Nic nie znaleziono
150
2018-2-22
Zapraszamy do wypoczynku w Górach Świętokrzyskich. "DOMKI POD KAMIENIEM" Idealnym miejscem do spokojnego, ale również aktywnego wypoczynku są Nasze domki położone w Bodzentynie, czyli w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Domki są pięcioosobowe, wykonane z drewna i ogrzewane kominkiem, co daje ciepło, ale również miły nastrój. W domkach znajduje się w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z bieżącą, ciepłą wodą. Na terenie obu domków mogą Państwo korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Więcej zdjęć: *** CENNIK : Cena wynajęcia jednego domku- 150zł doba Pary (2 osoby)- 120zł doba (minimum 2 noclegi) Opłata za psa: 20zł- jednorazowo. Więcej informacji i rezerwacje telefonicznie. Domki Pod Kamieniem Podgórze 29A 26-010 Bodzentyn Zabytki i atrakcje w okolicy: 1. Wyciąg narciarski Bodzentyn- 500 metrów od domków 2. Wyciąg Sabat Krajno- 8 km od domków 3. "Łysica"- najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich- 5km 4. Ruiny zamku w Bodzentynie- 2km 5. Klasztor na Świętym Krzyżu 6. Jaskinia Raj 7. Zalew w Wilkowie- 8km od domków 8. Zamek w Chęcinach 9. Zamek Krzyżtopór Oraz wiele, wiele innych. Serdecznie Zapraszamy.
Więcejolx.pl

Agroturystyka w Św. Katarzynie ,,DARZ BÓR''

Święta Katarzyna, kielecki, Świętokrzyskie
35
2018-2-2
Do dyspozycji naszych gości oddajemy 4 – osobowy całoroczny domek drewniany, a w nim: salon wypoczynkowy z kominkiem, wyposażona kuchnia, łazienka, część sypialna z TV. Domek znajduje się na ogrodzonej posesji z bezpłatnymi miejscami parkingowymi,altanką z możliwością zrobienia grilla oraz stawem rybnym.Doskonała baza wypadowa do zwiedzania Gór Świętokrzyskich. Domek położony jest nieopodal lasu, z okien rozpościera się widok na Łysicę. Centrum Św Katarzyny – 500 m Oferujemy pomoc przy organizacji kuligów i ognisk. Koszt wynajęcia to od 35 zł od osoby za dobę. W pobliżu: muzeum lodziarnia skamieniałości restauracje klasztor źródełko Św. Franciszka wyciągi narciarskie - Krajno 1 km, Bodzentyn 8 km, Kielce 20 km Jaskinia Raj amek w Chęcinach Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni Park Jurajski w Bałtowie Dąb Bartek 30 km Łysica (612 m.n.p.m),Gołoborze Klasztor na Świętym Krzyżu Sanktuarium w Kałkowie Latem akweny wodne Świętokrzyski Park Narodowy i wiele innych, ciekawych miejsc. Nr.tel
Więcejolx.pl
150
2017-12-23
Brak miejsc na Sylwestra. Wolne domki na Ferie Zimowe. Zapraszamy do wypoczynku w Górach Świętokrzyskich. Idealnym miejscem do spokojnego, ale również aktywnego wypoczynku są Nasze domki położone w Bodzentynie, czyli w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Domki są pięcioosobowe, wykonane z drewna i ogrzewane kominkiem, co daje ciepło, ale również miły nastrój. W domkach znajduje się w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z bieżącą, ciepłą wodą. Na terenie obu domków mogą Państwo korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Więcej zdjęć: *** CENNIK : Cena wynajęcia jednego domku- 150zł doba Pary (2 osoby)- 120zł doba (minimum 2 noclegi) Opłata za psa: 20zł- jednorazowo. Więcej informacji i rezerwacje telefonicznie.
Więcejolx.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Bodzentyn, Dom wynajem