Piętrowy, wolnostojący dom mieszkalny w miejscowości Mikołów, w dzielnicy Regielowiec. Parter: kuchnia, salon, gabinet, WC. Piętro: trzy sypialnie, łazienka. Standard wykończenia: Ściany - Gładź; Podłogi - panele,PCV; Schody - marmur; Parapety - marmur. Wyposażenie oferowane w cenie: kuchnia w zabudowie,meble,AGD,RTV. Do budynku przynależy: ogród, garaż. Opis budynku: Dwukondygnacyjny dom mieszkalny, oddany do użytku w 1989 roku. Budynek usytuowany na ogrodzonej działce. Ogrzewanie: gaz ziemny Dom o wysokim standardzie, godny polecenia.OPIEKUN OFERTY: --------------------Magdalena Kachnic ------------------- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!
Mikołów, Regielowiec, Głogowa,Mikołów
5 pokoi
147 m²
3 000
15.03.2018
Więcejtabelaofert.pl
Piętrowy, wolnostojący dom mieszkalny w miejscowości Mikołów, w dzielnicy Regielowiec. Parter: kuchnia, salon, gabinet, WC. Piętro: trzy sypialnie, łazienka. Standard wykończenia: Ściany - Gładź; Podłogi - panele,PCV; Schody - marmur; Parapety - marmur. Wyposażenie oferowane w cenie: kuchnia w zabudowie,meble,AGD,RTV. Do budynku przynależy: ogród, garaż. Opis budynku: Dwukondygnacyjny dom mieszkalny, oddany do użytku w 1989 roku. (...) Pokaż więcej Piętrowy, wolnostojący dom mieszkalny w miejscowości Mikołów, w dzielnicy Regielowiec. Parter: kuchnia, salon, gabinet, WC. Piętro: trzy sypialnie, łazienka. Standard wykończenia: Ściany - Gładź; Podłogi - panele,PCV; Schody - marmur; Parapety - marmur. Wyposażenie oferowane w cenie: kuchnia w zabudowie,meble,AGD,RTV. Do budynku przynależy: ogród, garaż. Opis budynku: Dwukondygnacyjny dom mieszkalny, oddany do użytku w 1989 roku. Budynek usytuowany na ogrodzonej działce. Ogrzewanie: gaz ziemny Dom o wysokim standardzie, godny polecenia. Link do oferty: OPIEKUN OFERTY: -Joanna Twardzik - ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!
Głogowa, Mikołów, śląskie
5 pokoi
147 m²
3 000
8.03.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Piętrowy, wolnostojący dom mieszkalny w miejscowości Mikołów, w dzielnicy Regielowiec. Parter: kuchnia, salon, gabinet, WC. Piętro: trzy sypialnie, łazienka. Standard wykończenia: Ściany - Gładź; Podłogi - panele,PCV; Schody - marmur; Parapety - marmur. Wyposażenie oferowane w cenie: kuchnia w zabudowie,meble,AGD,RTV. Do budynku przynależy: ogród, garaż. Opis budynku: Dwukondygnacyjny dom mieszkalny, oddany do użytku w 1989 roku. Budynek usytuowany na ogrodzonej działce. Ogrzewanie: gaz ziemny Dom o wysokim standardzie, godny polecenia. Link do oferty: *** OPIEKUN OFERTY: --------------------Magdalena Kachnic ------------------- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!
śląskie,Mikołów,Regielowiec,Głogowa
5 pokoi
3 000
26.02.2018
Więcejdomiporta.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Mikołów, Głogowa, Dom wynajem