Nic nie znaleziono
Complain
Działka 12 ar ogrodzona, parking,Na parterze jedno pomieszczenie do wynajęcia.Blisko sklep obok,przystanek,na przeciw stacja benzynowa.Bardzo dobra lokalizacja przy drodze.Kończyce Wielkie Babilon.10 km Skoczów 10 km Cieszyn.Droga Katowice-Cieszyn.Przed budynkiem duży parking.W budynku 2 pomieszczenia ok 20 m/2 i 15 m/2,prąd,siła,gaz,woda.Proszę dzwonić,pisać. Ja na placu miałem przez 12 lat auto-komis z dużym parkingiem i połową domu działka ma ok.12 arów ogrodzone . Wynajem na działalność gospodarczą do uzgodnienia dwa lata było złomowisko jeszcze wszystkie zezwolenia na prowadzenie złomowiska aktualne w tym zezwolenie środowiskowe.Zapraszam.
Kończyce Wielkie, cieszyński, Śląskie
1 250 zł
10.10.2018
Więcejolx.pl
Complain
ZABRZE, KOŃCZYCE: proponujemy do wynajęcia budynek handlowo - magazynowy o powierzchni ponad 400 m kw. W hali magazynowej wydzielona cześć na ekspozycję, handel. Dodatkowo pokoje biurowe, zaplecze socjalne, łazienka z kabiną prysznicową i toalety. Część handlowo - biurowa ogrzewana - kocioł gazowy. Do hali dostawiona wiata w konstrukcji stalowej o powierzchni ok. 200 m kw. Działka o powierzchni ok. 1200 m kw. Dobry dojazd do DTŚ oraz autostrady A4. KONTAKT: Nieruchomości POŁUDNIE Agnieszka Godlewska tel.: lub 32 3014045, mail:
woj. śląskie,Zabrze,Kończyce
400 m²
5 900 zł
18.09.2018
Więcejszybko.pl
Complain
Do wynajęcia pokój Kończyce Babilon na przeciwko stacji benzynowej Babilon pokój na parterze , działka ma ok.12 arów ogrodzone pierwsze pomieszczenie od drogi do wynajęcia 1 pokój zimna,ciepła woda dostęp do sanitariów czynsz max 400 zł+ 100 zł energia elektryczna. Wynajem na działalność gospodarczą do uzgodnienia . Zdjęć ,więcej na :Okolica.pl *** a najlepiej przyjechać i pooglądać albo kogoś wysłać.Kaucja do uzgodnienia .Pozdrawiam.""""""" ***
Kończyce Wielkie, cieszyński, Śląskie
400 zł
8.08.2018
Więcejolx.pl
Complain
Oferujemy Państwu do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 340m kw + 100m kw zaplecza socjalno-biurowego zlokalizowaną w dzielnicy Kończyce w Zabrzu. Budynek zlokalizowany jest na częściowo ogrodzonej działce wsród zabudowy mieszanej. Na działce parking. Budynek z cegły, nieotynkowany i nieocieplony. Za halą znajduje się blaszana przybudówka, która może służyć jako rozbudowanie hali. Hala ma wysokość 8 m. Wewnątrz hali otwarta przestrzeń oraz pojedyńcze osobne pomieszczenia. Dodatkowo budynek posiada zaplecze socjalno biurowe, na które składają się 2 pomieszczenia biurowe, toaleta, natrysk, kuchnia oraz kotłownia. OKRES NAJMU MINIMUM 12 MIESIĘCY (PREFEROWANE 24 MIESIĄCE I DŁUŻEJ) Na halę wjazd z poziomu 0 Wymiary hali: Istnieje możlwość stworzenia dużej bramy wjazdowej w bryle budynku. Posadzka w hali jest betonowa. Wszystkie media podciągnięte do hali. Koszt wynajmu: 6500zł brutto Kaucja: 1 czynsz Okres najmu: Minimum 12 miesięcy Agent prowadzący ofertę: Patryk Gałuszka, Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC.
Zabrze, Kończyce
340 m²
6 500 zł
19.07.2018
Więcejmorizon.pl
Complain
Mieszkanie dla jednej osóby (niepalącej i bez zwierząt).Dostępne już:Kończyce Wielkie Centrum. Mieszkanie częściowo umeblowane, bardzo duży pokój, duża umeblowana kuchnia, korytarz, duża łazienka,WC osobno,mieszkanie z balkonem na parterze Mieszkanie na parterze domu, z tyłu ogrodzony parking,w gospodarstwie hodowla danieli,pasieka pszczela.Pod domem las,rzeka,agroturystyka.Blisko centrum, 100 m do sklepów,szkoły,kościoła.Łączna cena 600 zł zawiera opłatę za energię elektryczną,ciepłą wodę,gaz,internet na życzenie 20 zł. Osoby chętne zapraszam do oglądania .Przed oglądaniem proszę o rozmowę telefoniczną. Wyślij e-mail.......................................................................................................... PILNIE Mieszkanie dla osoby starszej,tylko samotnej i bez nałogów. 200 zł dla emeryta najlepiej górnika albo sprawnego rencisty, mieszkanie (czynsz) za prace wokół domu,drobne remonty,pomoc w różnych pracach.Kabina prysznicowa wykafelkowana i podłoga w łazience wykafelkowana,re-gipsy i wymalowane,pralka,umywalka,muszla ,ciepła woda dwa przepływowe elektryczne podgrzewacze wody łazienka i aneks kuchenny ,w pomieszczeniach tynki,gładzie, wymalowane,posadzka zrobiona betonowa i ocieplona ,panele podłogowe ułożone i listwy ,okna w budynku wymienione na plastikowe,drzwi balkonowe balkon drewniany zrobiony łącznie z podbitką i wymalowany drewnochronem , drzwi wejściowe nowe antywłamaniowe ,klatka schodowa schody obłożone kafelkami.Ogrzewanie piecem akumulacyjnym na tańszy dwutaryfowy nocny prąd .Dodatkowo zamontowany bardzo wydajny piec kominkowy na drewno i opał stały.Umeblowany aneks kuchenny,w aneksie na podłodze kafelki i dwa pokoje na podłogach panele ,lodówka jest .Mieszkać można od zaraz. , zapraszam do oglądania i do omówienia szczegółów. Możliwość bezpłatnego korzystania z internetu.Mieszkanie na piętrze(poddaszu) domu, działka 12 ar ogrodzona, parking,Na parterze w jedo pomieszczenie do wynajęcia za 400 zł .Blisko sklep obok,przystanek,na przeciw stacja benzynowa.Bardzo dobra lokalizacja przy drodze.Kończyce Wielkie Babilon.10 km Skoczów 10 km Cieszyn.Droga Katowice-Cieszyn.Przed budynkiem duży parking.W budynku 2 pomieszczenia ok 20 m/2 i 15 m/2,prąd,siła,gaz,woda.Proszę dzwonić,pisać. Ja na placu miałem przez 12 lat auto-komis z dużym parkingiem i połową domu działka ma ok.12 arów ogrodzone.Wynajem na działalność gospodarczą około.700 zł.plus media . Zdjęć nie będę robił bo to nic nie pomoże w decyzji najlepiej przyjechać i pooglądać albo kogoś wysłać.Kaucja do uzgodnienia .Pozdrawiam.
Kończyce Wielkie (powiat cieszyński, gmina Hażlach), Długa 14
200 zł
2.06.2018
Więcejokolica.pl
Complain
Złomowisko działka 12 ar ogrodzona, parking. Działka idealnie nadaje się na działalność,myjnie samochodową, skład budowlany,parking,komis samochodowy,wypożyczalnie przyczep,złomowisko itp na działce prąd woda gaz.,Na parterze jedno pomieszczenie do wynajęcia .Blisko sklep obok,przystanek,na przeciw stacja benzynowa.Bardzo dobra lokalizacja przy drodze.Kończyce Wielkie Babilon.10 km Skoczów 10 km Cieszyn.Droga Katowice-Cieszyn.Przed budynkiem duży parking.W budynku 2 pomieszczenia ok 20 m/2 i 15 m/2,prąd,siła,gaz,woda.Proszę dzwonić,pisać. Ja na placu miałem przez 12 lat auto-komis z dużym parkingiem i połową domu.Było złomowisko jeszcze aktualne wszystkie zezwolenia w tym ochrony środowiska.Zapraszam i pozdrawiam.
Kończyce Wielkie (powiat cieszyński, gmina Hażlach), Katowicka 4
1 700 zł
21.05.2018
Więcejokolica.pl
Complain
Złomowisko działka 12 ar ogrodzona, parking,Na parterze jedno pomieszczenie do wynajęcia .Blisko sklep obok,przystanek,na przeciw stacja benzynowa.Bardzo dobra lokalizacja przy drodze.Kończyce Wielkie Babilon.10 km Skoczów 10 km Cieszyn.Droga Katowice-Cieszyn.Przed budynkiem duży parking.W budynku 2 pomieszczenia ok 20 m/2 i 15 m/2,prąd,siła,gaz,woda.Proszę dzwonić,pisać. Ja na placu miałem przez 12 lat auto-komis z dużym parkingiem i połową domu działka ma ok.12 arów ogrodzone pierwsze pomieszczenie od drogi do wynajęcia 1 pokój zimna,ciepła woda dostęp do sanitariów czynsz max 400 zł+ 100 zł energia elektryczna.Było złomowisko jeszcze są ważne wszystkie zezwolenia w tym z ochrony środowiska. Wynajem na działalność gospodarczą do uzgodnienia ,Zapraszam.
Kończyce Wielkie (powiat cieszyński, gmina Hażlach), Katowicka 4
1 250 zł
9.05.2018
Więcejokolica.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more