Wyjątkowy dom nad jeziorem w Gołubiu Kaszubskim.

Gołubie, gm. Stężyca (powiat Kartuski)
200 m²
495,000
2017-12-2
Dom z 2010 roku, całoroczny (na fundamentach betonowych o grubości 1,20 m) położony w odległości 60 m od jeziora w Gołubiu Kaszubskim.45 km do Gdańska , 900 m od domu jest przystanek kolei metropolitalnej. Niespełna godzina i jesteśmy w Gdańsku, 45 minut na lotnisku w Rębiechowie, 10 km do Kościerzyny. Przyłączony do sieci wodociągowej i kanalizacji. Wybudowany w/g indywidualnego projektu na bazie “Dworku Polskiego”firmy Danmar , dodany został garaż (21m2) z antresolą .Działka 780 m2 pięknie zagospodarowana z drewutnią i altanką .Na parterze sień (5,5m2), salon (40m2) z kominkiem norweskim “Dovre”. Kuchnia osobno (8m2) ze spiżarnią.Łazienka z wc i prysznicem. Weranda (11 m2) z wyjściem na ogród. Kotłownia z piecem “Ulrich” na drewno, ogrzewającym dom i podgrzewającym wodę, dodatkowo 2- funkcyjny piec elektryczny “Kospel”.Jest to bardzo wydajny system ,który w połączeniu z bardzo dobrze wykonanym dociepleniem całego budynku daje duże oszczędności. Na piętrze są 3 sypialnie (po podłodze 23,11 i 8 m2), z jednej sypialni wyjście na duży balkon z widokiem na jezioro, łazienka z wc i wanną,garderoba.Na parterze ogrzewanie podłogowe (rurki z wodą) , na piętrze grzejniki. Całość w wysokim standardzie wykonania. Okna w całym domu 3-szybowe, antywłamaniowe, alarm. Dach imitujący gonty , z 50 letnią gwarancją. Dom praktycznie nie wymaga żadnych nakładów.Bardzo niskie koszty utrzymania. Szybkie wydanie .Część mebli może pozostać. W rozliczeniu też może być mieszkanie w Gdańsku , nie jest to warunek konieczny. Rzuty poziomów prześlemy zainteresowanym. Dom można też potraktować jako inwestycję pod wynajem.
Więcejlento.pl
4 pokoje
495,000
2017-11-24
Dom gotowy do wprowadzenia. Dom z 2010 roku, całoroczny (na fundamentach betonowych o grubości 1,20 m) położony w odległości 60 m od jeziora w Gołubiu Kaszubskim.45 km do Gdańska , 900 m od domu jest przystanek kolei metropolitalnej. Niespełna godzina i jesteśmy w Gdańsku, 45 minut na lotnisku w Rębiechowie, 10 km do Kościerzyny. Przyłączony do sieci wodociągowej i kanalizacji. Wybudowany w/g indywidualnego projektu na bazie “Dworku Polskiego”firmy Danmar , dodany został garaż (21m2) z antresolą .Działka 780 m2 pięknie zagospodarowana z drewutnią i altanką .Na parterze sień (5,5m2), salon (40m2) z kominkiem norweskim “Dovre”. Kuchnia osobno (8m2) ze spiżarnią.Łazienka z wc i prysznicem. Weranda (11 m2) z wyjściem na ogród. Kotłownia z piecem “Ulrich” na drewno, ogrzewającym dom i podgrzewającym wodę, dodatkowo 2- funkcyjny piec elektryczny “Kospel”.Jest to bardzo wydajny system ,który w połączeniu z bardzo dobrze wykonanym dociepleniem całego budynku daje duże oszczędności. Na piętrze są 3 sypialnie (po podłodze 23,11 i 8 m2), z jednej sypialni wyjście na duży balkon z widokiem na jezioro, łazienka z wc i wanną,garderoba.Na parterze ogrzewanie podłogowe (rurki z wodą) , na piętrze grzejniki. Całość w wysokim standardzie wykonania. Okna w całym domu 3-szybowe, antywłamaniowe, alarm. Dach imitujący gonty , z 50 letnią gwarancją. Dom praktycznie nie wymaga żadnych nakładów.Bardzo niskie koszty utrzymania. Szybkie wydanie .Część mebli może pozostać. W rozliczeniu też może być mieszkanie w Gdańsku , nie jest to warunek konieczny. Rzuty poziomów prześlemy zainteresowanym. Dom można też potraktować jako inwestycję pod wynajem.
Więcejdomiporta.pl

Dom Gołubie

Gołubie, pomorskie
4 pokoje
200 m²
495,000
2017-10-23
Dom gotowy do wprowadzenia. Dom z 2010 roku, całoroczny (na fundamentach betonowych o grubości 1,20 m) położony w odległości 60 m od jeziora w Gołubiu Kaszubskim.45 km do Gdańska , 900 m od domu jest przystanek kolei metropolitalnej. Niespełna godzina i jesteśmy w Gdańsku, 45 minut na lotnisku w Rębiechowie, 10 km do Kościerzyny. Przyłączony do sieci wodociągowej i kanalizacji. (...) Pokaż więcej Dom gotowy do wprowadzenia. Dom z 2010 roku, całoroczny (na fundamentach betonowych o grubości 1,20 m) położony w odległości 60 m od jeziora w Gołubiu Kaszubskim.45 km do Gdańska , 900 m od domu jest przystanek kolei metropolitalnej. Niespełna godzina i jesteśmy w Gdańsku, 45 minut na lotnisku w Rębiechowie, 10 km do Kościerzyny. Przyłączony do sieci wodociągowej i kanalizacji. Wybudowany w/g indywidualnego projektu na bazie Dworku Polskiego firmy Danmar , dodany został garaż (21m2) z antresolą .Działka 780 m2 pięknie zagospodarowana z drewutnią i altanką .Na parterze sień (5,5m2), salon (40m2) z kominkiem norweskim Dovre . Kuchnia osobno (8m2) ze spiżarnią.Łazienka z wc i prysznicem. Weranda (11 m2) z wyjściem na ogród. Kotłownia z piecem Ulrich na drewno, ogrzewającym dom i podgrzewającym wodę, dodatkowo 2- funkcyjny piec elektryczny Kospel .Jest to bardzo wydajny system ,który w połączeniu z bardzo dobrze wykonanym dociepleniem całego budynku daje duże oszczędności. Na piętrze są 3 sypialnie (po podłodze 23,11 i 8 m2), z jednej sypialni wyjście na duży balkon z widokiem na jezioro, łazienka z wc i wanną,garderoba.Na parterze ogrzewanie podłogowe (rurki z wodą) , na piętrze grzejniki. Całość w wysokim standardzie wykonania. Okna w całym domu 3-szybowe, antywłamaniowe, alarm. Dach imitujący gonty , z 50 letnią gwarancją. Dom praktycznie nie wymaga żadnych nakładów.Bardzo niskie koszty utrzymania. Szybkie wydanie .Część mebli może pozostać. W rozliczeniu też może być mieszkanie w Gdańsku , nie jest to warunek konieczny. Rzuty poziomów prześlemy zainteresowanym. Dom można też potraktować jako inwestycję pod wynajem.
Więcejnieruchomosci-online.pl