Budynek użytkowy Pułkowa

Pułkowa, Białystok, podlaskie
6 500 000
26.04.2018
Mamy Państwu do zaoferowania nieruchomość o przeznaczeniu biurowym zlokalizowaną na ul. Pułkowej blisko centrum Białegostoku. W odległości ok. 100 m na północ od nieruchomości przebiega ulica gen. Nikodema Sulika, stanowiąca jeden z głównych ciągów komunikacyjnych tej części miasta. Położenie w bliskiej odległości od głównych ciągów komunikacyjnych, z możliwością zaparkowania dla potencjalnych Klientów wpływa korzystnie na możliwość prowadzenia na terenie działalności handlowo usługowej. (...) Pokaż więcej Mamy Państwu do zaoferowania nieruchomość o przeznaczeniu biurowym zlokalizowaną na ul. Pułkowej blisko centrum Białegostoku. W odległości ok. 100 m na północ od nieruchomości przebiega ulica gen. Nikodema Sulika, stanowiąca jeden z głównych ciągów komunikacyjnych tej części miasta. Położenie w bliskiej odległości od głównych ciągów komunikacyjnych, z możliwością zaparkowania dla potencjalnych Klientów wpływa korzystnie na możliwość prowadzenia na terenie działalności handlowo usługowej. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3242m2 oraz zlokalizowany na niej budynek biurowo-techniczny o metrażu 2033m2. Niezabudowaną część nieruchomości stanowi parking oraz zieleń. Budynek biurowo techniczny to obiekt wolnostojący, w całości podpiwniczony, czterokondygnacyjny, wybudowany w 1990 roku. Wewnątrz znajdują się pomieszczenia biurowe tradycyjne jak i powierzchnie typu open space oraz pomieszczenia techniczno-magazynowe. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona - woda, kanalizacja, elektryczność, telefon, ogrzewanie, klimatyzacja. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt z opiekunem celem bezpłatnej prezentacji CENA DO NEGOCJACJI Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Więcejnieruchomosci-online.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Białystok, Pułkowa, Dom sprzedaż
6 500 000
1.04.2018
Budynek w świetnej lokalizacji Nieruchomość zlokalizowana jest w północno - wschodniej części Białegostoku, przy ul. Pułkowej, w obszarze o przewadze zabudowy mieszkaniowej. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się głównie zabudowa mieszkaniowa. W bliskim otoczeniu przeważa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, w dalszym otoczeniu występuje także zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Otoczenie uzupełnia zabudowa przemysłowa (głównie składy oraz magazyny). W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się: po stronie wschodniej: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, po stronie zachodniej: teren zadrzewiony następnie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, po stronie północnej: ulica 27 lipca następnie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, po stronie południowej: zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość obejmuje działkę ewidencyjną nr 1883/2 o powierzchni 3.243m². Zabudowę działki stanowi: budynek biurowo - techniczny o powierzchni użytkowej 2.033,66m² , Pozostałą część działki zajmują utwardzony parking oraz krzewy i drzewa. Nieruchomość jest ogrodzona. Dojazd do nieruchomości zapewniony jest od strony ul. Pułkowej drogą wewnętrzną. Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, tj.: użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni - do wyboru dwa warianty: 377,12m² (wariant I), 327,54 m² (wariant II). nieodpłatnej służebności przesyłu sieci teletechnicznych biegnących w gruncie o pow. pasa ochronnego ok. 70,80 m². Nieruchomość jest częścią wynajmowaną, pow. najmu wynosi 1.466,98m². Możliwość zakupu w dwóch opcjach. Podana cena jest ceną netto. Więcej informacji u Doradcy - . Zobacz Wirtualny Spacer:
Więcejszybko.pl
3 pokoje
46 m²
249 000
25.03.2018
Mieszkanie, 3 pokoje, Białystok, Wygoda, Pułkowa, 249 000 zł, sprzedaż. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po remoncie. Na nieruchomość składają się 3 oddzielne pokoje, łazienka, kuchnia oraz korytarz. Mieszkanie ma 46 m2 powierzchni i znajduje się na III piętrze bloku z cegły. Blok po termoizolacji. Bardzo funkcjonalny, dwustronny układ pokoi każde pomieszczenie dostępne jest z przedpokoju. Lokal jest widny i słoneczny, dodatkowo posiada balkon i piwnicę. Nieruchomość ładna, nowocześnie wykończona, gotowa do wprowadzenia. Wymienione zostały instalacje/wodkan/elektryczna/nowe tynki/drzwiwew i zew/ nowa łazienka/kuchnia sprzęt AGD. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia!
Więcejtabelaofert.pl
3 pokoje
249 000
23.03.2018
Mieszkanie, 3 pokoje, Białystok, Wygoda, Pułkowa, 249 000 zł, sprzedaż. ~~~~Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po remoncie. Na nieruchomość składają się 3 oddzielne pokoje, łazienka, kuchnia oraz korytarz.~~~~~~Mieszkanie ma 46 m2 powierzchni i znajduje się na III piętrze bloku z cegły. Blok po termoizolacji.~~~~Bardzo funkcjonalny, dwustronny układ pokoi - każde pomieszczenie dostępne jest z przedpokoju. ~~~~Lokal jest widny i słoneczny, dodatkowo posiada balkon i piwnicę. ~~~~Nieruchomość ładna, nowocześnie wykończona, gotowa do wprowadzenia. Wymienione zostały instalacjewod-kanelektrycznanowe tynkidrzwiwew i zew nowa łazienkakuchnia sprzęt AGD.~~~~~~Mieszkanie gotowe do wprowadzenia!~~~~~~Dzwoniąc pytaj o numer oferty 1781 biura 131 z systemu inetonline.pl
Więcejdomiporta.pl
3 pokoje
46 m²
249 000
26.03.2018
Mieszkanie, 3 pokoje, Białystok, Wygoda, Pułkowa, 249 000 zł, sprzedaż. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po remoncie. Na nieruchomość składają się 3 oddzielne pokoje, łazienka, kuchnia oraz korytarz. Mieszkanie ma 46 m2 powierzchni i znajduje się na III piętrze bloku z cegły. Blok po termoizolacji. Bardzo funkcjonalny, dwustronny układ pokoi - każde pomieszczenie dostępne jest z przedpokoju. Lokal jest widny i słoneczny, dodatkowo posiada balkon i piwnicę. Nieruchomość ładna, nowocześnie wykończona, gotowa do wprowadzenia. Wymienione zostały instalacje/wod-kan/elektryczna/nowe tynki/drzwiwew i zew/ nowa łazienka/kuchnia + sprzęt AGD. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia!
Więcejmorizon.pl