Nic nie znaleziono
Złóż skargę
ATRAKCYJNA KAWALERKA, W PEŁNI UMEBLOWANA! WOLNA OD ZARAZ! Na wynajem 1-pokojowe mieszkanie, położone na 2-piętrze niskiego budynku, zlokalizowanego przy ul. Biskupińskiej (dzielnica Strzeszyn), o powierzchni 37m2. Budynek z 2001 roku. Mieszkanie jest jasne i przestronne. Składa się z jednego pokoju połączonego z kuchnią, łazienki (4,5m2) oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy BALKON i PIWNICA. STANDARD WYKOŃCZENIA: W pokoju na podłodze położono panele, w kuchni, łazience i przedpokoju - płytki. Okna nowe, plastikowe, z wystawą skierowaną na zachodnią stronę świata. Kuchnia z meblami w zabudowie wraz ze sprzętem AGD (piekarnik, płyta grzewcza elektryczna, okap, lodówka z zamrażarką), stół z krzesłami. W salonie znajduje się rozkładana kanapa, 2 fotele, duża szafa typu komandor. Łazienka z prysznicem i PRALKĄ. W przedpokoju znajduje się duża szafa w zabudowie. Ciepła woda i ogrzewanie z miejskiej sieci. Zabezpieczenia: domofon, osiedle monitorowane. CZYNSZ NAJMU mieszkania wynosi 1.050zł. Opłaty administracyjne (wraz z między innymi zaliczkami na wodę i centralne ogrzewanie) wynoszą 313 zł. Osobno płatny prąd. Kaucja: jednomiesięczny czynsz najmu. Wynajmujesz bezpiecznie - licencjonowany pośrednik nieruchomości to gwarantuje. Wolne od zaraz. LOKALIZACJA: Na osiedlu pełna infrastruktura. Niedaleko szkoła i przedszkole. Z balkonu widok na zieleń. Parkowanie bez problemu na terenie posesji. W sąsiedztwie tereny rekreacyjne i spacerowe Jeziora Strzeszyńskiego, Rusałki oraz Kierskiego. Drogi rowerowe. Połączenie z centrum Poznania zapewniają linie autobusowe 46 i 95. Dogodny dojazd do Uniwersytetu Przyrodniczego. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację! Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Kontakt: STREFA NIERUCHOMOŚCI Agata Ziętkiewicz, 606-250-270 .
Poznań, Jeżyce, Strzeszyn, Biskupińska,Poznań
1 pokój
37 m²
1 050 zł
6.11.2018
1 pokój37 m²6.11.2018
Więcejmorizon.pl
Złóż skargę
ATRAKCYJNA KAWALERKA, W PEŁNI UMEBLOWANA! WOLNA OD ZARAZ! Na wynajem 1-pokojowe mieszkanie, położone na 2-piętrze niskiego budynku, zlokalizowanego przy ul. Biskupińskiej (dzielnica Strzeszyn), o powierzchni 37m2. Budynek z 2001 roku. Mieszkanie jest jasne i przestronne. Składa się z jednego pokoju połączonego z kuchnią, łazienki (4,5m2) oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy BALKON i PIWNICA. STANDARD WYKOŃCZENIA: W pokoju na podłodze położono panele, w kuchni, łazience i przedpokoju - płytki. Okna nowe, plastikowe, z wystawą skierowaną na zachodnią stronę świata. Kuchnia z meblami w zabudowie wraz ze sprzętem AGD (piekarnik, płyta grzewcza elektryczna, okap, lodówka z zamrażarką), stół z krzesłami. W salonie znajduje się rozkładana kanapa, 2 fotele, duża szafa typu komandor. Łazienka z prysznicem i PRALKĄ. W przedpokoju znajduje się duża szafa w zabudowie. Ciepła woda i ogrzewanie z miejskiej sieci. Zabezpieczenia: domofon, osiedle monitorowane. CZYNSZ NAJMU mieszkania wynosi 1.050zł. Opłaty administracyjne (wraz z między innymi zaliczkami na wodę i centralne ogrzewanie) wynoszą 313 zł. Osobno płatny prąd. Kaucja: jednomiesięczny czynsz najmu. Wynajmujesz bezpiecznie - licencjonowany pośrednik nieruchomości to gwarantuje. Wolne od zaraz. LOKALIZACJA: Na osiedlu pełna infrastruktura. Niedaleko szkoła i przedszkole. Z balkonu widok na zieleń. Parkowanie bez problemu na terenie posesji. W sąsiedztwie tereny rekreacyjne i spacerowe Jeziora Strzeszyńskiego, Rusałki oraz Kierskiego. Drogi rowerowe. Połączenie z centrum Poznania zapewniają linie autobusowe 46 i 95. Dogodny dojazd do Uniwersytetu Przyrodniczego. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację! Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Kontakt: STREFA NIERUCHOMOŚCI Agata Ziętkiewicz, tel.-.
Jeżyce, Strzeszyn, wielkopolskie, Poznań, ul. Biskupińska
1 pokój
37 m²
1 050 zł
17.11.2018
1 pokój37 m²17.11.2018
Więcejregiodom.pl
We Flatfy używamy plików cookie, aby poprawić jakość                  ogólnych wrażeń z przeglądania.                  Korzystając z naszych usług, zgadzasz się                  nasze wykorzystanie plików cookie.Dowiedz się więcej