Budynek użytkowy Kołobrzeska

Kołobrzeska, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
60 m²
1,440
2018-3-28
New House Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu pomieszczenia magazynowego z rampą i windą towarową. Pomieszczenie ogrzewane o powierzchni 60 m2 położone na niskim parterze z możliwością rozładunku towaru na rampę i do windy. Możliwość korzystania z łazienki ogólnodostępnej w korytarzu. Przed budynkiem parking. Teren chroniony w godz. 15.00-7.00 Ogrzewanie miejskie. (...) Pokaż więcej New House Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu pomieszczenia magazynowego z rampą i windą towarową. Pomieszczenie ogrzewane o powierzchni 60 m2 położone na niskim parterze z możliwością rozładunku towaru na rampę i do windy. Możliwość korzystania z łazienki ogólnodostępnej w korytarzu. Przed budynkiem parking. Teren chroniony w godz. 15.00-7.00 Ogrzewanie miejskie. Cena najmu 1440 zł +VAT+media Możliwość wynajmu lokali magazynowych na tym samym poziomie o powierzchni 25 m2. POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! Osoba do kontaktu Anna Licencja pośrednika 17492 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Budynek użytkowy Pojezierze, Kołobrzeska

Kołobrzeska, Pojezierze, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
35.4 m²
814
2018-3-18
New House Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu lokalu biurowego położonego na 1 piętrze w budynku biurowo -usługowym. Lokal składający się z 2 połączonych pomieszczeń 23,36m2 i 12,3 m2. Przy lokalu łazienka z wc. Ogrzewanie elektryczne. Przed obiektem parking strzeżony wraz z chronioną posesją w godz 15.00-7. (...) Pokaż więcej New House Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu lokalu biurowego położonego na 1 piętrze w budynku biurowo -usługowym. Lokal składający się z 2 połączonych pomieszczeń 23,36m2 i 12,3 m2. Przy lokalu łazienka z wc. Ogrzewanie elektryczne. Przed obiektem parking strzeżony wraz z chronioną posesją w godz 15.00-7.00 Cena najmu 814 zł +VAT +media ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! Osoba do kontaktu Anna Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Budynek użytkowy Pojezierze, Kołobrzeska

Kołobrzeska, Pojezierze, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
17.86 m²
411
2018-3-8
New House Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu lokalu biurowego położonego na 1 piętrze w budynku biurowo -usługowym. Lokal składający się z 2 połączonych pomieszczeń o pow.17,86 m2 i łazienki z wc. Pomieszczenia wyposażone w klimatyzator. Ogrzewanie elektryczne. Przed obiektem parking strzeżony wraz z chronioną posesją w godz 15.00-7. (...) Pokaż więcej New House Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu lokalu biurowego położonego na 1 piętrze w budynku biurowo -usługowym. Lokal składający się z 2 połączonych pomieszczeń o pow.17,86 m2 i łazienki z wc. Pomieszczenia wyposażone w klimatyzator. Ogrzewanie elektryczne. Przed obiektem parking strzeżony wraz z chronioną posesją w godz 15.00-7.00 Cena najmu 411 zł +VAT +media ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! Osoba do kontaktu Anna Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Budynek użytkowy Pojezierze, Kołobrzeska

Kołobrzeska, Pojezierze, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
12.3 m²
283
2018-3-19
New House Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu pomieszczenia biurowego położonego na 1 piętrze w budynku biurowo -usługowym. Lokal o powierzchni 12,3 m2. Przy lokalu łazienka z wc. Ogrzewanie elektryczne. Przed obiektem parking strzeżony wraz z chronioną posesją w godz 15.00-7. (...) Pokaż więcej New House Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu pomieszczenia biurowego położonego na 1 piętrze w budynku biurowo -usługowym. Lokal o powierzchni 12,3 m2. Przy lokalu łazienka z wc. Ogrzewanie elektryczne. Przed obiektem parking strzeżony wraz z chronioną posesją w godz 15.00-7.00 Cena najmu 283 zł +VAT +media ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! Osoba do kontaktu Anna Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Budynek użytkowy Pojezierze, Kołobrzeska

Kołobrzeska, Pojezierze, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
23.36 m²
537
2018-3-19
New House Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu lokalu biurowego położonego na 1 piętrze w budynku biurowo -usługowym. Lokal o powierzchni 23,36 m2 Przy lokalu łazienka z wc. Ogrzewanie elektryczne. Przed obiektem parking strzeżony wraz z chronioną posesją w godz 15.00-7. (...) Pokaż więcej New House Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu lokalu biurowego położonego na 1 piętrze w budynku biurowo -usługowym. Lokal o powierzchni 23,36 m2 Przy lokalu łazienka z wc. Ogrzewanie elektryczne. Przed obiektem parking strzeżony wraz z chronioną posesją w godz 15.00-7.00 Cena najmu 537 zł +VAT +media ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ! Osoba do kontaktu Anna Licencja pośrednika 17492 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcejnieruchomosci-online.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Olsztyn, Kołobrzeska, Dom wynajem
3 pokoje
48 m²
240,000
2018-3-12
Olsztyn, Pojezierze, Kołobrzeska, mieszkanie 3 pokojowe na drugim piętrze, na sprzedaż, Kupujący nie płaci prowizji !!! Oferuję Państwu do zakupu przytulane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze w 4 piętrowym budynku przy ul. Kołobrzeskiej 13a. Składa się z oddzielnej kuchni, 3 pokoi, korytarza oraz łazienki połączonej z wc. Mieszkanie wymaga odświeżenia. W cenie lokalu pozostaje sprzęt AGD oraz meble kuchenne, szafa w przedpokoju. Do lokalu przynależy loggia oraz piwnica ok 5 m2 Opłata czynszowa wraz z funduszem remontowym liczona jest na dwie osoby. Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie w świetnej lokalizacji. Osiedle Pojezierze jest najlepiej skomunikowanym osiedlem z innymi częściami miasta (autobusy,busy, tramwaje) Blisko centrum, 10 min pieszo na Stare Miasto. W pobliżu znajduje się szeroki wachlarz usług i sklepów, dworzec PKP i PKS, przychodnie lekarskie, szkoły, przedszkola, piękny park Kusocińskiego... Mieszkanie doskonałe rodziny czy np. jako inwestycja pod wynajem. Polecam i zapraszam do oglądania !!! Brakuje gotówki? Pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru najlepszej oferty finansowania spośród wielu banków. Dostosujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będziemy do Twojej dyspozycji.
Więcejmorizon.pl
1 pokój
19 m²
115,000
2018-3-12
Olsztyn, Pojezierze, ul Kołobrzeska, na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie, KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Mieszkanie o powierzchni 19 m2 na parterze przy ul. Kołobrzeskiej składa się z pokoju, łazienki i kuchni z korytarzem. Jest jasne, przytulne i ciepłe. Nieruchomość wymaga odświeżenia. Do lokalu przynależy również piwnica ok 2 m2. Czynsz wraz z funduszem remontowym to ok 150,00 zł. liczony na jedną osobę. Budynek po termomodernizacji i remoncie klatek schodowych w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie w świetnej lokalizacji. Miejsce doskonale skomunikowane z pozostałą częścią miasta, co zapewni wygodny i szybki dostęp do wszelkich obiektów handlowo-usługowych, szkół, sklepów, banków czy urzędów. Bliska komunikacja miejska, dworzec PKS i PKP, a także zajezdnia tramwajowa. Na terenie osiedla znajdują się liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców - także parking strzeżony, place zabaw dla dzieci... Mieszkanie doskonałe dla pary, singla, czy jako inwestycja pod wynajem np. dla studentów. Polecam i zapraszam do oglądania !!! Brakuje gotówki? Pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru najlepszej oferty finansowania spośród wielu banków. Dostosujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będziemy do Twojej dyspozycji.
Więcejmorizon.pl
2 pokoje
205,000
2018-3-23
Mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w 11-piętrowym budynku, położonym przy ulicy Kołobrzeskiej, na osiedlu Pojezierze. Lokal mieszkalny o powierzchni 50,80 m2 składa się z dwóch pokoi (ok 18,5 m2 i ok 9,4 m2), oddzielnej kuchni (ok 9 m2), dwóch przedpokoi (ok 7 m2 i 1,3 m2) oraz łazienki z wc (ok 5,2 m2). Do mieszkania przynależy loggia (ok 2,80 m2) i piwnica. Mieszkanie jest zadbane, wymaga jednak odświeżenia. Budynek wyposażony jest w dwie windy. Przy budynku znajduje się dość duży parking, z którego mogą korzystać mieszkańcy tego budynku oraz budynku sąsiedniego. Media: - energia elektryczna, - woda zimna i ciepła, ogrzewanie lokalu, kanalizacja, gaz - z sieci miejskiej, - TV kablowa, internet. Miesięczna opłata wpłacana na konto wspólnoty mieszkaniowej (czynsz), łącznie z zaliczkami na wodę i ścieki, ogrzewanie oraz z funduszem remontowym wynosi 376 zł. Termin przekazania lokalu nabywcy - nie wcześniej, niż w sierpniu 2018 r. Nieruchomość położona jest w niewielkiej odległości od centrum Olsztyna (ok 1,5 km). W pobliżu nieruchomości znajduje się dworzec kolejowy i autobusowy, liczne obiekty handlowo-usługowe, sportowe, placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, żłobki) i medyczne, a także duży, zadbany park. Pośrednik Grażyna Czaplicka, numer licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - 4798, biuro nieruchomości Orkana13.pl Nieruchomości Olsztyn. W pozyskaniu kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości polecamy pośrednictwo KMR – lokalnej firmy rodzinnej z 24 letnim doświadczeniem. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Więcejdomiporta.pl

Mieszkanie Kołobrzeska

Kołobrzeska, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
2 pokoje
50.8 m²
199,000
2018-1-27
Mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w 11-piętrowym budynku, położonym przy ulicy Kołobrzeskiej, na osiedlu Pojezierze. Lokal mieszkalny o powierzchni 50,80 m2 składa się z dwóch pokoi (ok 18,5 m2 i ok 9,4 m2), oddzielnej kuchni (ok 9 m2), dwóch przedpokoi (ok 7 m2 i 1,3 m2) oraz łazienki z wc (ok 5,2 m2). Do mieszkania przynależy loggia (ok 2,80 m2) i piwnica. Mieszkanie jest zadbane, wymaga jednak odświeżenia. Budynek wyposażony jest w dwie windy. (...) Pokaż więcej Mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w 11-piętrowym budynku, położonym przy ulicy Kołobrzeskiej, na osiedlu Pojezierze. Lokal mieszkalny o powierzchni 50,80 m2 składa się z dwóch pokoi (ok 18,5 m2 i ok 9,4 m2), oddzielnej kuchni (ok 9 m2), dwóch przedpokoi (ok 7 m2 i 1,3 m2) oraz łazienki z wc (ok 5,2 m2). Do mieszkania przynależy loggia (ok 2,80 m2) i piwnica. Mieszkanie jest zadbane, wymaga jednak odświeżenia. Budynek wyposażony jest w dwie windy. Przy budynku znajduje się dość duży parking, z którego mogą korzystać mieszkańcy tego budynku oraz budynku sąsiedniego. Media: - energia elektryczna, - woda zimna i ciepła, ogrzewanie lokalu, kanalizacja, gaz - z sieci miejskiej, - TV kablowa, internet. Miesięczna opłata wpłacana na konto wspólnoty mieszkaniowej (czynsz), łącznie z zaliczkami na wodę i ścieki, ogrzewanie oraz z funduszem remontowym wynosi 376 zł. Termin przekazania lokalu nabywcy - nie wcześniej, niż w sierpniu 2018 r. Nieruchomość położona jest w niewielkiej odległości od centrum Olsztyna (ok 1,5 km). W pobliżu nieruchomości znajduje się dworzec kolejowy i autobusowy, liczne obiekty handlowo-usługowe, sportowe, placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, żłobki) i medyczne, a także duży, zadbany park. Pośrednik Grażyna Czaplicka, numer licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - 4798, biuro nieruchomości Nieruchomości Olsztyn. W pozyskaniu kredytów hipotecznych na zakup nieruchomości polecamy pośrednictwo KMR lokalnej firmy rodzinnej z 24 letnim doświadczeniem. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Więcejnieruchomosci-online.pl