Nic nie znaleziono
3 pokoje
279,000
2018-3-9
Do remontu, w niskim bloku, w super lokalizacji. LOKALIZACJA - Położone na jednym z osiedli na Winogradach (os. Wichrowe Wzgórze); - Dogodne połączenia komunikacyjne autobusowe i tramwajowe ze wszystkimi częściami miasta; - Dobry dojazd do centrum, wyższych uczelni; - Blisko do dużych centrów handlowych (PLAZA, PESTKA, MAKRO, CASTORAMA); W najbliższym otoczeniu - pełna infrastruktura handlowo - usługowa, - żłobek, przedszkole, szkoły, - poradnie lekarskie, kościół, - plac zabaw dla dzieci, - zadbane i ładne tereny zielone, BUDYNEK - w środku monitorowanego osiedla, - z zagospodarowanym otoczeniem (chodniki, zieleń, plac zabaw dla dzieci, parkingi), - ocieplony i otynkowany, - domofon, - klatka schodowa - czysta, zadbana. MIESZKANIE - na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku; - jasne, słoneczne, dwustronne z oknami na wschodnią i zachodnią stronę; - o funkcjonalnym układzie pomieszczeń - wszystkie pomieszczenia niezależne; - na całkowitą powierzchnię lokalu (53 m2) składają się: - duży pokój (15,2 m2) z wyjściem na balkon, - średni pokój (11,6 m2) , - mały pokój (9,1 m2), - kuchnia (7,1 m2), - łazienka (2,6 m2) z wanną i umywalką oraz miejscem na pralkę, - oddzielna toaleta (1,1 m2) z umywalką, - przedpokój (6,1 m2), oraz piwnica (ok. 3 m2); Mieszkanie do remontu. - okna nowe plastikowe, - nowe grzejniki, - wymienione instalacje wod-kan i c.o. - podwójne drzwi wejściowe; - Czynsz (495 zł) zawiera m.in. zaliczkowe opłaty za ogrzewanie i wodę; Cena do negocjacji! - Powyższe dane mają charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Kupuj bezpiecznie. Oferta Licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. - Pośrednik: Henryk Wolski - licencja nr 6150. Zapraszam. Zadzwoń teraz i umów się na prezentację! tel. 605 pokaż telefon lub 61 8 pokaż telefon . Zapewniamy pełną obsługę transakcyjną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Więcejdomiporta.pl
4 pokoje
10 m²
500
2018-3-9
Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze Do wynajęcia samodzielny pokój dla 1 osoby w mieszkaniu 4 pokojowym zamieszkałym przez 3 pracujące osoby. Mieszkanie na 3 piętrze w niskim czteropiętrowym bloku Cena 500 zł w tym czynsz do spółdzielni zawierający m.in. ogrzewanie i wodę. Do tej kwoty dochodzą jedynie opłaty za prąd, gaz i wywóz śmieci -1/4 rachunku -ok.30 zł miesięcznie. Pokój wolny od 3 marca. Kaucja zwrotna: 500 zł Prowizja dla biura: 500 zł Kontakt: Aleksander Nowowiejski 507 401 983 poniedziałek-piątek od 9.00 do 18.00, sobota 10.00-13.00 WILLA NIERUCHOMOŚCI nr licencji 6625
Więcejgumtree.pl
2 pokoje
47 m²
1,200
2018-3-1
Do wynajęcia MIESZKANIE 47m2, 2 pokojowe z balkonem, układ niezależny Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze , piętro14/16. BLOK 16piętrowy. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura handlowa Biedronka 20m, szkoły, parking pod blokiem. Dobre połączenie komunikacją miejską MPK tramwaje i autobusy. MIESZKANIE po remoncie w 2018-01 malowanie, nowe podłogi, nowe meble w większym pokoju. . Do dyspozycji najemcy w kuchni zabudowa kuchenna, lodówka, kuchenka gazowa z piekarnikiem oraz wszystkie meble i pozostałe wyposażenie na zdjęciach. Łazienka z wanną i WC Do mieszkania przynależy piwnica. KOSZTY stałe: +1200zł czynsz dla właścicieli +450zł czynsz administracyjny w tym zimna woda, ogrzewanie centralne, śmieci, itp. Dla 2 osób dla 4 osobowej rodziny około 580 + prąd i gaz- wg faktur + internet i TV kablowa dla chętnych KOSZTY jednorazowe: 1800zł kaucja zwrotna. Szczegóły i więcej foto na www.euro-dom.co, Dołącz do nas na Facebooku, G+, Twitter, Naszej Klasie i YouTube. KONTAKT mgr Małgorzata Kosiorek tel. *698*300*299* *** Skype: euro-dom.co GG: 35295984 Licencja Pośrednika Nieruchomości nr 16149 EURO-dom.CO Biuro Obrotu Nieruchomościami os. Rzeczypospolitej 1; 61-397 Poznań tel/fax (+48)61-639-33-61 www.euro-dom.co Oferta nie spełnia oczekiwań? Sprawdź więcej ofert na www.euro-dom.co lub wyślij nam zapytanie. Dla komfortu naszych klientów oferujemy usługi z zakresu: 1.Profesjonalnego pośrednictwo w obrocie nieruchomościami- sprzedaż, zakup, wynajem, doradztwo; - mieszkań, domów, gruntów oraz lokali komercyjnych. 2. Pośrednictwa kredytowego (bezpłatnie kilkanaście) oferujemy kredyty: hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne, firmowe, leasing, i inne dopasowane do potrzeb klienta. 3. Ubezpieczenia kilkanaście Towarzystw Ubezpieczonych w jednym miejscu, oferujemy ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, firmowe, turystyczne, na życie oraz najemców. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66§ 1. Kodeksu Cywilnego Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.
Więcejgumtree.pl
3 pokoje
53 m²
279,000
2018-3-7
Do remontu, w niskim bloku, w super lokalizacji. LOKALIZACJA - Położone na jednym z osiedli na Winogradach (os. Wichrowe Wzgórze); - Dogodne połączenia komunikacyjne autobusowe i tramwajowe ze wszystkimi częściami miasta; - Dobry dojazd do centrum, wyższych uczelni; - Blisko do dużych centrów handlowych (PLAZA, PESTKA, MAKRO, CASTORAMA); W najbliższym otoczeniu - pełna infrastruktura handlowo - usługowa, - żłobek, przedszkole, szkoły, - poradnie lekarskie, kościół, - plac zabaw dla dzieci, - zadbane i ładne tereny zielone, BUDYNEK - w środku monitorowanego osiedla, - z zagospodarowanym otoczeniem (chodniki, zieleń, plac zabaw dla dzieci, parkingi), - ocieplony i otynkowany, - domofon, - klatka schodowa - czysta, zadbana. MIESZKANIE - na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku; - jasne, słoneczne, dwustronne z oknami na wschodnią i zachodnią stronę; - o funkcjonalnym układzie pomieszczeń - wszystkie pomieszczenia niezależne; - na całkowitą powierzchnię lokalu (53 m2) składają się: - duży pokój (15,2 m2) z wyjściem na balkon, - średni pokój (11,6 m2) , - mały pokój (9,1 m2), - kuchnia (7,1 m2), - łazienka (2,6 m2) z wanną i umywalką oraz miejscem na pralkę, - oddzielna toaleta (1,1 m2) z umywalką, - przedpokój (6,1 m2), oraz piwnica (ok. 3 m2); Mieszkanie do remontu. - okna nowe plastikowe, - nowe grzejniki, - wymienione instalacje wod-kan i c.o. - podwójne drzwi wejściowe; - Czynsz (495 zł) zawiera m.in. zaliczkowe opłaty za ogrzewanie i wodę; Cena do negocjacji! - Powyższe dane mają charakter informacyjny i nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Kupuj bezpiecznie. Oferta Licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. - Pośrednik: Henryk Wolski - licencja nr 6150. Zapraszam. Zadzwoń teraz i umów się na prezentację! lub. Zapewniamy pełną obsługę transakcyjną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.
Więcejmorizon.pl
2 pokoje
47 m²
1,300
2018-2-26
Do wynajęcia MIESZKANIE 47m2, 2 pokojowe z balkonem, układ niezależny Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze , piętro14/16. BLOK 16piętrowy. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura handlowa Biedronka 20m, szkoły, parking pod blokiem. Dobre połączenie komunikacją miejską MPK tramwaje i autobusy. MIESZKANIE po remoncie w 2018-01 malowanie, nowe podłogi, nowe meble w większym pokoju. . Do dyspozycji najemcy w kuchni zabudowa kuchenna, lodówka, kuchenka gazowa z piekarnikiem oraz wszystkie meble i pozostałe wyposażenie na zdjęciach. Łazienka z wanną i WC Do mieszkania przynależy piwnica. KOSZTY stałe: +1300zł czynsz dla właścicieli +450zł czynsz administracyjny w tym zimna woda, ogrzewanie centralne, śmieci, itp. Dla 2 osób dla 4 osobowej rodziny około 580 + prąd i gaz- wg faktur + internet i TV kablowa dla chętnych KOSZTY jednorazowe: 1800zł kaucja zwrotna. Szczegóły i więcej foto na www.euro-dom.co, Dołącz do nas na Facebooku, G+, Twitter, Naszej Klasie i YouTube. KONTAKT mgr Małgorzata Kosiorek tel. *698*300*299* *** Skype: euro-dom.co GG: 35295984 Licencja Pośrednika Nieruchomości nr 16149 EURO-dom.CO Biuro Obrotu Nieruchomościami os. Rzeczypospolitej 1; 61-397 Poznań tel/fax (+48)61-639-33-61 www.euro-dom.co Oferta nie spełnia oczekiwań? Sprawdź więcej ofert na www.euro-dom.co lub wyślij nam zapytanie. Dla komfortu naszych klientów oferujemy usługi z zakresu: 1.Profesjonalnego pośrednictwo w obrocie nieruchomościami- sprzedaż, zakup, wynajem, doradztwo; - mieszkań, domów, gruntów oraz lokali komercyjnych. 2. Pośrednictwa kredytowego (bezpłatnie kilkanaście) oferujemy kredyty: hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne, firmowe, leasing, i inne dopasowane do potrzeb klienta. 3. Ubezpieczenia kilkanaście Towarzystw Ubezpieczonych w jednym miejscu, oferujemy ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, firmowe, turystyczne, na życie oraz najemców. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66§ 1. Kodeksu Cywilnego Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.
Więcejgumtree.pl
2 pokoje
330,000
2018-2-26
Przytulne dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze, w niskim bloku mieszkalnym w miejscowości Poznań na Osiedlu Wichrowe Wzgórze. Powierzchnia mieszkania wynosi 47,3 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Z balkonu jest zejście do ogródka o powierzchni ok. 40 m2. Łącznie mieszkanie z piwnicą liczy 50,9 m2. Na powierzchnię mieszkania składa się: - Pokój o powierzchni 16 m2 - Pokój o powierzchni 11 m2 - Kuchnia wraz z jadalnią o powierzchni 17,86 m2 - Łazienka o powierzchni 2,44 m2 Okna z mieszkania wychodzą na wschodnią oraz zachodnią stronę świata, z widokiem na zieleń. Wykończenie: Podłogi – panele podłogowe w pokojach oraz płytki w łazience, kuchni; Ściany – tynk; Parapety –PCV; Okna – PCV. Mieszkanie po generalnym remoncie z 2014 r. W cenie mieszkania pozostaje: - lodówka - piekarnik - kuchenka gazowa - pralka - szafy znajdujące się w pokojach - zabudowa kuchenna Zabezpieczenia: drzwi antywłamaniowe, domofon. Ogrzewanie: miejskie Dostępne media: woda zimna, woda ciepła, TV kablowa, telefon, prąd, kanalizacja, internet. Czynsz: Średni koszt czynszu wynosi 450 zł. Budynek: Czteropiętrowy budynek mieszkalny Lokalizacja: Komunikację zapewniają: linie autobusowe miejskie nr 69, 71, 74, 78, 82, 85, 91, 234, 235. Linie tramwajowe nr 4, 10. Nieruchomość znajduje się w odległości około 3,5 km od centrum Poznania. Tereny rekreacyjne: fitness, obiekt sportowy, park, plac zabaw dla dzieci, siłownia, ścieżka rowerowa. Punkty usługowe: apteka, bank, bankomat, bazarek, przychodnia, sklep spożywczy, market. Instytucje: biblioteka, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, żłobek, kościół. Link do oferty: *** OPIEKUN OFERTY: --------------------Karina Jugo ------------------- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!
Więcejdomiporta.pl

Poznań Winogrady Wichrowe Wzgórze pokój WYNAJEM

Poznań, Winogrady, Wichrowe Wzgórze
10 m²
500
2018-2-22
Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze Do wynajęcia samodzielny pokój dla 1 osoby w mieszkaniu 4 pokojowym zamieszkałym przez 3 pracujące młode osoby. Mieszkanie na 3 piętrze w niskim czteropiętrowym bloku Cena 500 zł w tym czynsz do spółdzielni zawierający m.in. ogrzewanie i wodę. Do tej kwoty dochodzą jedynie opłaty za prąd, gaz i wywóz śmieci -1/4 rachunku -ok.30 zł miesięcznie. Pokój wolny od 3 marca. Kaucja zwrotna: 500 zł Prowizja dla biura: 500 zł Kontakt: Aleksander Nowowiejski ( pokaż numer ) poniedziałek-piątek od 9.00 do 18.00, sobota 10.00-13.00 WILLA NIERUCHOMOŚCI nr licencji 6625 Cena 500 zł Powierzchnia 10 m² Liczba osób w pokoju jednoosobowy Rodzaj zabudowy: blok Dodatkowe opłaty: 30 zł Kaucja: 500 zł Dostępne od: 3 Marca 2018 lodówka meble piekarnik kuchenka pralka telewizja kablowa internet
Więcejotodom.pl

Pokój Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze, Poznań, wielkopolskie
10 m²
500
2018-2-20
Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze Do wynajęcia samodzielny pokój dla 1 osoby w mieszkaniu 4 pokojowym zamieszkałym przez 3 pracujące młode osoby. Mieszkanie na 3 piętrze w niskim czteropiętrowym bloku Cena 500 zł w tym czynsz do spółdzielni zawierający m.in. ogrzewanie i wodę. Do tej kwoty dochodzą jedynie opłaty za prąd, gaz i wywóz śmieci -1/4 rachunku -ok.30 zł miesięcznie. Pokój wolny od 3 marca. (...) Pokaż więcej Poznań Winogrady os. Wichrowe Wzgórze Do wynajęcia samodzielny pokój dla 1 osoby w mieszkaniu 4 pokojowym zamieszkałym przez 3 pracujące młode osoby. Mieszkanie na 3 piętrze w niskim czteropiętrowym bloku Cena 500 zł w tym czynsz do spółdzielni zawierający m.in. ogrzewanie i wodę. Do tej kwoty dochodzą jedynie opłaty za prąd, gaz i wywóz śmieci -1/4 rachunku -ok.30 zł miesięcznie. Pokój wolny od 3 marca. Kaucja zwrotna: 500 zł Prowizja dla biura: 500 zł Kontakt: Aleksander Nowowiejski poniedziałek-piątek od 9.00 do 18.00, sobota 10.00-13.00 WILLA NIERUCHOMOŚCI nr licencji 6625
Więcejnieruchomosci-online.pl

Mieszkanie 3-pokojowe, 48m2, 1 piętro

POZNAŃ, wielkopolskie, ul. os. Wichrowe Wzgórze
3 pokoje
329,995
2018-2-16
UWAGA: 0% PROWIZJI OD OSOBY KUPUJĄCEJ!!! Cena Do Negocjacji. Polecamy przytulne mieszkanie o powierzchni 48m2 położone w bardzo korzystnej lokalizacji przy osiedlu Wichrowe Wzgórze na I piętrze niskiego bloku. Budynek po termoizolacji. Wszystkie pomieszczenia są niezależne. Zielona i zadbana okolica. Liczne place zabaw w bardzo bliskiej odległości. Pokój Gościnny: 15 m2 (2,85m x 5,25m) Panele na podłodze, wyjście na balkon. Okna/dzwi na zachód. Pokój 2: 6,72 m2 (1,70m x 3,95m). Panele na podłodze. Okno na wschód. Duża szafa typu komandor. Pokój-m x 5,25m). Panele na podłodze. Okno na zachód. Kuchnia: 7,48 m2 (2,20m x 3,40m). Nowe meble kuchenne w zabudowie, sprzęt AGD. Okno na wschód. Łazienka: 2,49 m2 (1,80m x 1,35m). Prysznic, WC, umywalka, pralka. Płytki na podłodze i ścianach. Przedpokój: 3 m2 (1,20m x 2,50m). Panele na podłodze. Wysokość Pomieszczeń: 2,46m. Balkon: 1,53 m2. Wystawa zachodnia. Piwnica: 7m2. Czynsz: 630 PLN przy 3 osobach (woda, CO, śmieci, fundusz remontowy). Forma Własności: Pełna Własność z KW. W bliskiej odległości sklepy spożywcze, galerie, sklepy budowlane, przystanek autobusowy, kościół. Lokalizacja cicha i spokojna. Znakomita komunikacja z pozostałą częścią Poznania. Polecam i zapraszam do prezentacji. Więcej ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - www.kmknieruchomosci.pl UWAGA: 0% PROWIZJI OD OSOBY KUPUJĄCEJ!!! KMK Nieruchomości Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB Okolica: FITNES, BANK, BASEN, KORT TENISOWY, RESTAURACJA, CENTRUM HANDLOWE, SZKOŁA, PRZEDSZKOLE, SZPITAL, LAS, PARK, PLAC ZABAW, HALA SPORTOWA, KOŚCIÓŁ Instalacje w mieszkaniu: telewizja kablowa, internetowa, telefoniczna Dodatkowe zalety: balkon
Więcejregiodom.pl
2 pokoje
330,000
2018-2-1
Przytulne dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze, w niskim bloku mieszkalnym w miejscowości Poznań na Osiedlu Wichrowe Wzgórze. Powierzchnia mieszkania wynosi 47,3 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Z balkonu jest zejście do ogródka o powierzchni ok. 40 m2. Łącznie mieszkanie z piwnicą liczy 50,9 m2. Na powierzchnię mieszkania składa się: - Pokój o powierzchni 16 m2 - Pokój o powierzchni 11 m2 - Kuchnia wraz z jadalnią o powierzchni 17,86 m2 - Łazienka o powierzchni 2,44 m2 Okna z mieszkania wychodzą na wschodnią oraz zachodnią stronę świata, z widokiem na zieleń. Wykończenie: Podłogi – panele podłogowe w pokojach oraz płytki w łazience, kuchni; Ściany – tynk; Parapety –PCV; Okna – PCV. Mieszkanie po generalnym remoncie z 2014 r. W cenie mieszkania pozostaje: - lodówka - piekarnik - kuchenka gazowa - pralka - szafy znajdujące się w pokojach - zabudowa kuchenna Zabezpieczenia: drzwi antywłamaniowe, domofon. Ogrzewanie: miejskie Dostępne media: woda zimna, woda ciepła, TV kablowa, telefon, prąd, kanalizacja, internet. Czynsz: Średni koszt czynszu wynosi 450 zł. Budynek: Czteropiętrowy budynek mieszkalny Lokalizacja: Komunikację zapewniają: linie autobusowe miejskie nr 69, 71, 74, 78, 82, 85, 91, 234, 235. Linie tramwajowe nr 4, 10. Nieruchomość znajduje się w odległości około 3,5 km od centrum Poznania. Tereny rekreacyjne: fitness, obiekt sportowy, park, plac zabaw dla dzieci, siłownia, ścieżka rowerowa. Punkty usługowe: apteka, bank, bankomat, bazarek, przychodnia, sklep spożywczy, market. Instytucje: biblioteka, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, żłobek, kościół. Link do oferty: *** OPIEKUN OFERTY: --------------------Radosław Duda ------------------- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!
Więcejdomiporta.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Poznań, Wichrowe Wzgórze Os., Dom wynajem