Nic nie znaleziono
Complain
Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny jest nowoczesnym centrum naukowo-biznesowym, zlokalizowanym w południowej części Sosnowca, w dzielnicy Niwka, w rejonie ulic Wojska Polskiego, Orląt Lwowskich i Powstańców. Obejmuje on dwa budynki, w których zastosowano innowacyjne rozwiązania technologiczne. Moduł nr 12- 242m-składa się z powierzchni biurowej 208m (1 pomieszczenie), powierzchnia 34m (toaleta, magazyn). Stawka czynszu za powierzchnię biurową – 25,00 zł/ m2 - (pierwsze 6 miesięcy 15,00 zł/m2) Stawka czynszu za powierzchnię socjalno - magazynową 7,00 zł/m² Opłata eksploatacyjna – 13,00 zł/m2 Przy wynajęciu tego modułu udostępnione zostanie nieodpłatnie 1 miejsce parkingowe. W ramach czynszu możliwe będzie korzystanie z sal szkoleniowych w wymiarze 2 godzin miesięcznie. Godzina najmu sali szkoleniowej ponad ten limit to 15,00 zł netto za 1 godzinę. Warunki najmu: 1. Najemcy będą mogli przystosować wynajęte pomieszczenia do swoich potrzeb, na własny koszt, po wcześniejszym uzgodnieniu zakresu robót z Agencją Rozwoju Lokalnego S.A., sporządzeniu na tę okoliczność stosownej dokumentacji i wdrożeniu procedur przewidzianych prawem, 2. Najemcy będą wnosić opłatę z tytułu czynszu, która obejmuje najem powierzchni, usługi recepcyjne, ochronę mienia, dostęp do miejsc parkingowych (1 miejsce na 200 m2 wynajmowanej powierzchni), udostępnienie zakładki przedsiębiorstwa na stronie www, dostęp do sal szkoleniowo-konferencyjnych w wymiarze 2 godzin miesięcznie oraz udostępnienie 2 sztuk kart do systemu kontroli dostępu, 3. Poza opłatą z tytułu czynszu najemcy będą uiszczać zryczałtowaną opłatę eksploatacyjną, która pokrywa następujące koszty związane z eksploatacją przedmiotu najmu: dostawę ciepła oraz wody i odprowadzania ścieków w częściach wynajętych przez najemcę oraz w częściach wspólnych przedmiotu najmu, pracę urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach najemcy oraz w częściach wspólnych, utrzymanie porządku i czystości w częściach wspólnych przedmiotu najmu, utrzymanie w okresie letnim i zimowym terenów wokół budynków w tym utrzymanie terenów zielonych i parkingów oraz inne, pozostałe koszty utrzymania budynków.
Sosnowiec, śląskie, ul. Wojska Polskiego 8
6 500 zł
6.09.2017
Więcejregiodom.pl
Complain
Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny jest nowoczesnym centrum naukowo-biznesowym, zlokalizowanym w południowej części Sosnowca, w dzielnicy Niwka, w rejonie ulic Wojska Polskiego, Orląt Lwowskich i Powstańców. Obejmuje on dwa budynki, w których zastosowano innowacyjne rozwiązania technologiczne. Moduł nr 8- 175m-składa się z powierzchni biurowej 141m (1 pomieszczenie), powierzchnia 34m (toaleta, magazyn). Stawka czynszu za powierzchnię biurową – 25,00 zł/ m2 (pierwsze 6 miesięcy 15,00 zł/m2) Stawka czynszu za powierzchnię socjalno - magazynową 7,00 zł/m² Opłata eksploatacyjna – 13,00 zł/m2 Przy wynajęciu tego modułu udostępnione zostanie nieodpłatnie 1 miejsce parkingowe. W ramach czynszu możliwe będzie korzystanie z sal szkoleniowych w wymiarze 2 godzin miesięcznie. Godzina najmu sali szkoleniowej ponad ten limit to 15,00 zł netto za 1 godzinę. Warunki najmu: 1. Najemcy będą mogli przystosować wynajęte pomieszczenia do swoich potrzeb, na własny koszt, po wcześniejszym uzgodnieniu zakresu robót z Agencją Rozwoju Lokalnego S.A., sporządzeniu na tę okoliczność stosownej dokumentacji i wdrożeniu procedur przewidzianych prawem, 2. Najemcy będą wnosić opłatę z tytułu czynszu, która obejmuje najem powierzchni, usługi recepcyjne, ochronę mienia, dostęp do miejsc parkingowych (1 miejsce na 200 m2 wynajmowanej powierzchni), udostępnienie zakładki przedsiębiorstwa na stronie www, dostęp do sal szkoleniowo-konferencyjnych w wymiarze 2 godzin miesięcznie oraz udostępnienie 2 sztuk kart do systemu kontroli dostępu, 3. Poza opłatą z tytułu czynszu najemcy będą uiszczać zryczałtowaną opłatę eksploatacyjną, która pokrywa następujące koszty związane z eksploatacją przedmiotu najmu: dostawę ciepła oraz wody i odprowadzania ścieków w częściach wynajętych przez najemcę oraz w częściach wspólnych przedmiotu najmu, pracę urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach najemcy oraz w częściach wspólnych, utrzymanie porządku i czystości w częściach wspólnych przedmiotu najmu, utrzymanie w okresie letnim i zimowym terenów wokół budynków w tym utrzymanie terenów zielonych i parkingów oraz inne, pozostałe koszty utrzymania budynków.
Sosnowiec, śląskie, ul. Wojska Polskiego 8
4 600 zł
6.09.2017
Więcejregiodom.pl
Complain
Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny jest nowoczesnym centrum naukowo-biznesowym, zlokalizowanym w południowej części Sosnowca, w dzielnicy Niwka, w rejonie ulic Wojska Polskiego, Orląt Lwowskich i Powstańców. Obejmuje on dwa budynki, w których zastosowano innowacyjne rozwiązania technologiczne. Moduł nr 10- 170,43m-składa się z powierzchni biurowej 139m (1 pomieszczenie), powierzchnia 34,43m (toaleta, magazyn). Stawka czynszu za powierzchnię biurową – 25,00 zł/ m2 (pierwsze 6 miesięcy 15,00 zł/m2) Stawka czynszu za powierzchnię socjalno - magazynową 7,00 zł/m² Opłata eksploatacyjna – 13,00 zł/m2 Przy wynajęciu tego modułu udostępnione zostanie nieodpłatnie 1 miejsce parkingowe. W ramach czynszu możliwe będzie korzystanie z sal szkoleniowych w wymiarze 2 godzin miesięcznie. Godzina najmu sali szkoleniowej ponad ten limit to 15,00 zł netto za 1 godzinę. Warunki najmu: 1. Najemcy będą mogli przystosować wynajęte pomieszczenia do swoich potrzeb, na własny koszt, po wcześniejszym uzgodnieniu zakresu robót z Agencją Rozwoju Lokalnego S.A., sporządzeniu na tę okoliczność stosownej dokumentacji i wdrożeniu procedur przewidzianych prawem, 2. Najemcy będą wnosić opłatę z tytułu czynszu, która obejmuje najem powierzchni, usługi recepcyjne, ochronę mienia, dostęp do miejsc parkingowych (1 miejsce na 200 m2 wynajmowanej powierzchni), udostępnienie zakładki przedsiębiorstwa na stronie www, dostęp do sal szkoleniowo-konferencyjnych w wymiarze 2 godzin miesięcznie oraz udostępnienie 2 sztuk kart do systemu kontroli dostępu, 3. Poza opłatą z tytułu czynszu najemcy będą uiszczać zryczałtowaną opłatę eksploatacyjną, która pokrywa następujące koszty związane z eksploatacją przedmiotu najmu: dostawę ciepła oraz wody i odprowadzania ścieków w częściach wynajętych przez najemcę oraz w częściach wspólnych przedmiotu najmu, pracę urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach najemcy oraz w częściach wspólnych, utrzymanie porządku i czystości w częściach wspólnych przedmiotu najmu, utrzymanie w okresie letnim i zimowym terenów wokół budynków w tym utrzymanie terenów zielonych i parkingów oraz inne, pozostałe koszty utrzymania budynków.
Sosnowiec, śląskie, ul. Wojska Polskiego 8
4 500 zł
6.09.2017
Więcejregiodom.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more