Złóż skargę
Gotowy i prosperujący biznes wynajmu na pokoje z możliwością zwiększenia ilości pokoi niewielkim nakładem. Jeżeli Masz świadomość, że inwestycja w nieruchomości pod wynajem to aktualnie jedna z lepszych lokat, to ta jest pośród nich jedną z najlepszych. Dlaczego? Ponieważ przy aktualnym zagospodarowaniu budynku (część użytkowego poddasza czeka za podzieleniem na pokoje) uzyskanie 10 % rentowności nie jest problemem, a przy niewielkiej dodatkowej adaptacji można zwiększyć dochód o kolejnych kilka tysięcy. Lokalizacja: Miejscowość Pobiedziska W miejscowości: •Szkoła podstawowa •Przedszkole •Park •Sklepy spożywcze •Kościół •Dworzec PKP (700m) 30min autem do Poznania 20min pociągiem do PKP Główny Poznań Spokojna okolica domów jednorodzinnych Dojazd drogą utwardzoną Działka: Powierzchnia: 1182m2 Teren ogrodzony Od frontu działki parking na ok.6 aut + możliwość wjazdu na posesję W pełni ogrodzona Na działce drewniany pawilon rekreacyjny Cały teren zagospodarowany wraz z nieuciążliwym nasadzeniem Budynek: Wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem Powierzchnia ok. 450m2 Oddany do użytku w 2013r. Pomieszczenia: •17 pokoi (cześć dwuosobowych) wyposażonych w szafy wnękowe •2 Kuchnie z Jadalniami •Pomieszczenia gospodarcze •Przestrzeń do adaptacji na kolejnych kilka pokoi •4 Łazienki/WC •Magazynek Pozostałe informacje: Budynek wybudowany w technologii podwójnej cegły (silka) Dach pokryty blachodachówką, ocieplony wełną Okna ścienne PVC oraz dachowe drewniane Ogrzewanie gazowe Zbiornik bezodpływowy (możliwość podłączenia do kanalizacji) Budynek spełniający wymagania i przystosowany do korzystania osób starszych Wykończony w materiałach łatwo zmywalnych Zadzwoń i Dowiedz się jak zarobić! Kontakt: Maciej Koprowski- Biuro Nieruchomości Castle *** Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego __________________________________________________________________________________ Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.
Pobiedziska, wielkopolskie
17 pokoi
749 000 zł
12.11.2018
17 pokoi12.11.2018
Więcejregiodom.pl
Złóż skargę
Witam Posiadam do wynajęcia w samym centrum Czerniejewa (dogodny dojazd z Poznania) pomieszczenie idealnie nadające się na hurtownie magazyn punkt sprzedaży lokal użytkowy (ok. 50m2 + ew. ok 150m2 strych) Umiejscowienie Geoportal - Czerniejewo działka 150/1 Bardzo dogodny i szybki dojazd: Poznań S5 25min Gniezno 8-10min Pobiedziska 10min Kostrzyn 10min Września 8-10min
Czerniejewo, gnieźnieński, Wielkopolskie
50 m²
500 zł
27.11.2018
50 m²27.11.2018
Więcejolx.pl
Złóż skargę
Gotowy i prosperujący biznes wynajmu na pokoje z możliwością zwiększenia ilości pokoi niewielkim nakładem. Jeżeli Masz świadomość, że inwestycja w nieruchomości pod wynajem to aktualnie jedna z lepszych lokat, to ta jest pośród nich jedną z najlepszych. (...) Pokaż więcej Gotowy i prosperujący biznes wynajmu na pokoje z możliwością zwiększenia ilości pokoi niewielkim nakładem. Jeżeli Masz świadomość, że inwestycja w nieruchomości pod wynajem to aktualnie jedna z lepszych lokat, to ta jest pośród nich jedną z najlepszych. Dlaczego? Ponieważ przy aktualnym zagospodarowaniu budynku (część użytkowego poddasza czeka za podzieleniem na pokoje) uzyskanie 10 % rentowności nie jest problemem, a przy niewielkiej dodatkowej adaptacji można zwiększyć dochód o kolejnych kilka tysięcy. Lokalizacja: Miejscowość Pobiedziska W miejscowości: Szkoła podstawowa Przedszkole Park Sklepy spożywcze Kościół Dworzec PKP (700m) 30min autem do Poznania 20min pociągiem do PKP Główny Poznań Spokojna okolica domów jednorodzinnych Dojazd drogą utwardzoną Działka: Powierzchnia: 1182m2 Teren ogrodzony Od frontu działki parking na ok.6 aut + możliwość wjazdu na posesję W pełni ogrodzona Na działce drewniany pawilon rekreacyjny Cały teren zagospodarowany wraz z nieuciążliwym nasadzeniem Budynek: Wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem Powierzchnia ok. 450m2 Oddany do użytku w 2013r. Pomieszczenia: 17 pokoi (cześć dwuosobowych) wyposażonych w szafy wnękowe 2 Kuchnie z Jadalniami Pomieszczenia gospodarcze Przestrzeń do adaptacji na kolejnych kilka pokoi 4 Łazienki/WC Magazynek Pozostałe informacje: Budynek wybudowany w technologii podwójnej cegły (silka) Dach pokryty blachodachówką, ocieplony wełną Okna ścienne PVC oraz dachowe drewniane Ogrzewanie gazowe Zbiornik bezodpływowy (możliwość podłączenia do kanalizacji) Budynek spełniający wymagania i przystosowany do korzystania osób starszych Wykończony w materiałach łatwo zmywalnych Zadzwoń i Dowiedz się jak zarobić! Kontakt: Maciej Koprowski Biuro Nieruchomości Castle Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego __________________________________________________________________________________ Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.
Pobiedziska, wielkopolskie
17 pokoi
450 m²
749 000 zł
7.11.2018
17 pokoi450 m²7.11.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Złóż skargę
Gotowy i prosperujący biznes wynajmu na pokoje z możliwością zwiększenia ilości pokoi niewielkim nakładem. Jeżeli Masz świadomość, że inwestycja w nieruchomości pod wynajem to aktualnie jedna z lepszych lokat, to ta jest pośród nich jedną z najlepszych. Dlaczego? Ponieważ przy aktualnym zagospodarowaniu budynku (część użytkowego poddasza czeka za podzieleniem na pokoje) uzyskanie 10 % rentowności nie jest problemem, a przy niewielkiej dodatkowej adaptacji można zwiększyć dochód o kolejnych kilka tysięcy. Lokalizacja: Miejscowość Pobiedziska W miejscowości: • Szkoła podstawowa • Przedszkole • Park • Sklepy spożywcze • Kościół • Dworzec PKP (700m) 30min autem do Poznania 20min pociągiem do PKP Główny Poznań Spokojna okolica domów jednorodzinnych Dojazd drogą utwardzoną Działka: Powierzchnia: 1182m2 Teren ogrodzony Od frontu działki parking na ok.6 aut + możliwość wjazdu na posesję W pełni ogrodzona Na działce drewniany pawilon rekreacyjny Cały teren zagospodarowany wraz z nieuciążliwym nasadzeniem Budynek: Wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem Powierzchnia ok. 450m2 Oddany do użytku w 2013r. Pomieszczenia: • 17 pokoi (cześć dwuosobowych) wyposażonych w szafy wnękowe • 2 Kuchnie z Jadalniami • Pomieszczenia gospodarcze • Przestrzeń do adaptacji na kolejnych kilka pokoi • 4 Łazienki/WC • Magazynek Pozostałe informacje: Budynek wybudowany w technologii podwójnej cegły (silka) Dach pokryty blachodachówką, ocieplony wełną Okna ścienne PVC oraz dachowe drewniane Ogrzewanie gazowe Zbiornik bezodpływowy (możliwość podłączenia do kanalizacji) Budynek spełniający wymagania i przystosowany do korzystania osób starszych Wykończony w materiałach łatwo zmywalnych Zadzwoń i Dowiedz się jak zarobić! Kontakt: Maciej Koprowski 782282461 Biuro Nieruchomości Castle *** Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego __________________________________________________________________________________ Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.
woj. wielkopolskie,Pobiedziska,Fabryczna
11 pokoi
450 m²
749 000 zł
7.11.2018
11 pokoi450 m²7.11.2018
Więcejszybko.pl
Złóż skargę
Gotowy i prosperujący biznes wynajmu na pokoje z możliwością zwiększenia ilości pokoi niewielkim nakładem. Jeżeli Masz świadomość, że inwestycja w nieruchomości pod wynajem to aktualnie jedna z lepszych lokat, to ta jest pośród nich jedną z najlepszych. Dlaczego? Ponieważ przy aktualnym zagospodarowaniu budynku (część użytkowego poddasza czeka za podzieleniem na pokoje) uzyskanie 10 % rentowności nie jest problemem, a przy niewielkiej dodatkowej adaptacji można zwiększyć dochód o kolejnych kilka tysięcy. Lokalizacja: Miejscowość Pobiedziska W miejscowości: • Szkoła podstawowa • Przedszkole • Park • Sklepy spożywcze • Kościół • Dworzec PKP (700m) 30min autem do Poznania 20min pociągiem do PKP Główny Poznań Spokojna okolica domów jednorodzinnych Dojazd drogą utwardzoną Działka: Powierzchnia: 1182m2 Teren ogrodzony Od frontu działki parking na ok.6 aut + możliwość wjazdu na posesję W pełni ogrodzona Na działce drewniany pawilon rekreacyjny Cały teren zagospodarowany wraz z nieuciążliwym nasadzeniem Budynek: Wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem Powierzchnia ok. 450m2 Oddany do użytku w 2013r. Pomieszczenia: • 17 pokoi (cześć dwuosobowych) wyposażonych w szafy wnękowe • 2 Kuchnie z Jadalniami • Pomieszczenia gospodarcze • Przestrzeń do adaptacji na kolejnych kilka pokoi • 4 Łazienki/WC • Magazynek Pozostałe informacje: Budynek wybudowany w technologii podwójnej cegły (silka) Dach pokryty blachodachówką, ocieplony wełną Okna ścienne PVC oraz dachowe drewniane Ogrzewanie gazowe Zbiornik bezodpływowy (możliwość podłączenia do kanalizacji) Budynek spełniający wymagania i przystosowany do korzystania osób starszych Wykończony w materiałach łatwo zmywalnych Zadzwoń i Dowiedz się jak zarobić! Kontakt: Maciej Koprowski Biuro Nieruchomości Castle Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.
Poznański (pow.), Pobiedziska (gm.), Pobiedziska,Pobiedziska
17 pokoi
450 m²
749 000 zł
7.11.2018
17 pokoi450 m²7.11.2018
Więcejmorizon.pl
We Flatfy używamy plików cookie, aby poprawić jakość                  ogólnych wrażeń z przeglądania.                  Korzystając z naszych usług, zgadzasz się                  nasze wykorzystanie plików cookie.Dowiedz się więcej