Nic nie znaleziono
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Szczecin, Komuny Paryskiej, Dom wynajem
Dwupokojowe, słoneczne, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w cichym punkcie os. Książąt Pomorskich. Świeżo wyremontowane, na podłogach panele, łazienka w kaflach z kabiną prysznicową, okna pcv wychodzące na stronę zachodnią, ściany w gładzi. Kuchnia osobna z oknem. Nowa instalacja wodno-kanalizacyjna i gazowa. Czynsz administracyjny w wysokości 315 pln. Ciepła woda z piecyka gazowego, ogrzewanie miejskie. Budynek ocieplony. W bliskiej odległości (do 400 metrów) przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, szkoła, kościół. Nieco dalej dyskonty spożywcze, oraz markety. Mieszkanie wolne do wydania od zaraz. Mamy klucze. Oferta ma charakter informacyjny. Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Za Nami już ponad 3500 pomyślnie zrealizowanych transakcji. Działamy na rynku nieruchomości 18 lat. Załatwiamy kompleksowo we współpracy z doradcami kredytowymi formalności kredytowe proponując ofertę 25 banków. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 EURO. Nasze oferty są dostępne na ponad 50 portalach polskich oraz dodatkowo na ponad 25 portalach na całym świecie. Uczestniczymy w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert z ponad 80 biurami. Zajrzyj na uberna.pl. Znajdziesz tam: domy w Goleniowie, mieszkania w Goleniowie, działki w Goleniowie, lokale w Goleniowie, obiekty w Goleniowie, zachodniopomorskie nieruchomości. SPECJALIZUJEMY SIĘ W INWESTOWANIU I ZABEZPIECZANIU MAJĄTKU W NIERUCHOMOŚCIACH ORAZ W METALACH SZLACHETNYCH I STRATEGICZNYCH W SZWAJCARII. POMAGAMY W ODZYSKANIU UTRACONYCH ŚRODKÓW Z POLIS KAPITAŁOWYCH I POLISOLOKAT. JESTEŚMY CZŁONKIEM "POLSKIEGO INSTYTUTU PRAWDZIWYCH WARTOŚCI".
SZCZECIN SZCZECIN,ZACHODNIOPOMORSKIE,SZCZECIN,Komuny Paryskiej
2 pokoje
36 m²
211 000
10.05.2018
Więcejuberna.pl
Rozkładowe, słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji, mieszczące się na drugim piętrze w niskim bloku. Niewątpliwym atutem nieruchomości układ mieszkania i bardzo atrakcyjna cena. Na lokal o powierzchni ok.29,33 m2 składa się salon, pokój, kuchnia i łazienka z toaletą. Mieszkanie jest dobrze rozświetlone dzięki dużym nowym oknom. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Czynsz 200zł z funduszem remontowym. Polecam Oferta ma charakter informacyjny. Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Za Nami już ponad 3500 pomyślnie zrealizowanych transakcji. Działamy na rynku nieruchomości 18 lat. Załatwiamy kompleksowo we współpracy z doradcami kredytowymi formalności kredytowe proponując ofertę 25 banków. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 EURO. Nasze oferty są dostępne na ponad 50 portalach polskich oraz dodatkowo na ponad 25 portalach na całym świecie. Uczestniczymy w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert z ponad 80 biurami. Zajrzyj na uberna.pl. Znajdziesz tam: domy w Goleniowie, mieszkania w Goleniowie, działki w Goleniowie, lokale w Goleniowie, obiekty w Goleniowie, zachodniopomorskie nieruchomości. SPECJALIZUJEMY SIĘ W INWESTOWANIU I ZABEZPIECZANIU MAJĄTKU W NIERUCHOMOŚCIACH ORAZ W METALACH SZLACHETNYCH I STRATEGICZNYCH W SZWAJCARII. POMAGAMY W ODZYSKANIU UTRACONYCH ŚRODKÓW Z POLIS KAPITAŁOWYCH I POLISOLOKAT. JESTEŚMY CZŁONKIEM "POLSKIEGO INSTYTUTU PRAWDZIWYCH WARTOŚCI".
SZCZECIN SZCZECIN,ZACHODNIOPOMORSKIE,SZCZECIN,Komuny Paryskiej
2 pokoje
29 m²
163 000
15.05.2018
Więcejuberna.pl
Na wynajem przestronny lokal użytkowy położony w samym sercu osiedla Książąt Pomorskich, zlokalizowany na 1 piętrze popularnego kompleksu handlowego. Na powierzchnię 35 metrów składają się: sala przygotowana do obsługi klientów, pomieszczenie biurowe, pomieszczenie socjalne oraz toaleta. Nieruchomość idealnie nadaje się pod salon fryzjerski, kosmetyczny, biuro rachunkowe itp. ze względu na dużą liczbę stałych i przyzwyczajonych do tego miejsca klientów. Lokal bardzo zadbany: na podłodze terakota, ściany gładzone i malowane, dużym atutem są ogromne witryny znakomicie doświetlające lokal a także zapewniające odpowiednią ekspozycję. Ogrzewanie z lokalnej kotłowni, duże witryny wystawowe, oddzielne wejście. Polecam i zapraszam na prezentację!
Szczecin, Książąt Pomorskich, Komuny Paryskiej
4 pokoje
35.04 m²
2 000
23.04.2018
Więcejmorizon.pl
Dwupokojowe, słoneczne, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w cichym punkcie os. Książąt Pomorskich. Świeżo wyremontowane, na podłogach panele, łazienka w kaflach z kabiną prysznicową, okna pcv wychodzące na stronę zachodnią, ściany w gładzi. Kuchnia osobna z oknem. Nowa instalacja wodno-kanalizacyjna i gazowa. Czynsz administracyjny w wysokości 315 pln. Ciepła woda z piecyka gazowego, ogrzewanie miejskie. Budynek ocieplony. (...) Pokaż więcej Dwupokojowe, słoneczne, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w cichym punkcie os. Książąt Pomorskich. Świeżo wyremontowane, na podłogach panele, łazienka w kaflach z kabiną prysznicową, okna pcv wychodzące na stronę zachodnią, ściany w gładzi. Kuchnia osobna z oknem. Nowa instalacja wodno-kanalizacyjna i gazowa. Czynsz administracyjny w wysokości 315 pln. Ciepła woda z piecyka gazowego, ogrzewanie miejskie. Budynek ocieplony. W bliskiej odległości (do 400 metrów) przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, szkoła, kościół. Nieco dalej dyskonty spożywcze, oraz markety. Mieszkanie wolne do wydania od zaraz. Mamy klucze. Powyższa propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a podane w niej informacje są spisane według zapewnień właściciela nieruchomości i zaleca się ich osobiste sprawdzenie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Komuny Paryskiej, Książąt Pomorskich, Szczecin, zachodniopomorskie
2 pokoje
36 m²
211 000
9.05.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
Na wynajem przestronny lokal użytkowy położony w samym sercu osiedla Książąt Pomorskich, zlokalizowany na 1 piętrze popularnego kompleksu handlowego. Na powierzchnię 35 metrów składają się: sala przygotowana do obsługi klientów, pomieszczenie biurowe, pomieszczenie socjalne oraz toaleta. Nieruchomość idealnie nadaje się pod salon fryzjerski, kosmetyczny, biuro rachunkowe itp. ze względu na dużą liczbę stałych i przyzwyczajonych do tego miejsca klientów. (...) Pokaż więcej Na wynajem przestronny lokal użytkowy położony w samym sercu osiedla Książąt Pomorskich, zlokalizowany na 1 piętrze popularnego kompleksu handlowego. Na powierzchnię 35 metrów składają się: sala przygotowana do obsługi klientów, pomieszczenie biurowe, pomieszczenie socjalne oraz toaleta. Nieruchomość idealnie nadaje się pod salon fryzjerski, kosmetyczny, biuro rachunkowe itp. ze względu na dużą liczbę stałych i przyzwyczajonych do tego miejsca klientów. Lokal bardzo zadbany: na podłodze terakota, ściany gładzone i malowane, dużym atutem są ogromne witryny znakomicie doświetlające lokal a także zapewniające odpowiednią ekspozycję. Ogrzewanie z lokalnej kotłowni, duże witryny wystawowe, oddzielne wejście. Polecam i zapraszam na prezentację! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Komuny Paryskiej, Książąt Pomorskich, Szczecin, zachodniopomorskie
4 pokoje
35.04 m²
2 000
21.04.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl