcia stylowy apartament położony przy ulicy Gazowej w dzielnicy Kazimierz. LOKALIZACJA: Usytuowanie kamienicy przy ulicy Gazowej gwarantuje bliskości historycznego centrum Krakowa z łatwym dostępem do muzeów, centrów handlowych (w bliskiej odległości Galeria Kazimierz, do 15 minut na pieszo), usługowych, rozrywkowych, naukowych oraz ogrodu botanicznego, stwarza możliwości które trudno przecenić. Mieszkanie znajduje się w samym sercu niezwykle malowniczego Kazimierza – dzielnicy z wyjątkowym klimatem starych kamienic, świątyń oraz stylowych kawiarni i restauracji. W małej odległości znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, zapewniające doskonały dojazd do każdej części Krakowa oraz na najlepsze krakowskie uczelnie Politechnika Krakowska, Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Uniwersytet Jagielloński. 100 metrów od bulwarów wiślanych. APARTAMENT: Na 42 m2 mieszkania składa się salon, otwarta sypialnia, przedpokój, łazienka oraz kuchnia. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie z dbałością o każdy detal. Niewątpliwym atutem mieszkania jest widok na odnowione Muzeum Inżynierii Miejskiej przy ulicy Wawrzyńca, które jeszcze bardziej nadaje miejscu klimatu. Szafy wnękowe zapewniają dużo miejsca na rzeczy osobiste, bez utraty przestrzeni użytkowej. WIRTUALNA WIZYTA: *** CENA: 2300 PLN czynsz najmu + 250 PLN czynsz administracyjny + prąd i gaz wg zużycia ( około 300 PLN ) Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania Kontakt do agenta: Łukasz Zbieżek +48 662 817 568 lukasz @ nowodworskiestates.pl To rent a stylish apartment Street Gas in the Kazimierz district. LOCATION: Location of the building at street Gas guarantees the proximity to the historic center of Krakow with easy access to museums, shopping malls (in close proximity to Galeria Kazimierz, 15 minutes on foot), service, entertainment, scientific and botanical garden, creates opportunities that can not be overestimated. The apartment is located in the heart of a very picturesque Kazimierz - the district with a unique atmosphere of old houses, temples and stylish cafes and restaurants. In a small distance there are bus and tram stops, providing excellent access to all parts of Cracow. Apartament is 100 meters from the Vistula embankments. APARTMENT: At 42 m2 apartment consists of a living room, open bedroom, hallway, bathroom and kitchen. The property is finished to a high standard with attention to every detail. An unquestionable asset of the apartment is the view of the newly renovated Museum of Urban Engineering Street Lawrence, which further gives the place atmosphere. Fitted wardrobes provide ample space for personal belongings, without loss of usable space. VIRTUAL VISIT: *** PRICE: 2300 PLN rent + PLN 250 administrative rent + electricity and gas according to consumption (about 300 PLN) I heartily recommend and invite you to watch Contact agent: Luke Zbieżek +48 662 817 568 lukasz @ nowodworskiestates.pl
Więcej gumtree.pl
120 m²
6 600 zł
08.09.2017
OKAZJA! Do wynajęcia nowoczesny open space o powierzchni 120 m2 w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych! LOKALIZACJA: Inwestycja znajduje się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Śródmieście, w odległości zaledwie 3 km w linii prostej od ścisłego centrum. Atutem lokalizacji jest bardzo dobry, bezpośredni dostęp zarówno do komunikacji zbiorowej (tramwaj, autobus), jak i do ważnych węzłów komunikacyjnych (dworzec kolejowy i autobusowy, ronda Mogilskie i Czyżyńskie). Codzienny komfort zapewnia usytuowanie budynku w bliskim sąsiedztwie infrastruktury usługowo­-handlowej. W pobliżu znajdują się przedszkola i szkoły, a także liczne centra handlowe (Galeria Kraków Plaza, Centrum Handlowe M1, Galeria Krakowska, Galeria Kazimierz, Centrum Handlowe Czyżyny). Nie brakuje również miejsc o charakterze rekreacyjnym, m.in. Park Lotników Polskich czy Ogród Doświadczeń. LOKAL: Lokal z dużą witryną o powierzchni 120 m2 znajduje się na parterze nowoczesnego budynku mieszkalno-handlowego. Wysoki standard wykończenia: tynki gipsowe, wylewki cementowe, wentylacja mechaniczna, grzejniki, pełne opomiarowanie mediów. Lokal posiada instalację internetową, telefoniczną i telewizyjną. Wysokość 340cm. Budynek znajduje się w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych. Lokal idealnie nadaje się pod gabinet stomatologiczny, studio piękności, solarium, bank, gabinet kosmetyczny, gabinety medyczne, sklep, biuro itp. Jest to lokal typu open space - otwarta przestrzeń , którą można dowolnie zagospodarować na potrzeby swojej działalności. Pozostawiamy to Państwu do własnej aranżacji - można umieścić tam przeszklone sale, ścianki działowe lub zostawić otwartą przestrzeń roboczą. Przed budynkiem znajduje się duży parking wyłącznie dla klientów lokali. Lokal posiada 2 miejsca postojowe. Czynsz najmu: 6600 PLN netto Czynsz administracyjny: 400 PLN – w tym m.in. ogrzewanie (MPEC) oraz woda; Dodatkowe opłaty: prąd – według zużycia; WIRTUALNA WIZYTA: *** Zapraszam do oglądania. Kontakt do agenta: Marcin Pajączek +48 570 347 102 m.pajaczek @ nowodworskiestates.pl OCCASION! Modern open space with an area of 120 m2 in an area with heavy pedestrian traffic for rent! LOCATION: Building is located at Mogilska street in district Śródmieście, just 3 km in a straight line from the center. Advantage of the location is very good, direct access to both public transport (tram, bus) and major hubs (railway and bus stations, roundabouts Mogilskie and Czyżyńskie). Building location provides the comfort of close proximity to infrastructure, service and trade. Nearby there are kindergartens and schools, as well as numerous shopping centers (Galeria Kraków Plaza, Centrum Handlowe M1, Galeria Krakowska, Galeria Kazimierz, Centrum Handlowe Czyżyny). There are also recreational spaces such as Park Lotników Polskich or Ogród Doświadczeń. PROPERTY: Property with a large site with an area of 120 m2 is located on the ground floor of a modern residential and commercial building. High standard of finishing: gypsum plaster, cement screed, ventilation, radiators, utility fully metering. The property has the installation of Internet, telephone and television. Height 340cm. Building is located in an area with heavy pedestrian traffic. Property is suitable for the dentist, beauty studio, solarium, bank, beauty salon, medical office, shop, office, etc. Property is open space - which can be freely exploited for the purposes of your business. We leave it to you to arrange - you can place the glass rooms, partitions or leave an open workspac
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
60 m²
3 300 zł
17.09.2017
Apartament 3 pokoje 60m2 ulica Grzegórzecka 77 + taras oraz balkon LOKALIZACJA - Grzegórzki - Rondo Grzegórzeckie - Ulica Grzegórzecka - Rondo Mogilskie - Aleja Pokoju - Mogilska - Tauron Arena Kraków - Galeria Krakowska - Galeria Kazimierz - Zabłocie - State Street MIESZKANIE Apartament zlokalizowany jest na 6 piętrze budynku z 2015 roku. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 z ekspozycją południowo-wschodnią oraz południowo-zachodnią posiada salon połączony z aneksem kuchennym i częścią jadalną, dwie niezależne sypialnie, garderobę, łazienkę, balkon oraz duży taras. Kuchnia wyposażona jest w niezbędny sprzęt AGD: - lodówka - zmywarka - piekarnik - okap Mieszkanie jest klimatyzowane. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. Brak gazu w budynku. Teren ogrodzony. OPŁATY Cena najmu: 3 000 zł. Czynsz: 450 zł. Kaucja: 3 300 zł. Do powyższych opłat należy doliczyć prąd oraz internet. Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym za 200 PLN miesięcznie. WIRTUALNA WIZYTA *** Serdecznie zapraszam ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ SAM, ŻE WARTO Bartosz Ciosek 570 347 115 b.ciosek @ nowodworskiestates.pl 3 room apartment 2 bedroom 60m2 Grzegorzecka 77 Street LOCATION - Grzegorzki - Rondo Grzegorzeckie - Rondo Mogilskie - Aleja Pokoju - Mogilska - Tauron Arena Kraków - Galeria Krakowska - Galeria Kazimierz - Zablocie - State Street APARTMENT The apartment is located on the 6th floor of the building from 2015. The apartment of 60 m2 with exposure to the south-east and south-west has a living room with kitchenette and dining area, two separate bedrooms, dressing/storage room, bathroom, balcony and a large terrace. The kitchen is equipped with all necessary appliances: - fridge - washing machine - oven - eaves The apartment is air conditioned. Heating and water from the city network. No gas in the building. Fenced area. CHARGES Rent: 3 300 zl. Fees: 450 zl. Deposit: 3 000 zl. These fees do not include electricity and internet. Possibility to rent a parking place in the underground garage for 200 PLN per month. VIRTUAL VISIT *** APARTMENT NEEDS YOU SO CALL ME. IT'S WORTH IT Bartosz Ciosek 570 347 115 b.ciosek @ nowodworskiestates.pl
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
50 m²
2 400 zł
17.09.2017
Do wynajęcia, 2pok. apartament w inwestycji "Apartamenty Novum" znajdującej się przy ul.Rakowickiej. LOKALIZACJA: Ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków (Restauracje, Puby, Zabytki a także sklepy i lokale usługowe). Lokal mieści się w pięknej,nowoczesnej oddanej do użytku w 2014 roku inwestycji Apartamenty Novum.Jakość materiałów użytych do wykończeń a także udogodnienia i technologie zastosowane wewnątrz budynków stanowią o wyjątkowości tego projektu. W najbliższej okolicy znajdują się: Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny, Galeria Krakowska, liczne lokale handlowo-usługowe, kościół. Pod względem komunikacji, autobusy i tramwaje odjeżdżające z Ronda Mogilskiego oraz Dworca Głównego zapewnią bezpośredni dojazd w każdy rejon miasta. Film o inwestycji: *** APARTAMENT: Mieszkanie o powierzchni 50m2 znajduje się na 1 piętrze. Składa się z przedpokoju,łazienki,pokoju z aneksem kuchennym oraz oddzielnej sypialni.Mieszkanie wykończone będzie w sposób widoczny na wyżej zamieszczonych zdjęciach.Będzie także w pełni wyposażone: KUCHNIA: lodówka z zamrażarką ,zmywarka,zlewozmywak,meble w zabudowie,piekarnik,płyta indukcyjna. ŁAZIENKA : kabinę prysznicowa, toaleta,pralka,umywalka oraz grzejnik drabinkowy SALON: komfortowa sofa rozkładana, stolik pod TV oraz telewizor i wiele innych elementów wyposażenia SYPIALNIA: 2os. łóżko z materacem, szafa UWAGI: -Nowa inwestycja z 2014r. -Mieszkanie na 1 piętrze z windą -Inwestycja chroniona,monitorowana,w budynku cichobieżne windy CENA: 2400 PLN czynsz najmu + ok. 500 PLN czynsz administracyjny * + ok. 100 zł prąd Całość wynajmu wraz z opłatami to 3000 zł *w czynszu administracyjnym zawarte zaliczki na :ogrzewanie,wodę,wywóz śmieci,utrzymanie części wspólnych,ochronę / możliwe wynajęcie miejsca postojowego w garażu podziemnym Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości Kontakt do agenta: Robert Grabiec +48 733 887 575 robert.grabiec @ privatehousebrokers.pl For rent, one-bedroom apartment in a newly devoted to the use of investment "Novum apartments" located at Rakowicka street. LOCATION: Street Rakowicka, the very center of the city, close to everything Krakow has to offer (restaurants, pubs, monuments as well as shops and commercial premises). The restaurant is housed in a beautiful, modern building open in 2014. Investment Apartments Novum.Jakość materials used for finishes as well as facilities and technologies used inside buildings constitute the uniqueness of this project. In the vicinity are: University of Economics, Central Station, Krakow Gallery, numerous retail and services, church. In terms of communication, buses and trams departing from the Mogilskie and the Central Station provide direct access to every area of ​​the city. A film about the project: *** APARTMENT: The apartment has an area of 50m2 located on the 1st floor of the building. It consists of a hallway, bathroom, living room with kitchen and a bedroom.Apartment is fully finished in a manner visible on the above listed photos. It is also fully equipped with: KITCHEN: fridge freezer, dishwasher, sink, furniture in the building, oven, induction hob. BATHROOM: shower, toilet, washing machine, sink and ladder radiator LIVING ROOM: comfortable folding sofa, coffe table, TV and many other accessories. NOTES: -New investment from 2014. -The Apartment on the 1st floor with elevator -INVESTMENTS protected, monitored, silent elevators in the building PRICE: 2400 PLN rent + approx. PLN 500
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
41 m²
2 200 zł
14.09.2017
OKAZJA!Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie w nowo oddanej do użytku inwestycji "Apartamenty Novum" znajdującej się przy ul.Rakowickiej. LOKALIZACJA: Ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków (Restauracje, Puby, Zabytki a także sklepy i lokale usługowe). Lokal mieści się w pięknej,nowoczesnej oddanej do użytku w 2014 roku inwestycji Apartamenty Novum.Jakość materiałów użytych do wykończeń a także udogodnienia i technologie zastosowane wewnątrz budynków stanowią o wyjątkowości tego projektu. W najbliższej okolicy znajdują się: Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny, Galeria Krakowska, liczne lokale handlowo-usługowe, kościół. Pod względem komunikacji, autobusy i tramwaje odjeżdżające z Ronda Mogilskiego oraz Dworca Głównego zapewnią bezpośredni dojazd w każdy rejon miasta. Film o inwestycji: *** APARTAMENT: Mieszkanie o powierzchni 41m2 znajduje się na 1 piętrze budynku znajdującego się w segmencie B inwestycji. Składa się z przedpokoju,łazienki,pokoju, sypialni oraz oddzielnej kuchni.Mieszkanie w pełni umeblowane i urządzone.Jest także w pełni wyposażone: KUCHNIA: lodówka z zamrażarką ,zmywarka,zlewozmywak,meble w zabudowie,piekarnik,płyta indukcyjna. ŁAZIENKA : kabinę prysznicowa, toaleta,pralka,umywalka oraz grzejnik drabinkowy POKÓJ: komfortowa sofa, komoda oraz nowoczesny stół jadalny i wiele innych elementów wyposażenia SYPIALNIA: komfortowa sofa, szafa oraz komoda UWAGI: -Nowa inwestycja z 2014r. -Mieszkanie na 1 piętrze z windą -Inwestycja chroniona,monitorowana,w budynku cichobieżne windy WIRTUALNA WIZYTA: *** CENA: 2200 PLN czynsz najmu + ok. 450 PLN czynsz administracyjny * + prąd Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie !!! *w czynszu administracyjnym zawarte zaliczki na :ogrzewanie,wodę,wywóz śmieci,utrzymanie części wspólnych,ochronę Mieszkanie dostępne do oglądania od ostatniego tygodnia lutego. Serdecznie polecam i zapraszam. Kontakt do agenta: Karol Korczok +48 694 788 711 kkorczok @ privatehousebrokers.pl OCCASION! For rent from now, apartment in a newly devoted to the use of investment "Novum apartments" located at Rakowicka street. LOCATION: Street Rakowicka, the very center of the city, close to everything Krakow has to offer (restaurants, pubs, monuments as well as shops and commercial premises). The restaurant is housed in a beautiful, modern building open in 2014. Investment Apartments Novum.Jakość materials used for finishes as well as facilities and technologies used inside buildings constitute the uniqueness of this project. In the vicinity are: University of Economics, Central Station, Krakow Gallery, numerous retail and services, church. In terms of communication, buses and trams departing from the Mogilskie and the Central Station provide direct access to every area of ​​the city. A film about the project: *** APARTMENT: The apartment has an area of 41m2 located on the 4th floor of the building. It consists of a hallway, bathroom, room, bedroom and a separate kitchen.Apartment is fully finished in a manner visible on the above listed photos. It is also fully equipped with: KITCHEN: fridge freezerr, sink, furniture in the building, oven, induction hob. BATHROOM: shower, toilet, washing machine, sink and ladder radiator ROOM: comfortable sofa, chest of drawers and a modern dining table and many other accessories. BEDROOM: comfortable so
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
72 m²
2 500 zł
Wczoraj o 23:08
Oferujemy na wynajem wykończony w WYSOKIM STANDARDZIE apartament o powierzchni 72,20 m2, położony w samym sercu Krakowa - na Starym Mieście, w okolicy ulicy Karmelickiej. Apartament usytuowany jest na 1 piętrze wyremontowanej i zadbanej dwupiętrowej kamienicy z 1900 roku, przy ulicy Grabowskiego. Składa się z dwóch przestronnych pokoi (21 i 19 m2), oddzielnej jasnej kuchni (14 m2) z wyjściem na BALKON, pięknej łazienki z kabiną prysznicową, bidetem i wc oraz dużego przedpokoju, zaaranżowanego obecnie jako poczekalnia. Ponadto do lokalu przynależy PIWNICA (11,30 m2). Mieszkanie jest po generalnym remoncie: wymienione są wszystkie instalacje, okna, drzwi, zrobiona jest nowa kuchnia i łazienka. Na podłogach znajdują się piękne parkiety i gres. Kuchnia w pełni wyposażona, z meblami na wymiar i sprzętem AGD. Pokoje aktualnie są umeblowane (stoły, biurka, szafy na dokumenty), ale na życzenie najemcy rodzaj umeblowania może się zmienić - wszystko do uzgodnienia. Czynsz najmu wynosi 2.500 zł, dodatkowo płatny jest tylko prąd i woda - według zużycia. W lokalu nie ma gazu. Ogrzewanie elektryczne - piece akumulacyjne. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Okna nowe, plastikowe, o ekspozycji północno-zachodniej i południowo-wschodniej. Wymagana jest kaucja zwrotna w wysokości dwukrotnego czynszu najmu (do negocjacji). Mieszkanie wykończone jest gustownie i ze smakiem. Nowoczesna kuchnia i łazienka kontrastują z antycznymi meblami w pokojach, nadając temu wnętrzu wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Kamienica położona jest w cichej, spokojnej uliczce, w odległości kilku minut spacerkiem od Rynku. Doskonała lokalizacja: w ścisłym centrum, blisko przystanków autobusowych i tramwajowych, blisko krakowskich uczelni i parków, a także innych atrakcji, jakie ma do zaoferowania krakowska Starówka. BARDZO ATRAKCYJNA OFERTA! Piękne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się od zaraz, ale również idealnie nadające się na działalność biurową lub siedzibę firmy. ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!!!! Cena: 2.500 zł + media (woda, prąd). Kontakt w sprawie oferty: Masz pytania? Dzwoń lub pisz! Profesjonalne doradztwo uwzględniające sytuację na rynku nieruchomości Jako jedyne biuro w Krakowie stworzyliśmy Oddział Rynku Pierwotnego, który zajmuje się wyłącznie sprzedażą mieszkań bezpośrednio od deweloperów. W ofercie rynku pierwotnego posiadamy ok. 200 inwestycji z Krakowa i najbliższych okolic (m. in. Zielonki, Wieliczka, Niepołomice, Wielka Wieś) Dysponujemy szeroką bazą klientów poszukujących nieruchomości. Atrakcyjna oferta! Kontakt: 688-880-252 Kraków, ul. Grabowskiego, Śródmieście, Śródmieście, Stare Miasto, Śródmieście, Śródmieście, Śródmieście, Śródmieście, Śródmieście
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
67 m²
3 250 zł
12.09.2017
Do wynajęcia od września,unikatowe 3pok. mieszkanie znajdujące się w Centrum Krakowa przy ul.Szlak na Starym Mieście . LOKALIZACJA: Lokalizacja ta zapewnia doskonały dostęp do wszelkich atrakcji oferowanych przez centrum Krakowa. W odległości 5 minut spacerem znajdują się Planty, Rynek Główny oraz Galeria Krakowska. W okolicy mnóstwo sklepów, restauracji i punktów usługowych. Doskonałą komunikację zapewnia bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych: Pędzichów, Nowy Kleparz oraz Politechnika. Bardzo blisko jest również do dworca PKP i PKS. MIESZKANIE: Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze kamienicy z 1910 roku.Dodatkowym jego atutem jest przynależący do niego taras.Mieszkanie ma powierzchnię 67m2 ,jest w pełni wyposażone i umeblowane.Wykończone zostało w nowoczesny sposób w bardzo wysokim standardzie (w całym mieszkaniu deska podłogowa ). W jego skład wchodzą pokój dzienny połączony z kuchnią , główna sypialnia ,pokój gościnny (sypialnia nr 2 ) z wyjściem na zaciszny taras, łazienka ,przestronny hol . Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty : SALON: kompleks wypoczynkowy,kącik jadalny (stół oraz krzesła) ,TV ,zestaw kina domowego,nowoczesne lampy sufitowe KUCHNIA: meble w zabudowie,zlewozmywak,piekarnik,lodówka,zmywarka SYPIALNIA: duże 2os. łózko,zabudowane szafy oraz szafki,kącik wypoczynkowy,komoda,lustro SYPIALNIA NR 2 : rozkładana sofa,ogromna szafa w zabudowie,biurko,pralka ŁAZIENKA: umywalka, toaleta, kabina prysznicowa, szafka,lustro Wirtualna wizyta: *** UWAGI: -mieszkanie w pełni wyposażone (sprzęty RTV i AGD ) : zestaw kina domowego,telewizor itp. - mieszkanie bardzo słoneczne i przestronne - możliwość parkowania samochodu przed budynkiem po uzyskaniu karty mieszkańca CENA: 3250 zł czynsz najmu + opłaty za media ok. 750 zł przy 2 osobach (w tym woda,gaz,prąd, telewizja, internet) Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację Kontakt do Brokera: Robert Grabiec +48 733 887 575 robert.grabiec @ privatehousebrokers.pl For rent from September, unique 2-bedroom. apartment located in the center of Krakow at Szlak street in the Old Town. LOCATION: The location provides excellent access to all the attractions offered by the city center. Within 5 minutes walk are Planty, Main Market Square, and Krakow Gallery. The area full of shops, restaurants and services. Excellent communication provides proximity to bus and tram stops: Pędzichów, New Kleparz and the University. It is also very close to the train station and bus station. APARTMENT: The apartment is on the 3rd floor of a building from the 1910.An advantage of the apartment is that it has a terrace.Apatment has a surface of 67m2, is fully equipped and finished to a high standard. It consists of a living room with kitchen, master bedroom, living room (bedroom 2) with access to the secluded terrace, bathroom, spacious lobby. The apartment is furnished and equipped with all the necessary equipment: LIVING ROOM: holiday complex, dinette (table and chairs), TV, home theater, modern ceiling lights KITCHEN: furniture in the building, sink, oven, refrigerator, dishwasher BEDROOM: large 2 person. Bed Policy, fitted wardrobes and cupboards, a seating area, dresser, mirror BEDROOM No. 2 :sofa beds, a large built-in wardrobe, desk, washing machine BATHROOM: sink, toilet, shower, cabinet, mirror virtual visit: *** .com / watch? v = 34Lh4QPqkno
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
52 m²
1 800 zł
16.09.2017
LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się przy ulicy Orlińskiego na nowym Osiedlu Avia w dzielnicy Czyżyny. Nieopodal są płace zabaw, żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy, Kościół, przychodnia, Politechnika Krakowska, AWF, Park Lotników, TAURON ARENA, galeria handlowa Czyżyny, centrum handlowe M1. W pobliżu znajdują się takie ulice jak: m. in. Stella Sawickiego, Aleja Jana Pawła II, Okulickiego, Medweckiego. Osiedle posiada bardzo dobre połączenie z centrum oraz pozostałą częścią Krakowa. MIESZKANIE Mieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z: - dwóch przestronnych sypialni - osobnej kuchni - łazienki Kuchnia jest wyposażona w płytę indukcyjną, piekarnik, lodówkę z zamrażarką, zlewozmywak, stół z krzesłami. W łazience jest prysznic, WC, umywalka, pralka. Sypialnie będą wyposażone w łóżka oraz szafę. Mieszkanie posiada również balkon. Istnieje możliwość doposażenia mieszkania na prośbę najemcy. Mieszkanie jest nowe, możesz być pierwszym najemcą! CENA 1800 zł odstępne dla właściciela + 370 zł czynsz administracyjny (opłata za ciepłą i zimną wodę, wywóz śmieci, ogrzewanie) + około 50 zł opłata za prąd Polecam i zapraszam do oglądania Paulina Pitaś tel: 536160817 LOCATION The apartment is on the street Orlińskiego on a new housing estate in the district Avia Czyżyny. Nearby are playgrounds, nurseries, kindergartens, schools, shops, church, clinic, Cracow University of Technology, Physical Education, Aviators Park, TAURON ARENA, Czyżyny shopping mall, shopping center M1. Nearby are such streets as: m. In. Stella Sawicki, avenue John Paul II, Okulickiego, Medweckiego. The estate has a very good connection to the center and the rest of the Krakow. FLAT Apartment with an area of ​​52m2 consists of: - two spacious bedrooms - separate kitchen - bathroom Kitchen is equipped with induction hob, oven, refrigerator, freezer, sink, table and chairs. The bathroom has a shower, toilet, sink, washing machine. Bedrooms are equipped with beds and a wardrobe. The apartment has a balcony. There is a possibility of retrofitting the apartment at the request of the tenant. The apartment is new, you can be the first tenant! CENA 1800 zł odstępne owner + 370 zł administration fee (the fee for hot and cold water, garbage, heating) + 50 zł charge current I recommend and invite you to watch Paulina Pitas tel: 536 160 817 2699/4766/oms
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
35 m²
1 400 zł
14.09.2017
OKAZJA! Do wynajęcia OD ZARAZ dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 (2 pokoje - całkowita powierzchnia to 55m2) w cichej okolicy przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. LOKALIZACJA: Osiedle Kuźnica Kołłątajowska położone jest w jednej z najbezpieczniejszych i najspokojniejszych dzielnic Krakowa. Na osiedlu sklep lewiatan, przedszkole, restauracja i w bezpośrednim sąsiedztwie przystanek autobusowy bardzo dobrze skomunikowany z każdą częścią miasta. Ponadto bardzo wygodny dojazd samochodowy. MIESZKANIE: Dwupoziomowy apartament znajduje się na ostatnim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2007 roku. Mieszkanie składa się z otwartej kuchni połączonej z jasnym salonem, łazienki, dużej przytulnej sypialni usytuowanej na drugim poziomie oraz balkonu. Dużym atutem jest garderoba znajdująca się tuż obok sypialni oraz pojemna szafa w zabudowie, w której dyskretnie pomieszczą się wszelkie niezbędne rzeczy. Do mieszkania należy także niewielka piwnica. Osiedle ogrodzone z wjazdem przez bramę na pilota, do dyspozycji mieszkańców wiele miejsc parkingowych. WIRTUALNA WIZYTA: *** CENA: Czynsz najmu 1400 PLN + dodatkowe opłaty około 350 PLN Zapraszam do oglądania. Kontakt do agenta: Damian Chmiel +48 570 347 113 damian @ nowodworskiestates.pl OCASSION! Beautiful, duplex apartment, surface 55 m2, in quiet area at Kuźnicy Kołłątajowskiej street for rent! LOCATION: Housing Kuźnica Kołłątajowska is located in one of the safest and most peaceful districts of Krakow, Krowodrza . Nearby there are kindergarten , dentist, Leviatan market, fitness club and much more points of services . Within 15 minutes you can get to Galeria Krakowska , IKEA or shopping center Krokus, next to which are the Water Park and Multikino cinema. Travel by car to Nowa Huta and Zabierzów Business Park is fast and easy. To the city center you can easily get by bus, lines 115, 137, 217, 257, 277, 437. That is the perfect place for everyone who appreciates comfort, quiet and safety. APARTMENT: Duplex flat is located on the last floor in well maintained, 3-storeyed block from 2007. Apartment is finished in high standard and consists of open kitchen connected with bright living room, bathroom and cosy bedroom located on the second level and balcony. An additional advantage is the dressing-room next to the bedroom and big built-in wardrobe. Flat also has a small basement. On the area of fenced building there are many free and safe parking places. Rent : 1300 PLN + Administrative rent : 120 PLN (including garbage, maintenance of common areas, repair fund) Addition charges for electricity, gas, water, (according to consumption) VIRTUAL VISIT: *** I highly recommend and encourage you to watch. Contact: Damian Chmiel +48 570 347 113 damian @ nowodworskiestates.pl
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
55 m²
2 800 zł
Dziś o 02:54
Do wynajęcia funkcjonalny, przytulny apartament przy ulicy Rakowickiej w inwestycji Novum. LOKALIZACJA Ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków (restauracje, puby, zabytki a także sklepy i lokale usługowe). Lokal mieszkalny mieści się w pięknej, nowoczesnej oddanej do użytku w 2014 roku inwestycji Apartamenty Novum. Jakość materiałów użytych do wykończeń, a także udogodnienia i technologie zastosowane wewnątrz budynków stanowią o wyjątkowości tego projektu. W najbliższej okolicy znajdują się: Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny, Galeria Krakowska oraz wspomniane liczne lokale handlowo-usługowe oraz kościół. Pod względem komunikacji, autobusy i tramwaje odjeżdżające z Ronda Mogilskiego oraz Dworca Głównego zapewnią bezpośredni dojazd w każdy rejon miasta. APARTAMENT Apartament o powierzchni 55m2 znajduje się na 2 piętrze budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz miejscem na jadalnię, osobnej sypialni, łazienki z wanną oraz dużej loggi. Mieszkanie jest w pełni wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty (m. in. zmywarka oraz pralka). Wykończone jest z wysokiej klasy materiałów. Duże okna zapewniają bardzo dobre doświetlenie mieszkania. W sypialni 2 pojedyncze łóżka z możliwością połączenia w jedno duże łózko dwuosobowe. Dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Ogrzewanie z sieci miejskiej zapewnia stałe koszty eksploatacyjne. CENA: Czynsz najmu: 2800 zł + czynsz administracyjny: 350 zł + prąd oraz Internet/TV ok. 100 zł. Możliwość wynajęcia miejsca w garażu podziemnym za 200 zł miesięcznie. WIRTUALNA WIZYTA *** FILM O INWESTYCJI *** Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania! Kontakt do Agenta: Kamil Pytel +48 537 883 284 kamil.pytel @ privatehousebrokers.pl For rent a beautiful apartment at the Rakowicka street in Novum Apartments development. LOCATION Street Rakowicka is in the center of the city, close to everything what Cracow has to offer (restaurants, pubs, monuments as well as shops and commercial premises). The restaurant is locaed in a beautiful, modern building open in 2014 in development Apartments Novum. In the vicinity are: University of Economics, Central Station, Cracow Gallery, numerous retail and services and church. In terms of communication, buses and trams departing from the Roundabaut Mogilskie and the main railway station offers direct access to every area of ​​the city. APARTMENT Apartment with 55 square meters of area is located on the 2th floor of the building. The apartment consists of living room with kitchenette and place for dining room, separate bedroom, bathroom with bath and big loggia. The apartment is fully equipped with all the necessary equipment (like dishwascher or wasching machine). It is finished with high quality materials. Large windows provide excellent lighting in the apartment. In bedroom 2 single beds with the possibility of the connection in one big double bed. In addition, the apartment includes a place in the underground garage. PRICE: Rent: 2800 PLN + administrative rent: 350 PLN + electricity and Internet/TV around: 100 PLN. Possibility of rent the place in underground garage for 200 PLN per month. VIRTUAL VISIT *** FILM ABOUT THE DEVELOPMENT *** We would highly recommend! Contact the Agent: Kamil Pytel +48 537 883 284 kamil.pytel @ privatehousebrokers.pl
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
98 m²
3 500 zł
Wczoraj o 13:04
NowodworskiEstates prezentuje ofertę trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w kameralnej, odnowionej kamienicy przy ul. Kieleckiej w Krakowie. LOKALIZACJA: Ul. Kielecka to doskonały adres dla osób, które pragną mieszkać w spokojnym, pełnym zieleni miejscu, nie rezygnując z bliskości atrakcji, jakie oferuje centrum Krakowa. Dzięki pełnej infrastrukturze miejskiej, możliwy jest szybki dojazd do wszystkich najważniejszych miejsc i szlaków komunikacyjnych Krakowa - przystanki tramwajowo-autobusowe 'Rondo Mogilskie'. Kilka minut zajmie nam spacer do Galerii Krakowskiej oraz na Dworzec Główny. Dzięki temu, że blok znajduje się w trzeciej linii zabudowy zapewniony macie Państwo pełen komfort oraz ciszę. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy wszystko co nam do życia potrzeba! MIESZKANIE: Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, dwóch łazienek, przedpokoju, kuchni i balkonu. Kuchnia oraz łazienki całkowicie umeblowane oraz wyposażone i umeblowane. W przedpokoju przestronna szafa w zabudowie. Pokoje nieumeblowane - ewentualne umeblowanie pozostaje w gestii najemcy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, dwupiętrowej odrestaurowanej kamienicy. Ogrzewanie nowoczesnym piecem dwufunkcyjnym gazowym. WIRTUALNA WIZYTA: *** KOSZT: 3500zł + 500zł (czynsz administracyjny) + prąd, gaz woda. Istnieje możliwość wystawienia FV. KONTAKT DO AGENTA: Radosław Góral +48 791 571 835 radoslaw @ nowodworskiestates.pl Nowodworski Estates presents an offer of a three-room apartment located in an intimate, renovated tenement house at ul. Kielecka in Cracow. LOCATION: Ul. Kielce is a perfect address for those who want to live in a quiet, green place, without giving up on the proximity of Krakow's city center. Thanks to the full infrastructure of the city, it is possible to quickly reach all the most important places and routes of Krakow - tram and bus stops 'Rondo Mogilskie'. A few minutes will take you to the Krakowska Gallery and the Main Railway Station. Thanks to the fact that the block is located in the third building line, you have full comfort and silence. In the immediate vicinity we will find everything we need for life! APARTMENT: The apartment consists of three independent rooms, two bathrooms, an anteroom, a kitchen and a balcony. Kitchen and bathroom fully furnished and equipped and furnished. In the hallway a spacious built-in wardrobe. Unfurnished rooms - the furnishings are left to the tenant. The apartment is located on the first floor, a two-storey renovated townhouse. Heating with a modern dual-function gas oven. VIRTUAL VISIT: *** COST: 3500zł + 500zł (administrative rent) + electricity, gas water. It is possible to issue FV. CONTACT TO AGENT: Radosław Góral +48 791 571 835 radoslaw @ nowodworskiestates.pl
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
65 m²
5 300 zł
14.09.2017
Do wynajęcia nowoczesny oraz designerski apartament o powierzchni 65m2 przy ulicy Rakowickiej w Apartamentach Novum! LOKALIZACJA: Ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków (Restauracje, Puby, Zabytki a także sklepy i lokale usługowe). Lokal mieści się w pięknej, nowoczesnej, oddanej do użytku w 2014 roku inwestycji Apartamenty Novum. Jakość materiałów użytych do wykończeń, a także udogodnienia i technologie zastosowane wewnątrz budynków stanowią o wyjątkowości tego projektu. W najbliższej okolicy znajdują się: Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny, Galeria Krakowska, liczne lokale handlowo-usługowe, kościół. Pod względem komunikacji, autobusy i tramwaje odjeżdżające z Ronda Mogilskiego oraz Dworca Głównego zapewnią bezpośredni dojazd w każdy rejon miasta. APARTAMENT: Prezentowany apartament mieści się na drugim piętrze inwestycji. Na powierzchni 65m2 mamy do dyspozycji salon wraz z aneksem kuchennym, dwie osobne sypialnie, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz hol. Kuchnia została wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty. UWAGI: - nowa inwestycja z 2014r. - Inwestycja chroniona, monitorowana, w budynku cichobieżne windy i recepcja - mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone - mieszkanie w idealnym stanie, praktycznie nieużywane - dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym WIRTUALNA WIZYTA: *** CENA: 5300 PLN + 200 PLN garaż podziemny + 460 PLN czynsz administracyjny + prąd wg zużycia Czynsz administracyjny zawiera zaliczkę za: wodę, ogrzewanie, ochronę, wywóz śmieci i utrzymanie części wspólnych. Gorąco polecam i zachęcam do oglądania tej niezwykłej nieruchomości! Kontakt do agenta: Marcin Gosławski +48 537 883 282 marcin @ nowodworskiestates.pl For rent a modern and design apartment with an area of 65m2 on Rakowicka Street in Novum Apartments! LOCATION: Rakowicka street, close the city center, close to everything Krakow has to offer (restaurants, pubs, monuments as well as shops and commercial premises). The restaurant is housed in a beautiful, modern building open in 2014. Investment Apartments Novum. The quality of materials used for finishes, as well as facilities and technologies used inside buildings constitute the uniqueness of this project. In the vicinity are: University of Economics, Central Station, Galeria Krakow, numerous retail and services, church. In terms of communication, buses and trams departing from the Mogilskie and the main railway station offers direct access to any area of ​​the city. APARTMENT: Presented apartment is located on the third floor of investment. On the surface of 65,34m2 we have to our disposal a kitchenette with a living room, two separate bedrooms, bathroom and hall. The kitchen will be equipped with all necessary utensils. ATTENTIONS: - New Investment from 2014 - Investment Protected, monitored in the building silent elevators and reception - The apartment finished to a high standard, fully equipped - The apartment in ideal condition, looked like unused - Available parking space in the underground garage VIRTUAL VISIT: *** PRICE: 5300 PLN + 200 PLN parking place in garage + 460 PLN administrative rent + electricity according to consumption Administrative rent includes the advance payment for the following: water, heating, security, garb
Więcej gumtree.pl
20 m²
1 100 zł
07.09.2017
Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie (20m2), Kraków Śródmieście, al. 29-Listopada. Mieszkanie po remoncie, odświeżone, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju oraz z ogródka. W pełni umeblowane(nowe meble), sprzęt AGD, drzwi antywłamaniowe. Piec akumulacyjny z programatorem, termostatem. Okolica bardzo dobrej lokalizacji (ok 15 minut spacerkiem), Dworzec Główny, Galeria Krakowska, Politechnika Krakowska, sklepy spożywcze, bankomat, piekarnia, duża ilość linii autobusowych, Uniwersytet Rolniczy. Cena najmu 1100 razem z czynszem, plus prąd, woda. KONTAKT: KASIA Naszym atutem jest profesjonalna i rzetelna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Działamy na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie, którym chętnie służymy klientom. Naprawdę warto! Naszym atutem jest profesjonalna i rzetelna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta. W ofercie rynku pierwotnego posiadamy ok. 200 inwestycji z Krakowa i najbliższych okolic (m. in. Zielonki, Wieliczka, Niepołomice, Wielka Wieś) Dobra lokalizacja! Kontakt: 688-880-389 Kraków, al. 29 Listopada, Śródmieście, Śródmieście, Prądnik Czerwony, Grzegórzki
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
44 m²
2 500 zł
09.09.2017
TYLKO W NOWODWORSKIESTATES! Do wynajęcia dwupokojowy, luksusowy apartament 44m2 z balkonem, znajdujący się na III piętrze w kameralnym budynku z 2015 roku - z windą, portiernią, ogrzewaniem MPEC i parkingiem podziemnym - położony w ścisłym centrum miasta. 750 metrów od Rynku Głównego, 200 metrów od Plant i 400 metrów od Dworca Głównego oraz Galerii Krakowskiej ! LOKALIZACJA: Apartamentowiec położony jest na Starym Mieście - w ścisłym centrum Krakowa (ul. Św. Łazarza). Usytuowany w pobliżu przystanków tramwajowych i autobusowych umożliwiających szybki dojazd do każdego punktu na mapie Krakowa. 3 minuty pieszej wędrówki od Hali Targowej oraz Ronda Grzegórzeckiego, 8 minut od Galerii Krakowskiej. Odległość od Rynku Głównego, wysoki standard budynku, poziom wykończenia mieszkania sprawia, że nieruchomość jest jedyna w swoim rodzaju. MIESZKANIE: Apartament znajduje się na III piętrze - budynku z 2015 roku z windą. Jest świeżo wykończony najwyższej jakości materiałami i wyposażony w ogrzewanie miejskie MPEC. Jego całkowita powierzchnia to 44m2 i składa się na nią: - Hol wejściowy - Piękna łazienka z dużą wanną, pralką, WC i wszystkimi niezbędnymi sprzętami - Salon z zestawem mebli wypoczynkowych, częścią jadalnianą, telewizorem i stolikiem kawowym - Aneks kuchenny - w pełni wyposażony w wysokiej klasy sprzęty (zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, lodówko zamrażarka i meble w zgrabnej zabudowie). - Sypialnia z dużym dwuosobowym łóżkiem, biurkiem do pracy i bezpośrednim wyjściem na balkon - oddzielona została wysokiej jakości przesuwną szklaną ścianą. - Balkon z widokiem na cichy dziedziniec budynku. DODATKOWE INFORMACJE: - Budynek z 2015 roku z ogrzewaniem miejskim MPEC, parkingiem podziemnym - bez gazu WIRTUALNA WIZYTA: *** CENA: 2500 PLN czynsz najmu + 420 PLN czynsz administracyjny* + prąd wg zużycia (ok. 80-100 PLN) *w czynszu administracyjnym zawarte opłaty za ogrzewanie, wodę ciepłą i zimną, utrzymanie części wspólnych i śmieci ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA. Kontakt do Agenta: Damian Chmiel +48 570 347 113 damian @ nowodworskiestates.pl ONLY IN NOWODWORSKIESTATES! For RENT new luxury apartment 44m2 with a balcony, located on the third floor in an building from 2015 y - with elevator, concierge, urban heating MPEC and underground garage - located in the city center ... 750 meters from the main square market, 200 meters from Planty and 400 meters from the Dworzec Główny and Galeria Krakowska! LOCATION: The apartment is located in the Old Town - in the center of Kraków (ul. Św. Łazarza). Situated near the tram and bus stops allowing quick access to any point on the map of Kraków. 3 minutes walk from the Hala Targowa and Rondo Grzegórzeckie, 8 minutes walk from Galeria Krakowska. APARTMENT: The apartment is located on the third floor - the building from 2015y. It is newly finished high quality materials and equipped with urban heating MPEC. Its total area is 44m2 and it consists of: - Entrance hall - beautiful bathroom with large bathtub, washing machine, toilet and all the necessary utensils - Lounge with a set of living room furniture, dining area, a TV and a coffee table - Kitchen - fully equipped (dishwasher, oven, hob, fridge freezer and furniture in a slim building). - Part of the bedroom with a large double bed, a work desk and a direct exit to the balcony - separated was milky glass letting in plenty of light (not visible in the photographs). - Balcony overlooking a quiet courtyar
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
80 m²
3 800 zł
Dziś o 02:43
Do wynajęcia,przestronny apartament w nowo oddanej do użytku inwestycji "Apartamenty Novum" znajdującej się przy ul.Rakowickiej. LOKALIZACJA: Ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków (Restauracje, Puby, Zabytki a także sklepy i lokale usługowe). Lokal mieści się w pięknej,nowoczesnej oddanej do użytku w 2014 roku inwestycji Apartamenty Novum.Jakość materiałów użytych do wykończeń a także udogodnienia i technologie zastosowane wewnątrz budynków stanowią o wyjątkowości tego projektu. W najbliższej okolicy znajdują się: Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny, Galeria Krakowska, liczne lokale handlowo-usługowe, kościół. Pod względem komunikacji, autobusy i tramwaje odjeżdżające z Ronda Mogilskiego oraz Dworca Głównego zapewnią bezpośredni dojazd w każdy rejon miasta. Film o inwestycji: *** APARTAMENT: Mieszkanie o powierzchni 80m2 znajduje się na 3 piętrze budynku. Składa się z przedpokoju,łazienki,toalety, 2 sypialni oraz salonu połączonego z kuchnią. KUCHNIA: lodówka z zamrażarką ,zmywarka,zlewozmywak,meble w zabudowie,piekarnik,płyta indukcyjna ŁAZIENKA: wanna, toaleta, umywalka,pralka, grzejnik drabinkowy SALON: komfortowa sofa, komoda, stół + krzesła, schowek SYPIALNIA 1: małżeńskie łóżko oraz szafa, komoda SYPIALNIA 2: szafa,łóżko UWAGI: -Nowa inwestycja -Inwestycja chroniona,monitorowana,w budynku cichobieżne windy -Do mieszkania przynależą komórka lokatorska oraz miejsce w garażu podziemnym CENA: 3800 PLN czynsz najmu + 700 PLN czynsz administracyjny * +prąd (według zużycia) + 200 PLN (garaż + komórka lokatorska - opcjonalnie ) *w czynszu administracyjnym zawarte zaliczki na :ogrzewanie,wodę,wywóz śmieci,utrzymanie części wspólnych,ochronę Serdecznie polecam i zachęcam do oglądania. Kontakt do agenta: Robert Grabiec +48 733 887 575 robert.grabiec @ privatehousebrokers.pl For rent, spacious apartment in the new investment "Novum Apartments" located at Rakowicka street. LOCATION: Rakowicka street, the very center of the city, close to everything that Krakow has to offer (Restaurants, Pubs, monuments as well as shops and commercial premises). The flat is in a beautiful, modern building open in 2014 investment "Novum apartments".High quality of materials used for finishes and amenities and also technologies used inside buildings constitute the uniqueness of this project. In the immediate vicinity are University of Economics, Main Train Station, Krakow Gallery, numerous retail and services, church. In terms of communication, buses and trams departing from Rondo Mogilskie and the Central Station will provide direct access to every area of ​​the city. Movie about the investment: *** APARTMENT: Apartment has an area of 80m2 and it is located on the 3rd floor . It consists of an entrance hall, bathroom,toilet, 2 bedrooms and living room with kitchen. KITCHEN: fridge with freezer, dishwasher, sink, furniture in the building, oven, induction hob BATHROOM: bathtub, toilet, sink, ladder radiator,washing machine LIVING ROOM: comfortable sofa, chest of drawers, table + 4 chairs and many other accessories BEDROOM 1:double bed and a big wardrobe, chest of drawers BEDROOM 2: 2 person bed, wardrobe NOTES: -The new investment -Investment protected, monitored in the building silent elevators, air -conditioned apartment -storage space and the place in the underground garage belongs to the apartment PRICE: 4800 PLN rent for the owner + 700 PLN administrative rent * + electricity (according to consumption) + 200 PL
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
65 m²
2 700 zł
Dziś o 02:28
Do wynajęcia od zaraz piękne, trzy-pokojowy apartament znajdujące się w kompleksie apartamentowym Garden Residence, przy ulicy Przemysłowej w Krakowie. BUDYNEK: Apartamenty Garden Residence są jednym z najbardziej interesujących i niepowtarzalnych projektów architektonicznych realizowanych na krakowskim Zabłociu. Znajduje się w nim m.in. - Przestronny ogród wewnętrzny o powierzchni 7.000 m2. - Centrum SPA & Wellnes w o łącznej powierzchni 2.300 m2 (największe w zespole rezydencjalnym), w skład którego wejdą m.in. nowoczesne sale fitness, siłownia i gabinety odnowy biologicznej. -Basen z regulowaną temperaturą i gwarantowaną jakością wody. -Stylowe kawiarnie i funkcjonalne zaplecze usługowe. -Nowoczesny system monitoringu i profesjonalna ochrona. LOKALIZACJA: Doskonałe położenie pomiędzy dwoma mostami drogowymi (Mostem Kotlarskim i Mostem Powstańców Śląskich) , Garden Residence zapewnia możliwość szybkiego dojazdu samochodem do Centrum Miasta, dworca kolejowego i autobusowego oraz tras wylotowych w kierunku Rzeszowa, Zakopanego, Katowic i Warszawy. Atutem jest również rozbudowana sieć komunikacji miejskiej (w tym nocnej) w rejonie Zabłocia. Do dyspozycji mieszkańców, zaledwie w odległości kilkuset metrów od Garden Residence jest 18 linii autobusowych i tramwajowych umożliwiające bezpośrednie połączenia do wszystkich dzielnic miasta i dworców. W niedużej odległości mieści się największa krakowska uczelnia prywatna- Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. APARTAMENT: Apartament posiada bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, został zaprojektowany z troską o detale. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, strefy kuchennej połączonej z jadalnią, dwóch sypialni, łazienki. W salonie znajduje się komfortowy narożnik, stolik kawowy, oraz TV. Kuchnia wyposażona została w piekarnik, okap, zlewozmywak, meble w zabudowie kuchennej. Dwie sypialnie, w pierwszej znajduje się łóżko, w drugiej kanapa z funkcją spania. W łazience znajduje się wanna z szybą prysznicową, WC oraz umywalka, pralka. WIRTUALNA WIZYTA: *** CENA: 2700 zł PLN czynsz najmu + 500 zł czynsz administracyjny*+ prąd. *W czynszu zawarte są opłaty za wodę, CO, wywóz śmieci, ochronę, fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych. Kontakt do Agenta: Karol Korczok +48 694 788 711 kkorczok @ privatehousebrokers.pl For rent immediately beautiful, two bedroom apartment in a Garden Residence apartment complex,Przemysłowa street in Krakow. Building: Garden Apartment Residence is one of the most interesting and unique architectural designs implemented in Krakow Zabłocie. It features, among others - A spacious internal garden area 7.000 m2. - SPA & Wellness Center a total water surface of 2.300 m2 (the largest in the team rezydencjalnym), comprising a such a modern fitness room, gym and spa. -Swimming pool with a temperature-controlled water quality and guaranteed. -Stylish cafes and functional service base. -The modern system of monitoring and professional security. Location: Excellent location between two road bridges (Bridge and Bridge Kotlarskim Silesian Insurgents), Garden Residence provides a quick way by car to downtown, bus and train stations and roads leading in the direction of Rzeszów, Zakopane, Katowice and Warsaw. The advantage is also an extensive network of public transport (including night) in the area Zabłocie. The guests, just a few hundred meters from the Garden Residence is a 18 bus and tram lines for direct connections to all parts of the city and stations. In close proximity is the largest private university in Cracow, Cracow University of them. Modrzewski. Apart
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
66 m²
3 900 zł
18.09.2017
Do wynajęcia nowoczesny 3pok. apartament o powierzchni 66m2 w Apartamentach Novum przy ulicy Rakowickiej. LOKALIZACJA: Ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko co ma do zaoferowania Kraków (Restauracje, Puby, Zabytki a także sklepy i lokale usługowe). Lokal mieści się w pięknej, nowoczesnej, oddanej do użytku w 2014 roku inwestycji Apartamenty Novum. Jakość materiałów użytych do wykończeń, a także udogodnienia i technologie zastosowane wewnątrz budynków stanowią o wyjątkowości tego projektu. W najbliższej okolicy znajdują się: Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny, Galeria Krakowska, liczne lokale handlowo-usługowe, kościół. Pod względem komunikacji, autobusy i tramwaje odjeżdżające z Ronda Mogilskiego oraz Dworca Głównego zapewnią bezpośredni dojazd w każdy rejon miasta. APARTAMENT: Prezentowany apartament mieści się na piątym - ostatnim piętrze inwestycji. Na powierzchni 66m2 mamy do dyspozycji salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, dwie osobne sypialnie, łazienkę, praktyczne pomieszczenie gospodarcze oraz przedpokój. Kuchnia zostanie wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty. Apartament był wykończony pod okiem architekta i jest gotowy do zamieszkania. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. UWAGI: - nowa inwestycja z 2014r. - Inwestycja chroniona, monitorowana, w budynku cichobieżne windy i recepcja - mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone - mieszkanie w idealnym stanie, nigdy nie używane - miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie WIRTUALNA WIZYTA: *** CENA: 3900 PLN + 670 PLN czynsz administracyjny + prąd wg zużycia Czynsz administracyjny zawiera zaliczkę za: wodę, ogrzewanie, ochronę, wywóz śmieci i utrzymanie części wspólnych Do dyspozycji najemcy jest miejsce w garażu podziemnym w cenie Kontakt do Brokera: Robert Grabiec +48 733 887 575 robert.grabiec @ privatehousebrokers.pl For rent a modern and design apartment of the area of ​​66m2 at Rakowicka Street in Novum Apartments! LOCATION: Rakowicka Street - close to the city center, close to all that Cracow has to offer (Restaurants, Pubs, Monuments, shops and services). The property is located in a beautiful, modern, completed in 2014 Apartments Novum. The quality of the materials used for the finishes, as well as the facilities and technologies used indoors, make this project unique. In the immediate vicinity there are: University of Economics, Main Railway Station, Krakow Gallery, numerous shopping and services, church. In terms of communication, buses and trams departing from Mogilskie Rondo and Central Station will provide direct access to every city area. APARTMENT: Presented apartment is located on the fifth - the last floor of the investment. On the area of ​​66m2 we have a living room with kitchenette and balcony, two separate bedrooms, bathroom, practical utility room and an entrance hall. The kitchen will be equipped with all the necessary equipment. The apartment was finished under the architect's supervision and is ready for occupancy. The apartment has a parking space in the underground garage. COMMENTS: - new investment from 2014r. - Protected investment, monitored, in a quiet elevator and reception building - apartment finished to a high standard, fully equipped - apartment in perfect condition, never used - parking space in the underground garage for the price VIRTUAL VISIT: ***
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
65 m²
2 900 zł
18.09.2017
Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny apartament o powierzchni 65m2 w nowej inwestycji Grzegórzecka 77 LOKALIZACJA: Osiedle zlokalizowane jest w centralnej części Krakowa, w dzielnicy Grzegórzki 2km od Rynku Głównego oraz 280 metrów od bulwarów wiślanych. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne tereny zielone, m.in. Bulwary Wiślane – wymarzone miejsce do spacerów, uprawiania sportu, rodzinnego wypoczynku. Mieszkanie w Śródmieściu to także łatwy dostęp do pełnej infrastruktury – sklepów, galerii handlowych, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół i uczelni wyższych. W promieniu kilku kilometrów- Galeria Kazimierz, C.H. Plaza, M1 i Galeria Krakowska. Kolejnym atutem lokalizacji jest bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, a także Ronda Grzegórzeckiego, które stanowi ważny węzeł komunikacyjny miasta. Dobrze skomunikowana lokalizacja to ogromna oszczędność czasu MIESZKANIE: Znajduje się na 4 piętrze, na które dostaniemy się przy pomocy cichobieżnej windy. Inwestycja i budynek oddane do użytku w 2015 roku. Powierzchnia prezentowanej nieruchomości to 65m2, w której skład wchodzą dwie sypialnie, salon połączony z częścią kuchenną, duży przedpokój, łazienka , toaleta oraz balkon. Istnieje także możliwość doposażenia apartamentu na potrzeby Najemcy. Nieruchomość jest także wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty RTV i AGD: KUCHNIA:piekarnik,płyta grzewcza, zmywarka, okap, lodówka z zamrażarką, mikrofalówka SALON: TV 40" ŁAZIENKA: pralko-suszarka Wirtualna wizyta: *** CENA: 2900 zł czynsz najmu + 200 zł - miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska + 480 zł - czynsz administracyjny (w tym: zaliczka na wodę ciepłą/zimną, ogrzewanie, utrzymanie części wspólnych itp.) + prąd (według zużycia) Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości. Kontakt do Brokera: Robert Grabiec tel. +48 733 887 575 robert.grabiec @ privatehousebrokers.pl Private House Brokers present, very spacious apartment with surface of 65m2 located in new investment "Grzegórzecka 77" LOCATION: Estate is located in the central part of Krakow, in the district called Grzegórzki- about 2km from the main square and 280 meters from the Vistula river boulevards. In the immediate vicinity of the estate there are many green areas, including Vistula Boulevards - ideal place for walking, sports, family kind of activity. The apartment in the city center gives an easy access to the complete infrastructure - shops, shopping malls, service outlets, medical centers, schools and universities. Within a few minutes- Galeria Kazimierz, CH Plaza, M1 and Krakowska Gallery. Another advantage of the location its the proximity of buses and trams stops- well communicated location is a huge time saver APARTMENT: Apartment is located on the 4th floor where you can get to using a silent elevator. It has 65m2 and it consists of two bedrooms, living room connected with kitchen area, big hallway, bathroom, toilet and balcony. Apartment was finished from high quality materials. There is a possibility to retrofit an apartment according to the Tenant needs. Property is also equipped with all necessary RTV,AGD equipment: KITCHEN:oven,induction hob, dishwasher,hood, fridge with freezer, microwave LIVING ROOM: TV 40" BATHROOM: washing machine with dryer Virtual visit: ***
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
41 m²
2 450 zł
07.09.2017
Telefon kontaktowy 665 444 900 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie Kraków, Stare Miasto, Apartamenty Novum, ulica Rakowicka. Mieszkanie o powierzchni 41 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z 2014 roku. Teren ogrodzony, strzeżony. Mieszkanie posiada balkon oraz ogródek. W salonie i sypialni antresola. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Kuchnia połączona z salonem. W łazience kabina prysznicowa, razem wc. Ogrzewanie centralne miejskie. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Możliwość wynajmu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 250 pln. Czynsz najmu 2450 pln + czynsz administracyjny ok. 450 pln (w tym ogrzewanie i woda) + media wg zużycia. Prowizja biura - jednomiesięczny czynsz najmu. W okolicy: ul. Lubomirskiego, Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Krakowska, Dworzec PKP, tramwaj. Więcej ofert mieszkań na sprzedaż i do wynajęcia w tej lokalizacji: www.duodom.com.pl. Przeglądaj również oferty nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Krakowie na stronie duodom na Facebooku. W ramach współpracy bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Udostępnij ::DODATKOWE INFORMACJE | Rodzaj budynku: nowe budownictwo | Ogrzewanie: miejskie | Komunikacja publ.: tramwaj | Teren ogrodzony: TAK | Opłaty w czynszu: administrowanie nieruchomością, woda, CO | Opłaty wg liczników: prąd | Garaż: miejsce postojowe w garażu podziemnym | Balkon: loggia | Tarasy: taras z ogródkiem | Powierzchnia balkonów/tarasów [m2]: 20 | Rok budowy: 2014 | Ilość pokoi: 2 | Wyposażenie pokoi: meble | Typ kuchni: aneks kuchenny - połączony z salonem | Rodzaj kuchni: z zabudową kuchenną | Wyposażenie kuchni: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta elektryczna | Typ łazienki: razem z wc | Wyposażenie łazienki: wanna, pralka | Typ kaucji: jednomiesięczna | ::LINK DO STRONY | *** ::KONTAKT DO AGENTA | Agnieszka Mikołajczyk | 665 444 900 | *** ::DANE BIURA | duodom | Łobzowska 57/108/lok. 6 | 31-139 Kraków | 660 444 902, 665 444 900 | www.duodom.com.pl Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Mikołajczyk (licencja nr: 5002)
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
59 m²
730 000 zł
13.09.2017
Mam dziś do zaoferowania Państwu niecodzienną okazję, mieszkanie z działającym " krótkim najmem" o powierzchni 59,5 m^2 w kamienicy mieszczącej się w samym sercu miasta. LOKALIZACJA: Budynek położony jest w ścisłym centrum Krakowa, zaledwie 2 minuty drogi od dworca autobusowego i stacji PKP oraz Rynku Głównego w sąsiedztwie plant, tuż przy Galerii Krakowskiej. BUDYNEK: Kamienica po remoncie elewacji . W budynku mieszczą się lokale komercyjne oraz w większości lokale mieszkalne pełniące funkcje apartamentów pod wynajem. MIESZKANIE: Położone na parterze od strony dziedzińca. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym,2 sypialnie oraz 2 łazienki. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty RTV i AGD. W cenie znajduje się kompleksowe wyposażenie. Wraz z profesjonalną obsługą mieszkanie to zasłużyło na ocenę 9,2/10 (ZNAKOMITĄ) na podstawie 3-letniej działalności na największych portalach wynajmu apartamentów. Doskonała lokalizacja, optymalna architektura i kompleksowe wykonanie sprawiają, iż jest to doskonała inwestycja dla Ciebie. WIRTUALNA WIZYTA: *** Kompleksowa oferta inwestycyjna: Do zaoferowania mam dla Państwa nie tylko świetnie usytuowany lokal, lecz wraz z nim precyzyjnie działający biznes. W skład oferty wchodzi również marka z wypracowaną renomą oraz aktualnymi rezerwacjami. Lokal nie potrzebuje "czasu" na rozruch i zdobycie popularności - jest świetnie działającym apartamentem z możliwością wynajmu zarówno całości jak i poszczególnych pokoi, co maksymalizuje rentowność, pozwalając na osiągnięcie optymalnej stopy zwrotu z zainwestowanego kapitału. Możliwość oddania lokalu operatorowi. Rentowność przy założeniach: *50% obłożenia w ciągu roku ok 180 dni bez lepiej płatnych okresów jak np. Sylwester *cena 450 zł ( za całość ) *koszt operatora 20% to 8,65%. CENA: 730 000PLN Czynsz: 200 PLN ________________________________________________________ Kredyt hipoteczny z NowodworskiEstates W NE posiadamy własny Dział Kredytowy. Współpracujemy bezpośrednio z 22 największymi bankami, spośród których najlepszą ofertę pomogą Ci wybrać nasi niezależni specjaliści. U nas możesz liczyć na najniższą marżę, profesjonalne doradztwo, przeprowadzenie krok po kroku przez całą procedurę kredytową i załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu. Już dziś zapytaj o szczegóły opiekuna oferty i weź najlepszy kredyt na rynku. Celem umówienia prywatnej wizyty zapraszam do kontaktu: KONTAKt DO AGENTA Wojciech Stożek +48 694 012 226 wojciech @ nowodworskiestates.pl I would like to offer you a unique opportunity -an apartment with a working (short lease) with an area of ​​59.5 m ^ 2 in a building located right in the heart of the city. LOCATION: The building is situated in the center of Krakow, 2 minutes from the bus station and the railway station, next to Galeria Krakowska. Nearby tram lines provide easy access to every corner of the city. BUILDING: A tenement house with restored facades. In the building there are mostly commercial premises and apartments for rent. HOUSE: Located on the ground floor and accessed from the courtyard, the apartment consists of a room with kitchenette, 2 bedrooms and 2 bathrooms. It is furnished and well-equipped, with all the necessary household appliances. Rated 9.2 / 10 (EXCELLENT) on the basis of a 3-year activity on the major portals. With its excellent location and optimal architecture, the flat is an exceptional investment opportunity for you. VIRTUAL VISIT: *** Compr
Więcej gumtree.pl
24 m²
2 450 zł
18.09.2017
Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy przy ul. Krakowskiej w Krakowie - lokalizacja lokalu w I czesci ul. Krakowskiej. Lokal frontowy o powierzchni 24m2 na który składa się jedno pomieszczenie plus zaplecze socjalne. Cena 2500PLN plus prad - w cenę wliczona woda, wywóz śmieci i ogrzewanie gazowe. lokal do adaptacji przez najemcę
Więcej gumtree.pl
3 pokoje
90 m²
2 500 zł
08.09.2017
Telefon kontaktowy 608 759 640 Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie Kraków, Stare Miasto, ulica Szlak. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia oddzielna. W łazience wanna, razem wc. Ogrzewanie indywidualne gazowe. Do mieszkania przynależy piwnica. Wysokość kaucji do ustalenia. Czynsz najmu 2500 pln + czynsz administracyjny ok. 500 pln + media wg zużycia. Prowizja biura - jednomiesięczny czynsz najmu. W okolicy: ul. Długa, Pawia, Politechnika Krakowska, Galeria Krakowska, tramwaj. Więcej ofert mieszkań na sprzedaż i do wynajęcia w tej lokalizacji: www.duodom.com.pl. Przeglądaj również oferty nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Krakowie na stronie duodom na Facebooku. W ramach współpracy bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Udostępnij ::DODATKOWE INFORMACJE | Rodzaj budynku: kamienica | Ogrzewanie: gazowe - piec dwufunkcyjny | Komunikacja publ.: tramwaj | Piwnica: TAK | Balkon: duży | Ilość pokoi: 3 | Wyposażenie pokoi: meble | Typ kuchni: oddzielna | Rodzaj kuchni: z zabudową kuchenną | Typ łazienki: razem z wc | Wyposażenie łazienki: wanna | Typ kaucji: do ustalenia | ::LINK DO STRONY | *** ::KONTAKT DO AGENTA | Piotr Głodek | 608 759 640 | *** ::DANE BIURA | duodom | Łobzowska 57/108/lok. 6 | 31-139 Kraków | 660 444 902, 665 444 900 | www.duodom.com.pl Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Agnieszka Mikołajczyk (licencja nr: 5002)
Więcej gumtree.pl

3-pok. 80 m2 2014 rok

Kraków , Małopolskie
3 pokoje
80 m²
4 300 zł
14.09.2017
Do wynajęcia 3-pokojowy apartament (80m2), Kraków ul. Rakowicka. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch osobnych pokoi, łazienki, przedpokoju. Z salonu wyjście na balkon. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym, w cenie wynajmu. Apartament wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty:w kuchni m. in płyta indukcyjna, piekarnik, lodówka, pralka, zmywarka. W przedpokoju szafy zabudowane, pokoje w pełni umeblowane. Lokalizacja doskonała pod względem infrastruktury handlowo-usługowej ( sklepy spożywcze, piekarnie, apteki, bankomaty), Spacerkiem ( ok 15 minut) Rynek Główny, do 5 minut Dworzec Główny, Galeria Krakowska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Cena 4300zł, czynsz 700zł (zawiera ogrzewanie, wodę, śmieci, fundusz remontowy, ochronę), plus prąd. KONTAKT: KASIA Poprowadzimy Państwa przez cały proces sprzedaży, zakupu lub wynajmu nieruchomości – od pierwszego kontaktu z naszym pracownikiem do finalizacji transakcji – podpisania aktu notarialnego lub umowy najmu. Gratis umowa przedwstępna, oraz zniżki na taksy notarialne. Serdecznie polecam! Cieszymy się zaufaniem klientów i partnerów biznesowych. Nasze usługi są kompleksowe i na najwyższym poziomie. Negocjuj cenę! Kontakt: 688-880-389 Kraków, ul. Rakowicka, Śródmieście, Śródmieście, Śródmieście, Grzegórzki
Więcej gumtree.pl
2 pokoje
44 m²
2 500 zł
15.09.2017
Nowe mieszkanie z wydzieloną sypialnią w wysokim standardzie wykończenia! 44 m2 przy ul. Św Łazarza! LOKALIZACJA: Apartamentowiec położony jest w ścisłym centrum Krakowa (ul. Św. Łazarza). Usytuowany w pobliżu przystanków tramwajowych i autobusowych umożliwiających szybki dojazd do każdego punktu na mapie Krakowa. 3 minuty pieszej wędrówki od Hali Targowej oraz Ronda Grzegórzeckiego, bądź też 8 minut od Galerii Krakowskiej. Bliskość Starego Miasta i Rynku Głównego sprawia, że lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. W sąsiedztwie inwestycji dominuje zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz zabudowa usługowa (kamienice). Dostęp do obiektów handlowo-usługowych jest bardzo dobry. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajduje się Galeria Kazimierz, Hala Targowa, a w odległości około 400 m Galeria Krakowska. W pobliżu zlokalizowane są szkoły, przedszkola nieco dalej tereny zielone jak Krakowskie Planty, Bulwary Wiślane, Krakowski Ogród Botaniczny i kompleks dydaktyczno-naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także nowoczesna bryła budynku kongresowego UJ. BUDYNEK: Piękny i nowoczesny budynek z garażem podziemnym, wykończony w wysokim standardzie. Budynek zaprojektowany został przez znanego architekta prof. Piotra Gajewskiego - co daje pewność powstania budynku z gwarancją najwyższej jakości i niepowtarzalną, nowoczesną architekturą. Budynek o konstrukcji żelbetowej, na ścianach poprzecznych w części tylnej i o konstrukcji mieszanej w części frontowej, będzie miał wysokość 6 kondygnacji. MIESZKANIE: Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu. Ekspozycja południowa. Okna, drewniane. Drzwi antywłamaniowe. Powierzchnia około 45 m2. Salon z aneksem kuchennym (20 m2), sypialnia (13 m2), łazienka (5 m2) i przedpokój (5 m2). Harmonijne połączenie nowoczesnej stylistyki i designu z funkcjonalnymi rozwiązaniami sprawia, iż studio jest piękne i komfortowe. Bardzo wysoki standard wykończenia i wyposażenia. Aneks kuchenny wyposażony w indywidualnie zaprojektowane meble kuchenne i sprzęt AGD (lodówko-zamrażarka, płyta ceramiczna, piekarnik elektryczny, okap, zmywarka). W salonie wygodna kanapa ze stolikiem kawowym, stół z krzesłami oraz TV. W aneksie sypialnianym wygodne łóżko i wiszące szafki. W łazience przestronna kabina prysznicowa z deszczownicą, WC i umywalka oraz ogrzewanie podłogowe. W przedpokoju pojemna szafa w zabudowie. Na podłogach deska, w kuchni, łazience i przedpokoju gresy. Materiały i sprzęt od najwyższej klasy producentów: m.in. Villeroy & Boch, Hans Grohe, Geberit, Bosch, Electrolux. Nowoczesne rozwiązania oświetleniowe cenionych firm takich jak Eglo czy Italux. Wyposażenie jest fabrycznie nowe i na gwarancji. CENA: Czynsz najmu: 2500 zł + czynsz administracyjny*: 350 zł + prąd * w czynszu administracyjnym: zaliczka na ogrzewanie (miejskie), wodę, wywóz śmiecie oraz utrzymanie części wspólnych. Serdecznie zapraszam do oglądania. Kontakt do Agenta: Kamil Pluta 698 282 200 kamil @ privatehousebrokers.pl New apartment with separate bedroom in high standard! 44 m2 Street. Św. Łazarza street. LOCATION: The apartment is located in the center of Krakow (ul. St. Lazarus). Situated close to the tram and bus stops allowing quick access to any point on the map of Krakow. 3 minutes hiking from the Market Hall and Ronda Grzegórzeckie, or 8 minutes from the Krakow Gallery. The proximity of the Old Town and the Main Market makes the location is very attractive. The neighborhood is dominated by investment apartment housing and service buildings (houses). Access to commercial and service is very good. In the immediate vicinity of the property there is Galeria Kazimierz, Market Hall, and at a distance of about 400 m Krakow
Więcej gumtree.pl