Dom Dajtki, Zbożowa Dom Dajtki, Zbożowa

Zbożowa, Dajtki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
3 pokoje
100 m²
2 300 zł
07.06.2017
WOLNE OD 1 WRZEŚNIA 2017 New House nieruchomości oferuje do wynajęcia eksluzywne przestronne mieszkanie w domku jednorodzinnym wolno stojącym z oddzielnym wejściem, na osiedlu Dajtki, blisko Biedronki Mieszkanie dwupoziomowe: na parterze przedpokój, pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze: otwarta przestrzeń gadzie znajduje się salon z kominkiem, jadalnia. Przy jadalni kuchnia, dwa pokoje. Dodatkowe przy salonie wejście do pokoju pracy. Łazienka razem z WC kabiną prysznicową, wanną narożną. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe okna PCV, na podłogach deska sosnowa, gres. Wszystkie pomieszczenia są urządzone z klasą, w wysokim standardzie. Wyposażenie: pralka, lodówka, mikrofalówka, żelazko, garnki, sztućce, pościel, odkurzacz, deska do prasowania) Ogrzewanie kominkowe i gazowe. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Internet bezprzewodowy. Możliwość wynajęcia garażu jeden z brama na pilota, drugi z bramą uchylną. Do dyspozycji lokatorów ogród. Cena za jeden garaż 150zł. Cena najmu 2300zł+350zł na 1 osobę, za każdą następną osobę 100zł dodatkowo. Prąd według zużycia. KAUCJA 2300ZŁ Cena do negocjacji. Informacji udziela Beata Licencja pośrednika 17492 CallSend SMSCall from mobileAdd to SkypeYou'll need Skype CreditFree via Skype Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Dom, 43 m2, Olsztyn

Olsztyn, Dajtki, Zbożowa
43 m²
900 zł
21.07.2015
New House nieruchomości oferuje do wynajęcia eksluzywną kawalerkę w pełni umeblowaną i wyposażoną na parterze w domku jednorodzinnym z oddzielnym wejściem. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, łazienki razem z WC, przedpokoju. Mieszkanie czyste, zadbane w pełni urządzone (mała lodówka, pralka, kuchenka elektryczna, odkurzacz, TV plazma, deska do prasowania, żelazko, sztućce, talerze, pościel)Na podłogach deska sosnowa i gres. Ogrzewanie gazowe, woda ciepła z bojlera elektrycznego.Posesja ogrodzona, ogród do dyspozycji lokatorów. Do dyspozycji najemców dwa wolnostojące garaże.W pobliżu Biedronka 30 m, 200 m do Hotelu Omega nad jeziorem)Garaż w cenie 150 zł.Cena za wynajem 1000 zł plus media około 250 zł na 1 osobę, za każdą następną osobę 100 zł dodatkowo.Prąd według zużycia.Kaucja w wysokości 1 miesięcznego czynszu. Piękna lokalizacja, w pobliżu lasu oraz jeziora, idealne miejsce do wypoczynku po pracy dla osób wymagających. Ciche i spokojne osiedle. Zapraszamy do oglądania, oferta godna uwagi i polecenia !!!Informacji udziela Beata 606 924 843606 924 843Licencja pośrednika 17492CallSend SMSCall from mobileAdd to SkypeYou'll need Skype CreditFree via Skype Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej otodom.pl
1 pokój
43 m²
1 100 zł
01.07.2017
WOLNE OD ZARAZ New House nieruchomości oferuje do wynajęcia ekskluzywną kawalerkę w pełni umeblowaną i wyposażoną na parterze w domku jednorodzinnym z oddzielnym wejściem. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, łazienki razem z WC, przedpokoju. Mieszkanie czyste, zadbane w pełni urządzone (zmywarka, mała lodówka, pralka, kuchenka elektryczna, odkurzacz, TV plazma, deska do prasowania, żelazko, sztućce, talerze, pościel) Na podłogach deska sosnowa i gres. Ogrzewanie gazowe, woda ciepła z bojlera elektrycznego. Posesja ogrodzona, ogród i dwa garaże do dyspozycji lokatorów.W pobliżu Biedronka 30 m, do Hotelu Omega nad jeziorem 200 m) Możliwość wynajęcia garażu w cenie 150 zł. Cena za wynajem 1100 zł plus media 250 zł za każdą następną osobę 100 zł dodatkowo. Prąd według zużycia UMOWA Z OPERATOREM. Kaucja zwrotna 1350 zł WOLNE OD ZARAZ Cena do negocjacji. Informacji udziela Beata 606 924 ... pokaż numer606 924 843606 924 843 Licencja pośrednika 17492 CallSend SMSCall from mobileAdd to SkypeYou'll need Skype CreditFree via Skype Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej gratka.pl

Mieszkanie Dajtki, Zbożowa Mieszkanie Dajtki, Zbożowa

Zbożowa, Dajtki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
1 pokój
43 m²
1 100 zł
07.07.2017
WOLNE OD ZARAZ New House nieruchomości oferuje do wynajęcia ekskluzywną kawalerkę w pełni umeblowaną i wyposażoną na parterze w domku jednorodzinnym z oddzielnym wejściem. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, łazienki razem z WC, przedpokoju. Mieszkanie czyste, zadbane w pełni urządzone (zmywarka, mała lodówka, pralka, kuchenka elektryczna, odkurzacz, TV plazma, deska do prasowania, żelazko, sztućce, talerze, pościel) Na podłogach deska sosnowa i gres. Ogrzewanie gazowe, woda ciepła z bojlera elektrycznego. Posesja ogrodzona, ogród i dwa garaże do dyspozycji lokatorów.W pobliżu Biedronka 30 m, do Hotelu Omega nad jeziorem 200 m) Możliwość wynajęcia garażu w cenie 150 zł. Cena za wynajem 1100 zł plus media 250 zł za każdą następną osobę 100 zł dodatkowo. Prąd według zużycia UMOWA Z OPERATOREM. Kaucja zwrotna 1350 zł WOLNE OD ZARAZ Cena do negocjacji. Informacji udziela Beata Licencja pośrednika 17492 CallSend SMSCall from mobileAdd to SkypeYou'll need Skype CreditFree via Skype Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl
3 pokoje
100 m²
2 300 zł
17.06.2017
WOLNE OD 1 WRZEŚNIA 2017 New House nieruchomości oferuje do wynajęcia eksluzywne przestronne mieszkanie w domku jednorodzinnym wolno stojącym z oddzielnym wejściem, na osiedlu Dajtki, blisko Biedronki Mieszkanie dwupoziomowe: na parterze przedpokój, pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze: otwarta przestrzeń gadzie znajduje się salon z kominkiem, jadalnia. Przy jadalni kuchnia, dwa pokoje. Dodatkowe przy salonie wejście do pokoju pracy. Łazienka razem z WC kabiną prysznicową, wanną narożną. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe okna PCV, na podłogach deska sosnowa, gres. Wszystkie pomieszczenia są urządzone z klasą, w wysokim standardzie. Wyposażenie: pralka, lodówka, mikrofalówka, żelazko, garnki, sztućce, pościel, odkurzacz, deska do prasowania) Ogrzewanie kominkowe i gazowe. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Internet bezprzewodowy. Możliwość wynajęcia garażu jeden z brama na pilota, drugi z bramą uchylną. Do dyspozycji lokatorów ogród. Cena za jeden garaż 150zł. Cena najmu 2300zł+350zł na 1 osobę, za każdą następną osobę 100zł dodatkowo. Prąd według zużycia. KAUCJA 2300ZŁ Cena do negocjacji. Informacji udziela Beata 606 924 ... pokaż numer606 924 843606 924 843 Licencja pośrednika 17492 CallSend SMSCall from mobileAdd to SkypeYou'll need Skype CreditFree via Skype Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej gratka.pl
1 pokój
90 m²
1 800 zł
17.06.2017
WOLNE OD LIPCA New House nieruchomości oferuje do wynajęcia ekskluzywne, przestronnego mieszkania na I piętrze w domku jednorodzinnym wolno stojącym z oddzielnym wejściem. Mieszkanie dwupoziomowe: na parterze przedpokój z tarasem. Na I piętrze otwarta przestrzeń na której znajduje się sypialnia, salon z kominkiem, aneks kuchenny z jadalnią. Łazienka razem z WC i kabiną prysznicową, pralką. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe okna PCV, na podłogach deska sosnowa, gres. Wszystkie pomieszczenia są urządzone z klasą, w wysokim standardzie. Wyposażenie: pralka, lodówka, mikrofalówka, żelazko, garnki, sztućce, pościel, odkurzacz, deska do prasowania) Ogrzewanie kominkowe i gazowe. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Internet bezprzewodowy. Możliwość wynajęcia garażu jeden z brama na pilota, drugi z bramą uchylną. Do dyspozycji lokatorów ogród. Cena za jeden garaż 150zł. Cena najmu 1800zł+350zł na 1 osobę, za każdą następną osobę 100zł dodatkowo. Prąd według zużycia. Kaucja w wysokości 1 miesięcznego czynszu. Cena do negocjacji. Informacji udziela Beata 606 924 ... pokaż numer606 924 843 Licencja pośrednika 17492 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej gratka.pl

Mieszkanie Dajtki, Zbożowa Mieszkanie Dajtki, Zbożowa

Zbożowa, Dajtki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
3 pokoje
100 m²
2 300 zł
07.06.2017
WOLNE OD 1 WRZEŚNIA 2017 New House oferuje do wynajęcia eksluzywne przestronne mieszkanie w domku jednorodzinnym wolno stojącym z oddzielnym wejściem, na osiedlu Dajtki, blisko Biedronki. Mieszkanie dwupoziomowe: na parterze przedpokój, pomieszczeni gospodarcze. Na piętrze: otwarta przestrzeń gdzie znajduje się salon z kominkiem, jadalnia. Przy jadalni oddzielna kuchnia, dwa zamykane duże pokoje. Dodatkowe przy salonie wejście do pokoju pracy. Łazienka razem z WC kabiną prysznicową, wanną narożną. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe okna PCV, na podłogach deska sosnowa, gres. Wszystkie pomieszczenia są urządzone z klasą, w wysokim standardzie. Wyposażenie: pralka, lodówka, mikrofalówka, żelazko, garnki, sztućce, pościel, odkurzacz, deska do prasowania) Ogrzewanie kominkowe i gazowe. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Internet bezprzewodowy. Możliwość wynajęcia garażu jeden z brama na pilota, drugi z bramą uchylną. Do dyspozycji lokatorów ogród. Cena za jeden garaż 150zł. Cena najmu 2300zł+350zł na 1 osobę, za każdą następną osobę 100zł dodatkowo. Prąd według zużycia. UMOWA MINIMUM PÓŁ ROKU! Informacji udziela Beata Licencja pośrednika 17492 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Dom Dajtki, Zbożowa Dom Dajtki, Zbożowa

Zbożowa, Dajtki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
1 pokój
90 m²
1 800 zł
08.06.2017
WOLNE OD LIPCA New House nieruchomości oferuje do wynajęcia ekskluzywne, przestronnego mieszkania na I piętrze w domku jednorodzinnym wolno stojącym z oddzielnym wejściem. Mieszkanie dwupoziomowe: na parterze przedpokój z tarasem. Na I piętrze otwarta przestrzeń na której znajduje się sypialnia, salon z kominkiem, aneks kuchenny z jadalnią. Łazienka razem z WC i kabiną prysznicową, pralką. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe okna PCV, na podłogach deska sosnowa, gres. Wszystkie pomieszczenia są urządzone z klasą, w wysokim standardzie. Wyposażenie: pralka, lodówka, mikrofalówka, żelazko, garnki, sztućce, pościel, odkurzacz, deska do prasowania) Ogrzewanie kominkowe i gazowe. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Internet bezprzewodowy. Możliwość wynajęcia garażu jeden z brama na pilota, drugi z bramą uchylną. Do dyspozycji lokatorów ogród. Cena za jeden garaż 150zł. Cena najmu 1800zł+350zł na 1 osobę, za każdą następną osobę 100zł dodatkowo. Prąd według zużycia. Kaucja w wysokości 1 miesięcznego czynszu. Cena do negocjacji. Informacji udziela Beata Licencja pośrednika 17492 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Mieszkanie Dajtki, Zbożowa Mieszkanie Dajtki, Zbożowa

Zbożowa, Dajtki, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
2 pokoje
90 m²
1 800 zł
13.04.2017
WOLNE OD 1 LIPCA 2017 New House nieruchomości oferuje do wynajęcia ekskluzywne, przestronne mieszkanie na I piętrze w domku jednorodzinnym wolno stojącym z oddzielnym wejściem. Mieszkanie dwupoziomowe: na parterze przedpokój z tarasem. Na I piętrze otwarta przestrzeń na której znajduje się sypialnia, salon z kominkiem, aneks kuchenny z jadalnią. Łazienka razem z WC i kabiną prysznicową, pralką. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe okna PCV, na podłogach deska sosnowa, gres. Wszystkie pomieszczenia są urządzone z klasą, w wysokim standardzie. Wyposażenie: pralka, lodówka, mikrofalówka, żelazko, garnki, sztućce, pościel, odkurzacz, deska do prasowania) Ogrzewanie kominkowe i gazowe. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Internet bezprzewodowy. Możliwość wynajęcia garażu. Jeden z brama na pilota, drugi z bramą uchylną. Do dyspozycji lokatorów ogród. Cena za jeden garaż 150zł. Cena najmu 1800zł+350zł za każdą następną osobę 100zł dodatkowo. Kaucja 1800zł UMOWA MINIMUM PÓŁ ROKU! Informacji udziela Beata Licencja pośrednika 17492 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej nieruchomosci-online.pl
2 pokoje
90 m²
1 800 zł
07.04.2017
WOLNE OD 1 LIPCA 2017 New House nieruchomości oferuje do wynajęcia ekskluzywne, przestronne mieszkanie na I piętrze w domku jednorodzinnym wolno stojącym z oddzielnym wejściem. Mieszkanie dwupoziomowe: na parterze przedpokój z tarasem. Na I piętrze otwarta przestrzeń na której znajduje się sypialnia, salon z kominkiem, aneks kuchenny z jadalnią. Łazienka razem z WC i kabiną prysznicową, pralką. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe okna PCV, na podłogach deska sosnowa, gres. Wszystkie pomieszczenia są urządzone z klasą, w wysokim standardzie. Wyposażenie: pralka, lodówka, mikrofalówka, żelazko, garnki, sztućce, pościel, odkurzacz, deska do prasowania) Ogrzewanie kominkowe i gazowe. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Internet bezprzewodowy. Możliwość wynajęcia garażu. Jeden z brama na pilota, drugi z bramą uchylną. Do dyspozycji lokatorów ogród. Cena za jeden garaż 150zł. Cena najmu 1800zł+350zł za każdą następną osobę 100zł dodatkowo. Kaucja 1800zł UMOWA MINIMUM PÓŁ ROKU !!!! Informacji udziela Beata 606 924 ... pokaż numer606 924 843 Licencja pośrednika 17492 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Więcej gratka.pl