32 m²
1,000
2017-10-19
Wynajmę kawalerkę 32m2 na Os. Zwycięstwa w Poznaniu. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Super lokalizacja - bezpośrednio przy PST, w pobliżu Galeria Pestka, CH Plaza, liczne sklepy, stacja paliw, przychodnia zdrowia, parking strzeżony, oraz wiele innych udogodnień. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wolne od zaraz. Ogłoszenie bez pośredników.
Więcejgumtree.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Poznań, Zwycięstwa Os., Dom wynajem
850
2018-1-9
Bezpośrednio wynajmę bardzo komfortowy pokój jednoosobowy w mieszkaniu znajdującym się na os. Zwycięstwa w Poznaniu. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie, zostało wykończone w wyższym standardzie. Do dyspozycji wynajmującego: - rozkładana trzyosobowa kanapa - stół z krzesłem - duża szafa z lustrem - lampka Na wyposażeniu mieszkania znajduje się cały niezbędny sprzęt AGD: m.in. duża lodówka, kuchenka z piekarnikiem, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, blender wielofunkcyjny, kuchenka mikrofalowa, pralka, suszarka, deska do prasowania, żelazko, garnki, patelnia, naczynia itp. Pokój zamykany na klucz. W mieszkaniu podłączony Internet wifi 500MB. Oferta skierowana jest do młodych osób pracujących i studiujących, którzy cenią sobie komfort, czystość i dobre towarzystwo. Mieszkanie po remoncie, wszystkie nowe meble, kanapy itp. Dwie łazienki, osobna kuchnia wyposażona w stół i krzesła gdzie można spokojnie usiąść i zjeść. Mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie: 5 minut piechotą do szybkiej linii tramwajowej Pestka (linie 12, 14, 15, 16, 20, 201), 8 minut pieszo do galerii handlowej Pestka oraz galerii Plaza. Przystanek autobusowy linie nr 74, 91, 71, 78, 83, 235, 322. Wygodny dojazd na kampus Morasko bez przesiadek. 2 minuty pieszo do sklepu spożywczego „Chata Polska”, kościoła, 5 minut pieszo do restauracji KFC oraz stacji BP jak i sklepów „Biedronka”, „Żabka”, „Stokrotka”, Poczta Polska. W pobliżu całodobowe TESCO. Czynsz najmu to 850zł z opłatami + Internet do podziału(ok10zł) Umowa na rok. Wymagana kaucja w kwocie 850zł. Pokój dostępny od zaraz.
Więcejolx.pl
650
2018-1-9
Bezpośrednio wynajmę bardzo komfortowy pokój dwuosobowy z balkonem w mieszkaniu znajdującym się na os. Zwycięstwa w Poznaniu. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie, zostało wykończone w wyższym standardzie. Do dyspozycji wynajmującego: - rozkładana trzyosobowa kanapa - stół z krzesłem - duża szafa - lampka Na wyposażeniu mieszkania znajduje się cały niezbędny sprzęt AGD: m.in. duża lodówka, kuchenka z piekarnikiem, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, blender wielofunkcyjny, kuchenka mikrofalowa, pralka, suszarka, deska do prasowania, żelazko, garnki, patelnia, naczynia itp. Pokój zamykany na klucz. W mieszkaniu podłączony Internet wifi 500MB. Oferta skierowana jest do młodych osób pracujących i studiujących, którzy cenią sobie komfort, czystość i dobre towarzystwo. Mieszkanie po remoncie, wszystkie nowe meble, kanapy itp. Dwie łazienki, osobna kuchnia wyposażona w stół i krzesła gdzie można spokojnie usiąść i zjeść. Mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie: 5 minut piechotą do szybkiej linii tramwajowej Pestka (linie 12, 14, 15, 16, 20, 201), 8 minut pieszo do galerii handlowej Pestka oraz galerii Plaza. Przystanek autobusowy linie nr 74, 91, 71, 78, 83, 235, 322. Wygodny dojazd na kampus Morasko bez przesiadek. 2 minuty pieszo do sklepu spożywczego „Chata Polska”, kościoła, 5 minut pieszo do restauracji KFC oraz stacji BP jak i sklepów „Biedronka”, „Żabka”, „Stokrotka”, Poczta Polska. W pobliżu całodobowe TESCO. Czynsz najmu od osoby to 650zł z opłatami + Internet do podziału(ok10zł) Umowa na rok. Pokój dostępny od zaraz.
Więcejolx.pl
900
2018-1-9
Bezpośrednio wynajmę bardzo komfortowy pokój jednoosobowy w mieszkaniu znajdującym się na os. Zwycięstwa w Poznaniu. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie, zostało wykończone w wyższym standardzie. Do dyspozycji wynajmującego: - rozkładana trzyosobowa kanapa z leżanką - stół z krzesłem - duża szafa z lustrem - lampka Na wyposażeniu mieszkania znajduje się cały niezbędny sprzęt AGD: m.in. duża lodówka, kuchenka z piekarnikiem, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, blender wielofunkcyjny, kuchenka mikrofalowa, pralka, suszarka, deska do prasowania, żelazko, garnki, patelnia, naczynia itp. Pokój zamykany na klucz. W mieszkaniu podłączony Internet wifi 500MB. Oferta skierowana jest do młodych osób pracujących i studiujących, którzy cenią sobie komfort, czystość i dobre towarzystwo. Mieszkanie po remoncie, wszystkie nowe meble, kanapy itp. Dwie łazienki, osobna kuchnia wyposażona w stół i krzesła gdzie można spokojnie usiąść i zjeść. Mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie: 5 minut piechotą do szybkiej linii tramwajowej Pestka (linie 12, 14, 15, 16, 20, 201), 8 minut pieszo do galerii handlowej Pestka oraz galerii Plaza. Przystanek autobusowy linie nr 74, 91, 71, 78, 83, 235, 322. Wygodny dojazd na kampus Morasko bez przesiadek. 2 minuty pieszo do sklepu spożywczego „Chata Polska”, kościoła, 5 minut pieszo do restauracji KFC oraz stacji BP jak i sklepów „Biedronka”, „Żabka”, „Stokrotka”, Poczta Polska. W pobliżu całodobowe TESCO. Czynsz najmu to 900zł z opłatami + Internet do podziału(ok10zł) Umowa na rok. Wymagana kaucja w kwocie 900zł. Pokój dostępny od zaraz.
Więcejolx.pl