Nic nie znaleziono
Complain
Nowocześnie urządzone, nowe, umeblowane, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Kaszubskiej w Szczecinie. Można wprowadzać się już teraz i o nic nie martwić ! Mieszkanie z rynku pierwotnego, więc wszystko jest czyste, nowe i gotowe do zamieszkania. Apartament jest słoneczny. W pobliżu znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej takich jak: park, szpital, Medicus, hotele, szkoły, banki, restauracje, galerie handlowe, Kościoły. Pomimo usytuowania w ścisłym centrum miasta ulica zachowuje swój spokojny charakter dzięki istnieniu parku Generała Andersa ? miejsca spotkań i spacerów mieszkańców. Atutem tej lokalizacji jest dobre rozwinięcie sieci komunikacji miejskiej. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji zarówno linie tramwajowe jak i linie autobusowe zapewniające transport do wielu innych dzielnic Szczecina. Niskie koszty utrzymania: czynsz do wspólnoty mieszkaniowej 150 zł ( w tym ryczałt za wodę, ryczałt za ścieki, utrzymanie porządku, śmieci, fundusz remontowy), dodatkowo prąd i gaz wg liczników. Czynsz najmu: 1600 zł, kaucja zwrotna 1600zł Przy budynku znajduje się parking podziemny, płatny. Zapraszam na prezentację ! Oferta ma charakter informacyjny. Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informujemy, że administratorem danych osobowych, które pozyskane mają zostać na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi w związku ze zgłoszonym zapytaniem o ofertę nieruchomości będzie CON. Za Nami już ponad 3500 pomyślnie zrealizowanych transakcji. Działamy na rynku nieruchomości 18 lat. Załatwiamy kompleksowo we współpracy z doradcami kredytowymi formalności kredytowe proponując ofertę 25 banków. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 EURO. Nasze oferty są dostępne na ponad 50 portalach polskich oraz dodatkowo na ponad 25 portalach na całym świecie. Uczestniczymy w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert z ponad 80 biurami. Zajrzyj na uberna.pl. Znajdziesz tam: domy w Goleniowie, mieszkania w Goleniowie, działki w Goleniowie, lokale w Goleniowie, obiekty w Goleniowie, zachodniopomorskie nieruchomości. SPECJALIZUJEMY SIĘ W INWESTOWANIU I ZABEZPIECZANIU MAJĄTKU W NIERUCHOMOŚCIACH ORAZ W METALACH SZLACHETNYCH I STRATEGICZNYCH W SZWAJCARII. POMAGAMY W ODZYSKANIU UTRACONYCH ŚRODKÓW Z POLIS KAPITAŁOWYCH I POLISOLOKAT. JESTEŚMY CZŁONKIEM "POLSKIEGO INSTYTUTU PRAWDZIWYCH WARTOŚCI".
SZCZECIN SZCZECIN,ZACHODNIOPOMORSKIE,SZCZECIN,Kaszubska
2 pokoje
30 m²
1 600 zł
17.10.2018
Więcejuberna.pl
Complain
Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni 54,95 m2 usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji wśród innych lokali usługowych i biurowych. Na powierzchnię składają się: korytarz (6 m2), który może pełnić funkcję recepcji, kuchnia (6 m2), łazienka (3,5 m2) oraz dwa duże przechodnie pomieszczenia (16,7 m2 i 22,64 m2). Wejście do lokalu z bramy (możliwość wykonania wejścia z ulicy !!!). Do lokalu przynależy także piwnica, do której wchodzimy z ulicy (7,3 m2). Miesięczny czynsz administracyjny wynosi 350 zł, osobno opłaty za prąd i gaz. Źródło C.W. i C.O. - piec gazowy. W lokalu wymieniono drzwi na antywłamaniowe oraz wszystkie okna na PCV z elektrycznie sterowanymi roletami. Zapraszamy serdecznie na prezentację, lokal idealnie nadaje się pod usługi, biuro, stomatologię itp. Klucze w biurze. Oferta ma charakter informacyjny. Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informujemy, że administratorem danych osobowych, które pozyskane mają zostać na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi w związku ze zgłoszonym zapytaniem o ofertę nieruchomości będzie CON. Za Nami już ponad 3500 pomyślnie zrealizowanych transakcji. Działamy na rynku nieruchomości 18 lat. Załatwiamy kompleksowo we współpracy z doradcami kredytowymi formalności kredytowe proponując ofertę 25 banków. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 EURO. Nasze oferty są dostępne na ponad 50 portalach polskich oraz dodatkowo na ponad 25 portalach na całym świecie. Uczestniczymy w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert z ponad 80 biurami. Zajrzyj na uberna.pl. Znajdziesz tam: domy w Goleniowie, mieszkania w Goleniowie, działki w Goleniowie, lokale w Goleniowie, obiekty w Goleniowie, zachodniopomorskie nieruchomości. SPECJALIZUJEMY SIĘ W INWESTOWANIU I ZABEZPIECZANIU MAJĄTKU W NIERUCHOMOŚCIACH ORAZ W METALACH SZLACHETNYCH I STRATEGICZNYCH W SZWAJCARII. POMAGAMY W ODZYSKANIU UTRACONYCH ŚRODKÓW Z POLIS KAPITAŁOWYCH I POLISOLOKAT. JESTEŚMY CZŁONKIEM "POLSKIEGO INSTYTUTU PRAWDZIWYCH WARTOŚCI".
SZCZECIN SZCZECIN,ZACHODNIOPOMORSKIE,SZCZECIN,Kaszubska
2 pokoje
55 m²
270 000 zł
Wczoraj o 18:04
Więcejuberna.pl
Complain
Nowocześnie urządzone, nowe, umeblowane, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Kaszubskiej w Szczecinie. Można wprowadzać się już od 02 października i o nic nie martwić ! Mieszkanie z rynku pierwotnego, więc wszystko jest czyste, nowe i gotowe do zamieszkania. Apartament jest słoneczny. W pobliżu znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej takich jak: park, szpital, Medicus, hotele, szkoły, banki, restauracje, galerie handlowe, Kościoły. Pomimo usytuowania w ścisłym centrum miasta ulica zachowuje swój spokojny charakter dzięki istnieniu parku Generała Andersa ? miejsca spotkań i spacerów mieszkańców. Atutem tej lokalizacji jest dobre rozwinięcie sieci komunikacji miejskiej. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji zarówno linie tramwajowe jak i linie autobusowe zapewniające transport do wielu innych dzielnic Szczecina. Niskie koszty utrzymania: czynsz do wspólnoty mieszkaniowej 150 zł ( w tym ryczałt za wodę, ryczałt za ścieki, utrzymanie porządku, śmieci, fundusz remontowy), dodatkowo prąd i gaz wg liczników. Czynsz najmu: 1700 zł Przy budynku znajduje się parking podziemny, płatny. Zapraszam na prezentację ! Oferta ma charakter informacyjny. Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informujemy, że administratorem danych osobowych, które pozyskane mają zostać na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi w związku ze zgłoszonym zapytaniem o ofertę nieruchomości będzie CON. Za Nami już ponad 3500 pomyślnie zrealizowanych transakcji. Działamy na rynku nieruchomości 18 lat. Załatwiamy kompleksowo we współpracy z doradcami kredytowymi formalności kredytowe proponując ofertę 25 banków. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 EURO. Nasze oferty są dostępne na ponad 50 portalach polskich oraz dodatkowo na ponad 25 portalach na całym świecie. Uczestniczymy w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert z ponad 80 biurami. Zajrzyj na uberna.pl. Znajdziesz tam: domy w Goleniowie, mieszkania w Goleniowie, działki w Goleniowie, lokale w Goleniowie, obiekty w Goleniowie, zachodniopomorskie nieruchomości. SPECJALIZUJEMY SIĘ W INWESTOWANIU I ZABEZPIECZANIU MAJĄTKU W NIERUCHOMOŚCIACH ORAZ W METALACH SZLACHETNYCH I STRATEGICZNYCH W SZWAJCARII. POMAGAMY W ODZYSKANIU UTRACONYCH ŚRODKÓW Z POLIS KAPITAŁOWYCH I POLISOLOKAT. JESTEŚMY CZŁONKIEM "POLSKIEGO INSTYTUTU PRAWDZIWYCH WARTOŚCI".
SZCZECIN SZCZECIN,ZACHODNIOPOMORSKIE,SZCZECIN,Kaszubska
2 pokoje
30 m²
1 700 zł
2.10.2018
Więcejuberna.pl
Complain
Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 80 m2 w Kamienicy w centrum miasta. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja - deptak przy ul. Kaszubskiej (wejście do C.H. Kaskada). Na łączną powierzchnię mieszkania składają się: - salon - sypialnia - sypialnia - kuchnia z wyposażeniem - łazienka z WC (z pralką) Możliwość parkowania autem na podwórzu z tyłu Kamienicy. Czynsz dla właściciela 1600 zł + czynsz do zarządcy ok. 450 zł. (...) Pokaż więcej Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 80 m2 w Kamienicy w centrum miasta. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja - deptak przy ul. Kaszubskiej (wejście do C.H. Kaskada). Na łączną powierzchnię mieszkania składają się: - salon - sypialnia - sypialnia - kuchnia z wyposażeniem - łazienka z WC (z pralką) Możliwość parkowania autem na podwórzu z tyłu Kamienicy. Czynsz dla właściciela 1600 zł + czynsz do zarządcy ok. 450 zł. Oferta dostępna w dwóch wariantach: - mieszkanie 3 pokojowe - 3 samodzielne pokoje (wejścia z korytarza) ze wspólną kuchnią i łazienką Właściciel wyraża zgodę na zwierzęta. Cena do negocjacji. Możliwy najem długoterminowy i remont nieruchomości (zakres prac i kosztów do ustalenia z właścicielem). Zapraszam na prezentację. Klucze w biurze Więcej atrakcyjnych oferty znajdą Państwo na stronie Świat Nieruchomości. Świat Nieruchomości Szczecin - mieszkania, domy i działki. Licencjonowane Biuro Nieruchomości. **** SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ *** - jeżeli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży, - przy postępowaniu spadkowym - problemy z windykacją lub zadłużeniem nieruchomości - obsługa prawna gratis Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500.000 Euro, gwarantujące bezpieczeństwo transakcji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Kaszubska, Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie
3 pokoje
80 m²
1 600 zł
26.04.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Complain
Powierzchnia biurowa w biurowcu przy Bramie Portowej w Szczecinie, do wynajęcia, 1000 m2. Przedmiotem wynajmu jest cały budynek. Kazde Piętro jest niezależne, zamykane i kodowane- 2 wejścia : od strony klatki schodowej oraz wprost z windy, wszystkie media dostępne, klimatyzacja, doskonałe prześwietlenie światłem dziennym. Budynek o bardzo dobrym standardzie, kamery, ochrona, recepcja, winda. Do ceny najmu doliczyć należy koszty eksploatacyjne oraz podatek VAT. Doskonała lokalizacja, wiele miejsc parkingowych, bardzo dobra cena czyni ofertę bardzo atrakcyjną, Zapraszamy. Najemca nie płaci prowizji biura. Informacje zawarte w ofercie sporządzone zostały na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter jedynie informacyjny. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Bożena Jaszczyńska licencja nr 2257
zachodniopomorskie,Szczecin,Kaszubska
35 000 zł
19.03.2018
Więcejdomiporta.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more