Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia nowe, trzypokojowe mieszkanie położone w kompleksie mieszkaniowym "Apartamenty Oaza" składającym się z trzech budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie przy ul. Załęskiej w Rzeszowie, oddane do użytku w 2017 r. Apartament o łącznej pow. ok. 54 m2 znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku wielorodzinnego w którego skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - dwie sypialnie, - łazienka, - przedpokój. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska. W kuchni meble w zabudowie kuchennej, sprzęt AGD: lodówka, płyta gazowa, piekarnik, okap. Salon wyposażony jest w klimatyzację, komfortowy narożnik (rozkładany), stół z 4 krzesłami, pojemną meblościankę. W jednej sypialni znajduje się szafa, łóżko oraz komoda, w drugiej sypialni biurko oraz komoda. Mieszkanie jasne i przestronne, komfortowo wykończone, do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie posiada własne ogrzewanie (dwufunkcyjny kocioł gazowy), dodatkowo w łazience i przedpokoju ogrzewanie podłogowe. Wewnętrzna sieć telewizyjna i sieć internetowa. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym i zamykanym na bramę przesuwną osiedlu. Wewnątrz znajduje się plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie jest przytulne, słoneczne, ciche. Dodatkowym atutem mieszkania jest doskonała lokalizacja : przystanek MPK w odległości ok. 200 m, 5 minut do autostrady A4, 5 km do centrum Rzeszowa. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła, Osiedlowy Dom Kultury, Kościół. Cena wynajmu: 1700 zł + czynsz ok. 230 zł, media! Zapraszamy do współpracy z naszym biurem! Agent odpowiedzialny: Grażyna Konieczkowska Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Rzeszów , podkarpackie
3 pokoje
54 m²
1 700
2.07.2018
Więcejnowiny24.pl
Dzień dobry, Mam do wynajęcia część domu z osobnym wejściem. Na dole znajduje się łazienka, przedpokój, kuchnia i 3 pokoje. Na poddaszu duży hol, łazienka i dwa pokoje. Cena: Cena do negocjacji, w zależności od liczby osób najmujących plus rachunki. Kaucja jednomiesięcznego czynszu. Lokalizacja: Rzeszów, ul. Załęska - w odległości 200 m: przystanek komunikacji miejskiej z liniami 1, 11, 41; sklep spożywczy, - 1 km od działki znajduje się kościół, szkoła, przedszkole, dom kultury, - odległość 3 km do Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Lwowskiej. Minuta drogi do wylotówki łączącej Rzeszów z Autostradą A4 oraz bardzo dobre połączenie z ul. Lubelską i Warszawską dzięki nowo powstałemu Mostowi Mazowieckiego. Więcej informacji pod numerem: Preferowany najem dla firm.
Rzeszów, Podkarpackie
100 m²
2 500
22.07.2018
Więcejolx.pl
Dzień dobry, Mam do wynajęcia część domu z osobnym wejściem. Na dole znajduje się łazienka, przedpokój, kuchnia i 3 pokoje. Na poddaszu duży hol, łazienka i dwa pokoje. Cena: Cena do negocjacji, w zależności od liczby osób najmujących plus rachunki. Kaucja jednomiesięcznego czynszu. Lokalizacja: Rzeszów, ul. Załęska - w odległości 200 m: przystanek komunikacji miejskiej z liniami 1, 11, 41; sklep spożywczy, - 1 km od działki znajduje się kościół, szkoła, przedszkole, dom kultury, - odległość 3 km do Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Lwowskiej. Minuta drogi do wylotówki łączącej Rzeszów z Autostradą A4 oraz bardzo dobre połączenie z ul. Lubelską i Warszawską dzięki nowo powstałemu Mostowi Mazowieckiego. Więcej informacji pod numerem: 663 250 508 Preferowany najem dla firm.
Rzeszów , Podkarpackie
5 pokoi
100 m²
2 500
23.07.2018
Więcejgumtree.pl
Do sprzedania BEZ PROWIZJI - Transakcja Bezpośrednio z Właścicielem. Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowo urządzone mieszkanie - 3 pokoje z kuchnią w aneksie, łazienką i przedpokojem. Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe na zamkniętej posesji. Mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 w Rzeszowie ul. Załęska. Blisko ul. Strączka, Księżycowa, Trasa DK97, Rzecha. - 3 pokoje 59,8m2 - DWA Miejsca Parkingowe - Budynek z 2015r - Materiał Pustak - Czynsz Administracyjny ok 240 zł/mc - Mieszkanie na dwóch kondygnacjach - Balkon / Taras 12m2 - Ogródek 2a (obligatoryjnie + 30 tys zł) - Łazienka z Wanną - Kuchnia w Aneksie - Wyposażona w Nowe AGD - Ogrzewanie Gazowe - Dodatkowo Kominek - Własność z KW Mieszkanie znajduje się w kompleksie budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie przy ul. Załęskiej w Rzeszowie, oddane do użytku w 2015r. Apartament o łącznej pow. ok. 60m2 znajduje się na dwóch kondygnacjach z poddaszem dwupiętrowego budynku wielorodzinnego w którego skład wchodzą: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, gabinet, łazienka z wanną oraz przedpokój. W pobliżu znajdują się tereny zielone, ścieżki rowerowe. Przystanek MPK w odległości 200 m (1, 11), 5 minut do autostrady A4, 5 km do centrum Rzeszowa. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła, Osiedlowy Dom Kultury, Kościół. Nieruchomość jest wolna od wszelkich wad prawnych i fizycznych, które ograniczałyby przydatność Nieruchomości bądź mogłyby uniemożliwić lub utrudnić transakcję, w szczególności od obciążeń ograniczonymi prawami rzeczowymi bądź innymi prawami osób trzecich. Zapraszam do obejrzenia i wprowadzenia się. 881-456-450 (odpowiadam również na SMS).
Rzeszów , Podkarpackie
2 pokoje
60 m²
340 000
3.07.2018
Więcejgumtree.pl
Do sprzedania BEZ PROWIZJI - Transakcja Bezpośrednio z Właścicielem. Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowo urządzone mieszkanie - 3 pokoje z kuchnią w aneksie, łazienką i przedpokojem. Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe na zamkniętej posesji oraz piwnica ok 29m2. Mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 w Rzeszowie ul. Załęska. Blisko ul. Strączka, Księżycowa, Trasa DK97, Rzecha. - 3 pokoje 59,8m2 - Budynek z 2014r - Materiał Pustak - Czynsz Administracyjny ok 240 zł/mc - Mieszkanie na dwóch kondygnacjach - Balkon / Taras 7m2 - Okna Wschód Zachód - Piwnica 28,5m2 (obligatoryjnie + 30 tys zł) - Łazienka z Wanną - Kuchnia w Aneksie - Wyposażona w Nowe AGD - Ogrzewanie Gazowe - Dodatkowo Kominek - Własność z KW Mieszkanie znajduje się w kompleksie budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie przy ul. Załęskiej w Rzeszowie, oddane do użytku w 2014r. Apartament o łącznej pow. ok. 60m2 znajduje się na dwóch kondygnacjach z poddaszem dwupiętrowego budynku wielorodzinnego w którego skład wchodzą: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, gabinet, łazienka z wanną oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy ogromna piwnica ok 30m2. (dodatkowo płatna 30 tys. zł) W pobliżu znajdują się tereny zielone, ścieżki rowerowe. Przystanek MPK w odległości 200 m (1, 11), 5 minut do autostrady A4, 5 km do centrum Rzeszowa. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła, Osiedlowy Dom Kultury, Kościół. Nieruchomość jest wolna od wszelkich wad prawnych i fizycznych, które ograniczałyby przydatność Nieruchomości bądź mogłyby uniemożliwić lub utrudnić transakcję, w szczególności od obciążeń ograniczonymi prawami rzeczowymi bądź innymi prawami osób trzecich. Zapraszam do obejrzenia i wprowadzenia się. 881456450 (odpowiadam również na SMS).
Rzeszów , Podkarpackie
3 pokoje
60 m²
340 000
3.07.2018
Więcejgumtree.pl
Do sprzedania BEZ PROWIZJI - Transakcja Bezpośrednio z Właścicielem. Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowo urządzone mieszkanie - 3 pokoje z kuchnią w aneksie, łazienką i przedpokojem. Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe na zamkniętej posesji oraz piwnica ok 29m2. Mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 w Rzeszowie ul. Załęska. Blisko ul. Strączka, Księżycowa, Trasa DK97, Rzecha. - 3 pokoje 59,8m2 - Budynek z 2014r - Materiał Pustak - Czynsz Administracyjny ok 240 zł/mc - Mieszkanie na dwóch kondygnacjach - Balkon / Taras 7m2 - Okna Wschód Zachód - Piwnica 28,5m2 (obligatoryjnie + 30 tys zł) - Łazienka z Wanną - Kuchnia w Aneksie - Wyposażona w Nowe AGD - Ogrzewanie Gazowe - Dodatkowo Kominek - Własność z KW Mieszkanie znajduje się w kompleksie budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie przy ul. Załęskiej w Rzeszowie, oddane do użytku w 2014r. Apartament o łącznej pow. ok. 60m2 znajduje się na dwóch kondygnacjach z poddaszem dwupiętrowego budynku wielorodzinnego w którego skład wchodzą: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, gabinet, łazienka z wanną oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy ogromna piwnica ok 30m2. (dodatkowo płatna 30 tys. zł) W pobliżu znajdują się tereny zielone, ścieżki rowerowe. Przystanek MPK w odległości 200 m (1, 11), 5 minut do autostrady A4, 5 km do centrum Rzeszowa. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła, Osiedlowy Dom Kultury, Kościół. Nieruchomość jest wolna od wszelkich wad prawnych i fizycznych, które ograniczałyby przydatność Nieruchomości bądź mogłyby uniemożliwić lub utrudnić transakcję, w szczególności od obciążeń ograniczonymi prawami rzeczowymi bądź innymi prawami osób trzecich. Zapraszam do obejrzenia i wprowadzenia się. 881-456-450 (odpowiadam również na SMS).
Rzeszów , Podkarpackie
3 pokoje
60 m²
340 000
3.07.2018
Więcejgumtree.pl
Do sprzedania BEZ PROWIZJI - Transakcja Bezpośrednio z Właścicielem. Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowo urządzone mieszkanie - 3 pokoje z kuchnią w aneksie, łazienką i przedpokojem. Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe na zamkniętej posesji oraz piwnica ok 29m2. Mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 w Rzeszowie ul. Załęska. Blisko ul. Strączka, Księżycowa, Trasa DK97, Rzecha. - 3 pokoje 59,8m2 - Budynek z 2014r - Materiał Pustak - Czynsz Administracyjny ok 240 zł/mc - Mieszkanie na dwóch kondygnacjach - Balkon / Taras 7m2 - Okna Wschód Zachód - Piwnica 28,5m2 (obligatoryjnie + 30 tys zł) - Łazienka z Wanną - Kuchnia w Aneksie - Wyposażona w Nowe AGD - Ogrzewanie Gazowe - Dodatkowo Kominek - Własność z KW Mieszkanie znajduje się w kompleksie budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie przy ul. Załęskiej w Rzeszowie, oddane do użytku w 2014r. Apartament o łącznej pow. ok. 60m2 znajduje się na dwóch kondygnacjach z poddaszem dwupiętrowego budynku wielorodzinnego w którego skład wchodzą: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, gabinet, łazienka z wanną oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy ogromna piwnica ok 30m2. (dodatkowo płatna 30 tys. zł) W pobliżu znajdują się tereny zielone, ścieżki rowerowe. Przystanek MPK w odległości 200 m (1, 11), 5 minut do autostrady A4, 5 km do centrum Rzeszowa. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła, Osiedlowy Dom Kultury, Kościół. Nieruchomość jest wolna od wszelkich wad prawnych i fizycznych, które ograniczałyby przydatność Nieruchomości bądź mogłyby uniemożliwić lub utrudnić transakcję, w szczególności od obciążeń ograniczonymi prawami rzeczowymi bądź innymi prawami osób trzecich. Zapraszam do obejrzenia i wprowadzenia się. 881456450 (odpowiadam również na SMS).
Rzeszów , Podkarpackie
3 pokoje
59 m²
340 000
1.05.2018
Więcejgumtree.pl
Do sprzedania BEZ PROWIZJI - Transakcja Bezpośrednio z Właścicielem. Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowo urządzone mieszkanie - 3 pokoje z kuchnią w aneksie, łazienką i przedpokojem. Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe na zamkniętej posesji. Mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 w Rzeszowie ul. Załęska. Blisko ul. Strączka, Księżycowa, Trasa DK97, Rzecha. - 3 pokoje 59,8m2 - DWA Miejsca Parkingowe - Budynek z 2015r - Materiał Pustak - Czynsz Administracyjny ok 240 zł/mc - Mieszkanie na dwóch kondygnacjach - Balkon / Taras 12m2 - Ogródek 2a (obligatoryjnie + 30 tys zł) - Łazienka z Wanną - Kuchnia w Aneksie - Wyposażona w Nowe AGD - Ogrzewanie Gazowe - Dodatkowo Kominek - Własność z KW Mieszkanie znajduje się w kompleksie budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie przy ul. Załęskiej w Rzeszowie, oddane do użytku w 2015r. Apartament o łącznej pow. ok. 60m2 znajduje się na dwóch kondygnacjach z poddaszem dwupiętrowego budynku wielorodzinnego w którego skład wchodzą: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, gabinet, łazienka z wanną oraz przedpokój. W pobliżu znajdują się tereny zielone, ścieżki rowerowe. Przystanek MPK w odległości 200 m (1, 11), 5 minut do autostrady A4, 5 km do centrum Rzeszowa. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła, Osiedlowy Dom Kultury, Kościół. Nieruchomość jest wolna od wszelkich wad prawnych i fizycznych, które ograniczałyby przydatność Nieruchomości bądź mogłyby uniemożliwić lub utrudnić transakcję, w szczególności od obciążeń ograniczonymi prawami rzeczowymi bądź innymi prawami osób trzecich. Zapraszam do obejrzenia i wprowadzenia się. 881456450 (odpowiadam również na SMS).
Rzeszów , Podkarpackie
3 pokoje
60 m²
340 000
11.03.2018
Więcejgumtree.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more