Przestronny dom z garażem na 2-3 samochody, ogrodem oraz dwoma kominkami w Kiełpinie Górnym Trzykondygnacyjny dom położony w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do Obwodnicy Trójmiasta (ok. 1,5 km.) oraz centrum Gdańska - trasa W-Z (ok. 1,5 km.). Zarówno na parterze jak i na piętrze znajduje się kuchnia oraz łazienka, dzięki czemu nieruchomość może być tzw. domem dwurodzinnym. Na każdym piętrze znajduje się kominek. Na kondygnacji -1 znajdują się pomieszczenia z oknami przystosowane do celów mieszkalnych, duża garderoba, kotłownia, oraz garaż dwu lub trzystanowiskowy (w zależności od wielkości samochodów). Podjazd do garażu podgrzewany. Z poziomu parteru wyjście na taras i ogród. Zamontowane na dachu panele słoneczne pokrywają w okresie letnim całe zapotrzebowanie na wodę. W ogrodzie znajduje się system zabezpieczający przed zalaniem w przypadku obfitych opadów w postaci 3 pomp doprowadzonych do studzienek. Oferta idealna dla rodzin szukających domu w cichej i spokojnej okolicy z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska!Link do oferty: *** OPIEKUN OFERTY: --------------------Doradca Home Broker ------------------- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!
Gdańsk, Kokoszki (Kiełpino Górne), Gołuńska,Gdańsk
8 pokoi
286 m²
825 000
Dziś o 14:53
Więcejtabelaofert.pl
Przestronny dom z garażem na 2-3 samochody, ogrodem oraz dwoma kominkami w Kiełpinie Górnym Trzykondygnacyjny dom położony w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do Obwodnicy Trójmiasta (ok. 1,5 km.) oraz centrum Gdańska - trasa W-Z (ok. 1,5 km.). Zarówno na parterze jak i na piętrze znajduje się kuchnia oraz łazienka, dzięki czemu nieruchomość może być tzw. domem dwurodzinnym. Na każdym piętrze znajduje się kominek. Na kondygnacji -1 znajdują się pomieszczenia z oknami przystosowane do celów mieszkalnych, duża garderoba, kotłownia, oraz garaż dwu lub trzystanowiskowy (w zależności od wielkości samochodów). Podjazd do garażu podgrzewany. Z poziomu parteru wyjście na taras i ogród. Zamontowane na dachu panele słoneczne pokrywają w okresie letnim całe zapotrzebowanie na wodę. W ogrodzie znajduje się system zabezpieczający przed zalaniem w przypadku obfitych opadów w postaci 3 pomp doprowadzonych do studzienek. Ogłoszenie dodano przedwczoraj Aby zapewnić Państwu dostęp do wszystkich nieruchomości na rynku postanowiliśmy wprowadzić na nasz portal również oferty pośredników. W dalszym ciągu większość naszej bazy stanowią bezpośrednie ogłoszenia właścicieli.
Gdańsk Kiełpino Górne, ul. Gołuńska
8 pokoi
286 m²
825 000
Dziś o 13:03
Więcejadresowo.pl
Dom z ogrodem zimowym w Gdańsku dzielnicy Kiełpino Górne. Nieruchomość położona w malowniczym miejscu, przy cichej i spokojnej ulicy. Lokalizacja zapewnia szybki i sprawny dojazd do centrum Gdańska (15 min) oraz Obwodnicy Trójmiasta (7 min). W pobliżu przystanki autobusowe, punkty handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia oraz kościół. Działka o powierzchni 1044 m2 w pełni zagospodarowana zielenią, oczkiem wodnym oraz chodnikiem. Wysokie krzewy zasłaniają ogród od strony ulicy, zbudowana altana umożliwia rekreacyjne spędzanie wolnego czasu na zewnątrz. Dom o powierzchni 200 m2 składa się z czterech niezależnych sypialni oraz łazienki z wanną i przedpokoju na I piętrze, na parterze zaś ulokowany został salon z kominkiem i z wyjściem na ogród zimowy oraz przejściem do pokoju zabaw dla dzieci, oddzielna kuchni z oknem w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD (piekarnik, płyta elektryczna, lodówko-zamrażarka, zmywarka, pochłaniacz) z przejściem do pokoju, pokój oraz mała łazienka z prysznicem. W piwnicy budynku stworzono pokój rekreacyjny z kominkiem, spiżarnię, pralnię oraz garaż jednostanowiskowy. Wnętrze domu wyłożone zostało boazerią, na podłogach położne deski, w pomieszczeniach sanitarnych terakota, klatki schodowe drewniane. Największym atutem nieruchomości jest ogród zimowy z widokiem na zagospodarowany zielenią teren posesji. Budynek w pełni uzbrojony, ogrzewany piecem dwufunkcyjnym, gwarantującym niskie koszty eksploatacyjne, objęty alarmem. Polecam i zapraszam na prezentacje, cena do negocjacji
pomorskie,Gdańsk,Kiełpino Górne,GOŁUŃSKA
8 pokoi
200 m²
980 000
21.05.2018
Więcejtakidom.pl
Dom z ogrodem zimowym w Gdańsku dzielnicy Kiełpino Górne. Nieruchomość położona w malowniczym miejscu, przy cichej i spokojnej ulicy. Lokalizacja zapewnia szybki i sprawny dojazd do centrum Gdańska (15 min) oraz Obwodnicy Trójmiasta (7 min). W pobliżu przystanki autobusowe, punkty handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia oraz kościół. Działka o powierzchni 1044 m2 w pełni zagospodarowana zielenią, oczkiem wodnym oraz chodnikiem. Wysokie krzewy zasłaniają ogród od strony ulicy, zbudowana altana umożliwia rekreacyjne spędzanie wolnego czasu na zewnątrz. Dom o powierzchni 200 m2 składa się z czterech niezależnych sypialni oraz łazienki z wanną i przedpokoju na I piętrze, na parterze zaś ulokowany został salon z kominkiem i z wyjściem na ogród zimowy oraz przejściem do pokoju zabaw dla dzieci, oddzielna kuchni z oknem w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD (piekarnik, płyta elektryczna, lodówko-zamrażarka, zmywarka, pochłaniacz) z przejściem do pokoju, pokój oraz mała łazienka z prysznicem. W piwnicy budynku stworzono pokój rekreacyjny z kominkiem, spiżarnię, pralnię oraz garaż jednostanowiskowy. Wnętrze domu wyłożone zostało boazerią, na podłogach położne deski, w pomieszczeniach sanitarnych terakota, klatki schodowe drewniane. Największym atutem nieruchomości jest ogród zimowy z widokiem na zagospodarowany zielenią teren posesji. Budynek w pełni uzbrojony, ogrzewany piecem dwufunkcyjnym, gwarantującym niskie koszty eksploatacyjne, objęty alarmem. Polecam i zapraszam na prezentacje, cena do negocjacji!
Pomorskie,Gdańsk,Kiełpino Górne,GOŁUŃSKA
8 pokoi
980 000
2.05.2018
Więcejdomiporta.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Gdańsk, Gołuńska, Dom sprzedaż