7 000 zł
30.03.2017
Do wynajęcia funkcjonujący zajazd o powierzchni ok.1 000 m2 na działce 2 ha w Baranowie Sandomierskim Oferta biura nieruchomości numer 1545/LK, w sprawie oferty prosimy o kontakt z agentem Karina tel. . Układ powierzchni: Budynek jest dwukondygnacyjny: Parter - 2 duże sale: ok. 140 i 100 m2 (jedna z barem i z kominkiem), duży hol, kuchnia (6 pomieszczeń), pomieszczenie socjalne z toaletą dla pracowników; I piętro - 17 pokoi z łazienkami, pokoje w większości 2, 3 - osobowe; hol ze stołem do bilarda, korytarz; Jedno ze skrzydeł budynku stanowi niezależną część mieszkalną o powierzchni ok. 140 m2. Stan techniczny: bardzo dobry. Budynek murowany, ocieplony, kryty blachodachówką. Jest po gruntownym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje. Media: prąd, kanalizacja własna z możliwością podpięcia się do sieci, woda własna i z sieci, ogrzewanie - piec węglowy, możliwość podpięcia gazu. Działka 2 ha - zagospodarowana, dużo nasadzeń, duży parking utwardzony kostką. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 3,5 ha. Zajazd działający od 28 lat, znajduje się przy głównej trasie, w otoczeniu lasów. Nieruchomość do sprzedania z całym wyposażeniem. Cena: 7 000 zł/m - c + media. Numer oferty 1545/LK. Tel. . Ogłoszenie niniejsze nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pełną ofertę naszego biura znajdą Państwo na Nasze biuro należy do Rzeszowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Więcej nieruchomosci-online.pl

Wynajmę dom

Suchorzów, tarnobrzeski, Podkarpackie
1 000 zł
16.09.2017
Oferuję Państwu do wynajęcia parterowy domek położony na 19 ar. działce w urokliwej okolicy. Domek znajduje się w Suchorzowie w gminie Baranów Sandomierski. W bliskiej okolicy 1 km znajduje się stok narciarski Siedleszczany a w odległości 3 km jezioro Tarnobrzeskie. Dom ma 2 pomieszczenia-(pokój i kuchnie), łazienkę, kotłownie, przedpokój. Na działce znajduje się garaż. Posesja podzielona jest na dwie ogrodzone części, jedna cześć rekreacyjna a druga gospodarcza gdzie znajduje się działka przygotowana pod uprawę roślin-ogródka. W domu jest: prąd, woda, kanalizacja, gaz, ogrzewanie centralne na piec gazowy. Dom jest umeblowany oraz wyposażony w sprzęt AGD. Czynsz w wysokości 1000 zł miesięcznie plus opłaty za prąd, wodę, kanalizację, gaz oraz za wywóz śmieci. Przy podpisaniu umowy wymagana jest wpłata kaucji w wysokości podwójnego czynszu, czynsz płacony "z góry" (na początku każdego miesiąca). W bliskiej okolicy znajdą Państwo przystanek autobusowy. Dom posiada miejską kanalizację oraz gaz, który ogrzewa dom. Do wynajęcia od września. Zapraszam do oglądania
Więcej olx.pl

Hotel do wynajęcia 1000m2 Baranów Sandomierski 1545/LK

Baranów Sandomierski (powiat Tarnobrzeski)
6 000 zł
14.04.2017
Do wynajęcia funkcjonujący zajazd o powierzchni ok.1 000 m2 na działce 2 ha w Baranowie Sandomierskim Oferta biura nieruchomości numer 1545/LK, w sprawie oferty prosimy o kontakt z agentem Karina tel. 698 850 217. Układ powierzchni: Budynek jest dwukondygnacyjny: Parter – 2 duże sale: ok. 140 i 100 m2 (jedna z barem i z kominkiem), duży hol, kuchnia (6 pomieszczeń), pomieszczenie socjalne z toaletą dla pracowników; I piętro – 17 pokoi z łazienkami, pokoje w większości 2, 3 – osobowe; hol ze stołem do bilarda, korytarz; Jedno ze skrzydeł budynku stanowi niezależną część mieszkalną o powierzchni ok. 140 m2. Stan techniczny: bardzo dobry. Budynek murowany, ocieplony, kryty blachodachówką. Jest po gruntownym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje. Media: prąd, kanalizacja własna z możliwością podpięcia się do sieci, woda własna i z sieci, ogrzewanie – piec węglowy, możliwość podpięcia gazu. Działka 2 ha – zagospodarowana, dużo nasadzeń, duży parking utwardzony kostką. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 3,5 ha. Zajazd działający od 28 lat, znajduje się przy głównej trasie, w otoczeniu lasów. Nieruchomość do sprzedania z całym wyposażeniem. Cena: 6 000 zł/m – c + media. Numer oferty 1545/LK. Tel. 178640606, 698850217. Ogłoszenie niniejsze nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Pełną ofertę naszego biura znajdą Państwo na www.iangroup.net. Nasze biuro należy do Rzeszowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Więcej lento.pl