Complain
Dwa domy wolnostojące, jednorodzinne, pięknie położone, rok budowy 2017, nowoczesny charakter, projekt Kawka 2, 4-pokojowe, piętrowe, oba domy o pow. użytkowej 125m2.z garażem, po podłodze, 142m2., na działkach o pow. 684m2. i 727m2., w Bielkowie, 7 km do obwodnicy ( węzeł Kowale ) lub ok. 5km przez Straszyn. Domy w stanie surowym, otwartym, z poddaszem użytkowym. Na parterze przestronny salon połączony z holem i klatką schodową, oddzielna, jasna kuchnia z jadalnią, łazienka oraz antresola. Na poddaszu 3 pokoje sypialne, łazienka. W jednej sypialni garderoba, z 2 sypialni wyjęcie na balkon. Konstrukcja dachu drewniana, pokrycie blachodachówka, ściany zewnętrze cegła gazobeton, 25cm + styropian 15cm, ściany wewnętrze, gazobeton 12cm, stropy żelbetonowe, beton B25, na ścianach tynk. Orynnowanie blacha powlekana, grafit Flamingo, 20 lat gwarancji. Kominy systemowe z wentylacją. Domy niepodpiwniczone. Media - woda, prąd, gaz. Ogrzewanie gazowe. Droga dojazdowa utwardzona. Blisko szkoła, przedszkole, sklepy. Okolica spokojna, cicha, wokół tereny zielone, las, jezioro. Łatwy i szybki dojazd do Gdańska, 7km do obwodnicy, węzeł Kowale, między Straszynem i Kolbudami. Oba domy można zakupić również w stanie deweloperskim. Polecam i zachęcam do prezentacji.
pomorskie,Bielkowo,Szkolna
4 pokoje
350 000
24.04.2018
Więcejdomiporta.pl
Complain
Dwa domy wolnostojące, jednorodzinne, pięknie położone, rok budowy 2017, nowoczesny charakter, projekt Kawka 2, 4-pokojowe, piętrowe, oba domy o pow. użytkowej 125m2.z garażem, po podłodze, 142m2., na działkach o pow. 684m2. i 727m2., w Bielkowie, 7 km do obwodnicy ( węzeł Kowale ) lub ok. 5km przez Straszyn. Domy w stanie surowym, otwartym, z poddaszem użytkowym. Na parterze przestronny salon połączony z holem i klatką schodową, oddzielna, jasna kuchnia z jadalnią, łazienka oraz antresola. (...) Pokaż więcej Dwa domy wolnostojące, jednorodzinne, pięknie położone, rok budowy 2017, nowoczesny charakter, projekt Kawka 2, 4-pokojowe, piętrowe, oba domy o pow. użytkowej 125m2.z garażem, po podłodze, 142m2., na działkach o pow. 684m2. i 727m2., w Bielkowie, 7 km do obwodnicy ( węzeł Kowale ) lub ok. 5km przez Straszyn. Domy w stanie surowym, otwartym, z poddaszem użytkowym. Na parterze przestronny salon połączony z holem i klatką schodową, oddzielna, jasna kuchnia z jadalnią, łazienka oraz antresola. Na poddaszu 3 pokoje sypialne, łazienka. W jednej sypialni garderoba, z 2 sypialni wyjęcie na balkon. Konstrukcja dachu drewniana, pokrycie blachodachówka, ściany zewnętrze cegła gazobeton, 25cm + styropian 15cm, ściany wewnętrze, gazobeton 12cm, stropy żelbetonowe, beton B25, na ścianach tynk. Orynnowanie blacha powlekana, grafit Flamingo, 20 lat gwarancji. Kominy systemowe z wentylacją. Domy niepodpiwniczone. Media - woda, prąd, gaz. Ogrzewanie gazowe. Droga dojazdowa utwardzona. Blisko szkoła, przedszkole, sklepy. Okolica spokojna, cicha, wokół tereny zielone, las, jezioro. Łatwy i szybki dojazd do Gdańska, 7km do obwodnicy, węzeł Kowale, między Straszynem i Kolbudami. Oba domy można zakupić również w stanie deweloperskim. Polecam i zachęcam do prezentacji.
Szkolna, Bielkowo, pomorskie
4 pokoje
142 m²
350 000
24.04.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more