Złóż skargę
Do wynajmu duży komfortowy dom położony na przepięknej kwadratowej i zagospodarowanej działce w Bronowicach. Oprócz domu na działce wybudowany został niewielkich rozmiarów domek ogrodowy (ok 14m2) oraz garaż wolnostojący. Teren obsadzony pięknymi drzewami i krzewami nadaje działce niespotykanego uroku. Niezwykle funkcjonalny rozkład pomieszczeń w domu - większość pokoi wyposażona w dodatkowe prywatne pomieszczenia. Całość wykończona w wysokim standardzie z dbałością o detale aby zmaksymalizować komfort mieszkania. We wszystkich oknach rolety antywłamaniowe metalowe. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Parter: Przestronny salon z aneksem kuchennym oraz jadalnią, ogród zimowy z wyjściem na taras, gabinet, łazienka z sauną, pomieszczenie gospodarcze oraz wiatrołap Piętro: dwa podwójne pokoje w układzie sypialnia + gabinet (w jednym z nich dodatkowo z wyjściem na balkon), sypialnia, łazienka, korytarz. Drugie Piętro: 3 pokoje o różnych rozmiarach w tym jeden z łazienką i jeden z antresolą prowadzącą na poddasze typu open space, korytarz. Bardzo dobra lokalizacja, nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu z jednocześnie bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową i komunikacyjną. Szybki i prosty dojazd do obwodnicy Krakowa. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ! ::DODATKOWE INFORMACJE Prąd: jest Gaz: jest Woda: jest Dojazd: droga utwardzona Otoczenie: zabudowa jednorodzinna Ogrzewanie: gazowe Kanalizacja: szambo Komunikacja publ.: autobus miejski Teren ogrodzony: TAK Okna: drewniane Instalacje: dobre Balkon: jest Liczba balkonów: 1 Tarasy: taras duży Liczba tarasów: 1 Zagosp. działki: zagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: kwadrat Rodzaj domu: wolnostojący Stan wybudowania: Pod klucz Typ elewacji: baranek Podst. materiał budowlany: porotherm Pokrycie dachu: dachówka cementowa Pozwolenie na użytkowanie: tak Powierzchnia użytkowa [m2]: 280 Stan budynku: do zamieszkania Podpiwniczenie: nie Garaż: na dwa samochody Ogrodzenie działki: ogrodzona Rok budowy: 2005 Liczba pokoi: 9 Liczba sypialni: 6 Kaucja zabezp. [zł]: 20000 ::KONTAKT DO AGENTA Robert Szteliga robert@ Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bartłomiej Krosta (licencja nr: 6585) Od 1993 r. pośredniczymy w transakcjach na krakowskim rynku nieruchomości. Profesjonalizm, zaangażowanie i zadowolenie Klienta są dla nas priorytetowe. Doradzamy i skutecznie prowadzimy cały proces transakcji, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego. Zapraszamy do kontaktu.
Kraków M., Kraków, Bronowice, Na Polach,Kraków
9 pokoi
300 m²
8 500 zł
1.09.2018
9 pokoi300 m²1.09.2018
Więcejmorizon.pl
Złóż skargę
Do wynajmu duży komfortowy dom położony na przepięknej kwadratowej i zagospodarowanej działce w Bronowicach. Oprócz domu na działce wybudowany został niewielkich rozmiarów domek ogrodowy (ok 14m2) oraz garaż wolnostojący. Teren obsadzony pięknymi drzewami i krzewami nadaje działce niespotykanego uroku. Niezwykle funkcjonalny rozkład pomieszczeń w domu - większość pokoi wyposażona w dodatkowe prywatne pomieszczenia. Całość wykończona w wysokim standardzie z dbałością o detale aby zmaksymalizować komfort mieszkania. We wszystkich oknach rolety antywłamaniowe metalowe. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Parter: Przestronny salon z aneksem kuchennym oraz jadalnią, ogród zimowy z wyjściem na taras, gabinet, łazienka z sauną, pomieszczenie gospodarcze oraz wiatrołap Piętro: dwa podwójne pokoje w układzie sypialnia + gabinet (w jednym z nich dodatkowo z wyjściem na balkon), sypialnia, łazienka, korytarz. Drugie Piętro: 3 pokoje o różnych rozmiarach w tym jeden z łazienką i jeden z antresolą prowadzącą na poddasze typu open space, korytarz. Bardzo dobra lokalizacja, nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu z jednocześnie bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową i komunikacyjną. Szybki i prosty dojazd do obwodnicy Krakowa. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ! ::DODATKOWE INFORMACJE Prąd: jest Gaz: jest Woda: jest Dojazd: droga utwardzona Otoczenie: zabudowa jednorodzinna Ogrzewanie: gazowe Kanalizacja: szambo Komunikacja publ.: autobus miejski Teren ogrodzony: TAK Okna: drewniane Instalacje: dobre Balkon: jest Liczba balkonów: 1 Tarasy: taras duży Liczba tarasów: 1 Zagosp. działki: zagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: kwadrat Rodzaj domu: wolnostojący Stan wybudowania: Pod klucz Typ elewacji: baranek Podst. materiał budowlany: porotherm Pokrycie dachu: dachówka cementowa Pozwolenie na użytkowanie: tak Powierzchnia użytkowa [m2]: 280 Stan budynku: do zamieszkania Podpiwniczenie: nie Garaż: na dwa samochody Ogrodzenie działki: ogrodzona Rok budowy: 2005 Liczba pokoi: 9 Liczba sypialni: 6 Kaucja zabezp. [zł]: 20000 ::KONTAKT DO AGENTA Stanisław Godłowski 502 181 981 *** Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bartłomiej Krosta (licencja nr: 6585) Od 1993 r. pośredniczymy w transakcjach na krakowskim rynku nieruchomości. Profesjonalizm, zaangażowanie i zadowolenie Klienta są dla nas priorytetowe. Doradzamy i skutecznie prowadzimy cały proces transakcji, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego. Zapraszamy do kontaktu.Forma własności: Własność Rodzaj ogrzewania: gazowe Media: prąd Udogodnienia: taras Kanalizacja: szambo Stan wykończenia: do zamieszkania Ogrodzenie: ogrodzona Droga dojazdowa: droga utwardzona
Kraków,Bronowice
9 pokoi
8 500 zł
5.09.2018
9 pokoi5.09.2018
Więcejznajdzto.pl
Złóż skargę
Do wynajmu duży komfortowy dom położony na przepięknej kwadratowej i zagospodarowanej działce w Bronowicach. Oprócz domu na działce wybudowany został niewielkich rozmiarów domek ogrodowy (ok 14m2) oraz garaż wolnostojący. Teren obsadzony pięknymi drzewami i krzewami nadaje działce niespotykanego uroku. Niezwykle funkcjonalny rozkład pomieszczeń w domu - większość pokoi wyposażona w dodatkowe prywatne pomieszczenia. Całość wykończona w wysokim standardzie z dbałością o detale aby zmaksymalizować komfort mieszkania. We wszystkich oknach rolety antywłamaniowe metalowe. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Parter: Przestronny salon z aneksem kuchennym oraz jadalnią, ogród zimowy z wyjściem na taras, gabinet, łazienka z sauną, pomieszczenie gospodarcze oraz wiatrołap Piętro: dwa podwójne pokoje w układzie sypialnia + gabinet (w jednym z nich dodatkowo z wyjściem na balkon), sypialnia, łazienka, korytarz. Drugie Piętro: 3 pokoje o różnych rozmiarach w tym jeden z łazienką i jeden z antresolą prowadzącą na poddasze typu open space, korytarz. Bardzo dobra lokalizacja, nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu z jednocześnie bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową i komunikacyjną. Szybki i prosty dojazd do obwodnicy Krakowa. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ! ::DODATKOWE INFORMACJE Prąd: jest Gaz: jest Woda: jest Dojazd: droga utwardzona Otoczenie: zabudowa jednorodzinna Ogrzewanie: gazowe Kanalizacja: szambo Komunikacja publ.: autobus miejski Teren ogrodzony: TAK Okna: drewniane Instalacje: dobre Balkon: jest Liczba balkonów: 1 Tarasy: taras duży Liczba tarasów: 1 Zagosp. działki: zagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: kwadrat Rodzaj domu: wolnostojący Stan wybudowania: Pod klucz Typ elewacji: baranek Podst. materiał budowlany: porotherm Pokrycie dachu: dachówka cementowa Pozwolenie na użytkowanie: tak Powierzchnia użytkowa [m2]: 280 Stan budynku: do zamieszkania Podpiwniczenie: nie Garaż: na dwa samochody Ogrodzenie działki: ogrodzona Rok budowy: 2005 Liczba pokoi: 9 Liczba sypialni: 6 Kaucja zabezp. [zł]: 20000 ::KONTAKT DO AGENTA Robert Szteliga 501 955 997 *** Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Bartłomiej Krosta (licencja nr: 6585) ------ Od 1993 r. pośredniczymy w transakcjach na krakowskim rynku nieruchomości. Profesjonalizm, zaangażowanie i zadowolenie Klienta są dla nas priorytetowe. Doradzamy i skutecznie prowadzimy cały proces transakcji, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego. Zapraszamy do kontaktu.
woj. małopolskie,Kraków,Bronowice
9 pokoi
300 m²
8 500 zł
27.08.2018
9 pokoi300 m²27.08.2018
Więcejszybko.pl
Złóż skargę
Do wynajmu duży komfortowy dom położony na przepięknej kwadratowej i zagospodarowanej działce w Bronowicach. Oprócz domu na działce wybudowany został niewielkich rozmiarów domek ogrodowy (ok 14m2) oraz garaż wolnostojący. Teren obsadzony pięknymi drzewami i krzewami nadaje działce niespotykanego uroku. Niezwykle funkcjonalny rozkład pomieszczeń w domu - większość pokoi wyposażona w dodatkowe prywatne pomieszczenia. (...) Pokaż więcej Do wynajmu duży komfortowy dom położony na przepięknej kwadratowej i zagospodarowanej działce w Bronowicach. Oprócz domu na działce wybudowany został niewielkich rozmiarów domek ogrodowy (ok 14m2) oraz garaż wolnostojący. Teren obsadzony pięknymi drzewami i krzewami nadaje działce niespotykanego uroku. Niezwykle funkcjonalny rozkład pomieszczeń w domu - większość pokoi wyposażona w dodatkowe prywatne pomieszczenia. Całość wykończona w wysokim standardzie z dbałością o detale aby zmaksymalizować komfort mieszkania. We wszystkich oknach rolety antywłamaniowe metalowe. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Parter: Przestronny salon z aneksem kuchennym oraz jadalnią, ogród zimowy z wyjściem na taras, gabinet, łazienka z sauną, pomieszczenie gospodarcze oraz wiatrołap Piętro: dwa podwójne pokoje w układzie sypialnia + gabinet (w jednym z nich dodatkowo z wyjściem na balkon), sypialnia, łazienka, korytarz. Drugie Piętro: 3 pokoje o różnych rozmiarach w tym jeden z łazienką i jeden z antresolą prowadzącą na poddasze typu open space, korytarz. Bardzo dobra lokalizacja, nieruchomość położona w cichym i spokojnym miejscu z jednocześnie bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową i komunikacyjną. Szybki i prosty dojazd do obwodnicy Krakowa. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ! :DODATKOWE INFORMACJE Prąd: jest Gaz: jest Woda: jest Dojazd: droga utwardzona Otoczenie: zabudowa jednorodzinna Ogrzewanie: gazowe Kanalizacja: szambo Komunikacja publ.: autobus miejski Teren ogrodzony: TAK Okna: drewniane Instalacje: dobre Balkon: jest Liczba balkonów: 1 Tarasy: taras duży Liczba tarasów: 1 Zagosp. działki: zagospodarowana Ukształtowanie działki: płaska Kształt działki: kwadrat Rodzaj domu: wolnostojący Stan wybudowania: Pod klucz Typ elewacji: baranek Podst. materiał budowlany: porotherm Pokrycie dachu: dachówka cementowa Pozwolenie na użytkowanie: tak Powierzchnia użytkowa [m2]: 280 Stan budynku: do zamieszkania Podpiwniczenie: nie Garaż: na dwa samochody Ogrodzenie działki: ogrodzona Rok budowy: 2005 Liczba pokoi: 9 Liczba sypialni: 6 Kaucja zabezp. [zł]: 20000 :KONTAKT DO AGENTA Robert Szteliga Od 1993 r. pośredniczymy w transakcjach na krakowskim rynku nieruchomości. Profesjonalizm, zaangażowanie i zadowolenie Klienta są dla nas priorytetowe. Doradzamy i skutecznie prowadzimy cały proces transakcji, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego. Zapraszamy do kontaktu.
Na Polach, Kraków, małopolskie
9 pokoi
300 m²
8 500 zł
22.08.2018
9 pokoi300 m²22.08.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Złóż skargę
DLA AMATORÓW CISZY, RELAKSU I KAMERALNOŚCI !!! IDEALNY - DLA RODZINY, PARY, ... !!! WARTO ZOBACZYĆ !!! PRESTIŻOWY - 3-POKOJOWY APARTAMENT /NICZYM MAŁY DOMEK/ : - GOTOWY DO WPROWADZENIA I ZAMIESZKANIA, ŚWIEŻO PO GENERALNYM REMONCIE, STARANNIE WYKOŃCZONY W WYSOKIM STANDARDZIE - PONADCZASOWO, - Z TARASEM I KAMERALNYM OGRÓDKIEM ORAZ ŁADNYM WIDOKIEM NA TERENY ZIELONE, - Z ODRĘBNYM GARAŻEM ORAZ DODATKOWYM MIEJSCEM POSTOJOWYM. PEŁNA WŁASNOŚĆ !!! Lokal o powierzchni użytkowej 67 m2, usytuowany na parterze dwupiętrowego apartamentowca, wybudowanego technologią tradycyjną /cegła/ - w 2004 r, na terenie zamkniętym z bramą na pilota. Apartament - niezwykle funkcjonalnie zaprojektowany, w swym układzie pomieszczeń zawiera: - otwarta przestrzeń, pełna światła słonecznego /open space/ - prowadzi do świeżego i komfortowego, klimatycznie podświetlonego /ledy/ - salonu z aneksem kuchennym w zabudowie meblowej - /lodówka, zmywarka, płyta ceramiczna, okap, piekarnik, zlewozmywak oraz wbudowana pralka/, z częścią jadalnianą i wypoczynkową z kominkiem. Salon z wejściem na taras - otoczony ładnie zaaranżowanym zielonym ogródkiem /40 m2/ - pow. salonu ok. 37 m2, - pokój z oknem /od strony Pn./- pow. ok. 13 m2, - pokój z oknem /także od strony Pn./, z szafą wnękowa w zabudowie, a na podłodze - nową, przyjemna w dotyku, szarą wykładziną dywanową - pow. ok. 10 m2, - łazienka w gresie - z podgrzewaną podłogą, wanną, umywalką i WC - pow. 6,4 m2, - mały hol z przestrzenną szafą w zabudowie meblowej. APARTAMENT - GUSTOWNIE I BARDZO STARANNIE WYKOŃCZONY MATERIAŁAMI WYSOKIEJ KLASY, Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY SZCZEGÓŁ, PO GENERALNYM REMONCIE W 2018 r. PODŁOGA - deska w drewnie egzotycznym - merbau /stan idealny/, gres przy aneksie kuch. ŚCIANY - gładzie pokryte świeżą farba wysokiej klasy. Drzwi wewnętrzne - wymienione na nowe !!! Zabudowa meblowa i AGD - używane /stan dobry/. OGRZEWANIE I CIEPŁA WODA - KOTŁOWANIA WŁASNA w BUDYNKU. Miesięczny czynsz administracyjny wynosi ponad 500 zł/ na 4 osoby licząc, w tym: C.O., woda, fundusz remontowy, wywóz nieczystości. Dodatkowo płatny prąd - indywidualnie wg zużycia. ATUTY !!! * DODATKOWO PŁATNY W KWOCIE 30 000 ZŁ - GARAŻ ODRĘBNY POD BUDYNKIEM - JEDNOSTANOWISKOWY, przestrzenny / co daje możliwość przechowywania pozasezonowych rzeczy/ - suchy i czysty - zamykany na bramę ręcznie otwieraną. * ZEWNĘTRZNE MIEJSCE PARKINGOWE - NA WJEŹDZIE DO GARAŻU. * MIEJSCE PARKINGOWE NA TERENIE ZAMKNIĘTYM - DLA MIESZKAŃCÓW OSIEDLA. * ŚWIETNA LOKALIZACJA W NOWOCZESNEJ CZĘŚCI KRAKOWA. - KOMUNIKACJA MIEJSKA - AUTOBUSOWA /przystanek pieszo parę minut/, a w 2020 r, znakomite połączenie z arterią Opolską, a także autostradą A4. - BARDZO DOBRZE ROZWINIĘTA INFRASTRUKTURA HANDLOWO-USŁUGOWA - sklep, zieleniak, plac zabaw, park, Galeria Bronowice, Castorama, IKEA, OBI, stacje CPN BP i SHELL, sklepy i punkty usługowe. FANTASTYCZNA OFERTA W BARDZO DOBREJ CENIE !!! GORĄCO POLECAM PAŃSTWU I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB Okolica: FITNES, BANK, RESTAURACJA, CENTRUM HANDLOWE, SZKOŁA, PRZEDSZKOLE, SZPITAL, PARK, PLAC ZABAW, KOŚCIÓŁ Instalacje w mieszkaniu: telewizja kablowa
KROWODRZA, BRONOWICE WIELKIE, małopolskie, KRAKÓW, ul. okol. Na polach
3 pokoje
67 m²
510 000 zł
9.11.2018
3 pokoje67 m²9.11.2018
Więcejregiodom.pl
Złóż skargę
DLA AMATORÓW CISZY, RELAKSU I KAMERALNOŚCI !!! IDEALNY - DLA RODZINY, PARY, ... !!! WARTO ZOBACZYĆ !!! PRESTIŻOWY - 3-POKOJOWY APARTAMENT /NICZYM MAŁY DOMEK/ : - GOTOWY DO WPROWADZENIA I ZAMIESZKANIA, ŚWIEŻO PO GENERALNYM REMONCIE, STARANNIE WYKOŃCZONY W WYSOKIM STANDARDZIE - PONADCZASOWO, - Z TARASEM I KAMERALNYM OGRÓDKIEM ORAZ ŁADNYM WIDOKIEM NA TERENY ZIELONE, - Z ODRĘBNYM GARAŻEM ORAZ DODATKOWYM MIEJSCEM POSTOJOWYM. PEŁNA WŁASNOŚĆ !!! Lokal o powierzchni użytkowej 67 m2, usytuowany na parterze dwupiętrowego apartamentowca, wybudowanego technologią tradycyjną /cegła/ - w 2004 r, na terenie zamkniętym z bramą na pilota. Apartament - niezwykle funkcjonalnie zaprojektowany, w swym układzie pomieszczeń zawiera: - otwarta przestrzeń, pełna światła słonecznego /open space/ - prowadzi do świeżego i komfortowego, klimatycznie podświetlonego /ledy/ - salonu z aneksem kuchennym w zabudowie meblowej - /lodówka, zmywarka, płyta ceramiczna, okap, piekarnik, zlewozmywak oraz wbudowana pralka/, z częścią jadalnianą i wypoczynkową z kominkiem. Salon z wejściem na taras - otoczony ładnie zaaranżowanym zielonym ogródkiem /40 m2/ - pow. salonu ok. 37 m2, - pokój z oknem /od strony Pn./- pow. ok. 13 m2, - pokój z oknem /także od strony Pn./, z szafą wnękowa w zabudowie, a na podłodze - nową, przyjemna w dotyku, szarą wykładziną dywanową - pow. ok. 10 m2, - łazienka w gresie - z podgrzewaną podłogą, wanną, umywalką i WC - pow. 6,4 m2, - mały hol z przestrzenną szafą w zabudowie meblowej. APARTAMENT - GUSTOWNIE I BARDZO STARANNIE WYKOŃCZONY MATERIAŁAMI WYSOKIEJ KLASY, Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY SZCZEGÓŁ, PO GENERALNYM REMONCIE W 2018 r. PODŁOGA - deska w drewnie egzotycznym - merbau /stan idealny/, gres przy aneksie kuch. ŚCIANY - gładzie pokryte świeżą farba wysokiej klasy. Drzwi wewnętrzne - wymienione na nowe !!! Zabudowa meblowa i AGD - używane /stan dobry/. OGRZEWANIE I CIEPŁA WODA - KOTŁOWANIA WŁASNA w BUDYNKU. Miesięczny czynsz administracyjny wynosi ponad 500 zł/ na 4 osoby licząc, w tym: C.O., woda, fundusz remontowy, wywóz nieczystości. Dodatkowo płatny prąd - indywidualnie wg zużycia. ATUTY !!! * DODATKOWO PŁATNY W KWOCIE 30 000 ZŁ - GARAŻ ODRĘBNY POD BUDYNKIEM - JEDNOSTANOWISKOWY, przestrzenny / co daje możliwość przechowywania pozasezonowych rzeczy/ - suchy i czysty - zamykany na bramę ręcznie otwieraną. * ZEWNĘTRZNE MIEJSCE PARKINGOWE - NA WJEŹDZIE DO GARAŻU. * MIEJSCE PARKINGOWE NA TERENIE ZAMKNIĘTYM - DLA MIESZKAŃCÓW OSIEDLA. * ŚWIETNA LOKALIZACJA W NOWOCZESNEJ CZĘŚCI KRAKOWA. - KOMUNIKACJA MIEJSKA - AUTOBUSOWA /przystanek pieszo parę minut/, a w 2020 r, znakomite połączenie z arterią Opolską, a także autostradą A4. - BARDZO DOBRZE ROZWINIĘTA INFRASTRUKTURA HANDLOWO-USŁUGOWA - sklep, zieleniak, plac zabaw, park, Galeria Bronowice, Castorama, IKEA, OBI, stacje CPN BP i SHELL, sklepy i punkty usługowe. FANTASTYCZNA OFERTA W BARDZO DOBREJ CENIE !!! GORĄCO POLECAM PAŃSTWU I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB Okolica: FITNES, BANK, RESTAURACJA, CENTRUM HANDLOWE, SZKOŁA, PRZEDSZKOLE, SZPITAL, PARK, PLAC ZABAW, KOŚCIÓŁ Instalacje w mieszkaniu: telewizja kablowa
KROWODRZA, BRONOWICE WIELKIE, małopolskie, KRAKÓW, ul. okol. Na polach
3 pokoje
67 m²
510 000 zł
8.11.2018
3 pokoje67 m²8.11.2018
Więcejregiodom.pl
Złóż skargę
DLA AMATORÓW CISZY, RELAKSU I KAMERALNOŚCI !!! IDEALNY - DLA RODZINY, PARY, ... !!! WARTO ZOBACZYĆ !!! PRESTIŻOWY - 3-POKOJOWY APARTAMENT /NICZYM MAŁY DOMEK/ : - GOTOWY DO WPROWADZENIA I ZAMIESZKANIA, ŚWIEŻO PO GENERALNYM REMONCIE, STARANNIE WYKOŃCZONY W WYSOKIM STANDARDZIE - PONADCZASOWO, - Z TARASEM I KAMERALNYM OGRÓDKIEM ORAZ ŁADNYM WIDOKIEM NA TERENY ZIELONE, - Z ODRĘBNYM GARAŻEM ORAZ DODATKOWYM MIEJSCEM POSTOJOWYM. PEŁNA WŁASNOŚĆ !!! Lokal o powierzchni użytkowej 67 m2, usytuowany na parterze dwupiętrowego apartamentowca, wybudowanego technologią tradycyjną /cegła/ - w 2004 r, na terenie zamkniętym z bramą na pilota. Apartament - niezwykle funkcjonalnie zaprojektowany, w swym układzie pomieszczeń zawiera: - otwarta przestrzeń, pełna światła słonecznego /open space/ - prowadzi do świeżego i komfortowego, klimatycznie podświetlonego /ledy/ - salonu z aneksem kuchennym w zabudowie meblowej - /lodówka, zmywarka, płyta ceramiczna, okap, piekarnik, zlewozmywak oraz wbudowana pralka/, z częścią jadalnianą i wypoczynkową z kominkiem. Salon z wejściem na taras - otoczony ładnie zaaranżowanym zielonym ogródkiem /40 m2/ - pow. salonu ok. 37 m2, - pokój z oknem /od strony Pn./- pow. ok. 13 m2, - pokój z oknem /także od strony Pn./, z szafą wnękowa w zabudowie, a na podłodze - nową, przyjemna w dotyku, szarą wykładziną dywanową - pow. ok. 10 m2, - łazienka w gresie - z podgrzewaną podłogą, wanną, umywalką i WC - pow. 6,4 m2, - mały hol z przestrzenną szafą w zabudowie meblowej. APARTAMENT - GUSTOWNIE I BARDZO STARANNIE WYKOŃCZONY MATERIAŁAMI WYSOKIEJ KLASY, Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY SZCZEGÓŁ, PO GENERALNYM REMONCIE W 2018 r. PODŁOGA - deska w drewnie egzotycznym - merbau /stan idealny/, gres przy aneksie kuch. ŚCIANY - gładzie pokryte świeżą farba wysokiej klasy. Drzwi wewnętrzne - wymienione na nowe !!! Zabudowa meblowa i AGD - używane /stan dobry/. OGRZEWANIE I CIEPŁA WODA - KOTŁOWANIA WŁASNA w BUDYNKU. Miesięczny czynsz administracyjny wynosi ponad 500 zł/ na 4 osoby licząc, w tym: C.O., woda, fundusz remontowy, wywóz nieczystości. Dodatkowo płatny prąd - indywidualnie wg zużycia. ATUTY !!! * DODATKOWO PŁATNY W KWOCIE 30 000 ZŁ - GARAŻ ODRĘBNY POD BUDYNKIEM - JEDNOSTANOWISKOWY, przestrzenny / co daje możliwość przechowywania pozasezonowych rzeczy/ - suchy i czysty - zamykany na bramę ręcznie otwieraną. * ZEWNĘTRZNE MIEJSCE PARKINGOWE - NA WJEŹDZIE DO GARAŻU. * MIEJSCE PARKINGOWE NA TERENIE ZAMKNIĘTYM - DLA MIESZKAŃCÓW OSIEDLA. * ŚWIETNA LOKALIZACJA W NOWOCZESNEJ CZĘŚCI KRAKOWA. - KOMUNIKACJA MIEJSKA - AUTOBUSOWA /przystanek pieszo parę minut/, a w 2020 r, znakomite połączenie z arterią Opolską, a także autostradą A4. - BARDZO DOBRZE ROZWINIĘTA INFRASTRUKTURA HANDLOWO-USŁUGOWA - sklep, zieleniak, plac zabaw, park, Galeria Bronowice, Castorama, IKEA, OBI, stacje CPN BP i SHELL, sklepy i punkty usługowe. FANTASTYCZNA OFERTA W BARDZO DOBREJ CENIE !!! GORĄCO POLECAM PAŃSTWU I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!!
Kraków, Bronowice Wielkie, okol. Na polach,Kraków
3 pokoje
67 m²
510 000 zł
6.11.2018
3 pokoje67 m²6.11.2018
Więcejmorizon.pl
Złóż skargę
DLA AMATORÓW CISZY, RELAKSU I KAMERALNOŚCI !!! IDEALNY - DLA RODZINY, PARY, ... !!! WARTO ZOBACZYĆ !!! PRESTIŻOWY - 3-POKOJOWY APARTAMENT /NICZYM MAŁY DOMEK/ : - GOTOWY DO WPROWADZENIA I ZAMIESZKANIA, ŚWIEŻO PO GENERALNYM REMONCIE, STARANNIE WYKOŃCZONY W WYSOKIM STANDARDZIE - PONADCZASOWO, - Z TARASEM I KAMERALNYM OGRÓDKIEM ORAZ ŁADNYM WIDOKIEM NA TERENY ZIELONE, - Z ODRĘBNYM GARAŻEM ORAZ DODATKOWYM MIEJSCEM POSTOJOWYM. PEŁNA WŁASNOŚĆ !!! Lokal o powierzchni użytkowej 67 m2, usytuowany na parterze dwupiętrowego apartamentowca, wybudowanego technologią tradycyjną /cegła/ - w 2004 r, na terenie zamkniętym z bramą na pilota. Apartament - niezwykle funkcjonalnie zaprojektowany, w swym układzie pomieszczeń zawiera: - otwarta przestrzeń, pełna światła słonecznego /open space/ - prowadzi do świeżego i komfortowego, klimatycznie podświetlonego /ledy/ - salonu z aneksem kuchennym w zabudowie meblowej - /lodówka, zmywarka, płyta ceramiczna, okap, piekarnik, zlewozmywak oraz wbudowana pralka/, z częścią jadalnianą i wypoczynkową z kominkiem. Salon z wejściem na taras - otoczony ładnie zaaranżowanym zielonym ogródkiem /40 m2/ - pow. salonu ok. 37 m2, - pokój z oknem /od strony Pn./- pow. ok. 13 m2, - pokój z oknem /także od strony Pn./, z szafą wnękowa w zabudowie, a na podłodze - nową, przyjemna w dotyku, szarą wykładziną dywanową - pow. ok. 10 m2, - łazienka w gresie - z podgrzewaną podłogą, wanną, umywalką i WC - pow. 6,4 m2, - mały hol z przestrzenną szafą w zabudowie meblowej. APARTAMENT - GUSTOWNIE I BARDZO STARANNIE WYKOŃCZONY MATERIAŁAMI WYSOKIEJ KLASY, Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY SZCZEGÓŁ, PO GENERALNYM REMONCIE W 2018 r. PODŁOGA - deska w drewnie egzotycznym - merbau /stan idealny/, gres przy aneksie kuch. ŚCIANY - gładzie pokryte świeżą farba wysokiej klasy. Drzwi wewnętrzne - wymienione na nowe !!! Zabudowa meblowa i AGD - używane /stan dobry/. OGRZEWANIE I CIEPŁA WODA - KOTŁOWANIA WŁASNA w BUDYNKU. Miesięczny czynsz administracyjny wynosi ponad 500 zł/ na 4 osoby licząc, w tym: C.O., woda, fundusz remontowy, wywóz nieczystości. Dodatkowo płatny prąd - indywidualnie wg zużycia. ATUTY !!! * DODATKOWO PŁATNY W KWOCIE 30 000 ZŁ - GARAŻ ODRĘBNY POD BUDYNKIEM - JEDNOSTANOWISKOWY, przestrzenny / co daje możliwość przechowywania pozasezonowych rzeczy/ - suchy i czysty - zamykany na bramę ręcznie otwieraną. * ZEWNĘTRZNE MIEJSCE PARKINGOWE - NA WJEŹDZIE DO GARAŻU. * MIEJSCE PARKINGOWE NA TERENIE ZAMKNIĘTYM - DLA MIESZKAŃCÓW OSIEDLA. * ŚWIETNA LOKALIZACJA W NOWOCZESNEJ CZĘŚCI KRAKOWA. - KOMUNIKACJA MIEJSKA - AUTOBUSOWA /przystanek pieszo parę minut/, a w 2020 r, znakomite połączenie z arterią Opolską, a także autostradą A4. - BARDZO DOBRZE ROZWINIĘTA INFRASTRUKTURA HANDLOWO-USŁUGOWA - sklep, zieleniak, plac zabaw, park, Galeria Bronowice, Castorama, IKEA, OBI, stacje CPN BP i SHELL, sklepy i punkty usługowe. FANTASTYCZNA OFERTA W BARDZO DOBREJ CENIE !!! GORĄCO POLECAM PAŃSTWU I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB Okolica: FITNES, BANK, RESTAURACJA, CENTRUM HANDLOWE, SZKOŁA, PRZEDSZKOLE, SZPITAL, PARK, PLAC ZABAW, KOŚCIÓŁ Instalacje w mieszkaniu: telewizja kablowa
KROWODRZA, BRONOWICE WIELKIE, małopolskie, KRAKÓW, ul. okol. Na polach
3 pokoje
67 m²
510 000 zł
21.11.2018
3 pokoje67 m²21.11.2018
Więcejregiodom.pl
Złóż skargę
Inwestycja którą prezentuję w zamyśle ma na celu utworzenie małego miasta, gdzie znajdować się będą budynki biurowe i mieszkalne, a także planowana jest rozbudowana część usługowa w budynkach zabytkowych. Jest to miejsce gdzie można znaleźć idealną równowagę między pracą a życiem prywatnym. Przeszłość i przyszłość na jednym kawałku ziemi. Trzy nowoczesne biurowce klasy A, kilka eleganckich budynków mieszkalnych, a także dwa zrewitalizowane obiekty zabytkowe po dawnej Destylerni POLMOS, w których powstanie rozbudowana część usługowa. Bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura drogowa Doskonała lokalizacja, w pierwszej linii zabudowy, przy głównej arterii komunikacyjnej Krakowa Wygodny dostęp do powierzchni handlowo-usługowych, ośrodków użyteczności publicznej i całej oferty kulturalno-rozrywkowej Krakowa Budynki biurowe wchodzące w skład kompleksu, w którym jest część mieszkaniowa i usługowa oraz adaptowana zabudowa historyczna Aparthotel, sala bankietowa, sale konferencyjne, restauracje, sklep spożywczy, drogeria, kawiarnie,centrum sportowe, a także przedszkole i żłobek planowane na terenie kompleksu w części usługowej. Starannie zaprojektowane części wspólne i tereny zielone do wypoczynku i rekreacji Lokalizacja Inwestycja jest usytuowana w dzielnicy Śródmieście w pobliżu dwóch najważniejszych węzłów komunikacyjnych w mieście – Ronda Mogilskiego oraz Ronda Grzegórzeckiego. W ciągu 15 minutowego spaceru można dostać się do ścisłego centrum Krakowa, do Dworca Głównego lub Rynku. Przebiegająca przez Kraków autostrada A4 zapewnia połączenie z Niemcami oraz z Ukrainą. Około 10 km od centrum zlokalizowany jest Międzynarodowy Port Lotniczy w Krakowie-Balicach – największe regionalne lotnisko w Polsce. Budynki biurowe w inwestycji to nowoczesne biurowce klasy A. Jednocześnie są komfortowym miejscem dla użytkowników odzwierciedlającym wizerunek najemcy i spełniającym jego oczekiwania. W budynkach, w części parteru planowane są powierzchnie handlowo-usługowe. Etap 1 / Budynek B1 Powierzchnia GLA - 13529 m2 Powierzchnia GLA typowej kondygnacji Biurowej - 1441 m2 Powierzchnia usługowa na poziomie parteru - 950 m2 Naziemne miejsca postojowe – 23 Podziemne miejsca postojowe – 243 Podziemne miejsca postojowe na motory – 5 Podziemne miejsca na rowery – 88 Naziemne miejsca na rowery – 4 Prysznice dla rowerzystów – 8 Szafki dla rowerzystów – 35 Podziemne miejsca do ładowania samochodów elektrycznych – 8 Naziemne miejsca do ładowania samochodów elektrycznych – 2 10 kondygnacji biurowych 2 kondygnacje parkingowe 5+2 cichobieżnych wind Podstawowe warunki dotyczące budynku B1: czynsz najmu powierzchni: 13,40-14,50 EUR netto /m2 (zależy od wielu czynników-wielkości powierzchni, czasu umowy najmu, ekspansji najemcy itp.) koszty eksploatacyjne : ok. 16 zł netto / m2 współczynnik powierzchni wspólnej : ok. 6% czynsz za miejsca parkingowe: - podziemne 100 EUR netto / miejsce, - naziemne 80 EUR netto / miejsce. termin oddania budynku B1: I kw. 2019 r. Parametry techniczne: Wysokość pomieszczenia 2,7 m (od podłogi podniesionej do sufitu podwieszanego) Parking dla najemców w garażu podziemnym i na terenie inwestycji, a także wydzielony parking dla gości Całodobowa ochrona budynku, parter z recepcją Ergonomiczne powierzchnie biurowe z możliwością swobodnej aranżacji Podwieszane sufity i modułowe podłogi umożliwiające szybkie przearanżowanie powierzchni System zarządzania budynkiem BMS System kontroli wilgotności umożliwiający punktowe sterowanie Maksymalnie duża dostępność światła dziennego Proekologiczny charakter budynku- certyfikat BREEAM EXCELLENT Technologie i rozwiązania proekologiczne to: niższe opłaty serwisowe wyższa wartość budynków lepsze zdrowie najemców Prezentowane budynki posiadać będą certyfikat breeam excellent (Building Research Establishment Environmental Assessment Method). To gwarancja najwyższej jakości oraz możliwość pretendowania do grona najlepszych w Europie. System breeam określa wzorce dla realizacji oraz funkcjonowania wysokoefektywnych “zielonych budynków” w głównych polach, takich jak: zrównoważone zagospodarowanie terenu, oszczędność zasobów wody, efektywność energetyczna, wybór materiałów oraz jakość środowiska wewnątrz budynku. W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt: Sabina Jeleniewicz tel: ( pokaż numer ) e-mail: Cena 40 107 EUR 61 zł/m² Powierzchnia 2 766 m² Piętro: 2 Przeznaczenie lokalu: biurowy monitoring / ochrona klimatyzacja parking
Kraków, małopolskie,Kraków
40 107 €
20.04.2018
20.04.2018
Więcejotodom.pl
Złóż skargę
Inwestycja którą prezentuję w zamyśle ma na celu utworzenie małego miasta, gdzie znajdować się będą budynki biurowe i mieszkalne, a także planowana jest rozbudowana część usługowa w budynkach zabytkowych. Jest to miejsce gdzie można znaleźć idealną równowagę między pracą a życiem prywatnym. Przeszłość i przyszłość na jednym kawałku ziemi. Trzy nowoczesne biurowce klasy A, kilka eleganckich budynków mieszkalnych, a także dwa zrewitalizowane obiekty zabytkowe po dawnej Destylerni POLMOS, w których powstanie rozbudowana część usługowa. Bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura drogowa Doskonała lokalizacja, w pierwszej linii zabudowy, przy głównej arterii komunikacyjnej Krakowa Wygodny dostęp do powierzchni handlowo-usługowych, ośrodków użyteczności publicznej i całej oferty kulturalno-rozrywkowej Krakowa Budynki biurowe wchodzące w skład kompleksu, w którym jest część mieszkaniowa i usługowa oraz adaptowana zabudowa historyczna Aparthotel, sala bankietowa, sale konferencyjne, restauracje, sklep spożywczy, drogeria, kawiarnie,centrum sportowe, a także przedszkole i żłobek planowane na terenie kompleksu w części usługowej. Starannie zaprojektowane części wspólne i tereny zielone do wypoczynku i rekreacji Lokalizacja Inwestycja jest usytuowana w dzielnicy Śródmieście w pobliżu dwóch najważniejszych węzłów komunikacyjnych w mieście – Ronda Mogilskiego oraz Ronda Grzegórzeckiego. W ciągu 15 minutowego spaceru można dostać się do ścisłego centrum Krakowa, do Dworca Głównego lub Rynku. Przebiegająca przez Kraków autostrada A4 zapewnia połączenie z Niemcami oraz z Ukrainą. Około 10 km od centrum zlokalizowany jest Międzynarodowy Port Lotniczy w Krakowie-Balicach – największe regionalne lotnisko w Polsce. Budynki biurowe w inwestycji to nowoczesne biurowce klasy A. Jednocześnie są komfortowym miejscem dla użytkowników odzwierciedlającym wizerunek najemcy i spełniającym jego oczekiwania. W budynkach, w części parteru planowane są powierzchnie handlowo-usługowe. Etap 1 / Budynek B1 Powierzchnia GLA - 13529 m2 Powierzchnia GLA typowej kondygnacji Biurowej - 1441 m2 Powierzchnia usługowa na poziomie parteru - 950 m2 Naziemne miejsca postojowe – 23 Podziemne miejsca postojowe – 243 Podziemne miejsca postojowe na motory – 5 Podziemne miejsca na rowery – 88 Naziemne miejsca na rowery – 4 Prysznice dla rowerzystów – 8 Szafki dla rowerzystów – 35 Podziemne miejsca do ładowania samochodów elektrycznych – 8 Naziemne miejsca do ładowania samochodów elektrycznych – 2 10 kondygnacji biurowych 2 kondygnacje parkingowe 5+2 cichobieżnych wind Podstawowe warunki dotyczące budynku B1: czynsz najmu powierzchni: 13,40-14,50 EUR netto /m2 (zależy od wielu czynników-wielkości powierzchni, czasu umowy najmu, ekspansji najemcy itp.) koszty eksploatacyjne : ok. 16 zł netto / m2 współczynnik powierzchni wspólnej : ok. 6% czynsz za miejsca parkingowe: - podziemne 100 EUR netto / miejsce, - naziemne 80 EUR netto / miejsce. termin oddania budynku B1: I kw. 2019 r. Parametry techniczne: Wysokość pomieszczenia 2,7 m (od podłogi podniesionej do sufitu podwieszanego) Parking dla najemców w garażu podziemnym i na terenie inwestycji, a także wydzielony parking dla gości Całodobowa ochrona budynku, parter z recepcją Ergonomiczne powierzchnie biurowe z możliwością swobodnej aranżacji Podwieszane sufity i modułowe podłogi umożliwiające szybkie przearanżowanie powierzchni System zarządzania budynkiem BMS System kontroli wilgotności umożliwiający punktowe sterowanie Maksymalnie duża dostępność światła dziennego Proekologiczny charakter budynku- certyfikat BREEAM EXCELLENT Technologie i rozwiązania proekologiczne to: niższe opłaty serwisowe wyższa wartość budynków lepsze zdrowie najemców Prezentowane budynki posiadać będą certyfikat breeam excellent (Building Research Establishment Environmental Assessment Method). To gwarancja najwyższej jakości oraz możliwość pretendowania do grona najlepszych w Europie. System breeam określa wzorce dla realizacji oraz funkcjonowania wysokoefektywnych “zielonych budynków” w głównych polach, takich jak: zrównoważone zagospodarowanie terenu, oszczędność zasobów wody, efektywność energetyczna, wybór materiałów oraz jakość środowiska wewnątrz budynku. W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt: Sabina Jeleniewicz tel: ( pokaż numer ) e-mail: Cena 9 164 EUR 61 zł/m² Powierzchnia 632 m² Piętro: 2 Przeznaczenie lokalu: biurowy monitoring / ochrona klimatyzacja parking
Kraków, małopolskie,Kraków
632 m²
9 164 €
20.04.2018
632 m²20.04.2018
Więcejotodom.pl
Złóż skargę
Inwestycja którą prezentuję w zamyśle ma na celu utworzenie małego miasta, gdzie znajdować się będą budynki biurowe i mieszkalne, a także planowana jest rozbudowana część usługowa w budynkach zabytkowych. Jest to miejsce gdzie można znaleźć idealną równowagę między pracą a życiem prywatnym. Przeszłość i przyszłość na jednym kawałku ziemi. Trzy nowoczesne biurowce klasy A, kilka eleganckich budynków mieszkalnych, a także dwa zrewitalizowane obiekty zabytkowe po dawnej Destylerni POLMOS, w których powstanie rozbudowana część usługowa. Bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura drogowa Doskonała lokalizacja, w pierwszej linii zabudowy, przy głównej arterii komunikacyjnej Krakowa Wygodny dostęp do powierzchni handlowo-usługowych, ośrodków użyteczności publicznej i całej oferty kulturalno-rozrywkowej Krakowa Budynki biurowe wchodzące w skład kompleksu, w którym jest część mieszkaniowa i usługowa oraz adaptowana zabudowa historyczna Aparthotel, sala bankietowa, sale konferencyjne, restauracje, sklep spożywczy, drogeria, kawiarnie,centrum sportowe, a także przedszkole i żłobek planowane na terenie kompleksu w części usługowej. Starannie zaprojektowane części wspólne i tereny zielone do wypoczynku i rekreacji Lokalizacja Inwestycja jest usytuowana w dzielnicy Śródmieście w pobliżu dwóch najważniejszych węzłów komunikacyjnych w mieście – Ronda Mogilskiego oraz Ronda Grzegórzeckiego. W ciągu 15 minutowego spaceru można dostać się do ścisłego centrum Krakowa, do Dworca Głównego lub Rynku. Przebiegająca przez Kraków autostrada A4 zapewnia połączenie z Niemcami oraz z Ukrainą. Około 10 km od centrum zlokalizowany jest Międzynarodowy Port Lotniczy w Krakowie-Balicach – największe regionalne lotnisko w Polsce. Budynki biurowe w inwestycji to nowoczesne biurowce klasy A. Jednocześnie są komfortowym miejscem dla użytkowników odzwierciedlającym wizerunek najemcy i spełniającym jego oczekiwania. W budynkach, w części parteru planowane są powierzchnie handlowo-usługowe. Etap 1 / Budynek B1 Powierzchnia GLA - 13529 m2 Powierzchnia GLA typowej kondygnacji Biurowej - 1441 m2 Powierzchnia usługowa na poziomie parteru - 950 m2 Naziemne miejsca postojowe – 23 Podziemne miejsca postojowe – 243 Podziemne miejsca postojowe na motory – 5 Podziemne miejsca na rowery – 88 Naziemne miejsca na rowery – 4 Prysznice dla rowerzystów – 8 Szafki dla rowerzystów – 35 Podziemne miejsca do ładowania samochodów elektrycznych – 8 Naziemne miejsca do ładowania samochodów elektrycznych – 2 10 kondygnacji biurowych 2 kondygnacje parkingowe 5+2 cichobieżnych wind Podstawowe warunki dotyczące budynku B1: czynsz najmu powierzchni: 13,40-14,50 EUR netto /m2 (zależy od wielu czynników-wielkości powierzchni, czasu umowy najmu, ekspansji najemcy itp.) koszty eksploatacyjne : ok. 16 zł netto / m2 współczynnik powierzchni wspólnej : ok. 6% czynsz za miejsca parkingowe: - podziemne 100 EUR netto / miejsce, - naziemne 80 EUR netto / miejsce. termin oddania budynku B1: I kw. 2019 r. Parametry techniczne: Wysokość pomieszczenia 2,7 m (od podłogi podniesionej do sufitu podwieszanego) Parking dla najemców w garażu podziemnym i na terenie inwestycji, a także wydzielony parking dla gości Całodobowa ochrona budynku, parter z recepcją Ergonomiczne powierzchnie biurowe z możliwością swobodnej aranżacji Podwieszane sufity i modułowe podłogi umożliwiające szybkie przearanżowanie powierzchni System zarządzania budynkiem BMS System kontroli wilgotności umożliwiający punktowe sterowanie Maksymalnie duża dostępność światła dziennego Proekologiczny charakter budynku- certyfikat BREEAM EXCELLENT Technologie i rozwiązania proekologiczne to: niższe opłaty serwisowe wyższa wartość budynków lepsze zdrowie najemców Prezentowane budynki posiadać będą certyfikat breeam excellent (Building Research Establishment Environmental Assessment Method). To gwarancja najwyższej jakości oraz możliwość pretendowania do grona najlepszych w Europie. System breeam określa wzorce dla realizacji oraz funkcjonowania wysokoefektywnych “zielonych budynków” w głównych polach, takich jak: zrównoważone zagospodarowanie terenu, oszczędność zasobów wody, efektywność energetyczna, wybór materiałów oraz jakość środowiska wewnątrz budynku. W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt: Sabina Jeleniewicz tel: ( pokaż numer ) e-mail: Cena 5 452 EUR 61 zł/m² Powierzchnia 376 m² Piętro: 2 Przeznaczenie lokalu: biurowy monitoring / ochrona klimatyzacja parking
Kraków, małopolskie,Kraków
376 m²
5 452 €
20.04.2018
376 m²20.04.2018
Więcejotodom.pl
Złóż skargę
Inwestycja którą prezentuję w zamyśle ma na celu utworzenie małego miasta, gdzie znajdować się będą budynki biurowe i mieszkalne, a także planowana jest rozbudowana część usługowa w budynkach zabytkowych. Jest to miejsce gdzie można znaleźć idealną równowagę między pracą a życiem prywatnym. Przeszłość i przyszłość na jednym kawałku ziemi. Trzy nowoczesne biurowce klasy A, kilka eleganckich budynków mieszkalnych, a także dwa zrewitalizowane obiekty zabytkowe po dawnej Destylerni POLMOS, w których powstanie rozbudowana część usługowa. Bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura drogowa Doskonała lokalizacja, w pierwszej linii zabudowy, przy głównej arterii komunikacyjnej Krakowa Wygodny dostęp do powierzchni handlowo-usługowych, ośrodków użyteczności publicznej i całej oferty kulturalno-rozrywkowej Krakowa Budynki biurowe wchodzące w skład kompleksu, w którym jest część mieszkaniowa i usługowa oraz adaptowana zabudowa historyczna Aparthotel, sala bankietowa, sale konferencyjne, restauracje, sklep spożywczy, drogeria, kawiarnie,centrum sportowe, a także przedszkole i żłobek planowane na terenie kompleksu w części usługowej. Starannie zaprojektowane części wspólne i tereny zielone do wypoczynku i rekreacji Lokalizacja Inwestycja jest usytuowana w dzielnicy Śródmieście w pobliżu dwóch najważniejszych węzłów komunikacyjnych w mieście – Ronda Mogilskiego oraz Ronda Grzegórzeckiego. W ciągu 15 minutowego spaceru można dostać się do ścisłego centrum Krakowa, do Dworca Głównego lub Rynku. Przebiegająca przez Kraków autostrada A4 zapewnia połączenie z Niemcami oraz z Ukrainą. Około 10 km od centrum zlokalizowany jest Międzynarodowy Port Lotniczy w Krakowie-Balicach – największe regionalne lotnisko w Polsce. Budynki biurowe w inwestycji to nowoczesne biurowce klasy A. Jednocześnie są komfortowym miejscem dla użytkowników odzwierciedlającym wizerunek najemcy i spełniającym jego oczekiwania. W budynkach, w części parteru planowane są powierzchnie handlowo-usługowe. Etap 1 / Budynek B1 Powierzchnia GLA - 13529 m2 Powierzchnia GLA typowej kondygnacji Biurowej - 1441 m2 Powierzchnia usługowa na poziomie parteru - 950 m2 Naziemne miejsca postojowe – 23 Podziemne miejsca postojowe – 243 Podziemne miejsca postojowe na motory – 5 Podziemne miejsca na rowery – 88 Naziemne miejsca na rowery – 4 Prysznice dla rowerzystów – 8 Szafki dla rowerzystów – 35 Podziemne miejsca do ładowania samochodów elektrycznych – 8 Naziemne miejsca do ładowania samochodów elektrycznych – 2 10 kondygnacji biurowych 2 kondygnacje parkingowe 5+2 cichobieżnych wind Podstawowe warunki dotyczące budynku B1: czynsz najmu powierzchni: 13,40-14,50 EUR netto /m2 (zależy od wielu czynników-wielkości powierzchni, czasu umowy najmu, ekspansji najemcy itp.) koszty eksploatacyjne : ok. 16 zł netto / m2 współczynnik powierzchni wspólnej : ok. 6% czynsz za miejsca parkingowe: - podziemne 100 EUR netto / miejsce, - naziemne 80 EUR netto / miejsce. termin oddania budynku B1: I kw. 2019 r. Parametry techniczne: Wysokość pomieszczenia 2,7 m (od podłogi podniesionej do sufitu podwieszanego) Parking dla najemców w garażu podziemnym i na terenie inwestycji, a także wydzielony parking dla gości Całodobowa ochrona budynku, parter z recepcją Ergonomiczne powierzchnie biurowe z możliwością swobodnej aranżacji Podwieszane sufity i modułowe podłogi umożliwiające szybkie przearanżowanie powierzchni System zarządzania budynkiem BMS System kontroli wilgotności umożliwiający punktowe sterowanie Maksymalnie duża dostępność światła dziennego Proekologiczny charakter budynku- certyfikat BREEAM EXCELLENT Technologie i rozwiązania proekologiczne to: niższe opłaty serwisowe wyższa wartość budynków lepsze zdrowie najemców Prezentowane budynki posiadać będą certyfikat breeam excellent (Building Research Establishment Environmental Assessment Method). To gwarancja najwyższej jakości oraz możliwość pretendowania do grona najlepszych w Europie. System breeam określa wzorce dla realizacji oraz funkcjonowania wysokoefektywnych “zielonych budynków” w głównych polach, takich jak: zrównoważone zagospodarowanie terenu, oszczędność zasobów wody, efektywność energetyczna, wybór materiałów oraz jakość środowiska wewnątrz budynku. W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt: Sabina Jeleniewicz tel: ( pokaż numer ) e-mail: Cena 4 828,50 EUR 61 zł/m² Powierzchnia 333 m² Piętro: 2 Przeznaczenie lokalu: biurowy monitoring / ochrona klimatyzacja parking
Kraków, małopolskie,Kraków
333 m²
4 828 €
20.04.2018
333 m²20.04.2018
Więcejotodom.pl
Złóż skargę
Inwestycja którą prezentuję w zamyśle ma na celu utworzenie małego miasta, gdzie znajdować się będą budynki biurowe i mieszkalne, a także planowana jest rozbudowana część usługowa w budynkach zabytkowych. Jest to miejsce gdzie można znaleźć idealną równowagę między pracą a życiem prywatnym. Przeszłość i przyszłość na jednym kawałku ziemi. Trzy nowoczesne biurowce klasy A, kilka eleganckich budynków mieszkalnych, a także dwa zrewitalizowane obiekty zabytkowe po dawnej Destylerni POLMOS, w których powstanie rozbudowana część usługowa. Bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura drogowa Doskonała lokalizacja, w pierwszej linii zabudowy, przy głównej arterii komunikacyjnej Krakowa Wygodny dostęp do powierzchni handlowo-usługowych, ośrodków użyteczności publicznej i całej oferty kulturalno-rozrywkowej Krakowa Budynki biurowe wchodzące w skład kompleksu, w którym jest część mieszkaniowa i usługowa oraz adaptowana zabudowa historyczna Aparthotel, sala bankietowa, sale konferencyjne, restauracje, sklep spożywczy, drogeria, kawiarnie,centrum sportowe, a także przedszkole i żłobek planowane na terenie kompleksu w części usługowej. Starannie zaprojektowane części wspólne i tereny zielone do wypoczynku i rekreacji Lokalizacja Inwestycja jest usytuowana w dzielnicy Śródmieście w pobliżu dwóch najważniejszych węzłów komunikacyjnych w mieście – Ronda Mogilskiego oraz Ronda Grzegórzeckiego. W ciągu 15 minutowego spaceru można dostać się do ścisłego centrum Krakowa, do Dworca Głównego lub Rynku. Przebiegająca przez Kraków autostrada A4 zapewnia połączenie z Niemcami oraz z Ukrainą. Około 10 km od centrum zlokalizowany jest Międzynarodowy Port Lotniczy w Krakowie-Balicach – największe regionalne lotnisko w Polsce. Budynki biurowe w inwestycji to nowoczesne biurowce klasy A. Jednocześnie są komfortowym miejscem dla użytkowników odzwierciedlającym wizerunek najemcy i spełniającym jego oczekiwania. W budynkach, w części parteru planowane są powierzchnie handlowo-usługowe. Etap 1 / Budynek B1 Powierzchnia GLA - 13529 m2 Powierzchnia GLA typowej kondygnacji Biurowej - 1441 m2 Powierzchnia usługowa na poziomie parteru - 950 m2 Naziemne miejsca postojowe – 23 Podziemne miejsca postojowe – 243 Podziemne miejsca postojowe na motory – 5 Podziemne miejsca na rowery – 88 Naziemne miejsca na rowery – 4 Prysznice dla rowerzystów – 8 Szafki dla rowerzystów – 35 Podziemne miejsca do ładowania samochodów elektrycznych – 8 Naziemne miejsca do ładowania samochodów elektrycznych – 2 10 kondygnacji biurowych 2 kondygnacje parkingowe 5+2 cichobieżnych wind Podstawowe warunki dotyczące budynku B1: czynsz najmu powierzchni: 13,40-14,50 EUR netto /m2 (zależy od wielu czynników-wielkości powierzchni, czasu umowy najmu, ekspansji najemcy itp.) koszty eksploatacyjne : ok. 16 zł netto / m2 współczynnik powierzchni wspólnej : ok. 6% czynsz za miejsca parkingowe: - podziemne 100 EUR netto / miejsce, - naziemne 80 EUR netto / miejsce. termin oddania budynku B1: I kw. 2019 r. Parametry techniczne: Wysokość pomieszczenia 2,7 m (od podłogi podniesionej do sufitu podwieszanego) Parking dla najemców w garażu podziemnym i na terenie inwestycji, a także wydzielony parking dla gości Całodobowa ochrona budynku, parter z recepcją Ergonomiczne powierzchnie biurowe z możliwością swobodnej aranżacji Podwieszane sufity i modułowe podłogi umożliwiające szybkie przearanżowanie powierzchni System zarządzania budynkiem BMS System kontroli wilgotności umożliwiający punktowe sterowanie Maksymalnie duża dostępność światła dziennego Proekologiczny charakter budynku- certyfikat BREEAM EXCELLENT Technologie i rozwiązania proekologiczne to: niższe opłaty serwisowe wyższa wartość budynków lepsze zdrowie najemców Prezentowane budynki posiadać będą certyfikat breeam excellent (Building Research Establishment Environmental Assessment Method). To gwarancja najwyższej jakości oraz możliwość pretendowania do grona najlepszych w Europie. System breeam określa wzorce dla realizacji oraz funkcjonowania wysokoefektywnych “zielonych budynków” w głównych polach, takich jak: zrównoważone zagospodarowanie terenu, oszczędność zasobów wody, efektywność energetyczna, wybór materiałów oraz jakość środowiska wewnątrz budynku. W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt: Sabina Jeleniewicz tel: ( pokaż numer ) e-mail: Cena 20 053,50 EUR 61 zł/m² Powierzchnia 1 383 m² Piętro: 2 Przeznaczenie lokalu: biurowy monitoring / ochrona klimatyzacja parking
Kraków, małopolskie,Kraków
20 053 €
20.04.2018
20.04.2018
Więcejotodom.pl
Złóż skargę
Inwestycja którą prezentuję w zamyśle ma na celu utworzenie małego miasta, gdzie znajdować się będą budynki biurowe i mieszkalne, a także planowana jest rozbudowana część usługowa w budynkach zabytkowych. Jest to miejsce gdzie można znaleźć idealną równowagę między pracą a życiem prywatnym. Przeszłość i przyszłość na jednym kawałku ziemi. Trzy nowoczesne biurowce klasy A, kilka eleganckich budynków mieszkalnych, a także dwa zrewitalizowane obiekty zabytkowe po dawnej Destylerni POLMOS, w których powstanie rozbudowana część usługowa. Bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura drogowa Doskonała lokalizacja, w pierwszej linii zabudowy, przy głównej arterii komunikacyjnej Krakowa Wygodny dostęp do powierzchni handlowo-usługowych, ośrodków użyteczności publicznej i całej oferty kulturalno-rozrywkowej Krakowa Budynki biurowe wchodzące w skład kompleksu, w którym jest część mieszkaniowa i usługowa oraz adaptowana zabudowa historyczna Aparthotel, sala bankietowa, sale konferencyjne, restauracje, sklep spożywczy, drogeria, kawiarnie,centrum sportowe, a także przedszkole i żłobek planowane na terenie kompleksu w części usługowej. Starannie zaprojektowane części wspólne i tereny zielone do wypoczynku i rekreacji Lokalizacja Inwestycja jest usytuowana w dzielnicy Śródmieście w pobliżu dwóch najważniejszych węzłów komunikacyjnych w mieście – Ronda Mogilskiego oraz Ronda Grzegórzeckiego. W ciągu 15 minutowego spaceru można dostać się do ścisłego centrum Krakowa, do Dworca Głównego lub Rynku. Przebiegająca przez Kraków autostrada A4 zapewnia połączenie z Niemcami oraz z Ukrainą. Około 10 km od centrum zlokalizowany jest Międzynarodowy Port Lotniczy w Krakowie-Balicach – największe regionalne lotnisko w Polsce. Budynki biurowe w inwestycji to nowoczesne biurowce klasy A. Jednocześnie są komfortowym miejscem dla użytkowników odzwierciedlającym wizerunek najemcy i spełniającym jego oczekiwania. W budynkach, w części parteru planowane są powierzchnie handlowo-usługowe. Etap 1 / Budynek B1 Powierzchnia GLA - 13529 m2 Powierzchnia GLA typowej kondygnacji Biurowej - 1441 m2 Powierzchnia usługowa na poziomie parteru - 950 m2 Naziemne miejsca postojowe – 23 Podziemne miejsca postojowe – 243 Podziemne miejsca postojowe na motory – 5 Podziemne miejsca na rowery – 88 Naziemne miejsca na rowery – 4 Prysznice dla rowerzystów – 8 Szafki dla rowerzystów – 35 Podziemne miejsca do ładowania samochodów elektrycznych – 8 Naziemne miejsca do ładowania samochodów elektrycznych – 2 10 kondygnacji biurowych 2 kondygnacje parkingowe 5+2 cichobieżnych wind Podstawowe warunki dotyczące budynku B1: czynsz najmu powierzchni: 13,40-14,50 EUR netto /m2 (zależy od wielu czynników-wielkości powierzchni, czasu umowy najmu, ekspansji najemcy itp.) koszty eksploatacyjne : ok. 16 zł netto / m2 współczynnik powierzchni wspólnej : ok. 6% czynsz za miejsca parkingowe: - podziemne 100 EUR netto / miejsce, - naziemne 80 EUR netto / miejsce. termin oddania budynku B1: I kw. 2019 r. Parametry techniczne: Wysokość pomieszczenia 2,7 m (od podłogi podniesionej do sufitu podwieszanego) Parking dla najemców w garażu podziemnym i na terenie inwestycji, a także wydzielony parking dla gości Całodobowa ochrona budynku, parter z recepcją Ergonomiczne powierzchnie biurowe z możliwością swobodnej aranżacji Podwieszane sufity i modułowe podłogi umożliwiające szybkie przearanżowanie powierzchni System zarządzania budynkiem BMS System kontroli wilgotności umożliwiający punktowe sterowanie Maksymalnie duża dostępność światła dziennego Proekologiczny charakter budynku- certyfikat BREEAM EXCELLENT Technologie i rozwiązania proekologiczne to: niższe opłaty serwisowe wyższa wartość budynków lepsze zdrowie najemców Prezentowane budynki posiadać będą certyfikat breeam excellent (Building Research Establishment Environmental Assessment Method). To gwarancja najwyższej jakości oraz możliwość pretendowania do grona najlepszych w Europie. System breeam określa wzorce dla realizacji oraz funkcjonowania wysokoefektywnych “zielonych budynków” w głównych polach, takich jak: zrównoważone zagospodarowanie terenu, oszczędność zasobów wody, efektywność energetyczna, wybór materiałów oraz jakość środowiska wewnątrz budynku. W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt: Sabina Jeleniewicz tel: ( pokaż numer ) e-mail: Cena 10 889,50 EUR 61 zł/m² Powierzchnia 751 m² Piętro: 2 Przeznaczenie lokalu: biurowy monitoring / ochrona klimatyzacja parking
Kraków, małopolskie,Kraków
751 m²
10 889 €
20.04.2018
751 m²20.04.2018
Więcejotodom.pl
We Flatfy używamy plików cookie, aby poprawić jakość                  ogólnych wrażeń z przeglądania.                  Korzystając z naszych usług, zgadzasz się                  nasze wykorzystanie plików cookie.Dowiedz się więcej