Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 6300m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 234 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
21.04.2017, 09:47 nieruchomosci-online.pl
67 800 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 7700m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 233 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
21.04.2017, 23:29 nieruchomosci-online.pl
82 800 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 3750m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 237 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
02.05.2017, 04:41 nieruchomosci-online.pl
40 300 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 9100m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 232 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
10.04.2017, 14:34 nieruchomosci-online.pl
97 900 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 5200m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 235 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
08.04.2017, 01:29 nieruchomosci-online.pl
55 900 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 2750m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,60 EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50 zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
08.04.2017, 03:50 nieruchomosci-online.pl
31 000 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia magazynu to 19500m2 - możliwość wynajęcia biur przynależących do hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,40EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 297 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
09.04.2017, 22:33 nieruchomosci-online.pl
201 000 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 4550m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 236 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
09.04.2017, 22:33 nieruchomosci-online.pl
48 900 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia magazynu to 16000m2 - możliwość wynajęcia biur przynależących do hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych/mniejszych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,40EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 294 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
17.04.2017, 05:12 nieruchomosci-online.pl
165 100 zł

Magazyn Krakowska Magazyn Krakowska

Krakowska, Kraków, małopolskie
Nie Pobieramy Prowizji. Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowo-logistyczny w nowo utworzonym centrum logistycznym w niedalekiej odległości od Krakowa, bardzo blisko obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja, w pobliżu autostrady A4 / S7, która prowadzi do Katowic 60km i Wrocławia 250km dzięki czemu czyni ten park konkurencyjnym w porównaniu do innych w regionie. Właściciel oferuje przestrzeń z możliwością tworzenia modułów pod potrzeby działalności Klientów. Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze połączony z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (4 km), a także Katowice Airport (87 km). Lokalizacja ta zapewnia dobre połączenia zarówno z Europy Zachodniej jak i Wschodniej. Opis: -cała powierzchnia to 1750m2 - możliwość wynajęcia biur znajdujących się przy hali (istnieje możliwość dopasowania wielkości powierzchni biurowej) - możliwość wynajmu większych powierzchni w zależności od Państwa potrzeb, w tym dopasowania wielkości powierzchni biurowo-socjalnych - konstrukcja betonowo/stalowa - posadzka betonowa bezpyłowa, bezdylatacyjna, o grubości 17 cm, nośność 5T/m2 - wjazd z poziomu ,0 + doki - wymiary bramy do załadunku wys. 3,2m - szer. 3,0m - wymiary bramy wjazdowej wys. 4,5m - szer. 4,0m - instalacja przeciwpożarowa tryskaczowa ESFR, klapy dymowe - parking przed halą - hala ogrzewana (promienniki gazowe) - wysokość w najniższym punkcie 10m - plac chroniony/monitorowany - siatka słupów 12m x 25m Czynsz efektywny: około 2,50EUR/m2 w zależności od długości najmu Opłaty serwisowe około 4,50zł/m2 (w tej opłacie zawiera się: ochrona, utrzymanie czystości, odśnieżanie, administracja. itp.) Opłata za media według wskazania licznika. Cena wynajmu powierzchni biurowo-socjalnej ok. 9,0 EUR/m2 Jeżeli interesuje Państwa inna powierzchnia i w innej lokalizacji prosimy o kontakt. nr oferty 226 Zapraszamy na prezentację. Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
08.04.2017, 01:35 nieruchomosci-online.pl
20 300 zł
Wynajmę mieszkanie w Krakowie przy ul. Krakowskiej na Kazimierzu. Powierzchnia 25 m.kw. Mieszkanie mieści się w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie dostępne od 5 marca. Czynsz 1400 zł. Niskie opłaty, przy jednej osobie w okresie zimowym ok. 215 zł (ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości, koszty utrzymania nieruchomości, zimna woda+ścieki). W okresie letnim ok 150 zł.
26.02.2017, 13:58 gumtree.pl
25.0 m²
1 400 zł
Kraków – Kazimierz – ul. Krakowska – 46 m2 Nieruchomość: Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z WC oraz hallu. Stan mieszkania: BARDZO DOBRY – nieruchomość odnowiona, na podłodze panele w dobrym stanie, w łazience i kuchni flizy. Ogrzewanie gazowe piecem dwu-funkcyjnym. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone: w kuchni kuchenka z piekarnikiem, lodówko-zamrażarka, zmywarka, w łazience kabina prysznicowa, pralka. Stan budynku: Kamienica w stanie dobrym pod względem wizualnym i technicznym. Lokalizacja: Budynek znajduje się w południowo-zachodniej części Kazimierza w okolicy Placu Wolnica. W okolicy dużo sklepów, punktów usługowych, kawiarni, restauracji, muzeów. 5 minut pieszo na Plac Nowy, do Rynku Głównego można dotrzeć w 15 minut. W najbliższym otoczeniu bulwary wiślane. Kazimierz stanowi jedną z najciekawszych dzielnic Krakowa oraz jego turystyczną wizytówkę. Jest miejscem współistnienia kultur żydowskiej i chrześcijańskiej. Dzięki licznym zabytkom, został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na jego terenie dominuje zabudowa z przełomu XIX i XX wieku. Przeważają stylowe kamienice, coraz częściej odnawiane i przywracane do stanu świetności. Liczne zabytki, galerie, czy restauracje dodają temu miejscu niepowtarzalnego i nieco tajemniczego uroku. Komunikacja miejska: 2 minuty pieszo do przystanku tramwajowego przy ul. Krakowskiej. Cena : 1700 zł + 100 zł czynsz + prąd, woda, śmieci. Zapraszamy do oglądania! Kontakt: Agencja Nieruchomości Tecnocasa Oddział I : Kazimierz, Stare Miasto, Grzegórzki ul. Starowiślna 33 tel: 48 12 428 23 20 tel: 48 512 110 804 facebook: www.facebook.com/TecnocasaPoland
18.02.2017, 01:47 gumtree.pl
2 pokoje
46.0 m²
1 700 zł
Kraków, Śródmieście, Grzegórzki – ul. Lubicz, Bosacka – Browar Lubicz, Galeria Krakowska. English below. Agencja Nieruchomości Tecnocasa Studio Śródmieście proponuje Państwu wykończony w bardzo dobrym standardzie 3-pokojowy apartament w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji Browar Lubicz przy ul. Lubicz. Nieruchomość o powierzchni 67m2 znajduje się na 2 piętrze w pięciopiętrowym apartamentowcu, składająca się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na loggie, 2 sypialni, łazienki z wc. Standard wykończenia mieszkania: Apartament kompletnie wyposażony. Nowoczesna zabudowa kuchenna (wysoki połysk) wyposażona w zmywarkę, piekarnik, płytę indukcyjną, lodówkę. Dodatkowo w salonie stół, 4 krzesła, sofa, ława, witryna, komoda, telewizor oraz szafka RTV. W mniejszej sypialni biurko oraz rozkładana kanapa, w większej: łóżko dwuosobowe, szafa i dwie szafki nocne. Stan budynku: Nowy apartamentowiec wyposażony w windę i garaż podziemny. Cena wynajmu: 4700zł + opłaty administracyjne oraz opłaty za media (woda oraz prąd). Okolica: Kompleks apartamentowców w wysokim standardzie wykończenia znajdujących się w prestiżowej okolicy. W pobliżu Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Krakowska, Dworzec Autobusowy i Kolejowy, Sąd Apelacyjny, Centra Biznesowe. Komunikacja Miejska: Odległość od przystanków komunikacji miejskiej autobusowej i tramwajowej- 200 metrów. Przystanek Lubicz: Autobusy: 124, 125, 152, 424, 482, 502, 601,605, 611, 662, 664 Tramwaje: 2, 4, 5, 7, 10, 14, 19, 20, 50, 52, 62, 64. Odległość od Płyty Głównej Rynku 4 minut pieszo. Oferta na wyłączność. Krakow, Downtown, Grzegórzki - ul. Lubicz, Bosacka - Browar Lubicz, Krakow Gallery. Estate agency Tecnocasa Studio Śródmieście offers you finished to a very good standard 3-bedroom apartment in a modern and prestigious investment Browar Lubicz - Street Lubicz. The property with an area of ​​67m2 located on the 2nd floor of a five-storey apartment, consisting of: entrance hall, spacious living room with kitchenette with access to the loggia, 2 bedrooms, bathroom with toilet. Standard apartment: Apartment fully equipped. The modern and functional kitchen furniture (fronts in high-gloss) equipped with a dishwasher, oven, induction hob, fridge. Additionally, in the living room table, 4 chairs, sofa, coffee table, site, dresser, TV and TV cabinet. The smaller bedroom is equipped desk and a sofa, a larger: a double bed, a wardrobe and two bedside tables. Building condition: New apartment building equipped with a lift and an underground garage. Rental price: 4700zł + administrative fees and fees for the current media consumption (water and electricity). Area: Apartment complex in a high standard located in a prestigious area. Infrastructure . The University of Economics, University of Technology, Bus Station and Railway, the Court of Appeal, Business Centres. Public transport: Distance from public transport - 200 meters. Bus stop Lubicz: Buses 124, 125, 152, 424, 482, 502, 601.605, 611, 662, 664 Trams: 2, 4, 5, 7, 10, 14, 19, 20, 50, 52, 62, 64. The distance from the center Main Square market 4 minutes on foot. Kontakt: Agencja Nieruchomości Tecnocasa Studio Śródmieście ul. Brodowicza 16, tel. 533-234-727 , (12) 311-99-46, 796 575-664. facebook: *** Zapraszamy do umówienia się na prezentacje.
29.01.2017, 14:44 gumtree.pl
3 pokoje
67.0 m²
4 700 zł
Piękne mieszkanie/lokal biurowy na Krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie/lokal biurowy dwupoziomowe o powierzchni 160m2. I poziom: bardzo duży salon połączony z kuchnia w zabudowie ( zmywarka, lodówka, piekarnik, kuchenka), garderoby, łazienki ( prysznic, wanna ), 2 gabinety. II poziom: Salon, gabinet, łazienka. Mieszkanie/lokal biurowy może pozostać puste lub wyposażone. Parking w podwórku. Możliwość wystawienia FV. Opłaty: 9000zł (+ VAT)+ media Twój Partner w Nieruchomościach Emmerson-Lumico Sp. z o. o.
24.10.2016, 03:38 nieruchomosci-online.pl
180.0 m²
8 000 zł
miejska. Bardzo dobra inwestycja na wynajem - w pobliżu Uniwersytet Rolniczy (ok. 3 minuty pieszo), Politechnika Krakowska ... , Uniwersytet Ekonomiczny oraz AGH. Zapraszamy na prezentację. ABC DOM Biuro Nieruchomości Al. 29 Listopada 75/4, Kraków ... Kraków, Olsza - Al. 29 Listopada, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie
28.05.2017, 16:45 domiporta.pl
3 pokoje
53.0 m²
366 000 zł

Mieszkanie Kleparz, Krowoderska Mieszkanie Kleparz, Krowoderska

Krowoderska, Kleparz, Kraków, małopolskie
Jagielloński, Politechnika Krakowska. Zapraszamy na prezentację. ABC DOM Biuro Nieruchomości Al. 29 Listopada 75/4, Kraków ... Kraków, Stare Miasto - ul. Krowoderska Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2 położone na trzecim
25.05.2017, 22:51 nieruchomosci-online.pl
4 pokoje
90.0 m²
2 000 zł
Jagielloński, Politechnika Krakowska. Zapraszamy na prezentację. ABC DOM Biuro Nieruchomości Al. 29 Listopada 75/4, Kraków ... Kraków, Stare Miasto - ul. Krowoderska Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2 położone na trzecim
26.05.2017, 19:27 domiporta.pl
4 pokoje
90.0 m²
2 000 zł
Oferuję do wynajęcia ponad stu metrowy apartament z 25 m tarasem znajdujący się w dzielnicy Stare Miasto. LOKALIZACJA ... zielonych zwanych plantami. Od Rynku Głównego dzieli nas około 5 minutowy spacer, w pobliżu znajduję się galeria Krakowska, a ... także dworzec PKP oraz PKS. BUDYNEK: Odrestaurowana, monitorowana kamienica z windą. APARTAMENT: Polecamy osobą
25.05.2017, 13:28 nieruchomosci-online.pl
3 pokoje
106.4 m²
6 000 zł

Mieszkanie Kazimierz, Krakowska Mieszkanie Kazimierz, Krakowska

Krakowska, Kazimierz, Kraków, małopolskie
, Krakowska, Augustyńska, przy Plac Wolnica. W okolicy znajduje się niezbędna infrastruktura handlowo-usługowa. Budynek ... apartment ready to rent immediately. Location: The apartment is in an area of streets; Podgórska, Krakow, Augustyńska at Wolnica ... Dwupokojowe mieszkanie gotowe do wynajęcia od zaraz. Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w okolicy ulic; Podgórska
19.05.2017, 00:16 nieruchomosci-online.pl
2 pokoje
58.0 m²
1 500 zł

Mieszkanie Stare Podgórze Mieszkanie Stare Podgórze

Stare Podgórze, Kraków, małopolskie
Podgórską stolarnię), pozostałe meble i lampy do negocjacji. Ogrzewanie piecem gazowym. Budynek jest monitorowany a każde ... : czynsz, woda zimna oraz fundusz remontowy 260PLN (2 os.), internet (światłowód) 75PLN, prąd i gaz wg. zużycia. Bardzo ... atrakcyjna lokalizacja . W najbliższej okolicy uczelnia wyższa (Krakowska Akademia im. A. Frycza Modrzewskiego), biznes
18.05.2017, 22:07 nieruchomosci-online.pl
2 pokoje
45.0 m²
420 000 zł
. Zapraszamy na prezentację. ABC DOM Biuro Nieruchomości Al. 29 Listopada 75/4, Kraków, Pośrednik odpowiedzialny licencja 4492 ... Kraków, Bronowice - Al. Armii Krajowej, dwupokojowe z jasną kuchnią, 2 piętro Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o ... południową i północną. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Czynsz wynosi 336 zł (w tym: ogrzewanie, wywóz
24.05.2017, 17:45 nieruchomosci-online.pl
2 pokoje
38.88 m²
310 000 zł

Mieszkanie sprzedam Kraków Śródmieście Blich 46m2

Małopolskie Kraków Śródmieście Blich
. Nearby are the most important cultural institutions (the Old Theatre, Krakow Opera) and shopping mall (Galeria Krakowska ... nieruchomości. BUDYNEK I LOKALIZACJA: Kamienica, w której znajduje się mieszkanie jest oddalony 800 metrów od Rynku i ... placówki kultury (Teatr Stary, Teatr im. Słowackiego, Opera Krakowska) i galeria handlowa (Galeria Krakowska). Idealna
19.05.2017, 00:40 mieszkanie.pl
2 pokoje
46.0 m²
459 000 zł

Apartament Krowodrza, Wrocławska Apartament Krowodrza, Wrocławska

Wrocławska, Krowodrza, Kraków, małopolskie
Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 40 m2 z balkonem + miejsce postojowe przy ulicy Wrocławskiej, blisko ... szybki i wygodny dojazd do lotniska Kraków Balice oraz Business Park w Zabierzowie. W pobliżu przystanki autobusowe. W ... najbliższej okolicy znajduję się wiele sklepów, banki, siłownia, poczta oraz inne punkty handlowo- usługowe. BUDYNEK: 5
26.05.2017, 15:19 nieruchomosci-online.pl
2 pokoje
40.0 m²
2 000 zł
. Zapraszamy na prezentację. ABC DOM Biuro Nieruchomości Al. 29 Listopada 75/4, Kraków, Pośrednik odpowiedzialny licencja 4492 ... Kraków, Bronowice - Al. Armii Krajowej, dwupokojowe z jasną kuchnią, 2 piętro Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o ... południową i północną. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Czynsz wynosi 336 zł (w tym: ogrzewanie, wywóz
26.05.2017, 19:27 domiporta.pl
2 pokoje
38.88 m²
310 000 zł
Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 40 m2 z balkonem + miejsce postojowe przy ulicy Wrocławskiej, blisko ... szybki i wygodny dojazd do lotniska Kraków Balice oraz Business Park w Zabierzowie. W pobliżu przystanki autobusowe. W ... najbliższej okolicy znajduję się wiele sklepów, banki, siłownia, poczta oraz inne punkty handlowo- usługowe. BUDYNEK: 5
26.05.2017, 15:51 krn.pl
2 pokoje
40.0 m²
2 000 zł

Mieszkanie Kazimierz, Krakowska Mieszkanie Kazimierz, Krakowska

Krakowska, Kazimierz, Kraków, małopolskie
Do wynajęcia od 1.06 przestronne dwupokojowe nieumeblowane mieszkanie o powierzchni 70 m2 przy ul. Krakowskiej w ... parkowania). FINANSE: - w przypadku 2 osób: 1690 PLN + ok. 497 PLN czynsz administracyjny (śmieci, woda, ogrzewanie miejskie ... , - ciepła woda z piecyka gazowego, - wolne od 1.06, - klimatyczna okolica. For rent from June 1st spacious two-room
26.05.2017, 01:53 nieruchomosci-online.pl
2 pokoje
70.0 m²
1 690 zł

Willa Olszanica, Majówny Willa Olszanica, Majówny

Majówny, Olszanica, Kraków, małopolskie
również przystanek szybkiego pociągu Balice- Kraków Główny (Galeria Krakowska) - Wieliczka (Kopalnia Soli), który ... budynkiem od strony ulicy jest dodatkowo 6 miejsc parkingowych. - Budynek idealny również pod wynajem. Istnieje ... | Sprzedam bardzo urokliwy dom dla konesera w Olszanicy Do sprzedaży oferuję nieruchomość składającą się z dwóch domów
25.05.2017, 01:21 nieruchomosci-online.pl
7 pokoi
440.0 m²
1 950 000 zł

Dom sprzedam Kraków Zwierzyniec, Olszanica Majówny 440m2

Małopolskie Kraków Zwierzyniec, Olszanica Majówny
również przystanek szybkiego pociągu Balice- Kraków Główny (Galeria Krakowska) - Wieliczka (Kopalnia Soli), który ... budynkiem od strony ulicy jest dodatkowo 6 miejsc parkingowych. - Budynek idealny również pod wynajem. Istnieje ... | Sprzedam bardzo urokliwy dom dla konesera w Olszanicy Do sprzedaży oferuję nieruchomość składającą się z dwóch domów
24.05.2017, 15:29 mieszkanie.pl
7 pokoi
440.0 m²
1 950 000 zł

Mieszkanie Podgórze, Zabłocie Mieszkanie Podgórze, Zabłocie

Zabłocie, Podgórze, Kraków, małopolskie
Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, w pełni wyposażone o pow. 58 m2, na 1 piętrze, ul. Zabłocie w ... min do centrum Krakowa); bardzo szybki wylot na obwodnicę Krakowa. W pobliżu Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza ... Modrzewskiego, Galeria Kazimierz, Bulwary Wiślane. Okolica bardzo spokojna, spacerowa. Dużo terenów zielonych. Nowy budynek
22.05.2017, 15:17 nieruchomosci-online.pl
3 pokoje
58.0 m²
2 900 zł

Mieszkanie sprzedam Kraków Stare Miasto 29 Listopada 55m2

Małopolskie Kraków Stare Miasto 29 Listopada
było jeszcze zamieszkałe. W cenie zostaje całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Budynek w którym znajduje się ... mieszkanie jest ocieplony i odmalowany. Zostały wymienione wszystkie instalacje, w planach malowanie klatki schodowej. Czynsz ... spacer. W pobliżu Uniwersytety: Rolniczy, Ekonomiczny i Politechnika Krakowska orz Wydział Stomatologi UJ. W pobliżu cała
24.05.2017, 13:39 mieszkanie.pl
3 pokoje
55.0 m²
366 000 zł
wynajmu wynosi 1200 zł + czynsz + media wg. zużycia. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Mieszkanie ... Akademia im. Frycza Modrzewskiego. Zapraszamy na prezentację. ABC DOM Biuro Nieruchomości Al. 29 Listopada 75/4, Kraków ... Kraków, Płaszów - ul. Lipska, mieszkanie dwupokojowe z jasną kuchnią, 1 piętro, blisko tramwaj PROWIZJA 0% - Najemca
19.05.2017, 18:39 domiporta.pl
2 pokoje
41.6 m²
1 200 zł
, Politechnika Krakowska) dzięki czemu jest to idealna lokalizacja dla studentów. W Pobliżu takich ulic jak: Szlak ... , Warszawska, Długa, krowoderska. BUDYNEK: Jest to kamienica z lat XXX-tych po generalnym remoncie. LOKAL: Składa się z 3 ... 13a/3, 31-159 Kraków M: T: E: Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
10.05.2017, 21:47 nieruchomosci-online.pl
3 pokoje
82.0 m²
3 000 zł

Kraków, Stare Miasto, Rakowicka

Kraków, Stare Miasto, Rakowicka
Opis nieruchomości Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie Kraków, Stare Miasto, Apartamenty Novum, ulica Rakowicka ... - jednomiesięczny czynsz najmu. W okolicy: ul. Lubomirskiego, Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Krakowska, tramwaj. Więcej ... . Mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku z 2015 roku. Budynek strzeżony
12.05.2017, 15:30 duodom.com.pl
2 pokoje
46.0 m²
2 500 zł

Mieszkanie sprzedam Kraków Podgórze Duchackie Lasówka 38m2

Małopolskie Kraków Podgórze Duchackie Lasówka
Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m 2 . LOKALIZACJA: Kraków, Płaszów ... , ul.Lasówka. W pobliżu Krakowska Akademia, Bulwary wiślane, Kazimierz. Na osiedlu znajdują się tylko dwa bloki otoczone ... kilkanaście minut w ciągu dnia. Natomiast w nocy kursują autobusy nocne. BUDYNEK: Blok 10 piętrowy z 1991r., wykonany
10.05.2017, 00:18 mieszkanie.pl
2 pokoje
38.0 m²
234 000 zł

Mieszkanie 3-pokojowe, 55m2, 2 piętro

Stare Miasto, małopolskie, Kraków, ul. 29 Listopada
było jeszcze zamieszkałe. W cenie zostaje całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Budynek w którym znajduje się ... mieszkanie jest ocieplony i odmalowany. Zostały wymienione wszystkie instalacje, w planach malowanie klatki schodowej. Czynsz ... spacer. W pobliżu Uniwersytety: Rolniczy, Ekonomiczny i Politechnika Krakowska orz Wydział Stomatologi UJ. W pobliżu cała
07.05.2017, 16:32 regiodom.pl
3 pokoje
55.0 m²
366 000 zł

Apartament Podgórze, Zabłocie Apartament Podgórze, Zabłocie

Zabłocie, Podgórze, Kraków, małopolskie
sztuki współczesnej MOCAK, koncertowy Klub Fabryka, krakowski Kazimierz oraz uczelnie takie jak: Krakowska Akademia im ... Aktualnie trwają pracę nad całkowitym wykończeniem domu. Niebawem nastąpi aktualizacja zdjęć wnętrza. Do wynajęcia od 15 ... kwietnia. BUDYNEK Inwestycja River Side jest realizowana na jednej z ostatnich niezabudowanych nieruchomości, które znajdują
10.05.2017, 19:40 nieruchomosci-online.pl
3 pokoje
60.0 m²
4 000 zł

Mieszkanie Mogilska Mieszkanie Mogilska

Mogilska, Kraków, małopolskie
, idealne połączenie z każdą częścią Krakowa. Obok UEK, sklepy, Galeria Krakowska, restauracje itp. Budynek to kamienica z ... ok. 280 zł ( w tym woda, ogrzewanie, energia, wywóz śmieci). Kaucja to koszt jednomiesięcznego czynszu. Gorąco polecam ... i zapraszam do kontaktu! Agent prowadzący: Kinga Szybiak tel. Estate Dealer al. Słowackiego 13a/3, 31-159 Kraków M: T: E: Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
11.05.2017, 19:42 nieruchomosci-online.pl
3 pokoje
62.0 m²
3 000 zł
Do wynajęcia od zaraz nowy lokal usługowy o powierzchni 545m2 znajdujący się przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie ... znajduje się Galera Kazimierz, Galeria Krakowska oraz Hala Targowa. Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się kompleks ... obsługującej budynek. Ponadto wjazd do lokalu jest możliwy poprzez szyb windy towarowo- samochodowej, dzięki temu
11.05.2017, 10:00 nieruchomosci-online.pl
545.0 m²
60 zł