70 m²
1,000
2018-1-10
Wynajmę budynek pod działalność handlową lub usługową. Wyposażenie budynku z przeznaczeniem pod sklep spożywczo - przemysłowy. Zaplecze sanitarne, klimatyzacja itd. Lokalizacja: Radziejów, ul. Działkowa / Wyzwolenia. Osiedle domów wielorodzinnych.
Więcejolx.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Radziejów, Dom wynajem
20 m²
600
2018-3-15
Wynajmę lokal o pow. 12 m kw w bardzo dobrej lokalizacji (przy głównej drodze dojazdowej w Radziejowie, w pobliżu sieci sklepów i zakładów). Możliwy wynajem z wyposażeniem w meble i urządzenia biurowe. Dostępny od zaraz. W cenie ogrzewanie, prąd i dostęp do internetu. Korzystanie bez ograniczeń z pomieszczenia socjalnego i WC Z uwagi na swą funkcjonalność, idealnie nadaje się na działalność gospodarczą o charakterze biurowym lub usługowym (biuro rachunkowe, gabinet kosmetyczny, biuro małej firmy itp.) Budynek chroniony alarmem. Bezpłatne miejsca parkingowe. Chętnie udzielę wszelkich, dodatkowych informacji telefonicznie.
Więcejolx.pl

Lokal użytkowy Polna

Polna, Radziejów, kujawsko-pomorskie
5 pokoi
85 m²
1,200
2018-3-7
Twoja firma potrzebuje więcej miejsca? Zajmujesz się sprzedażą, produkcją i magazynowaniem swoich towarów? Mam dla Ciebie i Twojej firmy ciekawą ofertę. Do wynajęcia mam pawilon handlowo-usługowy ze sporą ilością miejsca na magazynowanie swoich produktów w dobrej lokalizacji w Radziejowie. Łączna powierzchnia lokalu to prawie 90m2. (...) Pokaż więcej Twoja firma potrzebuje więcej miejsca? Zajmujesz się sprzedażą, produkcją i magazynowaniem swoich towarów? Mam dla Ciebie i Twojej firmy ciekawą ofertę. Do wynajęcia mam pawilon handlowo-usługowy ze sporą ilością miejsca na magazynowanie swoich produktów w dobrej lokalizacji w Radziejowie. Łączna powierzchnia lokalu to prawie 90m2. Na tę powierzchnię składa się lokal sprzedażowy w wielkości około 45m2, pomieszczenie biurowe 5m2 oraz pomieszczenie magazynowe około 40m2. Dodatkowo jest również dostęp do wc oraz pomieszczenie socjalne. Przed budynkiem znajduje się parking dla klientów. Wszystkie media w budynku : prąd , woda, ogrzewanie i kanalizacja. Pomieszczenie posiada również klimatyzację. W lokalu znajdują się lady chłodnicze po sklepie mięsnym i są one w pełni sprawne. Idealna oferta dla firm i osób poszukujących optymalnej powierzchni -mam dla Ciebie prawie 90m2. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. .ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. W ramach współpracy zapewniamy dla najemcy m.in. * ubezpieczenie każdej transakcji na kwotę ok. 0,8 mln.złotych (200tys Euro) * prezentacje nieruchomości * zapoznanie ze stanem prawnym * umieszczenia preferencji kupującego w bazie * poszukiwania i prezentacji ofert także spoza bazy * przygotowanie dokumentów do transakcji * przygotowanie protokołu uzgodnień lub oświadczenia woli * przygotowanie profesjonalnej, szczegółowej umowy przedwstępnej * przekazanie nieruchomości - sporządzenie protokołu w celu przepisania umów z dostawcami mediów Jest to tylko jedna z ponad 630 aktualnych nieruchomości, które mamy w ofercie. Zadzwoń, zapytaj też o pozostałe także te nie publikowane.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Lokal handlowy Objezdna

Objezdna, Radziejów, kujawsko-pomorskie
588.6 m²
11,772
2018-3-6
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Radziejowie, ul. Objezdna 31. Budynek znajduje się przy jednej z głównych ulic miasta, w pobliżu rynku. Lokal położony na parterze budynku handlowego. Opłaty według liczników: co, woda, prąd. Wejście do lokalu - od ulicy. Dostępność lokalu: luty 2018 r. Więcej ofert nieruchomości: Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Więcejnieruchomosci-online.pl

Wynajmę na biuro, gabinet - przy głownej ulicy w Radziejowie

Radziejów, radziejowski, Kujawsko-pomorskie
20 m²
500
2018-2-26
Wynajmę lokal o pow. 20 m kw w bardzo dobrej lokalizacji (przy głównej drodze dojazdowej w Radziejowie, w pobliżu sieci sklepów i zakładów). Możliwy wynajem z wyposażeniem w meble i urządzenia biurowe. W cenie ogrzewanie, prąd i dostęp do internetu. Korzystanie bez ograniczeń z pomieszczenia socjalnego i WC Z uwagi na swą funkcjonalność, idealnie nadaje się na na działalność gospodarczą o charakterze biurowym lub usługowym (gabinet kosmetyczny, lekarski, stomatologiczny, biuro małej firmy itp.) Budynek chroniony alarmem. Bezpłatne miejsca parkingowe. Chętnie udzielę wszelkich, dodatkowych informacji telefonicznie.
Więcejolx.pl
340 m²
4,500
2018-2-5
Witam, posiadam na wynajem halę o łącznej powierzchni użytkowej 1225m2. Jest to jeden budynek składający się z 3 pomieszczeń, dwie boczne hale o powierzchni 340m2 (z jednymi drzwiami wejściowymi i jedną bramą wjazdową o wysokości 4,5m2) i środkowej hali o powierzchni 545m2 (z jednymi drzwiami wejściowymi i dwiema bramami wjazdowymi). Istnieje możliwość wynajęcia pojedyńczo lub razem. Teraz na którym znajduje się hala jest ogrodzony, oświetlony i utwardzony kostką brukową. Hala jest w czasie budowy, będzie w krótkim czasie gotowa do użytku. Hala murowana z pustaków solbet, połać dachu zrobiona z płyty obornickiej o dobrych właściwościach izolacyjnych. Zamontowane zostaną bramy z napędami. Hale do wszelkiego wykorzystania, wysokość środkowej hali do kratownicy 6,85m, natomiast hal bocznych 5,9. Oferta dotycz hali o powierzchni 340m2 w cenie 4500zł netto + VAT.
Więcejolx.pl

Duży lokal handlowo-usługowy w Radziejowie

Radziejów, kujawsko-pomorskie, Polna
85 m²
1,200
2018-1-15
Twoja firma potrzebuje więcej miejsca? Zajmujesz się sprzedażą, produkcją i magazynowaniem swoich towarów? Mam dla Ciebie i Twojej firmy ciekawą ofertę. Do wynajęcia mam pawilon handlowo-usługowy ze sporą ilością miejsca na magazynowanie swoich produktów w dobrej lokalizacji w Radziejowie. Łączna powierzchnia lokalu to prawie 90m2. Na tę powierzchnię składa się lokal sprzedażowy w wielkości około 45m2, pomieszczenie biurowe 5m2 oraz pomieszczenie magazynowe około 40m2. Dodatkowo jest również dostęp do wc oraz pomieszczenie socjalne. Przed budynkiem znajduje się parking dla klientów. Wszystkie media w budynku : prąd , woda, ogrzewanie i kanalizacja. Pomieszczenie posiada również klimatyzację. W lokalu znajdują się lady chłodnicze po sklepie mięsnym i są one w pełni sprawne. Idealna oferta dla firm i osób poszukujących optymalnej powierzchni -mam dla Ciebie prawie 90m2. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. ....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. W ramach współpracy zapewniamy dla najemcy m.in. * ubezpieczenie każdej transakcji na kwotę ok. 0,8 mln.złotych (200tys Euro) * prezentacje nieruchomości * zapoznanie ze stanem prawnym * umieszczenia preferencji kupującego w bazie * poszukiwania i prezentacji ofert także spoza bazy * przygotowanie dokumentów do transakcji * przygotowanie protokołu uzgodnień lub oświadczenia woli * przygotowanie profesjonalnej, szczegółowej umowy przedwstępnej * przekazanie nieruchomości - sporządzenie protokołu w celu przepisania umów z dostawcami mediów Jest to tylko jedna z ponad 630 aktualnych nieruchomości, które mamy w ofercie. Zadzwoń, zapytaj też o pozostałe także te nie publikowane. Cena 1 200 zł 14 zł/m² Powierzchnia 85 m² Piętro: parter Dostępne od: 12 Stycznia 2018 umeblowanie
Więcejotodom.pl

Lokal użytkowy Radziejów

Radziejów, kujawsko-pomorskie
5 pokoi
85 m²
14
2018-1-16
Twoja firma potrzebuje więcej miejsca? Zajmujesz się sprzedażą, produkcją i magazynowaniem swoich towarów? Mam dla Ciebie i Twojej firmy ciekawą ofertę. Do wynajęcia mam pawilon handlowo-usługowy ze sporą ilością miejsca na magazynowanie swoich produktów w dobrej lokalizacji w Radziejowie. Łączna powierzchnia lokalu to prawie 90m2. (...) Pokaż więcej Twoja firma potrzebuje więcej miejsca? Zajmujesz się sprzedażą, produkcją i magazynowaniem swoich towarów? Mam dla Ciebie i Twojej firmy ciekawą ofertę. Do wynajęcia mam pawilon handlowo-usługowy ze sporą ilością miejsca na magazynowanie swoich produktów w dobrej lokalizacji w Radziejowie. Łączna powierzchnia lokalu to prawie 90m2. Na tę powierzchnię składa się lokal sprzedażowy w wielkości około 45m2, pomieszczenie biurowe 5m2 oraz pomieszczenie magazynowe około 40m2. Dodatkowo jest również dostęp do wc oraz pomieszczenie socjalne. Przed budynkiem znajduje się parking dla klientów. Wszystkie media w budynku : prąd , woda, ogrzewanie i kanalizacja. Pomieszczenie posiada również klimatyzację. W lokalu znajdują się lady chłodnicze po sklepie mięsnym i są one w pełni sprawne. Idealna oferta dla firm i osób poszukujących optymalnej powierzchni -mam dla Ciebie prawie 90m2. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości, nie chodzenie po domach, szukanie i czy o zgrozo wypytanie sąsiadów gdzie jest dokładnie ta nieruchomość na sprzedaż, tylko umawianie się z upoważnionym biurem nieruchomości. Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją. .ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY. W ramach współpracy zapewniamy dla najemcy m.in. * ubezpieczenie każdej transakcji na kwotę ok. 0,8 mln.złotych (200tys Euro) * prezentacje nieruchomości * zapoznanie ze stanem prawnym * umieszczenia preferencji kupującego w bazie * poszukiwania i prezentacji ofert także spoza bazy * przygotowanie dokumentów do transakcji * przygotowanie protokołu uzgodnień lub oświadczenia woli * przygotowanie profesjonalnej, szczegółowej umowy przedwstępnej * przekazanie nieruchomości - sporządzenie protokołu w celu przepisania umów z dostawcami mediów Jest to tylko jedna z ponad 630 aktualnych nieruchomości, które mamy w ofercie. Zadzwoń, zapytaj też o pozostałe także te nie publikowane.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Radziejów: lokal handlowo-usługowy - 589 mkw.

Radziejów, radziejowski, Kujawsko-pomorskie
589 m²
21,204
2017-12-1
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Radziejowie, ul. Objezdna 31. Budynek znajduje się przy jednej z głównych ulic miasta, w pobliżu rynku. Lokal położony na parterze budynku handlowego. Opłaty według liczników: co, woda, prąd. Wejście do lokalu - od ulicy. Dostępność lokalu: luty 2018 r.
Więcejolx.pl

Budynek handlowy, sklep, obiekt, salon 600m2 - Radziejów

Radziejów, radziejowski, Kujawsko-pomorskie
600 m²
1,000
2017-11-26
Wynajmę budynek o powierzchni 600m2. Cała powierzchnia do dyspozycji. Przeznaczenie sklep, działalność usługowa, handlowa itd. Bardzo dobre warunki na salon meblowy. Budynek ogrzewany. Zaplecze magazynowe. Parking. Lokalizacja: Radziejów, ul. Rolnicza 9 / Brzeska Cena za wynajem do ustalenia.
Więcejolx.pl

Wynajem sal na szkolenia, konferencje

Radziejów, radziejowski, Kujawsko-pomorskie
30 m²
25
2017-11-15
Proponujemy wynajem sal szkoleniowych w Radziejowie. Mamy do dyspozycji sześć sal o różnej wielkości. Największa mieści 30 osób. Posiadamy także pracownię komputerową na 18 stanowisk z szybkim łączem internetowym. W każdej z sal znajduje się bezpłatne wi-fi, jest wyposażona w rzutnik i ekran multimedialny. Do dyspozycji pozostają tablice szkolne lub tablica typu flipchart. Posiadamy także zaplecze socjalne , istnieje więc możliwość zorganizowania „poczęstunku kawowego” (kawa, herbata, ciastka) lub cateringu. Pomieszczenie socjalne wyposażone w naczynia stołowe, lodówkę, mikrofalę, pomieści około 15 osób. Koszt wynajmy za godzinę - 25 zł Polecamy! Więcej informacji pod numerem telefonu
Więcejolx.pl