Nic nie znaleziono
Complain
BT- bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem!Polecam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 56,4 m2 położone na Grunwaldzie przy ul. Sieradzkiej.Mieszkanie jest położone na 1 piętrze kilkuletniego, niskiego budynku z cegły.Mieszkanie umeblowane i wyposażone, w układzie niezależnym.Mieszkanie posiada duży taras przez całą szerokość mieszkania, na który wychodzi się z pokoju dziennego i sypialni. Okna PCV, z roletami materiałowymi, wychodzące na południowo – zachodnią stronę, mieszkanie ciepłe, słoneczne.Jasna oddzielna, umeblowana kuchnia – meble na wymiar, lodówka, elektryczna płyta ceramiczna 2-palnikowa, duży stół z krzesłami.Sypialnia – łóżko 2-osobowe, stoliki nocne, komoda.W pokoju dziennym wypoczynek (kanapa, 2 fotele, ława), stół z krzesłami, meble, telewizor, dywan, obrazy. Do pokoju dziennego nie ma drzwi, częściowo otwarty jest na przedpokój.W przedpokoju szafa, domofon, wieszak.Z przedpokoju wchodzi się do wygodnej garderoby, która może również pełnić funkcję pomieszczenia gospodarczego.Łazienka razem z wc, w płytkach, z wanną i pralką.W pokojach na podłogach panele, a w przedpokoju, kuchni i łazience płytki.Centralne ogrzewanie dla całego budynku, podzielniki na ciepłą, zimną wodę i c.o. (mieszkanie jest bardzo ciepłe).Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem.Budynek bardzo zadbany, czysta klatka schodowa, cisza, spokój.Doskonała lokalizacja - bardzo dobra komunikacja z Centrum, blisko do tramwaju przy ul. Grunwaldzkiej, ale na tyle daleko, że nie słychać hałasu ulicznego.Pełna infrastruktura, sklepy, blisko lasek Marceliński.Do mieszkania przynależy dodatkowo pomieszczenie gospodarcze - na ostatnim piętrze budynku.Mieszkanie wolne od zaraz.Mam zdjęcia i klucze.Umowa najmu na min. 1 rok.Mieszkanie - Czynsz najmu: 1.400 zł. + czynsz do administracji 626,03 zł. (z zaliczkami na wodę i c.o.) + prąd Miejsce postojowe - Czynsz najmu: 200 zł. + czynsz do administracji 40 zł. Wymagana kaucja w wysokości 2.400 zł.W przypadku chęci posiadania kablówki, telefonu, Internetu, wzrosną opłaty o należności za te media.Ofertę prowadzi Iwona Rau - Vosáhlo - 602 66-46-34Pośrednik odpowiedzialny zawodowoNr licencji zawodowej: 1542Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Poznań,wielkopolskie
2 pokoje
56.4 m²
1 400
13.09.2018
Więcejdomy.pl
Complain
BT- bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 56,4 m2 położone na Grunwaldzie przy ul. Sieradzkiej. Mieszkanie jest położone na 1 piętrze kilkuletniego, niskiego budynku z cegły. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, w układzie niezależnym. Mieszkanie posiada duży taras przez całą szerokość mieszkania, na który wychodzi się z pokoju dziennego i sypialni. (...) Pokaż więcej BT- bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 56,4 m2 położone na Grunwaldzie przy ul. Sieradzkiej. Mieszkanie jest położone na 1 piętrze kilkuletniego, niskiego budynku z cegły. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, w układzie niezależnym. Mieszkanie posiada duży taras przez całą szerokość mieszkania, na który wychodzi się z pokoju dziennego i sypialni. Okna PCV, z roletami materiałowymi, wychodzące na południowo zachodnią stronę, mieszkanie ciepłe, słoneczne. Jasna oddzielna, umeblowana kuchnia meble na wymiar, lodówka, elektryczna płyta ceramiczna 2-palnikowa, duży stół z krzesłami. Sypialnia łóżko 2-osobowe, stoliki nocne, komoda. W pokoju dziennym wypoczynek (kanapa, 2 fotele, ława), stół z krzesłami, meble, telewizor, dywan, obrazy. Do pokoju dziennego nie ma drzwi, częściowo otwarty jest na przedpokój. W przedpokoju szafa, domofon, wieszak. Z przedpokoju wchodzi się do wygodnej garderoby, która może również pełnić funkcję pomieszczenia gospodarczego. Łazienka razem z wc, w płytkach, z wanną i pralką. W pokojach na podłogach panele, a w przedpokoju, kuchni i łazience płytki. Centralne ogrzewanie dla całego budynku, podzielniki na ciepłą, zimną wodę i c.o. (mieszkanie jest bardzo ciepłe). Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem. Budynek bardzo zadbany, czysta klatka schodowa, cisza, spokój. Doskonała lokalizacja - bardzo dobra komunikacja z Centrum, blisko do tramwaju przy ul. Grunwaldzkiej, ale na tyle daleko, że nie słychać hałasu ulicznego. Pełna infrastruktura, sklepy, blisko lasek Marceliński. Do mieszkania przynależy dodatkowo pomieszczenie gospodarcze - na ostatnim piętrze budynku. Mieszkanie wolne od zaraz. Mam zdjęcia i klucze. Umowa najmu na min. 1 rok. Mieszkanie - Czynsz najmu: 1.500 zł. + czynsz do administracji 626,03 zł. (z zaliczkami na wodę i c.o.) + prąd Miejsce postojowe - Czynsz najmu: 200 zł. + czynsz do administracji 40 zł. Wymagana kaucja w wysokości 2.400 zł. W przypadku chęci posiadania kablówki, telefonu, Internetu, wzrosną opłaty o należności za te media. Ofertę prowadzi Iwona Rau - Vosáhlo Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Nr licencji zawodowej: 1542 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Sieradzka, Grunwald, Poznań, wielkopolskie
2 pokoje
56.4 m²
1 500
28.07.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Complain
BT- bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 56,4 m2 położone na Grunwaldzie przy ul. Sieradzkiej. Mieszkanie jest położone na 1 piętrze kilkuletniego, niskiego budynku z cegły. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, w układzie niezależnym. Mieszkanie posiada duży taras przez całą szerokość mieszkania, na który wychodzi się z pokoju dziennego i sypialni. Okna PCV, z roletami materiałowymi, wychodzące na południowo – zachodnią stronę, mieszkanie ciepłe, słoneczne. Jasna oddzielna, umeblowana kuchnia – meble na wymiar, lodówka, elektryczna płyta ceramiczna 2-palnikowa, duży stół z krzesłami. Sypialnia – łóżko 2-osobowe, stoliki nocne, komoda. W pokoju dziennym wypoczynek (kanapa, 2 fotele, ława), stół z krzesłami, meble, telewizor, dywan, obrazy. Do pokoju dziennego nie ma drzwi, częściowo otwarty jest na przedpokój. W przedpokoju szafa, domofon, wieszak. Z przedpokoju wchodzi się do wygodnej garderoby, która może również pełnić funkcję pomieszczenia gospodarczego. Łazienka razem z wc, w płytkach, z wanną i pralką. W pokojach na podłogach panele, a w przedpokoju, kuchni i łazience płytki. Centralne ogrzewanie dla całego budynku, podzielniki na ciepłą, zimną wodę i c.o. (mieszkanie jest bardzo ciepłe). Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem. Budynek bardzo zadbany, czysta klatka schodowa, cisza, spokój. Doskonała lokalizacja - bardzo dobra komunikacja z Centrum, blisko do tramwaju przy ul. Grunwaldzkiej, ale na tyle daleko, że nie słychać hałasu ulicznego. Pełna infrastruktura, sklepy, blisko lasek Marceliński. Do mieszkania przynależy dodatkowo pomieszczenie gospodarcze - na ostatnim piętrze budynku. Mieszkanie wolne od zaraz. Mam zdjęcia i klucze. Umowa najmu na min. 1 rok. Mieszkanie - Czynsz najmu: 1.400 zł. + czynsz do administracji 626,03 zł. (z zaliczkami na wodę i c.o.) + prąd Miejsce postojowe - Czynsz najmu: 200 zł. + czynsz do administracji 40 zł. Wymagana kaucja w wysokości 2.400 zł. W przypadku chęci posiadania kablówki, telefonu, Internetu, wzrosną opłaty o należności za te media. Ofertę prowadzi Iwona Rau - Vosáhlo - 6 02 66-46-34 Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Nr licencji zawodowej: 1542 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Poznań, Grunwald, Sieradzka
2 pokoje
56.4 m²
1 400
29.06.2018
Więcejmorizon.pl
Complain
BT- bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 56,4 m2 położone na Grunwaldzie przy ul. Sieradzkiej. Mieszkanie jest położone na 1 piętrze kilkuletniego, niskiego budynku z cegły. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, w układzie niezależnym. Mieszkanie posiada duży taras przez całą szerokość mieszkania, na który wychodzi się z pokoju dziennego i sypialni. Okna PCV, z roletami materiałowymi, wychodzące na południowo – zachodnią stronę, mieszkanie ciepłe, słoneczne. Jasna oddzielna, umeblowana kuchnia – meble na wymiar, lodówka, elektryczna płyta ceramiczna 2-palnikowa, duży stół z krzesłami. Sypialnia – łóżko 2-osobowe, stoliki nocne, komoda. W pokoju dziennym wypoczynek (kanapa, 2 fotele, ława), stół z krzesłami, meble, telewizor, dywan, obrazy. Do pokoju dziennego nie ma drzwi, częściowo otwarty jest na przedpokój. W przedpokoju szafa, domofon, wieszak. Z przedpokoju wchodzi się do wygodnej garderoby, która może również pełnić funkcję pomieszczenia gospodarczego. Łazienka razem z wc, w płytkach, z wanną i pralką. W pokojach na podłogach panele, a w przedpokoju, kuchni i łazience płytki. Centralne ogrzewanie dla całego budynku, podzielniki na ciepłą, zimną wodę i c.o. (mieszkanie jest bardzo ciepłe). Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem. Budynek bardzo zadbany, czysta klatka schodowa, cisza, spokój. Doskonała lokalizacja - bardzo dobra komunikacja z Centrum, blisko do tramwaju przy ul. Grunwaldzkiej, ale na tyle daleko, że nie słychać hałasu ulicznego. Pełna infrastruktura, sklepy, blisko lasek Marceliński. Do mieszkania przynależy dodatkowo pomieszczenie gospodarcze - na ostatnim piętrze budynku. Mieszkanie wolne od zaraz. Mam zdjęcia i klucze. Umowa najmu na min. 1 rok. Mieszkanie - Czynsz najmu: 1.400 zł. + czynsz do administracji 626,03 zł. (z zaliczkami na wodę i c.o.) + prąd Miejsce postojowe - Czynsz najmu: 200 zł. + czynsz do administracji 40 zł. Wymagana kaucja w wysokości 2.400 zł. W przypadku chęci posiadania kablówki, telefonu, Internetu, wzrosną opłaty o należności za te media. Ofertę prowadzi Iwona Rau - Vosáhlo - 602 pokaż telefon Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Nr licencji zawodowej: 1542 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
wielkopolskie,Poznań,Grunwald,Sieradzka
2 pokoje
1 400
28.06.2018
Więcejdomiporta.pl
Complain
BT- bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 56,4 m2 położone na Grunwaldzie przy ul. Sieradzkiej. Mieszkanie jest położone na 1 piętrze kilkuletniego, niskiego budynku z cegły. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, w układzie niezależnym. Mieszkanie posiada duży taras przez całą szerokość mieszkania, na który wychodzi się z pokoju dziennego i sypialni. Okna PCV, z roletami materiałowymi, wychodzące na południowo – zachodnią stronę, mieszkanie ciepłe, słoneczne. Jasna oddzielna, umeblowana kuchnia – meble na wymiar, lodówka, elektryczna płyta ceramiczna 2-palnikowa, duży stół z krzesłami. Sypialnia – łóżko 2-osobowe, stoliki nocne, komoda. W pokoju dziennym wypoczynek (kanapa, 2 fotele, ława), stół z krzesłami, meble, telewizor, dywan, obrazy. Do pokoju dziennego nie ma drzwi, częściowo otwarty jest na przedpokój. W przedpokoju szafa, domofon, wieszak. Z przedpokoju wchodzi się do wygodnej garderoby, która może również pełnić funkcję pomieszczenia gospodarczego. Łazienka razem z wc, w płytkach, z wanną i pralką. W pokojach na podłogach panele, a w przedpokoju, kuchni i łazience płytki. Centralne ogrzewanie dla całego budynku, podzielniki na ciepłą, zimną wodę i c.o. (mieszkanie jest bardzo ciepłe). Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem. Budynek bardzo zadbany, czysta klatka schodowa, cisza, spokój. Doskonała lokalizacja - bardzo dobra komunikacja z Centrum, blisko do tramwaju przy ul. Grunwaldzkiej, ale na tyle daleko, że nie słychać hałasu ulicznego. Pełna infrastruktura, sklepy, blisko lasek Marceliński. Do mieszkania przynależy dodatkowo pomieszczenie gospodarcze - na ostatnim piętrze budynku. Mieszkanie wolne od zaraz. Mam zdjęcia i klucze. Umowa najmu na min. 1 rok. Mieszkanie - Czynsz najmu: 1.400 zł. + czynsz do administracji 626,03 zł. (z zaliczkami na wodę i c.o.) + prąd Miejsce postojowe - Czynsz najmu: 200 zł. + czynsz do administracji 40 zł. Wymagana kaucja w wysokości 2.400 zł. W przypadku chęci posiadania kablówki, telefonu, Internetu, wzrosną opłaty o należności za te media. Ofertę prowadzi Iwona Rau - Vosáhlo - ( pokaż numer ) Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Nr licencji zawodowej: 1542 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Cena 1 400 zł Powierzchnia 56,40 m² Liczba pokoi 2 Piętro 1 (z 3) Rodzaj zabudowy: blok Materiał budynku: cegła Okna: plastikowe garaż/miejsce parkingowe oddzielna kuchnia taras
Poznań, Grunwald, Sieradzka,Grunwald,Poznań
2 pokoje
56.4 m²
1 400
28.06.2018
Więcejotodom.pl
Complain
BT- bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem!Polecam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 56,4 m2 położone na Grunwaldzie przy ul. Sieradzkiej.Mieszkanie jest położone na 1 piętrze kilkuletniego, niskiego budynku z cegły.Mieszkanie umeblowane i wyposażone, w układzie niezależnym.Mieszkanie posiada duży taras przez całą szerokość mieszkania, na który wychodzi się z pokoju dziennego i sypialni. Okna PCV, z roletami materiałowymi, wychodzące na południowo – zachodnią stronę, mieszkanie ciepłe, słoneczne.Jasna oddzielna, umeblowana kuchnia – meble na wymiar, lodówka, elektryczna płyta ceramiczna 2-palnikowa, duży stół z krzesłami.Sypialnia – łóżko 2-osobowe, stoliki nocne, komoda.W pokoju dziennym wypoczynek (kanapa, 2 fotele, ława), stół z krzesłami, meble, telewizor, dywan, obrazy. Do pokoju dziennego nie ma drzwi, częściowo otwarty jest na przedpokój.W przedpokoju szafa, domofon, wieszak.Z przedpokoju wchodzi się do wygodnej garderoby, która może również pełnić funkcję pomieszczenia gospodarczego.Łazienka razem z wc, w płytkach, z wanną i pralką.W pokojach na podłogach panele, a w przedpokoju, kuchni i łazience płytki.Centralne ogrzewanie dla całego budynku, podzielniki na ciepłą, zimną wodę i c.o. (mieszkanie jest bardzo ciepłe).Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem.Budynek bardzo zadbany, czysta klatka schodowa, cisza, spokój.Doskonała lokalizacja - bardzo dobra komunikacja z Centrum, blisko do tramwaju przy ul. Grunwaldzkiej, ale na tyle daleko, że nie słychać hałasu ulicznego.Pełna infrastruktura, sklepy, blisko lasek Marceliński.Do mieszkania przynależy dodatkowo pomieszczenie gospodarcze - na ostatnim piętrze budynku.Mieszkanie wolne od zaraz.Mam zdjęcia i klucze.Umowa najmu na min. 1 rok.Mieszkanie - Czynsz najmu: 1.400 zł. + czynsz do administracji 626,03 zł. (z zaliczkami na wodę i c.o.) + prąd Miejsce postojowe - Czynsz najmu: 200 zł. + czynsz do administracji 40 zł. Wymagana kaucja w wysokości 2.400 zł.W przypadku chęci posiadania kablówki, telefonu, Internetu, wzrosną opłaty o należności za te media.Ofertę prowadzi Iwona Rau - Vosáhlo - 602 66-46-34Pośrednik odpowiedzialny zawodowoNr licencji zawodowej: 1542Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Poznań,wielkopolskie
2 pokoje
56.4 m²
1 400
2.07.2018
Więcejdomy.pl
Complain
Polecam mieszkanie do zakupu na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 1999 roku na małym kameralnym osiedlu przy ul. Sieradzkiej na Grunwaldzie. Dobrze skomunikowane ok. 100 m do przystanku tramwajowego na ulicy Grunwaldzkiej, linie 1, 6, 13, 15. Mieszkanie 57m2, składa się z przedpokoju 9.5 m, łazienki 4.3 m, osobnej kuchni 9.6 m, pokoju dziennego 19.7 m, sypialni 12.8 m, kącika gospodarczego-spiżarki 1.2 m plus duża loggia. Wystawa okien na zachód. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze. Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni centralnej w bloku. W mieszkaniu nie ma instalacji gazowej. Do czynszu dochodzą tylko opłaty za prąd. Ostatni rachunek 165 zł za dwa miesiące. Mieszkanie zadbane, w dobrym stanie technicznym. Remont sypialni 2015 r. Pod budynkiem hala garażowa, możliwość najmu lub kupna miejsca garażowego, pojawiają się oferty co jakiś czas. Mieszkanie wolne od 08.2018r. Forma własności: pełna własność. Cena: 340 000 zł. Do negocjacji. Zapraszam na prezentację. GWARANTUJEMY POMOC W UZYSKANIU NAJKORZYSTNIEJSZEGO KREDYTU NA RYNKU. Kontakt: 519 pokaż telefon , 504 pokaż telefon Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji pod nadzorem licencjonowanego pośrednika (nr licencji 18704) oraz doświadczonej kancelarii notarialnej, a także kompleksową obsługę kredytową. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Wielkopolskie,Poznań,Grunwald, Grunwald,Sieradzka
2 pokoje
340 000
13.06.2018
Więcejdomiporta.pl
Complain
Polecam mieszkanie do zakupu na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 1999 roku na małym kameralnym osiedlu przy ul. Sieradzkiej na Grunwaldzie. Dobrze skomunikowane ok. 100 m do przystanku tramwajowego na ulicy Grunwaldzkiej, linie 1, 6, 13, 15. Mieszkanie 57m2, składa się z przedpokoju 9.5 m, łazienki 4.3 m, osobnej kuchni 9.6 m, pokoju dziennego 19.7 m, sypialni 12.8 m, kącika gospodarczego-spiżarki 1.2 m plus duża loggia. Wystawa okien na zachód. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze. Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni centralnej w bloku. W mieszkaniu nie ma instalacji gazowej. Do czynszu dochodzą tylko opłaty za prąd. Ostatni rachunek 165 zł za dwa miesiące. Mieszkanie zadbane, w dobrym stanie technicznym. Remont sypialni 2015 r. Pod budynkiem hala garażowa, możliwość najmu lub kupna miejsca garażowego, pojawiają się oferty co jakiś czas. Mieszkanie wolne od 08.2018r. Forma własności: pełna własność. Cena: 340 000 zł. Do negocjacji. Zapraszam na prezentację. GWARANTUJEMY POMOC W UZYSKANIU NAJKORZYSTNIEJSZEGO KREDYTU NA RYNKU. , Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji pod nadzorem licencjonowanego pośrednika (nr licencji 18704) oraz doświadczonej kancelarii notarialnej, a także kompleksową obsługę kredytową. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Poznań, Grunwald, Sieradzka
2 pokoje
57 m²
340 000
13.06.2018
Więcejmorizon.pl
Complain
Polecam mieszkanie do zakupu na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 1999 roku na małym kameralnym osiedlu przy ul. Sieradzkiej na Grunwaldzie. Dobrze skomunikowane ok. 100 m do przystanku tramwajowego na ulicy Grunwaldzkiej, linie 1, 6, 13, 15. Mieszkanie 57m2, składa się z przedpokoju 9.5 m, łazienki 4.3 m, osobnej kuchni 9.6 m, pokoju dziennego 19.7 m, sypialni 12.8 m, kącika gospodarczego-spiżarki 1.2 m plus duża loggia. Wystawa okien na zachód. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze. Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni centralnej w bloku. W mieszkaniu nie ma instalacji gazowej. Do czynszu dochodzą tylko opłaty za prąd. Ostatni rachunek 165 zł za dwa miesiące. Mieszkanie zadbane, w dobrym stanie technicznym. Remont sypialni 2015 r. Pod budynkiem hala garażowa, możliwość najmu lub kupna miejsca garażowego, pojawiają się oferty co jakiś czas. Mieszkanie wolne od 08.2018r. Forma własności: pełna własność. Cena: 340 000 zł. Do negocjacji. Zapraszam na prezentację. GWARANTUJEMY POMOC W UZYSKANIU NAJKORZYSTNIEJSZEGO KREDYTU NA RYNKU. Kontakt: ( pokaż numer ) , ( pokaż numer ) Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji pod nadzorem licencjonowanego pośrednika (nr licencji 18704) oraz doświadczonej kancelarii notarialnej, a także kompleksową obsługę kredytową. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Cena 340 000 zł 5 965 zł/m² Powierzchnia 57 m² Liczba pokoi 2 Piętro 2 (z 4) Rynek: wtórny Ogrzewanie: inne balkon
Poznań, Grunwald, Sieradzka,Grunwald,Poznań
2 pokoje
57 m²
340 000
13.06.2018
Więcejotodom.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more