35
2018-2-2
witam.mam wolne pokoje podczas wakacji.dwa pokoje są dwu osobowe i dwa czteroosobowe łazienka wspólna.ogród do dyspozycji miejsce na samochód też jest.z Dębogórza do morza jest 10minut samochodem do Rewy,a do Gdyni 20minut. zapraszam i polecam inne moje ogłoszenia.
Więcejolx.pl

Mieszkanie Pomorska

Pomorska, Dębogórze, pomorskie
2 pokoje
24 m²
125,000
2018-3-3
Przytulne mieszkanko w miejscowości Dębogórze, niedaleko Gdyni. Składa się z salonu wraz z z aneksem kuchennym , sypialni i łazienki . Okna PCV. Na podłogach kafle, w sypialni panele. Ogrzewanie gazowe z kotłowni lokalnej. Czynsz ok 300zł/całorocznie + woda + prąd. Budynek zadbany, zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Posesja ogrodzona. Wejście na domofon przy furtce. Do wspólnego użytkowania przez lokatorów jest wózkarnia, suszarnia i ogród. CENA DO (...) Pokaż więcej Przytulne mieszkanko w miejscowości Dębogórze, niedaleko Gdyni. Składa się z salonu wraz z z aneksem kuchennym , sypialni i łazienki . Okna PCV. Na podłogach kafle, w sypialni panele. Ogrzewanie gazowe z kotłowni lokalnej. Czynsz ok 300zł/całorocznie + woda + prąd. Budynek zadbany, zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Posesja ogrodzona. Wejście na domofon przy furtce. Do wspólnego użytkowania przez lokatorów jest wózkarnia, suszarnia i ogród. CENA DO NEGOCJACJI! POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!
Więcejnieruchomosci-online.pl
2 pokoje
24 m²
125,000
2018-3-3
Przytulne mieszkanko w miejscowości Dębogórze, niedaleko Gdyni. Składa się z salonu wraz z z aneksem kuchennym , sypialni i łazienki . Okna PCV. Na podłogach kafle, w sypialni panele. Ogrzewanie gazowe z kotłowni lokalnej. Czynsz ok 300zł/całorocznie + woda + prąd. Budynek zadbany, zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Posesja ogrodzona. Wejście na domofon przy furtce. Do wspólnego użytkowania przez lokatorów jest wózkarnia, suszarnia i ogród. CENA DO NEGOCJACJI !!! POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!!
Więcejmorizon.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Dębogórze, Dom wynajem