Złóż skargę
Do wynajęcia jednopiętrowy, murowany budynek biurowo- magazynowy. Obiekt usytuowany na działce o powierzchni 577m2. Teren ogrodzony z czterema miejscami parkingowymi, na zewnątrz dodatkowych osiem miejsc postojowych. W budynku na wysokim parterze i piętrze znajdują się po 3 pomieszczenia (w tym jedno o powierzchni 140m2) + łazienka i toaleta oraz aneks kuchenny- o łącznej powierzchni 215m2 każda kondygnacja. (...) Pokaż więcej Do wynajęcia jednopiętrowy, murowany budynek biurowo- magazynowy. Obiekt usytuowany na działce o powierzchni 577m2. Teren ogrodzony z czterema miejscami parkingowymi, na zewnątrz dodatkowych osiem miejsc postojowych. W budynku na wysokim parterze i piętrze znajdują się po 3 pomieszczenia (w tym jedno o powierzchni 140m2) + łazienka i toaleta oraz aneks kuchenny- o łącznej powierzchni 215m2 każda kondygnacja. W części pomieszczeń ściany gipsowe, w części- tynkowe; na podłodze gres oraz linoleum. Pomieszczenia klimatyzowane i ogrzewane (gazem oraz elektryczne z wykorzystaniem pomp ciepła). Podłączona instalacja alarmowa. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja, gaz, łącze internetowe. Pomieszczenia doskonale nadają się na biura, inną działalność usługową lub magazynową. Możliwość korzystania z piwnicy. Lokalizacja obiektu umożliwia szybki dojazd na autostradę A4, drogę ekspresową S1 oraz DTŚ. ZOBACZ NAS NA: =ZxozidujAUQ=1s Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i informacje w nim zawarte mogą ulec zmianie. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Weronika Sitak (licencja nr: 15939)
Rzemieślnicza, Mysłowice, śląskie
430 m²
10 578 zł
4.11.2018
430 m²4.11.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Złóż skargę
Do wynajęcia jednopiętrowy, murowany budynek biurowo- magazynowy. Obiekt usytuowany na działce o powierzchni 577m2. Teren ogrodzony z czterema miejscami parkingowymi, na zewnątrz dodatkowych osiem miejsc postojowych. W budynku na wysokim parterze i piętrze znajdują się po 3 pomieszczenia (w tym jedno o powierzchni 140m2) + łazienka i toaleta oraz aneks kuchenny- o łącznej powierzchni 215m2 każda kondygnacja. W części pomieszczeń ściany gipsowe, w części- tynkowe; na podłodze gres oraz linoleum. Pomieszczenia klimatyzowane i ogrzewane (gazem oraz elektryczne z wykorzystaniem pomp ciepła). Podłączona instalacja alarmowa. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja, gaz, łącze internetowe. Pomieszczenia doskonale nadają się na biura, inną działalność usługową lub magazynową. Możliwość korzystania z piwnicy. Lokalizacja obiektu umożliwia szybki dojazd na autostradę A4, drogę ekspresową S1 oraz DTŚ. ZOBACZ NAS NA: *** Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i informacje w nim zawarte mogą ulec zmianie. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Weronika Sitak (licencja nr: 15939)
Mysłowice, śląskie, ul. Rzemieślnicza
430 m²
10 578 zł
9.11.2018
430 m²9.11.2018
Więcejregiodom.pl
We Flatfy używamy plików cookie, aby poprawić jakość                  ogólnych wrażeń z przeglądania.                  Korzystając z naszych usług, zgadzasz się                  nasze wykorzystanie plików cookie.Dowiedz się więcej