Nic nie znaleziono
2 pokoje
36,39 m²
409 000 zł
13.12.2016
Sopot/ Dolny/. 2 -pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji ! Słoneczne i ciche - dwustronne mieszkanie - w którym przed kilku laty wykonano gruntowny remont. Przebudowano wnętrze, wymieniono podłogi, instację elektryczną i hydrauliczną. Wodę podgrzewa piec gazowy nowej generacji. Prężnie działa wspólnota mieszkaniowa, która dba o nieruchomość. Ocieplono i odnowiono elewację, dokonano wymiany dachu, wykonana została pionowa izolacja budynku i przeprowadzono remont klatki schodowej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Budynek jest ogrodzony. Czynsz wynosi 450 zł. miesięcznie. W czynszu m.in. ogrzewanie, fundusz remontowy, zużycie wody. wywóz nieczystości. Budynek posiada własne źródło ciepła - piec gazowy. W pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, banki, placówki służby zdrowia, placówki oświatowe, komunikacja kolejowa i autobusowo-trolejbusowa. Do plaży spacerem ok 10 minut. Polecam i zapraszam na prezentację ! tel. 519 840 ... pokaż numer519 840 061 www.nieruchomoscikamienica.pl
Więcej gratka.pl
2 pokoje
36,39 m²
409 000 zł
25.11.2016
Sopot/ Dolny/. 2 -pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji! Słoneczne i ciche - dwustronne mieszkanie - w którym przed kilku laty wykonano gruntowny remont. Przebudowano wnętrze, wymieniono podłogi, instację elektryczną i hydrauliczną. Wodę podgrzewa piec gazowy nowej generacji. Prężnie działa wspólnota mieszkaniowa, która dba o nieruchomość. Ocieplono i odnowiono elewację, dokonano wymiany dachu, wykonana została pionowa izolacja budynku i przeprowadzono remont klatki schodowej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Budynek jest ogrodzony. Czynsz wynosi 450 zł. miesięcznie. W czynszu m.in. ogrzewanie, fundusz remontowy, zużycie wody. wywóz nieczystości. Budynek posiada własne źródło ciepła - piec gazowy. W pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, banki, placówki służby zdrowia, placówki oświatowe, komunikacja kolejowa i autobusowo-trolejbusowa. Do plaży spacerem ok 10 minut. Polecam i zapraszam na prezentację! tel.
Więcej nieruchomosci-online.pl
220 m²
6 500 zł
22.12.2014
Dom położony w ładnej i dobrze skomunikowanej części Gdyni, dający komfort codziennego życia przepełnionego brakiem czasu, pełna infrastruktura handlowo -usługowa.Do czynszu najmu należy doliczyć koszty eksploatacyje.Kaucja. I kondygnacja:do własnej aranżacji, garaż na dwa samochody, kotłownia z nowym piecem dwu-funkcyjnym, pomieszczenie gospodarcze,możliwość przystosowania na biuro lub dowolną działalność gospodarczą II kondygnacja:do własnej adaptacji ,dwa pokoje - jeden z kominkiem i rozprowadzeniem ciepła, łazienka z wanna, na podłodze terakota, kafle na ścianie, możliwość przystosowania na biuro lub dowolną działalność gospodarczą III kondygnacja wykończona w wysokim standardzie:swoje miejsce znalazł salon połączony z aneksem kuchennym w zabudowie kuchennej, pokój z balkonem, łazienka z wanną z hydromasażem, prysznicem z biczami wodnymi. IV kondygnacjawykończona w wysokim standardzie:zagospodarowana poddasze, obecnie wykorzystywana na salon z dużym tarasem o pow.30m ,strona poł-zach. III kondygnacja i IV kondygnacjawykończone na wysokim poziomie, z dbałością o wykorzystanie przestrzeni. Nowoczesna aranżacja pomieszczeń daje poczucie komfortu i wygody. LOKALIZACJA: Orłowo i Redłowo -nadmorska, południowa dzielnica Gdyni. Znajduje się w niej molo orłowskie, a także charakterystyczny dla krajobrazu. dzielnicy klif, którego nazwę przyjęło usytuowane w Orłowie piękne, duże, nowoczesne centrum handlowe. Są tu także: szkoła, przedszkola,Przychodnia Lekarska, punkty usługowe i handlowe. W pobliżu znajduje się też stacja kolejowa i przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej. Orłowo I Redłowo graniczy z dzielnicami ,Mały Kack (od zachodu), z miastem Sopot (od południa), a także z Zatoką Gdańską z (od wschodu).Trójmiejski Park Krajobrazowy z licznymi ścieżkami spacerowymi i atrakcjami takimi jak Polanka Redłowska..Polecam ! „Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego." Numer licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami 21384. Hanna Kwiatkowska , *** , tel. (pokaż numer)
Więcej otodom.pl