Dom 200 m2 i budynek 505 m2 Powierzchnia działki: 15 600 m2 Cena: 450 tys zł Lokalizacja: - miejscowość Łysa Góra , jedyne 8 km od Werbkowic - dom położony bezpośrednio przy drodze asfaltowej Dom: - dom dwukondygnacyjny - na parterze trzy pokoje, kuchnia i łazienka - w łazience na parterze glazura i terakota - w kuchni na parterze glazura na ścianach na podłogach płyta osb - na pierwszym piętrze cztery pokoje garderoba i łazienka - w łazience na pierwszym pietrze glazura i terakota - w pokojach na pierwszym piętrze podłogi sosnowe lakierowane - materiał konstrukcyjny domu - cegła i suporex, - dom ocieplony styropianem - dach balchodachówka - okna w całym domu nowe PCV - woda z wodociągu i własne ujęcie - kanalizacja szambo - piec na węgiel w piwnicy nowoczesny na ekogroszek - grzejniki nowe aluminowe - wygodny układ domu Budynek gospodarczy 505 m2 - budynek o dużej powierzchni - wewnątrz jedno duża pomieszczenie do wykorzystani na różne cele - wewnątrz otynkowany - w budynku wykonany strop, duża powierzchnia na pierwszym pietrze do zagospodarowania - wykonana instalacja elektryczna Budynek gospodarczy 80 m2 - garaż do wykorzystania - solidna brama - dach z eternitu Działka: - budynki otoczone siatką - o kształcie prostokąta - działka o powierzchni 15 600 m2 Oferta na wyłączność. Prowizję opłaca sprzedający. Biuro nie pobiera wynagrodzenia od kupującego. Biuro nieruchomości www.znajdźnieruchomości.pl Oddział w Hrubieszowie ul. Mickiewicza 1A/2A 22-500 Hrubieszów tel.: 796 333 108 Pomagamy nieodpłatnie przy uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup mieszkań, działek i innych nieruchomości również dla osób zatrudnionych za granicą. Wybór z ponad 20 ofert banków. Jeśli jesteś za granicą bez problemów pomożemy ci zakupić lub sprzedać mieszkanie, dom, działkę czy inne nieruchomości w Polsce. Pomagamy przy przeprowadzeniu wszelkich formalności. Nie musisz przyjeżdżać do Polski aby zlecić sprzedaż nieruchomości. Nie musisz również przyjeżdżać do Polski aby sprzedać swoją nieruchomość. Większość formalności można załatwić zdalnie. Z zagranicy możesz zadzwonić do nas na skypie – r.zawislak. Mówimy po angielsku. Zapraszamy do kontaktu. If you live abroad we will help you to sell or buy a flat, house, plot of land or other propoerties in Poland. We can help with all the legal formalities. You don't have to come to Poland to order us to sell your propoerty. You don't have to to come to Poland to sell your propoerty. Most of the formalities can be done without arriving to Poland. From abrod you can call us on skype - r.zawislak. We speak English. We are looking forward to hearing from you. Wszystkie szczegóły zestawiono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciela.Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.
Hrubieszów , Lubelskie
6 pokoi
200 m²
450,000
Wczoraj o 00:42
Więcejgumtree.pl
CENA OSTATECZNA. Dom jednorodzinny w bardzo zielonej i spokojnej, atrakcyjnej okolicy. Powierzchnia użytkowa 64 m2 na działce 1700 m2 Dom posiada duży pokój 18 m2, pokój 16 m2, kuchnio-jadalnię 16 m2, łazienkę 5m2, hol 5 m2 i uroczy ganek 7 m2 z drugim wejściem. Pomieszczenia bardzo łatwe do dowolnej aranżacji. W pobliżu sklepy przystanek BUS i PKS, szkoła, przychodnia. Dom z cegły został wybudowany w 1960 roku przez mojego dziadka – murarza z zawodu. Posiada nietypową metodę ocieplenia: cegła- brusy-wolna przestrzeń- cegła- tynk. Ta unikalna technologia pozwala domowi „oddychać” – tu nigdy nie pojawi się grzyb na ścianach czy zbyt wilgotne/suche powietrze… A przede wszystkim dzięki temu jest bardzo ciepły w zimie i chłodny w lecie. W każdym pomieszczeniu znajdują się bardzo wydajne piece kaflowe. Kuchnia umożliwia podgrzewanie ciepłej wody. Wszystko ogrzewane węglem – gotowanie na gazie. Ale… gusta są różne, więc istnieje też możliwość i miejsce na inny typ ogrzewania oczywiście (kotłownia i kaloryfery). Jest też strych z możliwością rozbudowy na poddasze – wszystko można dowolnie adoptować. W samym domu zostały wymienione niedawno wszystkie okna i pomieszczenia są zadbane. Dach kryty blachą odmalowany 1,5 roku temu. Dookoła domu chodnik to kostka brukowa. Jest też wyłożony podjazd pod garaż. Na podwórzu stoi budynek murowany 20m2 z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi w tym jedno podpiwniczone, a drugie posiada kominek do wędzenia kiełbas ! . W zeszłym roku na budynku gospodarczym został wymieniony dach (blacha). Sprzedaję bez pośredników toteż zachęcam do negocjacji. Tel pod tym adresem można obejrzeć wirtualnie umiejscowienie domu ***
Hrubieszów, hrubieszowski, Lubelskie
64 m²
190,000
2018-4-11
Więcejolx.pl
Otrzymuj powiadomienia na e-mail dla wyszukiwania:
Hrubieszów, Dom sprzedaż
Dom 200 m2 i budynek 505 m2 Powierzchnia działki: 15 600 m2 Cena: 450 tys zł Lokalizacja: - miejscowość Łysa Góra , jedyne 8 km od Werbkowic - dom położony bezpośrednio przy drodze asfaltowej Dom: - dom dwukondygnacyjny - na parterze trzy pokoje, kuchnia i łazienka - w łazience na parterze glazura i terakota - w kuchni na parterze glazura na ścianach na podłogach płyta osb - na pierwszym piętrze cztery pokoje garderoba i łazienka - w łazience na pierwszym pietrze glazura i terakota - w pokojach na pierwszym piętrze podłogi sosnowe lakierowane - materiał konstrukcyjny domu - cegła i suporex, - dom ocieplony styropianem - dach balchodachówka - okna w całym domu nowe PCV - woda z wodociągu i własne ujęcie - kanalizacja szambo - piec na węgiel w piwnicy nowoczesny na ekogroszek - grzejniki nowe aluminowe - wygodny układ domu Budynek gospodarczy 505 m2 - budynek o dużej powierzchni - wewnątrz jedno duża pomieszczenie do wykorzystani na różne cele - wewnątrz otynkowany - w budynku wykonany strop, duża powierzchnia na pierwszym pietrze do zagospodarowania - wykonana instalacja elektryczna Budynek gospodarczy 80 m2 - garaż do wykorzystania - solidna brama - dach z eternitu Działka: - budynki otoczone siatką - o kształcie prostokąta - działka o powierzchni 15 600 m2 Oferta na wyłączność. Prowizję opłaca sprzedający. Biuro nie pobiera wynagrodzenia od kupującego. Biuro nieruchomości www.znajdźnieruchomości.pl Oddział w Hrubieszowie ul. Mickiewicza 1A/2A 22-500 Hrubieszów tel.: Pomagamy nieodpłatnie przy uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup mieszkań, działek i innych nieruchomości również dla osób zatrudnionych za granicą. Wybór z ponad 20 ofert banków. Jeśli jesteś za granicą bez problemów pomożemy ci zakupić lub sprzedać mieszkanie, dom, działkę czy inne nieruchomości w Polsce. Pomagamy przy przeprowadzeniu wszelkich formalności. Nie musisz przyjeżdżać do Polski aby zlecić sprzedaż nieruchomości. Nie musisz również przyjeżdżać do Polski aby sprzedać swoją nieruchomość. Większość formalności można załatwić zdalnie. Z zagranicy możesz zadzwonić do nas na skypie – r.zawislak. Mówimy po angielsku. Zapraszamy do kontaktu. If you live abroad we will help you to sell or buy a flat, house, plot of land or other propoerties in Poland. We can help with all the legal formalities. You don't have to come to Poland to order us to sell your propoerty. You don't have to to come to Poland to sell your propoerty. Most of the formalities can be done without arriving to Poland. From abrod you can call us on skype - r.zawislak. We speak English. We are looking forward to hearing from you. Wszystkie szczegóły zestawiono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciela.Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.
Werbkowice, hrubieszowski, Lubelskie
200 m²
450,000
2018-4-24
Więcejolx.pl