Nic nie znaleziono

Dom Gorzyca

Gorzyca, zachodniopomorskie
200 m²
89,000
2016-10-25
Dom mieszkalny z 1900 r w zabudowie bliźniaczej, II kondygnacyjny, o powierzchni 200 mkw, na działce o powierzchni 4700 m2. Murowany z cegły, stropy drewniane, dach krokwiowy, pokryty nową blachodachówką. Elewacja tynk wapienno-cementowy z ozdobnymi elementami: obramienia okien, cokół chroniący ściany przyziemia z kamienia. (...) Pokaż więcej Dom mieszkalny z 1900 r w zabudowie bliźniaczej, II kondygnacyjny, o powierzchni 200 mkw, na działce o powierzchni 4700 m2. Murowany z cegły, stropy drewniane, dach krokwiowy, pokryty nową blachodachówką. Elewacja tynk wapienno-cementowy z ozdobnymi elementami: obramienia okien, cokół chroniący ściany przyziemia z kamienia. Parter zajmują: 3 pomieszczenia o powierzchni: 23 mkw, 43 mkw i 21 mkw oraz sień 3 mkw z drzwiami wyjściowymi, i wydzielona część ze schodami na piętro. Piętro: otwarta przestrzeń o powierzchni po obrysie podłogi 126 mkw, podzielona konstrukcją drewnianą ścian, w części bez podłóg, skosy. Budynek nie posiada piwnicy. Wykończenie wnętrza: okna do wymiany, ściany nieotynkowane, cegła z widoczną konstrukcją drewnianą budynku, podłogi wylewka betonowa, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne do wymiany. Media: do domu doprowadzona jest woda i kanalizacja z sieci, prąd - licznik przedpłatowy. W 2004 r wymieniony został dach, założono nowe rynny, częściowo wymieniono i poprawiono stan konstrukcji dachowej. Postawiony został nowy komin. Dom posadowiony jest na dużej działce 4700 mkw, w części zarośniętej tu m.in. drzewa owocowe, orzech, a w części otwarta przestrzeń, działka w kształcie wydłużonego prostokąta. Obok domu budynek gospodarczy (inwentarski) z czerwonej cegły. Opłaty: podatek od nieruchomości 800zł/rok + media wg zużycia. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną asfat. Gorzyca - wieś położona w niewielkiej odległości od drogi krajowej A6 przy miejscowości (2 km) Malechowo, liczy 230 mieszkańców, leży na terenie gminy Malechowo w odległości 18 km od Darłowa, 16 km od Sławna, 28 km od Koszalina, 40 km od Słupska. Dom wpisany jest do gminnej ewidencji zabytków, wszelkie zmiany i remonty elewacji zewnętrznej wymagają zgłoszenia do Wydziału Architektury i Budownictwa w Starostwie Powiatowym w Sławnie. Wydanie nieruchomości po zakupie. Polecamy i zapraszamy do wizytacji nieruchomości.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Dom Gorzyca

Gorzyca, zachodniopomorskie
200 m²
89,000
2016-10-25
Dom mieszkalny z 1900 r w zabudowie bliźniaczej, II kondygnacyjny, o powierzchni 200 mkw, na działce o powierzchni 4700 m2. Murowany z cegły, stropy drewniane, dach krokwiowy, pokryty nową blachodachówką. Elewacja tynk wapienno-cementowy z ozdobnymi elementami: obramienia okien, cokół chroniący ściany przyziemia z kamienia. Parter zajmują: 3 pomieszczenia o powierzchni: 23 mkw, 43 mkw i 21 mkw oraz sień 3 mkw z drzwiami wyjściowymi, i wydzielona część ze schodami na piętro. (...) Pokaż więcej Dom mieszkalny z 1900 r w zabudowie bliźniaczej, II kondygnacyjny, o powierzchni 200 mkw, na działce o powierzchni 4700 m2. Murowany z cegły, stropy drewniane, dach krokwiowy, pokryty nową blachodachówką. Elewacja tynk wapienno-cementowy z ozdobnymi elementami: obramienia okien, cokół chroniący ściany przyziemia z kamienia. Parter zajmują: 3 pomieszczenia o powierzchni: 23 mkw, 43 mkw i 21 mkw oraz sień 3 mkw z drzwiami wyjściowymi, i wydzielona część ze schodami na piętro. Piętro: otwarta przestrzeń o powierzchni po obrysie podłogi 126 mkw, podzielona konstrukcją drewnianą ścian, w części bez podłóg, skosy. Budynek nie posiada piwnicy. Wykończenie wnętrza: okna do wymiany, ściany nieotynkowane, cegła z widoczną konstrukcją drewnianą budynku, podłogi wylewka betonowa, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne do wymiany. Media: do domu doprowadzona jest woda i kanalizacja z sieci, prąd - licznik przedpłatowy. W 2004 r wymieniony został dach, założono nowe rynny, częściowo wymieniono i poprawiono stan konstrukcji dachowej. Postawiony został nowy komin. Dom posadowiony jest na dużej działce 4700 mkw, w części zarośniętej tu m.in. drzewa owocowe, orzech, a w części otwarta przestrzeń, działka w kształcie wydłużonego prostokąta. Obok domu budynek gospodarczy (inwentarski) z czerwonej cegły. Opłaty: podatek od nieruchomości 800zł/rok + media wg zużycia. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną - asfalt. Gorzyca - wieś położona w niewielkiej odległości od drogi krajowej A6 przy miejscowości (2 km) Malechowo, liczy 230 mieszkańców, leży na terenie gminy Malechowo w odległości 18 km od Darłowa, 16 km od Sławna, 28 km od Koszalina, 40 km od Słupska. Dom wpisany jest do gminnej ewidencji zabytków, wszelkie zmiany i remonty elewacji zewnętrznej wymagają zgłoszenia do Wydziału Architektury i Budownictwa w Starostwie Powiatowym w Sławnie. Wydanie nieruchomości po zakupie. Polecamy izapraszamy do wizytacji nieruchomości.
Więcejnieruchomosci-online.pl

Dom Gorzyca

Gorzyca, zachodniopomorskie
3 pokoje
200 m²
89,000
2015-3-12
Dom mieszkalny z 1900 r w zabudowie bliźniaczej, II kondygnacyjny, o powierzchni 200 mkw, na działce o powierzchni 4700 m2. Murowany z cegły, stropy drewniane, dach krokwiowy, pokryty nową blachodachówką. Elewacja tynk wapienno-cementowy z ozdobnymi elementami: obramienia okien, cokół chroniący ściany przyziemia z kamienia. (...) Pokaż więcej Dom mieszkalny z 1900 r w zabudowie bliźniaczej, II kondygnacyjny, o powierzchni 200 mkw, na działce o powierzchni 4700 m2. Murowany z cegły, stropy drewniane, dach krokwiowy, pokryty nową blachodachówką. Elewacja tynk wapienno-cementowy z ozdobnymi elementami: obramienia okien, cokół chroniący ściany przyziemia z kamienia. Parter zajmują: 3 pomieszczenia o powierzchni: 23 mkw, 43 mkw i 21 mkw oraz sień 3 mkw z drzwiami wyjściowymi, i wydzielona część ze schodami na piętro. Piętro: otwarta przestrzeń o powierzchni po obrysie podłogi 126 mkw, podzielona konstrukcją drewnianą ścian, w części bez podłóg, skosy. Budynek nie posiada piwnicy. Wykończenie wnętrza: okna do wymiany, ściany nieotynkowane, cegła z widoczną konstrukcją drewnianą budynku, podłogi wylewka betonowa, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne do wymiany. Media: do domu doprowadzona jest woda i kanalizacja z sieci, prąd - licznik przedpłatowy. W 2004 r wymieniony został dach, założono nowe rynny, częściowo wymieniono i poprawiono stan konstrukcji dachowej. Postawiony został nowy komin. Dom posadowiony jest na dużej działce 4700 mkw, w części zarośniętej tu m.in. drzewa owocowe, orzech, a w części otwarta przestrzeń, działka w kształcie wydłużonego prostokąta. Obok domu budynek gospodarczy (inwentarski) z czerwonej cegły. Opłaty: podatek od nieruchomości 800zł/rok + media wg zużycia. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną asfalt. Gorzyca - wieś położona w niewielkiej odległości od drogi krajowej A6 przy miejscowości (2 km) Malechowo, liczy 230 mieszkańców, leży na terenie gminy Malechowo w odległości 18 km od Darłowa, 16 km od Sławna, 28 km od Koszalina, 40 km od Słupska. Dom wpisany jest do gminnej ewidencji zabytków, wszelkie zmiany i remonty elewacji zewnętrznej wymagają zgłoszenia do Wydziału Architektury i Budownictwa w Starostwie Powiatowym w Sławnie. Wydanie nieruchomości po zakupie. Polecamy izapraszamy do wizytacji nieruchomości. LETNIA PROMOCJA NOWA, NIŻSZA CENA 95 000 zł - 89 000 zł
Więcejnieruchomosci-online.pl