DĄBROWA GÓRNICZA - REDEN - PRZESTRONNA KAWALERKA Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-2, bez balkonu położone na pierwszym piętrze w niskim trzypiętrowym bloku zarządzanym przez Wspólnotę Mieszkaniową usytuowanym przy ulicy Karasińskiego. Powierzchnia mieszkania 34 mkw składa się z prostokątnego przedpokoju, ustawnego pokoju, dużej kuchni w kwadracie oraz łazienki wspólnej z toaletą. Do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie jednostronnie rozkładowe z ekspozycją okien na południowo - zachodnią stronę. Stan techniczny wnętrz do odświeżenia lub odnowienia - według uznania nabywcy. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego z zamkniętą komorą spalania. Atutem nieruchomości są niskie koszty eksploatacyjne - czynsz miesięczny wraz z zaliczkami wynosi jedynie 300 złotych. Dodatkowym niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest atrakcyjna lokalizacja - osiedle o niskiej zabudowie z dużą dozą zieleni, ciche i bezpieczne. W sąsiedztwie Urząd Skarbowy, szkoła, przedszkole, sklepy, przystanki autobusowe. OFERTA GODNA UWAGI - POLECAMY I ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA - CENA DO NEGOCJACJI. Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami na stronie internetowej: www.goldenhouse.com.pl * UWAGA! Prezentowane przez nas propozycje sprzedaży - kupna nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Dąbrowa Górnicza , Śląskie
34 m²
120 000
27.03.2018
Więcejgumtree.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Dąbrowa Górnicza, Słoneczna, Dom sprzedaż
ATRAKCYJNY, NOWY DOM Z PIĘKNĄ DZIAŁKĄ NA JURZE. Pragniesz mieszkać w cichym i spokojnym miejscu? Z dobrym dojazdem? Masz już dość miejskiego zgiełku oraz małych przestrzeni? Jeśli tak - to oferta właśnie dla Ciebie. Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przepięknej nieruchomości zlokalizowanej na Jurze Krakowsko -Częstochowskiej - w Niegowonicach. To oferta skierowana do osób szukających wytchnienia od zgiełku miasta i doceniających przestrzeń i bliskość natury. Nieruchomość ma klasyczną bryłę , bardzo przemyślaną i spójną. Działka o pow. 975 m2 jest płaska , zagospodarowana bylinami i małymi nasadzeniami -tworząc małą architekturę. Jest to widok cieszący oko cały rok! Ponadto do dyspozycji mamy drewnianą altanę i wiatę . Dom ma pow. 165 m2 - pow. całkowitej i 112 m2 pow. użytkowej- został oddany do użytku w 2014 r. Parter - to typowa strefa wypoczynkowa, okazały salon w stylu kolonialnym połączony jest z jadalnią. Półotwarta i bardzo słoneczna kuchnia nawiązuje stylistycznie do całości. Dużo tu drewna, ciepłych kolorów , pamiątek z podróży , co powoduje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Kominek dodatkowo uprzyjemnia zimowe wieczory. Ponadto na parterze znajduje się łazienka z prysznicem oraz garaż , z którego przechodzimy do bardzo dużego pomieszczenia pełniącego funkcję kotłowni- gdyż dom nie posiada ogrzewania gazowego, lecz na ekogroszek. Do dyspozycji jest nowy piec Taurus Bizon Duo z zasobnikiem (ok.3,5 tony). Kotłownia jest zlokalizowana na poziomie -0,5 , co usprawnia korzystanie z jego funkcji. Poddasze natomiast jest strefą prywatną i sypialnianą . Znajdują się tu 3 pokoje, duża łazienka z wanną oraz garderoba. Sypialnia właścicieli jest również utrzymana w stylu kolonialnym, bezpośrednio z niej jest wejście do garderoby. Ciekawostką jest fakt , iż prowadzą do niej wyjątkowe 100 -letnie drzwi z historią, sprowadzone przez znanego podróżnika. Dom mieści się w sąsiedztwie nowych rezydencji, w poblizu drogi 790 , prowadzącej do Ogrodzieńca. Najbliższe przedszkole ok. 3 km. Biedronka 6 km Aquapark-6 km Dąbrowa Górnicza -23 km Polecam i zapraszam do oglądania. Zobacz Wirtualny Spacer: -------------------------- Oferujemy bezpłatną i fachową pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
śląskie, Niegowonice, -
4 pokoje
629 000
9.03.2018
Więcejdomiporta.pl
ATRAKCYJNY, NOWY DOM Z PIĘKNĄ DZIAŁKĄ NA JURZE. Pragniesz mieszkać w cichym i spokojnym miejscu? Z dobrym dojazdem? Masz już dość miejskiego zgiełku oraz małych przestrzeni? Jeśli tak - to oferta właśnie dla Ciebie. Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przepięknej nieruchomości zlokalizowanej na Jurze Krakowsko -Częstochowskiej - w Niegowonicach. (...) Pokaż więcej ATRAKCYJNY, NOWY DOM Z PIĘKNĄ DZIAŁKĄ NA JURZE. Pragniesz mieszkać w cichym i spokojnym miejscu? Z dobrym dojazdem? Masz już dość miejskiego zgiełku oraz małych przestrzeni? Jeśli tak - to oferta właśnie dla Ciebie. Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przepięknej nieruchomości zlokalizowanej na Jurze Krakowsko -Częstochowskiej - w Niegowonicach. To oferta skierowana do osób szukających wytchnienia od zgiełku miasta i doceniających przestrzeń i bliskość natury. Nieruchomość ma klasyczną bryłę , bardzo przemyślaną i spójną. Działka o pow. 975 m2 jest płaska , zagospodarowana bylinami i małymi nasadzeniami -tworząc małą architekturę. Jest to widok cieszący oko cały rok! Ponadto do dyspozycji mamy drewnianą altanę i wiatę . Dom ma pow. 165 m2 - pow. całkowitej i 112 m2 pow. użytkowej- został oddany do użytku w 2014 r. Parter - to typowa strefa wypoczynkowa, okazały salon w stylu kolonialnym połączony jest z jadalnią. Półotwarta i bardzo słoneczna kuchnia nawiązuje stylistycznie do całości. Dużo tu drewna, ciepłych kolorów , pamiątek z podróży , co powoduje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Kominek dodatkowo uprzyjemnia zimowe wieczory. Ponadto na parterze znajduje się łazienka z prysznicem oraz garaż , z którego przechodzimy do bardzo dużego pomieszczenia pełniącego funkcję kotłowni- gdyż dom nie posiada ogrzewania gazowego, lecz na ekogroszek. Do dyspozycji jest nowy piec Taurus Bizon Duo z zasobnikiem (ok.3,5 tony). Kotłownia jest zlokalizowana na poziomie -0,5 , co usprawnia korzystanie z jego funkcji. Poddasze natomiast jest strefą prywatną i sypialnianą . Znajdują się tu 3 pokoje, duża łazienka z wanną oraz garderoba. Sypialnia właścicieli jest również utrzymana w stylu kolonialnym, bezpośrednio z niej jest wejście do garderoby. Ciekawostką jest fakt , iż prowadzą do niej wyjątkowe 100 -letnie drzwi z historią, sprowadzone przez znanego podróżnika. Dom mieści się w sąsiedztwie nowych rezydencji, w poblizu drogi 790 , prowadzącej do Ogrodzieńca. Najbliższe przedszkole ok. 3 km. Biedronka 6 km Aquapark-6 km Dąbrowa Górnicza -23 km Polecam i zapraszam do oglądania. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my Oferujemy bezpłatną i fachową pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów KC.
Niegowonice, śląskie
4 pokoje
165 m²
629 000
28.02.2018
Więcejnieruchomosci-online.pl