DOMEK LETNISKOWY lub ZAMIENIĘ na MIESZKANIE w OLSZTYNIE

Jemiołowo, gm. Olsztynek (powiat Olsztyński)
35 m²
139,000
2017-8-13
Sprzedam działkę w miejscowości JEMIOŁOWO 2 km do Olsztynka i 30 do Olsztyna powierzchnia działki (rolnicza z możliwością budowy) 1023m², jest, zagospodarowana ogrodzona z bramą wjazdową i furtką, pełna kwiatów, drzew owocowych, tui i choinek. Na działce drewniany domek około 35m² zintegrowany z tarasem oraz pomieszczeniem gospodarczym. Na działce pod zadaszeniem stoi przyczepa campingowa (doprowadzony prąd). Domek składa się z dwu pokoi, kuchni oraz z łazienki z prysznicem. Domek ma pełny system instalacji, tzn. pełna elektryka, bieżąca gminna woda, gminna kanalizacja. Ciepła woda pochodzi z bojlera elektrycznego, ogrzewanie z piecyka żeliwnego na drewno. Jest również instalacja i anteny telewizji naziemnej i satelitarnej. Dodatkowo meble i dużo wyposażenia: talerze, sztućce, garnki, przybory, szklanki, szklaneczki, kieliszki itp. Jest pełne wyposażenie gospodarcze (spalinowa kosiarka do trawy, grabie, łopaty i inne narzędzia). Wyposażenie rekreacyjne (leżak, meble ogrodowe).Do jeziora jest około 100m, jezioro o nazwie „Jemiołowskie”, doskonałe miejsce do odpoczynku, wędkowania, pływania kajakiem. Działka z domkiem i wyposażeniem funkcjonuje od wielu lat i nie wymaga nakładów finansowych do zamieszkania. Sprzedaję niechętnie z powodów zdrowotnych. Cena za całość do uzgodnienia. Więcej informacji poważnie zainteresowanym mogę przekazać telefonicznie lub e-mailowo (Tel. 603109426). Nieruchomość można obejrzeć po wcześniejszym umówieniu się. Zapraszam, naprawdę warto!
Więcejlento.pl

SPRZEDAM DOMEK LETNISKOWY 100m do JEZIORA

Jemiołowo, gm. Olsztynek (powiat Olsztyński)
35 m²
139,000
2017-8-10
Działka w miejscowości JEMIOŁOWO 2 km do Olsztynka i 30 do Olsztyna powierzchnia działki (rolnicza z możliwością budowy) 1023m², jest, zagospodarowana ogrodzona z bramą wjazdową i furtką, pełna kwiatów, drzew owocowych, tui i choinek. Na działce drewniany domek około 35m² zintegrowany z tarasem oraz pomieszczeniem gospodarczym. Na działce pod zadaszeniem stoi przyczepa campingowa (doprowadzony prąd). Domek składa się z dwu pokoi, kuchni oraz z łazienki z prysznicem. Domek ma pełny system instalacji, tzn. pełna elektryka, bieżąca gminna woda, gminna kanalizacja. Ciepła woda pochodzi z bojlera elektrycznego, ogrzewanie z piecyka żeliwnego na drewno. Jest również instalacja i anteny telewizji naziemnej i satelitarnej. Dodatkowo meble i dużo wyposażenia: talerze, sztućce, garnki, przybory, szklanki, szklaneczki, kieliszki itp. Jest pełne wyposażenie gospodarcze (spalinowa kosiarka do trawy, grabie, łopaty i inne narzędzia). Wyposażenie rekreacyjne (leżak, meble ogrodowe).Do jeziora jest około 100m, jezioro o nazwie „Jemiołowskie”, doskonałe miejsce do odpoczynku, wędkowania, pływania kajakiem. Działka z domkiem i wyposażeniem funkcjonuje od wielu lat i nie wymaga nakładów finansowych do zamieszkania. Sprzedaję niechętnie z powodów zdrowotnych. Cena za całość do uzgodnienia. Więcej informacji poważnie zainteresowanym mogę przekazać telefonicznie lub e-mailowo (Tel. 603109426). Nieruchomość można obejrzeć po wcześniejszym umówieniu się. Zapraszam, naprawdę warto!
Więcejlento.pl

Dom, 263,75 m², Jemiołowo

Jemiołowo, warmińsko-mazurskie, Jemiołowo, Jemiołowo
10 pokoi
263.75 m²
749,000
2017-3-27
OFERTA NA WYLĄCZNOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. Nieruchomość położona na kolonii wsi Jemiołowo w pagórkowatym krajobrazie pojeziernym,w sąsiedztwie jeziora Jemiołowskiego i Wynyko,około 3 km na południowy wschód od Olsztynka, przy asfaltowej drodze biegnącej z Olsztynka do Kunek. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 8,8488 ha. Na działce znajduje się budynek mieszkalny jednopiętrowy z użytkowym poddaszem. Budynek mieszkalny sklada się z; PARTER: salon z kominkiem, otwarta kuchnia, pokój, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze, sala rekreacyjna.Na podłodze terakota - ogrzewanie podłogowe. Na piętro prowadzą schody obłożone drewnem sosonowym. PIĘTRO: 8 pokoi, 2 łazienki ( w tym 4 pokoje z balkonami). Na podłogach w pokojach panele, łazience (glazura/terakota). Ogrzewanie; piec na węgiel/drewno, kominkowe, podłogowe.Na działce znajduje sie studnia i szambo. Woda ciepła z bojlera elektrycznego. Na posesji znajdują się dwa piękne stawy, teren bardzo malowniczy idealny pod agroturystykę, stadninę koni, mały hotelik. Dla nieruchomości sporządzone zostało świadectwo charakterystyki energetycznej. Polecamy. CENA PODLEGA NEGOCJACJI. Pomagamy w uzyskaniu najtańszego kredytu na zakup nieruchomości. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie czynności pośrednictwa: Ewa Wesołowska nr licencji 15230. Numer oferty w biurze: 01053S/2017 prąd woda
Więcejotodom.pl